زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نرفتن پس از قبولی

ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۰ ب.ظ، توسط zarisa.)
نرفتن پس از قبولی
سلام. اگر کسی کد روزانه قبول بشه و بعد اصلا نره دانشگاه. طبق قانون از سال بعد محروم میشه/
سوال دارم و اینکه واقعا سنجش متوجه میشه که طرف سال قبلش نرفته.؟ هنگام ازمون و انتخاب رشته متوجه میشن.؟ پس کی میفهمن.
کسی تجربه ی مشابهی داره؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۰۳ ب.ظ
RE: نرفتن پس از قبولی
(۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۶ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  سلام. اگر کسی کد روزانه قبول بشه و بعد اصلا نره دانشگاه. طبق قانون از سال بعد محروم میشه/
سوال دارم و اینکه واقعا سنجش متوجه میشه که طرف سال قبلش نرفته.؟ هنگام ازمون و انتخاب رشته متوجه میشن.؟ پس کی میفهمن.
کسی تجربه ی مشابهی داره؟

فهمیدنش کاری داره مگه ؟ دانشگاه به سنجش اعلام میکنه این فرد واسه ثبت نام نیومد! سنجش هم کد ملی شو نگه میداره

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود / رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۰
۲
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۲ ب.ظ، توسط zarisa.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۳ ب.ظ)R4MT1N نوشته شده توسط:  
(08 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۶ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  سلام. اگر کسی کد روزانه قبول بشه و بعد اصلا نره دانشگاه. طبق قانون از سال بعد محروم میشه/
کسی تجربه ی مشابهی داره؟

فهمیدنش کاری داره مگه ؟ دانشگاه به سنجش اعلام میکنه این فرد واسه ثبت نام نیومد! سنجش هم کد ملی شو نگه میداره
وای خدا رحم کنه. هیچ راهی نیست من انتخاب رشتم رو باطل اعلام کنم. ؟ رتبم هم بد نشده احتمالا یکی از دانشگاههای تهران یا امیرکبیر روزانه میارم ولی بسیار بسیار پشیمانم.
اگر ثبت نام کنم ولی نرم . باز هم لو میره؟ از کی تا الان مملکت اینقدر دقیق شده....
۰
۰
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۰ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۰ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  
(08 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۳ ب.ظ)R4MT1N نوشته شده توسط:  
(08 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۶ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  سلام. اگر کسی کد روزانه قبول بشه و بعد اصلا نره دانشگاه. طبق قانون از سال بعد محروم میشه/
کسی تجربه ی مشابهی داره؟

وای خدا رحم کنه. هیچ راهی نیست من انتخاب رشتم رو باطل اعلام کنم. ؟ رتبم هم بد نشده احتمالا یکی از دانشگاههای تهران یا امیرکبیر روزانه میارم ولی بسیار بسیار پشیمانم.
اگر ثبت نام کنم ولی نرم . باز هم لو میره؟ از کی تا الان مملکت اینقدر دقیق شده....
بله حتی اگر یک ترم هم بری بعد انصراف در طول تحصیل هم بدی باز محروم میشی
تنها راه اینه که حضوری بری سنجش و از انتخاب رشته ات انصراف بدی تا جایی قبول نشی
تا دیروز (دوشنبه) انتخاب رشته باز بود میتونستی ویرایش کنی
چرا نگه داشتی یک روز بعدش اینو مطرح کردی؟

[تصویر:  412705_0003333.JPG]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

طبق این گفته ی سنجش به افراد مورد بالا اجازه میدن
به تو هم اجازه میدن

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۳۴ ب.ظ
نرفتن پس از قبولی
از بس که خنگم....همین ظهر متوجه شدم چه گندی زدم. همش هم به خاطر اطلاعات و راهنمایی های غلطی بود که شنیده بودم. پس اگر کتبا نامه بفرستم هم اوکیه. فقط این فرم انصراف از گزینش رو کجا پیدا کنم؟
۰
۰
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۴۰ ب.ظ
نرفتن پس از قبولی
حالا قصد اصلی ات چیه
سال دیگه میخوای کنکور چه رشته ای بدی؟
توی سیستم پاسخگویی سنجش عضوی؟ اگه عضوی اونجا پیام بده، یا زنگ بزن بپرس
اگه برات مقدوره حضوری بری مطمئن تره، اگه مقدور نیست با پست بفرست

