زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای خرید کتاب و ازمون ارشد

ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۵۱ ب.ظ
سلام دوستان
ببخشید من چنتا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدین به تجربیات شما احتیاج دارم
من مهر باید برم ترم ۷ و همین الانشم کم کاری کردم واسه شروع درس خوندن واسه ارشد..میخوام ی تعداد کتاب بخرم..طبق پرس و جویی که کردم بیشتر علوم کامپیوتری ها مدرسان شریف و پوران پژوهش خوندن
و اینکه کتاب های مدرسان خیلی خوبه .پنم خواستم بسته ی آموزشی رو بگیرم که گفتن نمیشه و حتما باید ازمون هم بدی!! نطر شما چیه؟
اینکه من بسته ی آموزشی بخرم و ازمون ها
یا اینکه برم کتاب ها رو تک تک بخرم مثلا بعصی پوران پژوهش بعصی مدرسان
بسته و ازمون رو هم میشه ۱ میلیون تومن بنظرم هزینه ی خیلی زیادیه اومدیم و خدانکرده قبول نشدم بعد انگار این پول رو ریختم دور
من دلم میخواست کتاب ها رو جدا بخرم و ازمون های سنجش و مدرسان چنتا رو بنویسم..خواهش میکنم نظر بدین من زودتر شروع کنم ب درس خوندن
ممنون میشم اگه پیشنهاد بدین برای گرایش علوم کام چه کتاب هایی بخرم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
به هیچ وجه تمامـــــی کتاب های یه موسسه رو نخرید
اگه اینکار رو کنید من تضمین میکنم که پشیمون میشید

همین مانشت کمک خیلی بزرگی هست، بشینید مصاحبه رتبه های برتر رو بخونید، منابعشون رو ببینید، و بعد اقدام به خرید کتاب ها به صورت تکی تکی کنید
بعضی مدرسان، بعضی پارسه، بعضی پوران، بعضی مقسمی و . . .

در نهایت آزمون های یکی از موسسات رو انتخاب کنید و آزمون بدید

موفق باشید

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin2013 , mhmd1214 , R4MT1N
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۴۲ ب.ظ
باسلام خدمت شما دوست عزیز
منم با نظر دوستمون موافقم .من سال قبل مدرسان رو ازمون دادم بعضی کتابهاش رو دارم . شما به ازمونها بیشتر از کتابها نیاز دارید اما به کتاب هم نیاز دارید اما این سلیقه ای و متناسب با شرایط فردی هر کس می باشد که کدوم کتابها را بهتر بفهمد و در مورد کدوم دروس به بررسی منابعی دیگر نیا زمی شود این سوالی است که چند ماه پس از مطالعه یک نمونه از کتابها می تونید جواب خود را پیدا کنید. بهر حای بهترین راه حل قرض گرفتن کتاب از دوستان و مطالعه است تا در مرحله اول به ترکیب کتابهای لازم و مفید دست پیدا کنید. موفق باشید رتبه ۵ دانش
۰
۰
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ ب.ظ
RE: راهنمایی برای خرید کتاب و ازمون ارشد
(۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۱ ب.ظ)nazanin2013 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من مهر باید برم ترم ۷ و همین الانشم کم کاری کردم واسه شروع درس خوندن واسه ارشد..میخوام ی تعداد کتاب بخرم..طبق پرس و جویی که کردم بیشتر علوم کامپیوتری ها مدرسان شریف و پوران پژوهش خوندن
و اینکه کتاب های مدرسان خیلی خوبه .پنم خواستم بسته ی آموزشی رو بگیرم که گفتن نمیشه و حتما باید ازمون هم بدی!! نطر شما چیه؟
بسته و ازمون رو هم میشه ۱ میلیون تومن بنظرم هزینه ی خیلی زیادیه اومدیم و خدانکرده قبول نشدم بعد انگار این پول رو ریختم دور
من دلم میخواست کتاب ها رو جدا بخرم و ازمون های سنجش و مدرسان چنتا رو بنویسم..خواهش میکنم نظر بدین من زودتر شروع کنم ب درس خوندن

