زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی

ارسال: #۱۳۶
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ق.ظ، توسط Masoud05.)
RE: شهریه جدید مجازی شهید بهشتی
(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ق.ظ)ana.ML نوشته شده توسط:  تصمیم گیری خیلی سخته.....یهو .... ی شبه همه ارزوهات بر باد رفت......

چقدر سخته ، خیلی ناراحت میشم که دوستان مانشتی اینطور بهشون ظلم میکنن و ناامید میشن . به امید فردایی بهترSmile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۳۷
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ب.ظ
RE: دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی
بچه ها من همین الان رفتم و شکایتم و ثبت کردم شما هم برید اگه تعدادشکایات زیاد باشه حتمارسیدگی میشه. دوستم میگفت حدود ۱۶۰نفر ازبچه ها فرم انصراف پر کردن ولی به نظر من انصراف دادن فایده ای نداره چون اونا تو تکمیل ظرفیت دوباره میگیرن به نظرم بهتره از حقمون دفاع کنیم اگه اینا از اول این شهریه رو اعلام میکردن ماشاید میرفتیم تو شهرهای دیگه درس میخوندیم اما الان اگه انصراف بدیم فرصت تحصیل رو از دست میدیم.بچه ها حتما برید اعتراض کنید تو این لینک
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۱۳۸
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۵۰ ب.ظ
شهریه جدید مجازی شهید بهشتی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینجا هم سر بزنید.بحث شهریه اس
۰
۰
ارسال: #۱۳۹
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۹ ب.ظ
منم ثبت کردم .هر کس لطفا به بچه هایی که میشناسه اطلاع رسانی کنه
۱
۰
ارسال: #۱۴۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۰ ب.ظ
شهریه جدید مجازی شهید بهشتی
به نظرم دانشگاه آزاد بیاید خیلی بهتره تقریبا همین پول رو میگیره اما خوب کلاس ها خیلی بهتره مثلا دانشگاه ما همه اساتید یا از دانشگاه دولتی رازس هستند یا از دانشگاه های دولتی تهران میان به نظرم اینکه این همه شهریه بدید و حتی یه کلاس درست حسابی هم نرید اونم توی مقطع ارشد واقعا سخته

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال: #۱۴۱
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ ب.ظ
بچه ها از سازمان بازرسی به من اسمس دادن که شکایت شما با وظایف و اختیارات قانونی سازمان بازرسی منطبقه برای تکمیل مستندات به سایت shekayat.bazresi.irمراجعه کنید.امیدوارم که تاثیر داشته باشه شماهم لطفا شکایتتون و تکمیل کنید.ایشالا که جواب بده
۲
۰
ارسال: #۱۴۲
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ب.ظ
گرچه برای من که حال خوندن برای سال دیگه را ندارم بهتره که شما انصراف بدین تا من توی تکمیل ظرفیت قبول بشم ولی انصراف ندید چون احتمالش هست که مثل چند سال پیش که شهریه دانشگاه آزاد یه هو رفت بالا , بعدا یه سری وام و تخفیف و این جور چیزا بهتون بدن. خلاصه به خاطر پول انصراف ندید ولی اگر مطمئنید سال دیگه چیز بهتری قبول می شید با هزینه ی کمتر حتما انصراف بدید.
راستی خانوما یه ذره دقت بیشتری کنند برای انصراف دادن چون معلوم نیست سال دیگه هم همین تعداد دختر پذیرش داشته باشن دانشگاهها چون فعلا که دانشگاهها دارن می رن به سمت پسرونه شدن
۱
۱
ارسال: #۱۴۳
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۱۳ ب.ظ، توسط darya611.)
با الهام موافقم منم امروز رفتم گلستان برا تثبیت ثبت نام دیدم شهریه رو زیاد نکردن و همون مقداره ‍ساله گذشته است زنگ زدم دانشگاه خانم مرادی گفت فعلا هیچی معلوم نیست نتیجتا این افزایش شهریه ها صدرصد نیست البته تا الان ...
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham.3d
ارسال: #۱۴۴
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ب.ظ)mahdi_1012 نوشته شده توسط:  بچه ها آخرش چی شد؟ کیا ثبت نام کردن؟ کیا راضیند؟ آخه من هنوز ثبت نام نکردم ولی ۴ شنبه رفتم تهران واسه تحقیق که باز هم منصرف شدم. ولی من نمی تونم یک سال صبر کنم.

