زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۲۸۶۶
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ ق.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۳ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  زبان سفید
مشترک ۳۲
تخصصی ۵۳
مدیریت ۷۰
معماری سفید
معدل ۱۴/۵
به نظرتون چند میشم؟

والا دوست عزیز من خودم خیلی تخمین رتبه رو خوب بلد نیستم. رتبه تخمـــینی خودم رو هم دوستای مانشتی عزیز، لطف کردند بهم گفتند
ولی رتبه خوبی میارید، درصد مدیریتتون خوبه، مشترک هم به نسبت خوبه (به نظرم متوسط رو به بالاست)
ایشااله رتبه خوبی بیارید

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۸۶۷
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۲ ق.ظ، توسط husen.)
(۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۳ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  بچه ها میشه سوال های اشتباه درس شبکه رو برای من بفرستین ؟

فایل‌(های) پیوست شده

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
۰
۰
ارسال: #۲۸۶۸
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۱۶ ق.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۳ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  زبان سفید
مشترک ۳۲
تخصصی ۵۳
مدیریت ۷۰
معماری سفید
معدل ۱۴/۵
به نظرتون چند میشم؟

والا دوست عزیز من خودم خیلی تخمین رتبه رو خوب بلد نیستم. رتبه تخمـــینی خودم رو هم دوستای مانشتی عزیز، لطف کردند بهم گفتند
ولی رتبه خوبی میارید، درصد مدیریتتون خوبه، مشترک هم به نسبت خوبه (به نظرم متوسط رو به بالاست)
ایشااله رتبه خوبی بیارید
سلام حتما زیر ۱۰۰ و شاید هم زیر ۵۰
۰
۰
ارسال: #۲۸۶۹
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۳ ب.ظ
سلام ، ببخشید بااین درصدها چه رتبه ای رو تخمین می زنید ؟ زبان ۲۰ ، مشترک ۳۸ ، تخصصی نرم افزار ۳۷
۰
۰
ارسال: #۲۸۷۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ ب.ظ
دوستان ممنون می شم راهنماییم کنید اگر اطلاع دارید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۸۷۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۰ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۰ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ق.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  سلام دوستان راسته که میگن تو سوالات ارشد امسال ای تی ۳ تا از سوالای شبکه و یک سوال هوش (هرس آلفا بتا) فاقد جواب صحیح است؟
میگن دکتر طرقی حقیقت نظرش اینه و گفته که حتما اعتراض بدید . اینجوری زحمات خیلیا هدر میره!!!Huh
نظر شما در این مورد چیه؟
میشه صورت ۳ تا سوال غلط شبکه رو برام بفرستین ؟

سوالات ۵۷ و ۵۸ و ۵۹ که دکتر حقیقت پاسخهای صحیح رو به بچه ها داده بود واسه سازمان سنجش بفرستن.

(۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۱ ق.ظ)good arman نوشته شده توسط:  نه تنها اون سه تا بلکه دو سوال مهندسی نرم افزار خارج سر فصل بود
الگوریتم یک سوال گزینه غلط داشت البته ساختمان هم غلط داشت علاوه بر سختیشون
سوال کوله پشتی با دقت ووسواس بهش دقت کنید غلط بود کلیدش
شبکه سه سوال غلط
سیستم یه سوال دو کلیدی
هرس هم یه دونه
پایگاه هم یه دونه
معماری هم یه دونه
سرجمع ببینید اینهمه سوال چقدر در رتبه هر فردی تاثیر خواد داشت با توجه وسنگینی سوالات امسال در هر درصدی رتبه های خیلی از افراد جابه جا میشه
نتیجه اینکه بنظر من کنکور نصفش شانسه به جز افراد نابغه سطح خیلی بالا
امسال دیگه با این سوالات سنگین و اینهمه سوالات غلط و مورد دار خیلی شانسی تر شد
ضمنا تنوع سوالات در درسهای مشترک اصلا نداشت
ولی من امسال واسه مهندسی نرم افزار کتاب اسلام ناظمی رو که منبع هست خوندم همه سوالا رو از اون کتاب داده بودن هیچ کدوم از سوالات خارج از سر فصل نبود من ۵ تا رو درست زدم!!

