زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشد مجدد

ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ ب.ظ، توسط sout777.)
ارشد مجدد
با سلام
من کارشناسی رو نرم افزار روزانه دولتی خوندم
ارشد رو هم نرم افزار آزاد خوندم
بنا به دلایلی( حالا بگذریم چی!!!) تصمیم دارم دوباره ارشد دولتی شرکت کنم و بخونم! ولی مشکلم اینجاست که آیا اگه روزانه قبول بشم می تونم بخونم؟ مشکلی نیست؟
۱- نظام وظیفه هست که قوانینش روشنه و تکلیف هر کسی مشخصه که می تونه ادامه بده یا نه!
۲- یادمه اون زمان که تو کارشناسی بودم موقع فارغ التحصیلی بهم گفتن تاییده تحصیلی دیپلمت باید از دبیرستانت بیاد دانشگاه! و موقع ارشد هم گفتن تاییده ی تحصیلی کارشناسیت باید از دانشگاه کارشناسی بیاد دانشگاه ارشد و ...! تا اینجا همه چیز روشنه! اما یادمه یه کارمندی در زمان ارشد گفت تاییده ی تحصیلی توسط دانشگاه فقط یک بار برای هر فرد صادر میشه!(حالا من نمی دونم دقیقا همین رو گفت یا اشتباه شنیدم!) با این حساب اگه من مجدد ارشد قبول بشم با توجه به این که دانشگاه کارشناسی یه بار تایید تحصیلی رو برای دانشگاه ارشد صادر کرده، برای ارشد دوم صادر نمی کنه و همه چی خراب می شه و نمیشه ثبت نام کرد!کسی می دونه ماجرای این چیه؟
۳- دیگه ممکنه چه مشکلاتی رو برام درست کنن؟( منظورم مشکلات اداری هست نه مالی و علمی و ...!)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۱۷ ق.ظ
RE: ارشد مجدد
سلام
آخه چرا دوباره میخواید ارشد بخونید اگر رزومه تون قوی باشه می تونید دانشگاه دولتی قبول بشید من کسی رو دیدم که با تعداد مقاله بالا تونسته دکتری دولتی البته شهرستان قبول بشه ارشدشم آزاد بوده
۰
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹ ق.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۴ ب.ظ)sout777 نوشته شده توسط:  با سلام
من کارشناسی رو نرم افزار روزانه دولتی خوندم
ارشد رو هم نرم افزار آزاد خوندم
بنا به دلایلی( حالا بگذریم چی!!!) تصمیم دارم دوباره ارشد دولتی شرکت کنم و بخونم! ولی مشکلم اینجاست که آیا اگه روزانه قبول بشم می تونم بخونم؟ مشکلی نیست؟
۱- نظام وظیفه هست که قوانینش روشنه و تکلیف هر کسی مشخصه که می تونه ادامه بده یا نه!
۲- یادمه اون زمان که تو کارشناسی بودم موقع فارغ التحصیلی بهم گفتن تاییده تحصیلی دیپلمت باید از دبیرستانت بیاد دانشگاه! و موقع ارشد هم گفتن تاییده ی تحصیلی کارشناسیت باید از دانشگاه کارشناسی بیاد دانشگاه ارشد و ...! تا اینجا همه چیز روشنه! اما یادمه یه کارمندی در زمان ارشد گفت تاییده ی تحصیلی توسط دانشگاه فقط یک بار برای هر فرد صادر میشه!(حالا من نمی دونم دقیقا همین رو گفت یا اشتباه شنیدم!) با این حساب اگه من مجدد ارشد قبول بشم با توجه به این که دانشگاه کارشناسی یه بار تایید تحصیلی رو برای دانشگاه ارشد صادر کرده، برای ارشد دوم صادر نمی کنه و همه چی خراب می شه و نمیشه ثبت نام کرد!کسی می دونه ماجرای این چیه؟
۳- دیگه ممکنه چه مشکلاتی رو برام درست کنن؟( منظورم مشکلات اداری هست نه مالی و علمی و ...!)
