زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب برای معادلات دیفرانسیل

ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۱۹ ق.ظ
من کارشناسی هستم از کاردانی اومدم .ریاضیم هم بدک نیست.
ایت ترم درس معادلات دیفرانسیل گرفتم نه استادمون خوبه نه کتابی که معرفی کرده کتابی که معرفی کرده معادلات دیفرانسیل معمولی آقای مصالحه است که برای مایی که بعد از ۲ سال چشمون به انتگرال می خوره کمی سخت است.
کتابی بهم معرفی کنید که بتونه کمکم کنه خوب توضیح داده باشه مثلا تو کتاب آقای مصالحه همین جور یه راه حل گفته بعد نگفته به چه علت از این راه حل استفاده کرده؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۵۳ ق.ظ
کتاب دکتر معتقدی معادلات مال پارسه خیلی خوبه . کتاب دکتر نیکوکار هم خوبه منتها تو حل تمریناش غلط داره بعضا .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۶ ب.ظ، توسط ف.ش.)
من از کتاب دکتر حسینی انتشارات دانشگاه یزد خیلی راضی بودم ساده و روان بود.
این عکس کتاب هست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۵۷ ب.ظ
واسه معادلات فکر کنم نیکوکار از همه بهتر باشه من این درس رو تو داشگاه نداشتم بدون استاد از رو همین کتاب نیکوکار خوندم.
عالی بود

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۳۳ ب.ظ
کتب دکتر معتقدی در حد بچه های برق گفته و بهتره پولت رو هدر ندی‌! یک کتاب مرجع مثل ریچارد دیپریما یا بویس رو بگیر بخون
چون پایت ضعیفه همون جلد اول معادلات دیفرانسیل و مقادیر مرزی دیپریما خوبه !
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ق.ظ
اقا یه کتاب برای یادگیری انتگرال میشه معرفی کنید البته کتاب ه این خصوصیاتو داشته باشه ؟
۱/حل داشته باشه ۲/مثال هایانتگرال هاش خوب باشه نه مثل بعضی کتاب ها که می گه انتگرال x^2 چه قدر می شه؟
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۲۴ ق.ظ
RE: کتاب برای معادلات دیفرانسیل
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ق.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  اقا یه کتاب برای یادگیری انتگرال میشه معرفی کنید البته کتاب ه این خصوصیاتو داشته باشه ؟
۱/حل داشته باشه ۲/مثال هایانتگرال هاش خوب باشه نه مثل بعضی کتاب ها که می گه انتگرال x^2 چه قدر می شه؟
کتاب سیلورمن رو یه نگاه بندازید ببینید چطوره. حل المسائل فارسی هم داره.
ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ ق.ظ
ریاضی
مدرسان شریف فقط به درد این می خوره که مرور کنی. خوب درس نداده.
من چون رشتم ریاضی بود با این کتاب‌ها سرو کار داشتم
ریاضیات سیلورمن. توماس. مارون. شیدفر.پیام نور.
تو همه این کتاب‌ها هم از لحاظ صفحه بندی و هم از لحاظ گفتار درسی توماس از همه بهتر بود. هرچند مثلا مبحث سری‌ها رو سیلور من کامل‌تر از بقیه گفته.
کتاب ایساک مارون خوبه برای حل انتگرال به اندازه کافی مثال هم حل کرده هم تمرین داده. شیدفر هم اکثر مثال هاش از همین مارون هست.
خودم اول کتاب توماس رو خوندم و حالا دارم پوران رو می خونم که انصافا هم درس داده و هم تست و کنکوری جلو رفته.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۲۷ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۹۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۱۸۴ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  بهترین کتاب یا پکیج آموزشی برای یادگیری فن ترجمه انگلیسی چیه؟ saeid4x ۷ ۷,۳۴۶ ۰۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۲۸۶ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  در خواست اهدای کتاب برای یک نیازمند واقعی خانه سبز ۲ ۱,۹۸۹ ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  بهترین کتاب (ها) آموزش و تست ساختمان داده و طراحی الگوریتم برای کنکور ارشد AreF95 ۶ ۱۲,۴۲۰ ۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shahbaz222
  درخواست معرفی کتاب مختصر اما کامل برای اندروید samiramohit ۲ ۲,۵۰۹ ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
  فصل " حل معادله دیفرانسیل با کمک سری ها" در معادلات دیفرانسیل را نمی فهمم!! saeid4x ۳ ۵,۰۲۸ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: CSX

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close