زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی

ارسال: #۳۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۵ ب.ظ
مجازی شهید بهشتی(ارشدی‌ها راهنمایی کنن لطفا)
کسی جواب سوال:
"اگه کسی تو نتایج مجازی اسمش اعلام شده باشه و قبل از اون هم تو فرم انتخاب رشته اش جای دیگه ای رو قبول شده باشه‌، آیا میشه مجازی رو به جای رشته محل قبولی قبلیش ثبت نام کنه ؟"
رو می دونه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۰۸ ق.ظ
RE: مجازی شهید بهشتی(ارشدی‌ها راهنمایی کنن لطفا)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ب.ظ)regbyte نوشته شده توسط:  کسی جواب سوال:
"اگه کسی تو نتایج مجازی اسمش اعلام شده باشه و قبل از اون هم تو فرم انتخاب رشته اش جای دیگه ای رو قبول شده باشه‌، آیا میشه مجازی رو به جای رشته محل قبولی قبلیش ثبت نام کنه ؟"
رو می دونه؟

من از سنجش پرسیدم اونم این جواب رو به من داد:

با سلام داوطلب گرامی: برای کسب اطلاعات لازم در این خصوص با دانشگاه مورد نظر خود تماس حاصل فرمایید. با تشکر
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ب.ظ)regbyte نوشته شده توسط:  کسی جواب سوال:
رو می دونه؟

ببخشید شما از کجا متوجه شدید ۲جا قبول شدید؟ آخه توی نتایجی که هفته پیش سنجش داد فقط اولین محل قبولی را نشون میده.
شما از جای دیگر دیدید؟
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۵۰ ب.ظ
من هم همین سوال رو دارم
و اینکه کسایی که شهید بهشتی ثبت نام کردن، بر اساس اعلام نتیجه‌ی ۸ شهریور بوده
یا بر اساس اسامی ای که قبلا اعلام شده بود و شهیدبهشتی اعلام کرده بود که نیازی به مصاحبه نیست؟؟
خیلی برام حیاتیه .....................
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۲۹ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۰ ب.ظ)regbyte نوشته شده توسط:  من هم همین سوال رو دارم
و اینکه کسایی که شهید بهشتی ثبت نام کردن، بر اساس اعلام نتیجه‌ی ۸ شهریور بوده
یا بر اساس اسامی ای که قبلا اعلام شده بود و شهیدبهشتی اعلام کرده بود که نیازی به مصاحبه نیست؟؟
خیلی برام حیاتیه .....................

من مطمئن نیستم ولی فکر کنم هر دو گروه ثبت نام می شدند.
من خودم جز اونایی بودم که تو سایت سازمان سنجش هفته پیش که نتایج ارشد را زدند اسمم بود و باید این سه روز میرفتم ثبت نام که نشد.

حالا که فرصت ثبت نام تمام شد شما میخواهید چکار کنید؟
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۳۹ ب.ظ
با تشکر
شما کسی رو میشناسید که جزء اعلام نتایج اولیه مجازی شهید بهشتی بوده باشه و ثبت نام کرده باشه؟
چون فکر می کردم فقط اونهایی که اسمشون ۸ شهریور اعلام شده میتونن ثبت نام کنن.
خواهش می کنم در این مورد هر کدوم از دوستان که می تونن بهم خبر بدن.
واقعا ممنون میشم

این برام خیلی مهم و حیاتیه......
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۲۷ ب.ظ
نه من کسی را نمی شناسم.
ولی شما با آموزش نر م افزار مجازی مگه تماس نگرفتید؟ اونا راهنماییتون میکردن.
من تا اونجایی که متوجه شدم شما فکر میکنید اون اعلام نتایج اولیه از بین رفته؟؟؟؟؟
به نظرم فکر نکنم اینجور باشه.و از همه ثبت نام میکنند.
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۹ ب.ظ
با تشکر
چون قرار بود نتیجه نهایی رو سازمان سنجش اعلام کنه
شنبه زنگ زدم ببینم گفتن نتیجه رو ۸ شهریور اعلام کردن،
اما چون بقیه دانشگاه‌ها مثل پردیس دانشگاه تهران نتیجه اش از طریق سازمان سنجش اما از طریق یک اطلاعیه دیگر قبل از ۸ شهریور اعلام شد، الان واقعا فکر می کنم که براساس نتایج اولیه امکان ثبت نام وجود داشته و کسی که به تلفنم جواب داده اطلاعات کافی نداشته.

