زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ژورنال پردازش تصویر و تشخیص الگو

ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۲۸ ب.ظ
سلام
من قبل اینکه شروع کنم واسه ارشد بخونم واسه اینکه یه کار مفیدی کرده باشم اومدم رو پروژه کارشناسیم که در مورد یه مبحث خاص در تشخیص الگو بود یه مقاله جمع و جور کردم، لاتین کردمش با هر زحمتی بود. اما نسبت به زبانش حس خوبی نداشتم. همینجوری فرستادم چندتا ژورنال ببینم چی میشه.
بعضی ها رد کردن و تعداد کمی هم با تغییرات حاضر به چاپ شدن. البته همشون با زبان مقاله نمره متوسط داده بودن.
منم گفتم بذار بعد آزمون ارشد رو مقاله بیشتر کار میکنم و شاید یه جای بهتر بتونم بفرستم. اما چند روز پیش در کمال تعجب دیدم یکی از همون ژورنال ها مقاله رو چاپ کرده، یعنی خیلی وقته چاپ کرده ولی من ایمیلم رو دقیق چک نکرده بودم، گفتم حتما ایملیش باز در مورد رفع نواقص مقاله برای چاپ هست.
این سایت ژورنال هست:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اینطور که فهمیدم به تازگی هم از فهرست نشریات وزارت علوم خارج شده.
میخاستم بدونم این مقاله دیگه از دست رفته هست؟ هیچ اعتباری نداره؟ آیا میتونم رو زبان مقاله بیشتر کار کنم و جای دیگه ای بفرستم؟

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال:
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۱۸ ق.ظ
سلام

کسی جواب این سوال و با جزییات می دونه؟

Cite the different problems that can be overcome with a HMM and explain why the implementation of the HMM would be unrealistic without recourse to iterative methods.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۸۷۵ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۲۲ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat
  انتخاب موضوع پایان نامه ارشد در زمینه پردازش تصویر Rezvan0411 ۱ ۲,۸۳۳ ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Baran15
  پردازش تصویر با متلب Baran15 ۰ ۱,۷۷۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Baran15
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۰۳ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  تشخیص خطا در تحلیلگر لغوی یا نحوی zahra2012 ۵ ۷,۷۲۱ ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: tohid.salmani
  تشخیص کاراکتر با شبکه عصبی safoora s ۴ ۳,۷۲۶ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  پردازش تصویر در متلب Raziyeh.sh ۲ ۲,۸۳۳ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Raziyeh.sh
  تشخیص دو قضیه از هم Mr.R3ZA ۵ ۴,۹۴۶ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close