سلام
معافیت تحصیلی برای هر مقطع فقط یک بار صادر میشه که شما هم استفاده کردید. در واقع اگر شما سربازی نرفتید یا باید برای دکتری اقدام کنی و یا بعد از سربازی برای هر کدام از مقاطع تحصیلی.
اگر مشکل سربازی نباشه هیچ مشکل اداری دیگری نخواهد بود جز اینکه در هر مقطعی فقط یک بار میشه از دوره های بدون شهریه (روزانه) استفاده کرد. مثلا شما اگر بخوای مجددا کارشناسی بخونید حتی اگه روزانه قبول بشید باید شهریه بدید. ارشد که دانشگاه آزاد بودید و مشکلی نیست
۱
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۱ ب.ظ
رزومه قوی ندارم! به همین دلیل مجبورم دوباره ارشد بخونم! اصلا شما فرض کن حتما باید تهران قبولشم!!! مجبورم دوباره ارشد رو تهران بخونم!
اما بحث سربازی مشکلی ندارم! فقط گیرم سر مشکلات اداریه!!! مثل همون تاییده تحصیلی که نیدم فقط یک بار صادر میشه!!!
۱
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۳۴ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ب.ظ)sout777 نوشته شده توسط:  رزومه قوی ندارم! به همین دلیل مجبورم دوباره ارشد بخونم! اصلا شما فرض کن حتما باید تهران قبولشم!!! مجبورم دوباره ارشد رو تهران بخونم!
اما بحث سربازی مشکلی ندارم! فقط گیرم سر مشکلات اداریه!!! مثل همون تاییده تحصیلی که نیدم فقط یک بار صادر میشه!!!
منم مشکلی مشابه مشکل شما دارم با این تفاوت که غیر انتفاعی خوندم،لطفا اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داره راهنمایی کنه
ممنونم
۰
۰
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۱۵ ب.ظ، توسط ali_titani.)
(۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ب.ظ)sout777 نوشته شده توسط:  رزومه قوی ندارم! به همین دلیل مجبورم دوباره ارشد بخونم! اصلا شما فرض کن حتما باید تهران قبولشم!!! مجبورم دوباره ارشد رو تهران بخونم!
تاییدیه تحصلی فقط یک بار صادر نمیشه! شما به هر حال تحصل کردید و هر بار که جایی درخواست بده اون دانشگاه تایید میکنه و تایید تحصیلی میده. معافیت تحصیلی فقط یک بار برای هر مقطع هست
ضمن اینکه شما میتونی با مدرک ارشدت برای ثبت نام مجدد ارشد استفاده کنی! در واقع تایید تحصیلی را دانشگاه ارشدت صادر میکنه و در واقع مجدد نخواهد بود.
اگر مشکل سربازی نداشته باشید، هیــــــچ مشکل اداری نخواهد بود
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۷۷ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  بررسی مجدد نمره siiib70 ۵ ۴,۸۵۲ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۷۳ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۷۶۷ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian
  ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد (در رشته متفاوت) برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد amateurobot ۰ ۲,۰۱۱ ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amateurobot
  قبولی در دوره غیر روزانه ارشد ۹۶ (شبانه . پردیس . مجازی و ...) و کنکور مجدد در ارشد۹۷ Happiness.72 ۱ ۲,۵۱۷ ۳۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: so@
  شرکت مجدد در کنکور سراسری fatemeh135 ۰ ۱,۹۴۸ ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemeh135
Sad تحصیل در غیرانتفاعی یا کنکور مجدد! αɾια ۳۶ ۱۹,۸۴۰ ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: RASPINA
  قطع ارتباط کاربران با کریو کنترل و اتصال مجدد (فوری فوری ) mhd3 ۰ ۲,۰۴۷ ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mhd3
Exclamation سلام بعد از سالها دوری برگشتم تا بهم مشاوره بدید در مورد قبولی مجدد خیلی حیاتی کمک کن aatwo ۲ ۲,۵۶۶ ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir V

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close