به نظرتون سازمان این همه سوال اشتباه رو چیکار میکنه ؟ من از قبولشدگان سالهای گذشته شنیدم که فقط نهایتش ۱ یا ۲ سوال حذف میشه به بقیه اعتراضات اهمیت نمیدن!Confused

=====================
دوست عزیز اولا سوال ۵۰ و ۵۴ ت و سر فصل نبود مهندسی نرم
تیم های مدیرتی اقای مانتی تو ویرایش ۵ بود ۲۰۰۴ بعدش در ویرایش های بعدی حذف شد
گزینه دو سه سوال ۵۰ خارج سرفصل
اگر هم اورده چرا وزارت علوم میگه نسخه اخر؟ تناقض در سوال
طبق ویرایش ۵ هم تیم مدیریتی الگوری باز دقیقا معادل cd هست چون cd‌هم مثل الگوی باز کنستانتین بین ا بین cc dd‌هست
ضمنا کی گفته کتاب اقای اسلام ناظمی مرجع هست؟
به ما که گفتن پرسمن مرجع هست البته کمی سامرویل..
سوال ۵۴ هم به همین صورت
البته طراحان پولدار محترم انقدر مشغله و اوضاع مالی خوبی دارند به خودشون اجازه نمیدهند ۲ساعت سوال طراحی کنند ۵سوال از فصل ۲۷ ۲۶ ۲۵ پرسمن بود که میشد ۱۱ ۱۳ پارسه یا ۱۰ مدرسان....
به هر روی بهتره با انصاف صحبت کنید
تمام بچه هایی که عمیق و درست خونده ان اگر نگم ۹۰٪ بچه های ایتی از کنکور امسال بخصوص مشترک مینالند شما با چه منطقی میفرمایین؟
تک به تک باهاتون حاظرم بحث کنم
سوالات مشترک غلط دار مورد دار زیاد داشت بنظرم من حداقل ۷ موردش مشترک
بعلاوه بسیار سنگین وسخت بود بسیار زمانبر
عدم تنوع موضوعی ما در هر درسی ۶سوال داریم کم شانسی هست که با عدم تنوع موضوعی بدتر ه مشد
نهایتا خود طراح هم قول بهت میدم سوالاتو عوض کنیم با همین سبک قول میدم نتونه ۲۴ دقیقه بیشتر رتبه های برتر بزنه
در کل نمیخام توجیه کنم من نظرم این سوالات واقعا ناجوانمردانه بود
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Tehran_95 , Saman , RezaTaheri
ارسال: #۲۸۷۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۳۸ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ب.ظ)good arman نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۰ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ق.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  سلام دوستان راسته که میگن تو سوالات ارشد امسال ای تی ۳ تا از سوالای شبکه و یک سوال هوش (هرس آلفا بتا) فاقد جواب صحیح است؟
میگن دکتر طرقی حقیقت نظرش اینه و گفته که حتما اعتراض بدید . اینجوری زحمات خیلیا هدر میره!!!Huh
نظر شما در این مورد چیه؟
میشه صورت ۳ تا سوال غلط شبکه رو برام بفرستین ؟

سوالات ۵۷ و ۵۸ و ۵۹ که دکتر حقیقت پاسخهای صحیح رو به بچه ها داده بود واسه سازمان سنجش بفرستن.

(۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۱ ق.ظ)good arman نوشته شده توسط:  نه تنها اون سه تا بلکه دو سوال مهندسی نرم افزار خارج سر فصل بود
الگوریتم یک سوال گزینه غلط داشت البته ساختمان هم غلط داشت علاوه بر سختیشون
سوال کوله پشتی با دقت ووسواس بهش دقت کنید غلط بود کلیدش
شبکه سه سوال غلط
سیستم یه سوال دو کلیدی
هرس هم یه دونه
پایگاه هم یه دونه
معماری هم یه دونه
سرجمع ببینید اینهمه سوال چقدر در رتبه هر فردی تاثیر خواد داشت با توجه وسنگینی سوالات امسال در هر درصدی رتبه های خیلی از افراد جابه جا میشه
نتیجه اینکه بنظر من کنکور نصفش شانسه به جز افراد نابغه سطح خیلی بالا
امسال دیگه با این سوالات سنگین و اینهمه سوالات غلط و مورد دار خیلی شانسی تر شد
ضمنا تنوع سوالات در درسهای مشترک اصلا نداشت
ولی من امسال واسه مهندسی نرم افزار کتاب اسلام ناظمی رو که منبع هست خوندم همه سوالا رو از اون کتاب داده بودن هیچ کدوم از سوالات خارج از سر فصل نبود من ۵ تا رو درست زدم!!