سلام در مورد آزمون آزمایشی حتما شرکت کنید اگرم پولتون کمه فقط سه جامع آخرشون رو شرکت کنید که من پیشنهادم مدرسانه.در مورد خرید کتاب من نحوه یه کتاب خوب رو پیدا کردن بهتون میگم چون درسهایی مثل مبانی ترکیبیات و مبانی آنالیز ریاضی کتاب تستی تو بازار من ندیدم (حالا شاید امثال اومده باشه) اول از همه برید سایت وزارت علوم سرفصلها رو برای هر درس پیدا کنید بعد تو بازار کتاب تستهایی رو که مطابق با این سر فصلها هست پیدا کنید بعد یه نگاه داخلش بندازید ببینید که از نحوه ی درس دادنش خوشتون میاد یا نه اگر خوب بود بخرید. ولی مطابق بودن با سر فصلهای وزارت علوم براتون خیلی مهم باشه. وقتی کتابی رو هم خریدید دیگه شک به دلتون راه ندید همون رو تا آخر بخونید و دوره کنید.اگرم میتونید برید تهران برای خرید چون اگر کتاب تستی برای درسهای رشته ما اومده باشه چون تازه منتشر شدن احتمالا تو شهرستانها هنوز نیومده باشه. تا جایی که میتونید از خرید به صورت بسته ای کتابها از یک موسسه خودداری کنید. اگرم میتونید برید مرکز انتشاراتشون حتما این کار رو بکنید.ولی حتما تا یک ماه دیگه کتابها رو خریده باشید.
نکته دیگه ای یادم نمیاد.

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»
۰
۰
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ق.ظ، توسط Baranmalihe.)
RE: راهنمایی برای خرید کتاب و ازمون ارشد
کتاب های مدرسان همش کتاب های جالبی نیست کتاب های زبان عمومی و دروسی مثل pl بهتر هستند برای سایر دروس مثل سیستم عامل پارسه بهتره یا برای ساختمان داده و طراحی الگوریتم کتاب های نصیر اگرقصد شرکت در ازمون رو دارید مشکلی نیست ولی کل پک کتاب ها رو نخرید کتاب هاش تکی هم در کتاب فروشی ها موجود هست می تونین همون کتابایی که مد نظرتون هست رو بخرید

(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۲ ب.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  
(31 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۱ ب.ظ)nazanin2013 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

سلام در مورد آزمون آزمایشی حتما شرکت کنید اگرم پولتون کمه فقط سه جامع آخرشون رو شرکت کنید که من پیشنهادم مدرسانه.در مورد خرید کتاب من نحوه یه کتاب خوب رو پیدا کردن بهتون میگم چون درسهایی مثل مبانی ترکیبیات و مبانی آنالیز ریاضی کتاب تستی تو بازار من ندیدم (حالا شاید امثال اومده باشه) اول از همه برید سایت وزارت علوم سرفصلها رو برای هر درس پیدا کنید بعد تو بازار کتاب تستهایی رو که مطابق با این سر فصلها هست پیدا کنید بعد یه نگاه داخلش بندازید ببینید که از نحوه ی درس دادنش خوشتون میاد یا نه اگر خوب بود بخرید. ولی مطابق بودن با سر فصلهای وزارت علوم براتون خیلی مهم باشه. وقتی کتابی رو هم خریدید دیگه شک به دلتون راه ندید همون رو تا آخر بخونید و دوره کنید.اگرم میتونید برید تهران برای خرید چون اگر کتاب تستی برای درسهای رشته ما اومده باشه چون تازه منتشر شدن احتمالا تو شهرستانها هنوز نیومده باشه. تا جایی که میتونید از خرید به صورت بسته ای کتابها از یک موسسه خودداری کنید. اگرم میتونید برید مرکز انتشاراتشون حتما این کار رو بکنید.ولی حتما تا یک ماه دیگه کتابها رو خریده باشید.
نکته دیگه ای یادم نمیاد.

میشه ادرس همون پیجش رو بذارین ؟؟من پیدا نکردم چیزی تو سایتش
۰
۰
ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۰۸ ق.ظ
سلام میشه راهنمایی کنید آزمون کدوم موسسات رو ثبت نام کنم برا سال بعد میخوام
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۰۶ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۳۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۴۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۸۱ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Star خرید آجیل و خشکبار با کیفیت reza 132 ۰ ۹۷۲ ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza 132
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۸,۱۷۴ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۶۰ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close