زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بعد از ۵ ترم

ارسال:
۲۸ آبان ۱۳۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ
بعد از ۵ ترم
سلام دوستان , ۵ ترمه دارم نرم افزار میخونم توی ی دانشگاه دولتی , بعد از ۵ ترم متوجه شدم دارم کار اشتباهی میکنم که توی این دانشگاه درس میخونم, یعنی از نطر خودم کاملا این دو سال ونیمم هدر رفته. بعد از اینکه نتونستم توی کنکور موفق بشم ( رتبم حدود ۵۰۰۰ شد ) دیگه انگیزه ای برای درس خوندن نداشتم به همین خاطر معدل دانشگاهیمم تعریفی نداره. توی دانشگاه نه چیزی یاد میگیرم نه بعدا مدرکش با این معدل به دردم میخوره, حالا نمیدونم چیکار کنم , به سرم زده دوباره کنکور بدم ولی حیفم میاد ازین ۵ ترم و میترسم ازینکه موفق نشم و وقتم بیشتر تلف بشه, از طرفی اگه بخوام ادامه بدم باید ۲ سال دیگه درس بخون برا مدرکی کوچکترین ارزشی نداره! میخوام ادامه تحصیل بدم یعنی اصلا قصد ترک تحصیل ندارم که کسی بیاد بگه کار باید بلد باشی و درس برا چیته و ...
به نظر شما ارزش داره این ریسک رو کنم و دوباره کنکور بدم شاید یکی از دانشگاه های تهران قبول شم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۵۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۲۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  شهریه دکترای نرم افزار آزاد چقدره هر ترمی? paeeizan ۱ ۲,۹۶۳ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۰۰۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۳۹ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۱۷ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  راهنمایی در مورد دروس ترم اول هوش sina_bhh ۴۷ ۳۴,۸۲۵ ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Arezouuu
  ارشد بعد از سی سالگی z__z ۴ ۲,۶۰۰ ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  مهلت پست دفترچه بعد از فارغ التحصیلی alirezafchh ۳ ۴,۶۶۰ ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: rozitir
  ترم تابستان دانشگاه بیرجند Boruto ۰ ۱,۴۶۸ ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Boruto

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close