به نظرتون سازمان این همه سوال اشتباه رو چیکار میکنه ؟ من از قبولشدگان سالهای گذشته شنیدم که فقط نهایتش ۱ یا ۲ سوال حذف میشه به بقیه اعتراضات اهمیت نمیدن!Confused

=====================
دوست عزیز اولا سوال ۵۰ و ۵۴ ت و سر فصل نبود مهندسی نرم
تیم های مدیرتی اقای مانتی تو ویرایش ۵ بود ۲۰۰۴ بعدش در ویرایش های بعدی حذف شد
گزینه دو سه سوال ۵۰ خارج سرفصل
اگر هم اورده چرا وزارت علوم میگه نسخه اخر؟ تناقض در سوال
طبق ویرایش ۵ هم تیم مدیریتی الگوری باز دقیقا معادل cd هست چون cd‌هم مثل الگوی باز کنستانتین بین ا بین cc dd‌هست
ضمنا کی گفته کتاب اقای اسلام ناظمی مرجع هست؟
به ما که گفتن پرسمن مرجع هست البته کمی سامرویل..
سوال ۵۴ هم به همین صورت
البته طراحان پولدار محترم انقدر مشغله و اوضاع مالی خوبی دارند به خودشون اجازه نمیدهند ۲ساعت سوال طراحی کنند ۵سوال از فصل ۲۷ ۲۶ ۲۵ پرسمن بود که میشد ۱۱ ۱۳ پارسه یا ۱۰ مدرسان....
به هر روی بهتره با انصاف صحبت کنید
تمام بچه هایی که عمیق و درست خونده ان اگر نگم ۹۰٪ بچه های ایتی از کنکور امسال بخصوص مشترک مینالند شما با چه منطقی میفرمایین؟
تک به تک باهاتون حاظرم بحث کنم
سوالات مشترک غلط دار مورد دار زیاد داشت بنظرم من حداقل ۷ موردش مشترک
بعلاوه بسیار سنگین وسخت بود بسیار زمانبر
عدم تنوع موضوعی ما در هر درسی ۶سوال داریم کم شانسی هست که با عدم تنوع موضوعی بدتر ه مشد
نهایتا خود طراح هم قول بهت میدم سوالاتو عوض کنیم با همین سبک قول میدم نتونه ۲۴ دقیقه بیشتر رتبه های برتر بزنه
در کل نمیخام توجیه کنم من نظرم این سوالات واقعا ناجوانمردانه بود

میشه صورت سوالهای غلط درس شبکه رو به من بگید تا بررسی کنم ؟

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
ارسال: #۲۸۷۳
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ
سلام بچه ها میشه لطفا رتبه منم تخمین بزنید البته جوابام درست یادم نیست
زبان ۵۸/۸۸
ریاضی ۲۹/۱۶
مشترک ۲/۴۶
تخصصی ۳۵/۴۱
ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۸۷۴
۰۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۳۴ ق.ظ
فکر نکنم سوال ۵۹ شبکه حذف بشه

۰
۰
ارسال: #۲۸۷۵
۰۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۵۶ ق.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۴ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  فکر نکنم سوال ۵۹ شبکه حذف بشه

