زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ارشد در حین تحصیل

ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۳ ب.ظ
کنکور ارشد در حین تحصیل
سلام
من یک سوالی دارم که کم و بیش جوابشم میدونم ولی میخوام اینجا مطمئن شم :دی
من امسال میتونم از سهمیه استعداد درخشان استفاده کنم و در دانشگاه کارشناسیم (دولتی روزانه) بمونم و از مهر ارشد رو شوع کنم.
می خواستم بدونم در حین تحصیل نمیشه دوباره ارشد بدم؟ یعنی همین ترم اولی که دارم اونجا میخونم ارشد هم بدم و اگه نتیجه بهتری گرفتم از اونجا انصراف بدم؟
با تشکر از همه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۰۱ ب.ظ
کنکور ارشد در حین تحصیل
سلام.تا اونجایی ک من میدونم اگر روزانه باشید مجاز نیستید دوباره کنکور شرکت کنید

سپاس‌گزاری شده توسط: ememem
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۴۳ ب.ظ
RE: کنکور ارشد در حین تحصیل
(۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۱ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  سلام.تا اونجایی ک من میدونم اگر روزانه باشید مجاز نیستید دوباره کنکور شرکت کنید
مرسی از پاسختون

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۷۰۵ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۷۸۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۸۶ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۳۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ nilinili ۱۲ ۷,۴۶۴ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۷۱۳ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۸۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۵۴۳ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۵۴ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۴۲ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close