چی شنیدید که باز هم منصرف شدید؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۴۵
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ب.ظ
بچه هاشهریه هارو یه کم کمترکردن ثابت انسانی:۷۰۰ هرواحد:۱۲۰ ثابت فنی مهندسی: ۸۰۰ هرواحد۱۳۵البته این برای بچه های آموزش محوره.زحمت کشیدن واقعا!توسایت اطلاعات کاملترهست.
۰
۰
ارسال: #۱۴۶
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۸ ب.ظ
ثبت نام دانشگاه بهشتی سال ۹۱
دوستانی که در این واحد دانشگاهی به صورت مجازی قبول شده اند و یا ادامه تحصیل میدن و یا دادن ،راهنمایی بفرمایند

۱- ارزیابی شما از این دوره (مجازی) به چه صورته؟
۲- زمان برگزاری کلاسها در چه مقطعی از روز است؟ بعدازظهر یا صبح
۳- آیا کلاسها منظم و به صورت هفته ای برگزار میشه؟
۴- ارزیابی شما نسبت به کیفیت کلاسها و نحوه تدریس به چه صورتیه؟
۵- میزان مراجعه شما به دانشگاه در هفته / ماه به چه میزان است؟
خواهشا به سوالاتم به ترتیب شماره جواب بدین
ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید.
۰
۱
ارسال: #۱۴۷
۱۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ ب.ظ
ثبت نام دانشگاه بهشتی سال ۹۱
(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ ب.ظ)fazel-d نوشته شده توسط:  دوستانی که در این واحد دانشگاهی به صورت مجازی قبول شده اند و یا ادامه تحصیل میدن و یا دادن ،راهنمایی بفرمایند

۱- ارزیابی شما از این دوره (مجازی) به چه صورته؟
۲- زمان برگزاری کلاسها در چه مقطعی از روز است؟ بعدازظهر یا صبح
۳- آیا کلاسها منظم و به صورت هفته ای برگزار میشه؟
۴- ارزیابی شما نسبت به کیفیت کلاسها و نحوه تدریس به چه صورتیه؟
۵- میزان مراجعه شما به دانشگاه در هفته / ماه به چه میزان است؟
خواهشا به سوالاتم به ترتیب شماره جواب بدین
ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید.
از دوستانی که مجازی بهشتی می خونن منو راهنمایی کنن/
۰
۱
ارسال: #۱۴۸
۰۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ب.ظ
سلام دوستان من یک ساله که دانشجوی مجازی شهید بهشتی هستم.قبلا خیلی تردید داشتم که برم یا نه ولی بالاخره رفتم والان هم راضی ام چون هم دارم ازاساتید خیلی خیلی خوب شهید بهشتی بهره می برم هم مدرک میگیرم وهم میتونم سرکار برم،درمورد اینکه اساتید نمره نمیدن و اذیت میکنن که مجبور بشی شهریه بیشتری بدی باید بگم که توی این دو ترم اصلا به هیچ عنوان همچین چیزی نبوده وواقعا منصفانه نمره دادن وازنظر اساتید ما هیچ فرقی با بقیه بچه ها نداریم و واقعا یکسان برخورد میشه چه از نظر ارائه مطالب که واقعا چیزی کم نمیذارن و چه از نظر نمره دادن.امیدوارم نظراتم بتونه امسالی ها رو توی تصمیم گیری کمک کنه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: armin651987 , ف.ش , LiveYourDreams , student_92

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۵۸۹ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۴۸۲ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۰۷ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۷۲ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۷۷ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۶۳ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۳۸۵ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۸۷۹ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۰۶ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۴۵۲ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close