اگر در این زمینه راهنمایی یا کمکی می تونید بکنید واقعا ممنون می شم، چون واقعا این قضیه برام حیاتیه .
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۳۵ ب.ظ
متشکرم
۱/ حالا اگر رشته‌ی بالای شهیدبهشتی(در انتخاب رشته) رو قبول می شد، بازم نمی تونست ثبت نام کنه؟
۲/ رتبه شون چند بوده؟
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۰۴ ب.ظ
گفتید میشه سر کلاس‌ها را رفت؟ آیا باید با استادا صحبت کنیم؟ شما کسی رو می شناسید که سر کلاسا رفته باشه؟
ممنون
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ ق.ظ
با سلام!من تو نتایج نهایی که اومد پیام نور مجازی تهران نرم افزار قبول شدم!ولی توی نتایج نهایی مجازی سازمان سنجش(نتایج معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته محلهای بورسیه ،مجازی‌، بین الملل و دارای شرایط خاص آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال۹۰)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

که پونزدهم اومد دوباره اسمم مجازی شهید بهشتی در اومد!(اسمم تو خرداد هم اومده بود)!
میخواستم بدونم شما که قبول شدین اسمتون تو نتایج نهایی اومده یا بعد از اون تو اطلاعیه ۱۵ شهریور؟؟؟؟
و اینکه من تا الان ثبت نام نکردم اگه شنبه برم مشکلیه یا هنوز وقت واسه ثبت نام هست؟
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۵۳ ق.ظ
من هم فکر می کنم، ۱۵ شهریور فقط دوباره لینک قبلیه رو گذاشتن
کسی اطلاع دقیق در این مورد داره که این همون اعلام نتایج قبلیه یا جدیده؟
برام خیلی مهمه.........

لطفا راهنمایی کنید
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۳ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۰۴ ب.ظ)missmas نوشته شده توسط:  مجازی شهید بهشتی(ارشدی‌ها راهنمایی کنن لطفا)
گفتید میشه سر کلاس‌ها را رفت؟ آیا باید با استادا صحبت کنیم؟ شما کسی رو می شناسید که سر کلاسا رفته باشه؟
ممنون
اگر درسی که در دوره مجازی ارائه شده باشه برای دانشجویان روزانه هم ارائه شده باشه میشه رفت سر کلاس. این ترم دانشگاه بهشتی علوم کامپیوتر - هیچکدوم از درسای مجازی برای روزانه‌ها ارائه نشده بود. به همیل خاطر کلاس حضوری وجود نداشت.

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۸ ب.ظ، توسط grayman.)
سلام
هدفم از ایجاد این موضوع اینا بود:
۱- اطلاعات کلی در باره رشته های مجازی مخصوصا دوره های مجازی دانشگاه بهشتی
۲- اطلاع رسانی بچه‌ها که چه خبر هست تو دانشگاه و چه درسایی دادن و چی هست کلا
۳- فعلا به صورت کلی این موضوع ایجاد شده چون دانشگاه بهشتی هم مهندسی و هم علوم کامپیوتر مجازی پذیرش داشته بعدا اگر پتانسیل و ظرفیت ایجاد تاپیک جداگانه بود خب از مدیر درخواست م یکنیم که ایجاد کنه.
بسم الله
روز ۲۶‌ام یه دوره کارگاه آموزشی گذاشتن که به نظرم اصلا نمی گذاشتن بهتر بود و لینک میدادن تو همون سایتشون راحت‌تر بودن. کارشناسای اونجا در باره موضوعات کلی اطلاع ندارند یا اطلاعات اشتباه میدن. برای مثال
روز اول از کارشناس مربوط به علوم کامپوتر پرسیدم از امگانات دانشگاه مثل کتابخونه و اینترنت و سالن ورزشی می تونیم استفاده کنیم با قاطعیت گفت نه ولی تو این کارگاه گفت آره!
ازشون پرسیدیم میشه اومد سر کلاس های حضوری با قاطعیت گفت خیر. ولی وقتی رفتیم به مدیر گروه دوره مجازی علوم کامپیوتر گفتم گفت اگر کلاس هامون رو دانشجویان روزانه هم داشتن بله می تونید بیایید.
روز اول گفتیم شهریشو تا کی باید بریزیم گفتن همین الان - روز کارگاه گفتن تا حذف و اضافه میشه ریخت.
نتیجه گیری که کردم:
به حرف های کارشناسان دوره های مجازی نباید اکتفا کرد چون واقعا یا نمی دونن یا اطلاعاتشون به روز نیست یا غلطه!!! پس پیگیر باشید از جاهای دیگه.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshad91 , ف.ش , SarahArshad
ارسال: #۴۵
۲۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۳۶ ب.ظ، توسط grayman.)
سیستم یادگیری LMS:
سیستم LMS شون واقعا به درد نخوره. از سایت Moodle.com میشه عین اون سیستم رو پیاده سازی کرد. در واقع می تونم بگم که از همون سیستم استفاده می کنن چون خودم سورس صفحشو دیدم.نمی دونم اون شرکت طرف قرار داد با دانشگاه چقدر پول گرفته باشه برای این سیستمی که متن باز هست و کار خاصی روش انجام ندادن.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshad91

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۵۸۰ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۴۶۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۱۹۰ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۲۸ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۵۷ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۴۹ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۳۶۸ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۸۵۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۱۹۲ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۴۲۹ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close