زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۶۴۶
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۷ ق.ظ
دوستان توی فیلم های معماری استاد گودرزی فصل یک پوران که شیوه محاسبات و اعداد علامت دار و... وجود داره؟؟
میدونید کدوم قسمت فیلم میشه؟؟
ممنون

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۴۷
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۷ ق.ظ، توسط raeika.)
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۰۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ ق.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  دوستان توی فیلم های معماری استاد گودرزی فصل یک پوران که شیوه محاسبات و اعداد علامت دار و... وجود داره؟؟
میدونید کدوم قسمت فیلم میشه؟؟
ممنون

سلام نه وجود نداره من فیلماشونو دیدم من دنبال نکته تستی برا حل سوالات میگشتم که نبود البته نظر منه بیشتر در مورد rtl هست

بچه ها چند تا سوال داشتم
۱- int a [6]
char b [9]
a[7]=b[9];
این چند تا خطا داره و از چه نوعی >>>> جواب دادن ۲ تا یکی مفهومی یکی اجرا ولی به نظرم درست نیست

۲-دلایل جدا سازی فاز تحلیل لغوی و تجزیه
افزایش کارایی
افزایش قابلیت حمل
طراحی ساده
افزایش قابلیت انعطاف پذیری کامپایلر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۶۴۸
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۰۴ ق.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ب.ظ)harika-z نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها من ناامید شدم.اخه میرم سرکار از صبح تا ۲/بعدش میام خونه مامانم مریضه باید من کارای خونه روبکنم.به زور روزی ۵ ساعت میخونم.هدفم هم قبولی دانشگاههای تهران هس.میگن با این وضعت نمیتونی.چیکار کنم.مجبورم برم سرکار.اصلا موندم.حتی نمیتونم مهمونی برم.واقعا خسته شدم ازاین دنیا.صبح بیدار شدم گریه ام گرفته بود.اخه چقد سختی.حتی نمیتونم ازمونها شرکت کنم.اومدم اینجا باهاتون درد ودل کنم.میدونم نباید اینجا مینوشتم ولی چیکا رکنم.دوسای هم دارم همشون ازشانس بعد من نامردن.مثلا به یکیش گفتم بیا باهم بخونیم اون ازمونهای پارسه شرکت کرده ازمن کتاب وجزوه خاست منم دادم گفتم دوسمه.منم گفتم ازمون دادی روز بعدش بده منم بفهمم سوالاش چطوره گفت من پول دادم بدم توم بخونی.خودت برو شرکت کن دا.انگاری بدبختی ها ریخته سرم.
دوست عزیز، توکل کنید به خدا. انشاءالله تو همین مانشت خبر قبولیتون تو یکی از دانشگاهای تهران رو بشنویم.
۱
۰
ارسال: #۶۴۹
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۲ ق.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ)harika-z نوشته شده توسط:  مرسی.دستتون درد نکنه.خوشحال شدم دوستانی مث شما دارم.والا یه دوس داشتم الان امیرکبیر برق میخونه.میگف من روزی ۱۰ ساعت میخوندم.به من میخندید که روزی من ۵ ساعت بخونم قبول شم.البته ازمهر که رفته امیرکبیر جوگیر شده زنگ واس میدم جواب نمیده.
سلام.
مسئله جوگیری نیست به نظرم.
واقعا فشار درس اونقدر زیاده که آدم حوصله براش نمیمونه. من خودم دو ترم اول ارشد اینقدر کار سرم ریخته بود که حتی حوصله حرف زدن با خونوادم رو هم نداشتم چه برسه به دوستام.
بنابراین درست نیست به حساب جوگیری بزاری این قضیه رو.
موفق باشی.

There is no there there.
۳
۰
ارسال: #۶۵۰
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۶:۱۸ ق.ظ
بچه ها نمیدونید دفترچه کی میاد؟
۲
۰
ارسال: #۶۵۱
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۷:۰۱ ق.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ب.ظ)harika-z نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها من ناامید شدم.اخه میرم سرکار از صبح تا ۲/بعدش میام خونه مامانم مریضه باید من کارای خونه روبکنم.به زور روزی ۵ ساعت میخونم.هدفم هم قبولی دانشگاههای تهران هس.میگن با این وضعت نمیتونی.چیکار کنم.مجبورم برم سرکار.اصلا موندم.حتی نمیتونم مهمونی برم.واقعا خسته شدم ازاین دنیا.صبح بیدار شدم گریه ام گرفته بود.اخه چقد سختی.حتی نمیتونم ازمونها شرکت کنم.اومدم اینجا باهاتون درد ودل کنم.میدونم نباید اینجا مینوشتم ولی چیکا رکنم.دوسای هم دارم همشون ازشانس بعد من نامردن.مثلا به یکیش گفتم بیا باهم بخونیم اون ازمونهای پارسه شرکت کرده ازمن کتاب وجزوه خاست منم دادم گفتم دوسمه.منم گفتم ازمون دادی روز بعدش بده منم بفهمم سوالاش چطوره گفت من پول دادم بدم توم بخونی.خودت برو شرکت کن دا.انگاری بدبختی ها ریخته سرم.

