زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به نظرتون الان دیره برای شروع کردن؟

ارسال: #۱۶
۱۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۱۴ ب.ظ
RE: به نظرتون الان دیره برای شروع کردن؟
البته برای شروع کردن لازمه پایه افرادو درنظر بگیرین بعضی از دوستان تو دانشگاهی درس خوندن که تمامی سرفصل ها تدریس شده و چند تا پروژه دادن و چندتا میان ترم و.... خلاصه مطالب مطالبو مثل هلو تو ذهنشون دارن واین دوستان هرو قت شروع کنن دیر نیست اما بعضی از دوستان که هستن تو دانشگاهی درس خوندن که ۳۰ یا ۴۰ درصد مطالب گفته شده وپایه ضعیفی دارن زمان شروع برا اینا مهمه ولی دیر نیست از هیچ چی که بهتره به جای ریاضی از مشترک شروع کنن...

آدولف هیتلر ((خون هایی که در میدان جنگ ریخته میشن ناشی از عرق هایی که در زمان صلح ریخته نشده.))
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: saharitst
ارسال: #۱۷
۱۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۷:۴۹ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۴ ب.ظ)tohidi4503 نوشته شده توسط:  البته برای شروع کردن لازمه پایه افرادو درنظر بگیرین بعضی از دوستان تو دانشگاهی درس خوندن که تمامی سرفصل ها تدریس شده و چند تا پروژه دادن و چندتا میان ترم و.... خلاصه مطالب مطالبو مثل هلو تو ذهنشون دارن واین دوستان هرو قت شروع کنن دیر نیست اما بعضی از دوستان که هستن تو دانشگاهی درس خوندن که ۳۰ یا ۴۰ درصد مطالب گفته شده وپایه ضعیفی دارن زمان شروع برا اینا مهمه ولی دیر نیست از هیچ چی که بهتره به جای ریاضی از مشترک شروع کنن...

به نظرم حتی اگر پایه ی افراد رو صفر (حتی تغییر رشته از رشته ی غیرمرتبط به کامپیوتر)در نظر بگیریم، باز الان که هفت ماه مونده برای کنکور خیلی راحت میشه حتی به ۱۰۰% رسید.

[تصویر:  oke_stay-hungry-stay-foolish.png]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saharitst , Mahsash
ارسال: #۱۸
۱۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۱۲ ب.ظ
دیر ...؟ از الان حدود ۷ ماه وقت داری دوست عزیز ... من پارسال کلا همین قدر وقت داشتم با اینکه ترم ۷ بودم ... جوری برنامه ریزی کردم که از بچه های فارغ التحصیل هم بیشتر وقت اوردم با اینکه دانشگاه هم می رفتم ....

این حرفو نزنید .... خدا قهرش میگیره ...

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ... ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shabnamZ , Aurora , saharitst , Petal , RASPINA , tohidi4503 , Mahsash
ارسال: #۱۹
۱۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۷ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ق.ظ)poyaadami نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ق.ظ)سماا نوشته شده توسط:  سلام منم این ترم ۲۰ واحد دارم باپروژه تابستون الگوریتم ونظریه رو خوندم ۳ روزه که شروع کردم واسه ارشد بخونم ولی دوستام کاملا بی انگیزم کردن وحس درس خوندن وازم گرفتن خواهشی که دارم اینه که بچه هایی که درحال خوندنن برنامه هاشون و وبزارن تاماانگیزه بگیریم

سلام اصلن دیر منم ۲۰ واحدم مونده البته پروژه رو تموم کردم از یکم هم برای ارشد شروع کردم با توجه به وضعیتت برنامه رو بنویس و شروع کن
چه جوری پروژتونو قبل فارغ التحصیلی تموم کردید؟!!!!ما درس فناوری اطلاعات ۱ پیش نیاز پروژه پایانیه اونم این ترم ارائه دادند یعنی ترم ۷ پروژه می افته ترم اخر..

