زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی راجه به رشته علوم کامپیوتر برای ارشد.لطفا لطفا

ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۵۰ ب.ظ
Star راهنمایی راجه به رشته علوم کامپیوتر برای ارشد.لطفا لطفا
سلام. دوستان لطفا راهنماییم کنید ببخشید که طولانی مینویسم اما خاهشا بخونید
علوم کامپیوتر خوندم .سال سوم که بودم همینطوری واسه کیکش Smile رفتمم سرجلسه رتبم ۵۰۰ شد.اما سال بعد تصمیم گرفتم کنکور نرم شرکت کنم.دوسال متوالی اینکارو انجام دادم و همزمان کنکور علوم هم شرکت میکردم. استرس زیادی باعث شد که نرم قبول نشم.اما کنکور۹۳ درکمال ناباوری علوم کامپیوتر روزانه رفسنجان رو اوردم در صورتی که من اصلا منابع علوم رو نمیخوندم+سرجلسه تازه متوجه تغییر منابع شدم.خلاصه رفسنجان رو بیخیال شدم و این باعث شد که کنکور ۹۴ را محروم شم.
وقتی اینجوری شد حس کردمکه اطلاع دقیقی از علوم نداشتم از گرایشش هاش، و پذیرش و قبولیش.. اگه دوسال پیش علوم میرفتم الان تموم شده بود احتمالا.کار بدردبخوری هم که پیدا نکردم تو این مدت!! وبا توجه به رویاماینه که تصمیم گرفتم که کنکور ۹۵ را شرکت کننم واینبار فقط و فقط علوم کامپیوتر!
من زحمت زیادی برای نرم کشیدم و انصافا اطلاعات خوبی هم داشتم منتها بخاطر استرس بیجا سرنوشتم عوض شد.الان هم اطلاعاتم انقدر که راجه به منابع و ازمون نرم بیشتره، در مقابل از علوم کامپیوتر که رشته خودم بوده از منابعش ، گرایشش هاش، ضرایب، کارش، مقطع دکتری، اطلاعاتم کافی نیست
ازتون میخام که کمکم کنید که چه منابعی بخونم چجوری بخونم ومهمتر اینکه کدوم منابع کلیدی تر هستن واسه کنکور که بیشتر باید روشون سرمایه گزاری کرد
این نکته هم اضافه کنم که من فقط میخام تهران قبول شم(یکی از دلایل من برای نرفتن به رفسنجان)با توجه به این شرایط راهنماییم کنید چه درصدایی میتونم در دو گرایش متفاوت بیارم واسه روزانه تهران،چقد باید بخونم، چی باید بخونم،چه منابعی،
قبلا هم تحقیقات لازم را انجام دادم در مورد منابع و... اما میخام نظر شما هم بدونم مخصوصا راجه به اینکه یه وقفه دو سه ساله افتاده که از علوم دور شدم چطور میتونم عالی باشم این هم در نظر بگیرید که دیگه مث ۲ سال پیش تمام وقتم ازاد نیست. براساس نیمی از روز راهنمایی کنید
بنظرتون من که اصلا علوم نخوندم رتبم روزانه قبول شدم با خوندن منابع تهران میارم دیگه؟Smile
ممنونم پیشاپیش
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۰۲ ب.ظ، توسط arefeh.hp.)
RE: راهنمایی راجه به رشته علوم کامپیوتر برای ارشد.لطفا لطفا
سلام
برای اینکه ببینید چه منابعی رو باید بخونید از مصاحبه هایی که توی انجمن هست استفاده کنید.

برای تهران قبول شدن هم با در نظر گرفتن روزانه و شبانه باید رتبه تون حدود ۱۵۰ باشه.این برای گرایش اول هست ولی برای گرایش دوم شرایط سخت تره و نهایت تا ۴۰-۵۰ شاید بتونید قبول بشید چون فقط دانشگاه تهران و خوارزمی گرایش دوم رو داره.

اصلا هم نگران این نباشید که مدتی از درسها دور بودید و مطالب رو یادتون رفته. اکثر دواطلبین همین شرایط رو دارن.
موفق باشید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۴۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۹۷ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۳۸ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۸۳۸ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۶,۹۲۸ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close