زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاس اندروید یا وب

ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۶ ب.ظ
کلاس اندروید یا وب
سلام
می خوام برنامه نویسی را شروع کنم و تا حالا هیچ تجربه ای ندارم.به نظرتون کلاسهای اندروید را ثبت نام کنم یا کلاسهای وب؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۲ ب.ظ
RE: کلاس اندروید یا وب
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ ب.ظ)rima94 نوشته شده توسط:  سلام
می خوام برنامه نویسی را شروع کنم و تا حالا هیچ تجربه ای ندارم.به نظرتون کلاسهای اندروید را ثبت نام کنم یا کلاسهای وب؟
کاملا بستگی به علاقه تون داره ولی اگر بخواهید اندروید کار کنید یه آشنایی متوسطی هم باید با برنامه نویسی وب داشته باشید.اندروید کار کنید خودتون میتونین تنها کار کنید ولی در زمینه وب کار گروهی بهتره.

[تصویر:  00518598400828855611.gif]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  کتابهای چاپی آموزش اندروید h_kh ۰ ۱,۸۰۱ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: h_kh
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۶۸ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۸۷ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  اجرای نرم افزار ویندوز در اندروید elecomco ۰ ۲,۸۱۸ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۶۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۶۱ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  بهترین منبع برای یادگیری برنامه نویسی اندروید M30 ۲ ۴,۴۵۱ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: koosha_ad
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس سیستم عامل دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۶,۲۰۷ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Sara_White
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس تحلیل و طراحی الگوریتم های پیشرفته دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۲,۸۴۶ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Valipourh20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close