من میخواهم پس میتوانم
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ق.ظ)سماا نوشته شده توسط:  سلام منم این ترم ۲۰ واحد دارم باپروژه تابستون الگوریتم ونظریه رو خوندم ۳ روزه که شروع کردم واسه ارشد بخونم ولی دوستام کاملا بی انگیزم کردن وحس درس خوندن وازم گرفتن خواهشی که دارم اینه که بچه هایی که درحال خوندنن برنامه هاشون و وبزارن تاماانگیزه بگیریم
برای مطالعه ارشد باید رابطه با بعضی دوستا را یا باید قطع کرد یا کمرنگ و اصلا بهشون نگی داری برا ارشد میخونی

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۷ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ب.ظ، توسط rezalow2.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ ب.ظ)fariba.1 نوشته شده توسط:  حالا که بحثش پیش اومد منم در مورد شرکت تو کنکور ارشد سوال برام پیش اومده.
من ترم ۳ کاردانی به کارشناسی هستم. خودش باندازه کافی سخت هست. بعدشم ترم آخره که پروژه هم به واحدها اضافه میشه و سخت میشه.
میخوام بدونم بنظرتون خودمو واسه کنکور ارشد هم میتونم آماده کنم یا اینکه بذارم تموم بشه و سال دیگه شانسمو امتحان کنم؟

سلام

با وجود تمام سختی های هم میتوان موفق شد ..می تونید یه سر به مصاحبه های سال های قبل بزنین...
از دیدگاه کسی که تجربه داره میگم که بخونید در کمترین حالت سود خوندن واسه شما اینه که با دروس و نوع سوالات آشنا میشید و اگه خدایی نکرده قبول نشدین سال دیگه راحتتر و عمیق تر مطالب رو درک میکنید و زودتر از بقیه وارد فاز جمع بندی میشید و همه اینا خوبه مگه نه؟؟Cool

(۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ق.ظ)سماا نوشته شده توسط:  سلام منم این ترم ۲۰ واحد دارم باپروژه تابستون الگوریتم ونظریه رو خوندم ۳ روزه که شروع کردم واسه ارشد بخونم ولی دوستام کاملا بی انگیزم کردن وحس درس خوندن وازم گرفتن خواهشی که دارم اینه که بچه هایی که درحال خوندنن برنامه هاشون و وبزارن تاماانگیزه بگیریم

سلام
در مورد تعداد واحد باید خدمتتون عرض کنم که خیلیا مثل شما بودن و موفق شدن به مصاحبه ها مراجعه کنید...

در مورد انگیزه هم باید بگم که هر چند این افراد دوستاتون هستن ولی بنظرم در کل زندگیتون افرادی که آیه یاس می خونن رو کنار بذارین یا ارتباط تون رو کم کنین ...در کل به کلیه بچه ها توصیه می کنم که زیاد به این و اون نگین دارین کنکور میخونین دردسر زیاد داره...!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saharitst
ارسال: #۲۲
۱۷ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۳۱ ب.ظ

ببین توو دوران کنکور تنها چیزی که نباید بهش توجه کنی حرفای دیگرون هست. من خودم شخصا تعریف از خود نباشه ولی آدمی هستم که انرژی مثبت به بقیه میدادم ولی همیشه بود کسانی که خیلی انرژی منفی میدادند هم توو کنکور ارشد و هم توو کنکور کارشناسی . کلا بهشون توجه نکن و بچسب به درسات.
ایشالله که موفق باشی

[تصویر:  oke_stay-hungry-stay-foolish.png]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tohidi4503 , saharitst
ارسال: #۲۳
۱۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۹ ق.ظ
به نظر من در هر مقطع زمانی که هستیم باید کاری رو بکنیم که به نفعمون هست.
"مطالعه کردن در هر مرحله به نفع ما هست"
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tohidi4503 , saharitst , moohammad.pn

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۷۹۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۰۷ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۱ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۰۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۴۵۹ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۷۵۱ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۵۶ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۷۸۵ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۹۱۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  مسدود کردن سایت و نرم افزار تلگرام wiisconsin ۶ ۶,۵۶۵ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close