مسلما همه سوالای غلط رو حذف نمیکنن
من حالا که نگاه به سوالات شبکه و پاسخ دکتر حقیقت میکنم فقط یکی از سوالات شبکه رو جواب ندادم (اون هم اصلا روش فکر نکردم، چون دیدم وقتم میسوزه)، هر پنج تای دیگه رو به جواب رسیدم منتهی کو گزینه درست؟!!، خدایی بعضی سوالات شبکه ۴ ۵ بار سرجلسه حل کردم، توی همه حل ها به یک جواب میرسیدم ولی توی گزینه ها نبود، نمیتونستم از زحمتی که کشیدم دوری کنم. به هرحال اینا نهایتا ۲ ۳ سوال غلط رو حذف کنن اونم از کل سوالات.
تنبلی بعضی از طراحان سوال به ضرر همه بچه ها میشه. امیدوارم که سال دیگه سنجش به جای انداختن تور برای گرفتن طراحای سوال، از قلاب استفاده کنه تا اساتید با سواد و پرحوصله و دلسوز دانشجو رو برای طرح سوال انتخاب کنه

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۰
ارسال: #۲۸۷۶
۰۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۷ ق.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ق.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۴ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  فکر نکنم سوال ۵۹ شبکه حذف بشه

من حالا که نگاه به سوالات شبکه و پاسخ دکتر حقیقت میکنم فقط یکی از سوالات شبکه رو جواب ندادم (اون هم اصلا روش فکر نکردم، چون دیدم وقتم میسوزه)، هر پنج تای دیگه رو به جواب رسیدم منتهی کو گزینه درست؟!!، خدایی بعضی سوالات شبکه ۴ ۵ بار سرجلسه حل کردم، توی همه حل ها به یک جواب میرسیدم ولی توی گزینه ها نبود، نمیتونستم از زحمتی که کشیدم دوری کنم. به هرحال اینا نهایتا ۲ ۳ سوال غلط رو حذف کنن اونم از کل سوالات.
تنبلی بعضی از طراحان سوال به ضرر همه بچه ها میشه. امیدوارم که سال دیگه سنجش به جای انداختن تور برای گرفتن طراحای سوال، از قلاب استفاده کنه تا اساتید با سواد و پرحوصله و دلسوز دانشجو رو برای طرح سوال انتخاب کنه

امیدوارم که نتیجه زحمتت رو بگیری ... ولی سوال ۵۹ چون جوابی نزدیک با جواب واقعیش توی گزینه ها هست و با بقیه گزینه ها اختلاف کافی داره فکر کنم حذف نکنن ... ولی ۵۷ و ۵۸ قطعا باید حذف شه

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix , Tehran_95 , newuser
ارسال: #۲۸۷۷
۰۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۴۱ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۷ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ق.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  

امیدوارم که نتیجه زحمتت رو بگیری ... ولی سوال ۵۹ چون جوابی نزدیک با جواب واقعیش توی گزینه ها هست و با بقیه گزینه ها اختلاف کافی داره فکر کنم حذف نکنن ... ولی ۵۷ و ۵۸ قطعا باید حذف شه

سلام
پس به نظرتون ۵۹ فقط تغییر گزینه داره؟

الهی مرا آن ده که آن به
مگذار ما را به که و مه
۰
۰
ارسال: #۲۸۷۸
۰۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۴۳ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۱ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۷ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  

سلام

مگه الان جواب رو چی اعلام کرده سنجش ؟

۰
۰
ارسال: #۲۸۷۹
۰۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۵ ب.ظ، توسط newuser.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۳ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۱ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۷ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  

سلام

مگه الان جواب رو چی اعلام کرده سنجش ؟

گزینه ۲ عدد ۱۶۵۰

الهی مرا آن ده که آن به
مگذار ما را به که و مه
۰
۰
ارسال: #۲۸۸۰
۰۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۰۶ ب.ظ
دوستان سلام.یکسری به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید قسمت استعدادهای درخشان سمت راست صفحه...در مورد شرایط جذب استعدا های درخشان در مقطع ارشد در انتهای اطلاعیه ذکر شده نتایج اولیه ارشد در اوایل خرداد ماه اعلام خواهد شد..باز خودتون ببینید تحلیلتون رو اعلام کنید..ممنون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , RezaTaheri

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۱ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۲۶۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۰۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۴۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۳۵۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۰۴۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close