زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای گرایش شبکه

ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۰۱ ب.ظ
راهنمایی برای گرایش شبکه
سلام
لطفا راهنمایی کنید.
من تصمیم داشتم که ارشد گرایش هوش مصنوعی و شبکه در زیر گروه ایتی شرکت کنم.
ولی حالا تصمیمم عوض شده و دوست دارم که گرایش شبکه را جدی دنبال کنم.
ایا توی این دو ماه می تونم دروس مهندسی نرم افزار و شبکه رو بخونم و شانسی برای قبولی داشته باشم ؟
برای درس مهندسی نرم افزار چه کتاب های خوبه ؟
برای درس شبکه چه کتاب هایی خوبه ؟
SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۱۰ ب.ظ، توسط khayyam.)
راهنمایی برای گرایش شبکه
یادمه یه زمانی ارشد و قبول شدن تو اونو یه قل می دونستم هی از اینو و اون می پرسیدم که چه کتابی برای گرایش شبکه بخونم چه نخونم استرس کنکور و لحظه اعلام نتایج ( الان بهش فکر می کنم مسخره میاد برام اگه دوباره برمی گشتم هیچ وقت برای ارشد وقت نمی زاشتم هیچ وقت ارشد رو یا بهتره بری خارج بخونی که یه چیزی رو یاد بگیری یا اینکه پول و کار داشته باشی بره با خیال راحت ارشد بخونی نه برای پیدا کردن کار چون با ارشد شبکه بهت کار شبکه تو بازار کار نمی دن به درد همون کارهای پژوهشی و محیط دانشگاه می خوره و تدریس تو دانشگاه !
دیروز سرکار یکی از بچه ها ارشد رمزنگاری داشتیم برگشته دوباره کتاب مهندسی اینترنت رو گرفته می گه بچه ها گفتن کتاب خوبیه برای یادگیری شبکه یعنی مخم سوت کشید اصلا هم کتاب خوبی نیست کاملا نقد می کنم !
................................................................................​..................................
ولی اگه می خوای تو کنکور رتبه ی خوبی بیاری برو سایت دکتر خلیلی فر هر چی مشاوره می ده بهت همون چون یه جورایی ارشد و سوالاتش چیز سختی نیست خود همین استادها سوال طرح می کنن !
۱
۰
ارسال:
۲۱ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۵۴ ب.ظ
RE: راهنمایی برای گرایش شبکه
من ک متوجه نشدمSmileConfusedSad
۰
۰
ارسال:
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۲۰ ب.ظ
دوستان سوال من اینه که توی این فرصت باقی مونده میشه شبکه و نرم افزار رو بخونم.؟ Confused
۰
۰
ارسال:
۲۴ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۰۴ ب.ظ
ممنون که حداقل شما جواب دادید.کتاب پارسه رو دارم .و شروع کردم دارم می خونم.لازمه کتاب پوران رو هم بخونم؟
۰
۰
ارسال:
۲۴ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ ب.ظ، توسط nobody90.)
راهنمایی برای گرایش شبکه
دوست عزیز اگر توی این تاپیک در مورد منابع نتونستید به نتیجه برسید لطف کنید برید توی مصاحبه ها و دنبال منبع مناسب بگردید.
مطمئن باش اگر اگر با باور قلبی خودت واسه هدفی که داری تلاش کنی بهش میرسی.به زمان باقی مونده و اینکه بقیه دارن خیلی خفن میخونن فکر نکن.
سعی کن بهترین تلاشت رو ارائه بدی.

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
۰
۰
ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۰۴ ق.ظ
سپاس فرا وان از همه دوستان.Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nobody90

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۲۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۸۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۶۷ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۹۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۸۵ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۷۹ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۷۷ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۹ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۰۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close