دروود دوست من
با این وضعیت کنکور قبول نمیشی.
البته منظور من شرایط زندگیت نیست. منظور من ذهنیتی هست که داری. قوی باش. محکم و قدرتمند. روی پای خودت بایست. کسی که به خودش تکیه کنه تو هیچ طوفانی خم نمیشه. زیرش خالی نمیشه.
دوست نامرد نداریم. اگه هم بود یه باره و دیگه تمام. آدما یا دوست هستن یا نیستن.
ورود به دانشگاه ها این روزا راحته، درسته بالای ۳۰۰۰۰ نفر کنکور میدن ولی فقط ۲۰۰۰ هزار نفر هستن که به جای خوب فکر می کنن و شاید در حد ۵۰۰ نفر هستن که واسش خوب تلاش می کنن. به این فکر کن که هر ۵ ساعت که درس می خونی ، از چه تعدادی جلوتر میری و هر روز که نا امید باشی ازشون عقب می افتی.
سوال های کنکور آزمایشی ارزشی نداره واست. کنکور آزمایشی شرایط ذهنی و محیطی آزمون رو واست تقویت می کنه وگرنه سوال می خوای ، تا دلت بخواد کتاب سوال و کنکور های قبلی وجود داره.
اگه ذهنت قوی باشه و امیدوار باشه و مسیر درست انتخاب کنی ، کنکور ارشد رو مثل آب خوردن با رتبه ای زیر ۵۰ قبول میشی.
امیدوارم موفق باشی.

شاد باشید . بدرووود
۹
۰
ارسال: #۶۵۲
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۵۹ ق.ظ
از همتون ممنونم که بهم امید میدین.هیچ وقت ناامید نمیشم.تمام تلاشمو میکنم.تا به اهدافم برسم.فردا مامانمو میبرن عمل.ازتون خواهش میکنم دعا کنید.چون دکترا ناامیدمون کردن.همه چیز به این عمل بستگی داره.ممنون
۷
۰
ارسال: #۶۵۳
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹ ق.ظ)harika-z نوشته شده توسط:  از همتون ممنونم که بهم امید میدین.هیچ وقت ناامید نمیشم.تمام تلاشمو میکنم.تا به اهدافم برسم.فردا مامانمو میبرن عمل.ازتون خواهش میکنم دعا کنید.چون دکترا ناامیدمون کردن.همه چیز به این عمل بستگی داره.ممنون
انشاالله حال مادرتون خوب میشه و شفا پیدا میکنن ما هم براشون دعا میکنیم

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
۰
۰
ارسال: #۶۵۴
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۵۱ ب.ظ
سلام دوستان
کتاب ۶۰۰ مساله قدسی ساختمان رو به صورت pdf میشه پیدا کرد ؟؟
۰
۰
ارسال: #۶۵۵
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۸ ب.ظ، توسط ana9940.)
روزی ۵ ساعت خوبه . من پارسال روزی دو - سه ساعت میخوندم، چون منم سرکار میرفتم و تا میرسیدم خونه و نهار میخوردم میشد ۵ و عملا بیشتر از ۳ ساعت بازدهی نداشت خوندنم ولی خب جمعه ها رو میخوندم حدود ۸ ساعت، از آبان رو هم تا میشد هفته ای یه روز مرخصی می گرفتم .
تو هم بخون و فقط به خودت مطمئن باش که فلان دانشگاه قبول میشه، قطعا به هدفت میرسی.
حال مادرت هم انشالله خوب میشه که با خیال راحت به درس و کارت برسی.
۱
۰
ارسال: #۶۵۶
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۱ ب.ظ)snowball نوشته شده توسط:  سلام دوستان
کتاب ۶۰۰ مساله قدسی ساختمان رو به صورت pdf میشه پیدا کرد ؟؟

سلام
خیر
۰
۰
ارسال: #۶۵۷
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۷ ب.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹ ق.ظ)harika-z نوشته شده توسط:  از همتون ممنونم که بهم امید میدین.هیچ وقت ناامید نمیشم.تمام تلاشمو میکنم.تا به اهدافم برسم.فردا مامانمو میبرن عمل.ازتون خواهش میکنم دعا کنید.چون دکترا ناامیدمون کردن.همه چیز به این عمل بستگی داره.ممنون

انشاالله که مادرتون خوب میشن، روزی ۵ ساعت مطالعه هم کم نیست دوست عزیز، اگر همین ۵ ساعت مفید باشه، صد در صد موفق میشی
نا امید نشو و ادامه بده
اینو هم در نظر داشته باش که خدا تو شرایط سخت بیشتر هوای آدمو داره Shy

... I can manage it
۱
۰
ارسال: #۶۵۸
۰۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۶ ق.ظ، توسط هاله۹۸۸.)
دوست عزیز انشالله ک فردا مامانتون عمل خوبی خواهند داشت انشالله من مطمنم:-)

بچه ها کسی نمیدونه کجا یک همچین چیزی وجود داره ک مثلا گفته باشه از هر فصل هرسال چندتا سوال اومده؟
۰
۰
ارسال: #۶۵۹
۰۴ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹ ق.ظ، توسط عزیز دادخواه.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر (۹۲-۸۵)

(۰۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۴ ق.ظ)هاله۹۸۸ نوشته شده توسط:  دوست عزیز انشالله ک فردا مامانتون عمل خوبی خواهند داشت انشالله من مطمنم:-)

بچه ها کسی نمیدونه کجا یک همچین چیزی وجود داره ک مثلا گفته باشه از هر فصل هرسال چندتا سوال اومده؟

این تا دو سال پیشه. البته در کل به نظرم روش حساب نکنیم بهتره.
۱
۰
ارسال: #۶۶۰
۰۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۳۴ ب.ظ
سلام
مرسی ازهمتون.خداروشکر حال مامانم بهتر شد.عملش موفقیت امیز بود.دیگه خیالم راحت شد.

درضمن من زبانم خوب نیس لغات ۵۰۴ خوندم.بعدش بنظرتون چیکار کنم ؟بهم گفتن کتاب۱۱۰۰ روبخون اونم خیلی سخته نتونستم.نمیدونم واسه زبان چیکار کنم.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۷ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۵۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۵۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۳۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۶۲۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۹۶۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close