شکسپیر
۰
۰
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۱۶ ب.ظ
نرفتن پس از قبولی
الان سرعت نتم داغونه. فردا صبح برم سایت سنجش اینجایی رو که میگید عضو بشم.
۰
۰
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۳۳ ب.ظ
نرفتن پس از قبولی
اوکی لینک مستقیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شکسپیر
۰
۰
ارسال:
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ ق.ظ
نرفتن پس از قبولی
یک راهیی تو سازمان سنجش هست که نوشته میتونین برین انصراف بدین دفترچه سازمان سنجشو بخونین
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ ق.ظ
کسی تجربه ی مشابهی داره؟

وقتی یکی ازاین دانشگاهها رامیاریدچرا انصراف؟رتبتون چند بود برای چی انصراف اخه؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۸ ب.ظ
کسی تجربه ی مشابهی داره؟

اکثرا دوست دارن دانشگاه تهران یا امیر کبیر قبول بشن شما که زحمت کشیدین و قبول هم میشین چرا انصراف میدین؟؟؟

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۰ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  
(08 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۰ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  
کسی تجربه ی مشابهی داره؟

اکثرا دوست دارن دانشگاه تهران یا امیر کبیر قبول بشن شما که زحمت کشیدین و قبول هم میشین چرا انصراف میدین؟؟؟
از همون اول هم بر سر انتخاب رشته مردد بودم. منتها زمانی که داشتم دست و پا میزدم واسه راهنمایی و مشورت با بقیه/ متاسفانه خواسته یا ناخواسته من رو درست و کامل راهنمایی نکردند. واقعا یکسال برای فهمیدن کل جریان خیلی تاوان سنگینیه مخصوصا که من خیلی از نظر روحی و جسمی شرایط خیلی بدی رو گذروندم. اما میدونم اگر هم برم دانشگاه به اونجایی که میخام نمیرسم. همین الان تغییر رشته بدم خیلی بهتره. امیدوارم خدا انچه را که برای ما بهتر است مقدر فرماید و ما در مسیر درست قرار بگیریم.الهی امین.
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۰ ب.ظ
نرفتن پس از قبولی
میشه بپرسم گرایشت چی بود؟
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰ ب.ظ)saminj72 نوشته شده توسط:  میشه بپرسم گرایشت چی بود؟
علوم-گرایشش برام مهم نیست . کلا میخام کنکور زیرشاخه ی وزارت بهداشت امتحان بدم.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۹ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰ ب.ظ)saminj72 نوشته شده توسط:  میشه بپرسم گرایشت چی بود؟
علوم-گرایشش برام مهم نیست . کلا میخام کنکور زیرشاخه ی وزارت بهداشت امتحان بدم.

چقد مث منی شما.منم دو به شک بودم برای انتخاب رشته به همین دلیل ک کنکوره وزارت بهداشت بدم. با این فرق که من گرایشم هوش بود.
ولی اینو بهت بگم خیلی بی درو پیکره این وزارت بهداشت . خواهرم کنکور ژنتیک پزشکی داده دیروز نتیجش اومد، درصداش جابهجا خورده ،درصد درس ژنتیکش خورده برای یه درس از ی گرایش دیگه ورتبه ش تو یه گرایشی که نمیخواد خوب شده و توی ژنتیک دداغون. برای خیلیای دیگه هم این اتفاق افتاده .افتضاح بزرگتر ازین؟؟
هیشکیم جوابگو نیست . حتی یه اطلاعیه نزدن که یکم دل این بچه ها آروم شه ..
خواستم بگم خودتو برای ازین قبیل اتفاقا آماده کنی
انشالله که انتخاب درستی داشته باشی Heart
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۳۷ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۱۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۸۱ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۶۵۸ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۴۲ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۷۷۸ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۷۰ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  رتبه لازم برای قبولی داده کاوی امیرکبیر dataloverz ۵ ۴,۳۲۶ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dataloverz
  آمار قبولی های آیتی ۹۷ Happiness.72 ۰ ۲,۲۱۹ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۱۲۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close