زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بالا رفتن سن

ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۰۳ ق.ظ
بالا رفتن سن
سلام دوستان من متولد اخرای ۷۰ام.امسال ترم آخر لیسانسم و برای کنکور ارشد شرکت میکنم.به نظر شما با این سن صلاح هست به فکر ارشد خوندن باشم؟سربازی هم نرفتم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۲۴ ق.ظ
بالا رفتن سن
سنی نداری که Big Grin
۰
۰
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۳۷ ق.ظ
RE: بالا رفتن سن
(۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۲۴ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  سنی نداری که Big Grin

خوب اگه ۲ سال ارشد برم و ۲ سال سربازی میشم ۲۹ ساله.Rolleyes
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۱۰ ب.ظ
بالا رفتن سن
به صلاح بودنشو فقط خودتون میتونین تعیین کنین. خیلیا با سن بالاتر از شما و شغل و درآمد خوب، دارن ارشد میخونن. شما باید مشخص کنین هدفتون از ارشد خوندن چیه.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۲۶ ب.ظ
بالا رفتن سن
نخیر , به نظر من اصلاً صلاح نیست ! هر چند که خودتون باید تشخیص بدید

۰
۰
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ
بالا رفتن سن
واقعا، واقعا و واقعا مهم ترین مسئله اینه که برای چی می خواهید برید ارشد. اگه همینجور الکی دورهمی می خواهید برید ارشد که ارشد رفته باشید. واقعا اصلا و اصلا به صلاح نیست!
۰
۰
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ ق.ظ
بالا رفتن سن
ارشد نخون دوست من آیا با ارشد خوندن مشکلت حل میشه !؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۵۶ ق.ظ
به نظر من اصلاً صلاح نیست ! هر چند که خودتون باید تشخیص بدید// خوندن ارزش نداره ایران ..بچسب ادم ب کار

با حضرت شیطان سرمان گرم گناه است
ما بهر ملاقات خدا وقت نداریم
چون فرد مهمی شده نفس دغل ما
اندازه ی یک قبله دعا وقت نداریم
(مردم این جور نباشید)

عزم من بشکافد اقیانوس را
تنبلی دزد آرزوهاست...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehran1980
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ق.ظ، توسط the.)
البته من برای ارشد ۹۵ خوندم(یه ۵ ۶ ماه) Cool الآن هم دارم میخونم(آخرین کنکور عمرمBig Grin) و نمیخوام بمونم واسه کنکور بعد.یا نتیجه خوب میشه یا میرم سربازی.منظورم بعد ارشد و بعد سربازیه.بعد ۴ سال میشه کار پیدا کرد یا بهتره بیخیال ارشد بشم.سن رو بیشتر به خاطر جذب افراد جوون تر واسه کار مطرح کردم.ببخشید که طولانی شد.Confused
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۵:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۱۹ ب.ظ، توسط Masoud05.)
از نحوه بیان مسئله تون بنظر میاد خیلی تمایلی به درس خوندن ندارید پس اگر واقعا اینطوری هستید بهتره نخونید. اگر علاقه به درس دارید، پیشنهادم این هست که حتما بخونید. بعد از کنکور (آزمون) دفترچه سربازی هم بگیرید که اگر قبول نشدید چیزی از دست نداده باشید. انشاالله حین سربازی دوباره بشنید برای کنکور سال بعد بخونید. در کنارش یه مقدار هر چند کم هم فعالیت های عملی داشته باشید تا با کارهای کامپیوتری بیشتر آشنا بشید. هر وقت هم رفتید دانشگاه، ترم اول رو کار نکنید اما از ترم دوم شروع کنید بصورت پاره وقت کار کردن.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad ذخیره ماتریس پایین مثلثی / بالا مثلثی به شیوه سطری یا ستونی shayesteNEY ۵ ۹,۹۸۴ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Negiiin
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۳۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۲۱ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۹۶ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۲۳ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۱۹۹ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  افتتاح اولین مرکز تست سنتر ایرانی در ترکیه mahdi_atd@yahoo.com ۰ ۱,۶۰۸ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi_atd@yahoo.com
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۶۹ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۴۰ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تخمین رشته شهر قبولی در سایت سازمان سنجش salmaa ۳ ۸,۳۵۷ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Razieperozian

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close