زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۹۰۶
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
(۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۹ ق.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  به به عجب هوای لطیفی. این پارسه ای‌ها رفتن لالا از دستشون راحت شدیم Big Grin.
آخه یکی نیست بهشون بگه بذارین یه روز بگذره. فرداش خوب جوابا رو چک کنین, بعد بیان به موسسه بسیار محترم پارسه اهانت کنین.خوبه حالا بنده خدا پارسه زیاد پولم ازشون نمیگیره. در راه خدا آزمون برگزار میکنه Big Grin.
حالا مدیرا باید تا صبح مانشتو جارو کنن اینقدر این پارسه ای‌ها پوسته تخمه ریختنو به درو دیوار آدامس چسبوندن Big Grin.

ای بابا جوابا که بیان تازه بدترم می شهBig Grin اونوقت باید جوابا رو تحلیل کنند که چرا این شد و اون یکی نشد بعد دوباره شکوندن و این حرفا تازه اه و ناله که چرا من اینو غلط زدم و اون یکی رو شک داشتم نزدم و ... Tongue اونوقت تازه باید چند تا بسته دستمال کاغذی هم بخریمTongueBig Grin

از قدیم گفتن تا تنور داغه باید نون رو چسبوندSmile
فکر کنم با این اوضاع کنکور که تموم شه (ان شالله) از اون جایی که تقریبا یه هفته بعد جوابا میاد‌، دوستان دیگه به شکنوندن در و پنجره و اینا برسن Big Grin البته ان شالله که همه نتیجه خوب بگیرن Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive
ارسال: #۱۹۰۷
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۰ ق.ظ)parva نوشته شده توسط:  گوش سپردن به یه آهنگ استخون دار
مزه مزه کردن یه نارنگی ترش
مکالمه‌ی کوتاه تلفنی با یه عزیز قدیمی
...
...
زندگی
عشق
آرامش

خیلی خیلی ممنون Heart
همه اینا اون حس قشنگه رو به من میده

عشق یعنی اشک توبه در قنوت,خواندنش با نام غفارالذنوب
عشق یعنی چشم ها هم در رکوع,شرمگین از نام ستارالعیوب
عشق یعنی سر سجودودل سجود,ذکر یارب یارب از عمق وجود
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva
ارسال: #۱۹۰۸
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۹ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ)mat نوشته شده توسط:  
خواهش میکنم قابل نداشت،
اتفاقا بر عکس ادم حسابت کرده که نپریده! گربه ای, گرگی، پلنگی و... ندیدیتت!

گربه بودم که کلا نمیدیدم ...چون قبلش ۱ لقمه چربش کرده بودم Cool
چه خیال خوشی...اینا که تو این سیاه زمستونی از کنار ۱ پرنده به خوبی و خوشی رد نمیشن که...Undecided

پشت هر کوه بلند ، سبزه زاریست پر از یاد خدا ؛
و در آن باغ کسی می خواند :
که خدا هست ؛ دگر غصه چرا .....
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۹۰۹
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ ق.ظ)Eternal8620 نوشته شده توسط:  
سلام خدمت همگی.
من بعد یه هفته برگشتم.قول داده بودم یه هفته نیام و به قولم عمل کردم و وارد اکانتم نشدم ولی یه چند باری دزدکی مهمان اومدم از ترس اینکه مبادا خانم Bache Mosbat که بهشون قول داده بودم نیام منو بن نکنه!!!!!
راستش نیتم از نیومدن این بود که وقتم مفیدتر شه و درسم رو بخونم.ولی از لحاظ کمی پیشرفتی نکردم ولی از لحاظ کیفی رشد خیلی خوبی داشتم.البته در کل مشکلی برام این هفته نا خواسته پیش اومد که ۳ روز آخر هفتم رو خراب کرد وگرنه برنامم عالی پیش میرفت.
به هر حال باید جبران کرد. به قول یکی از دوستان الان دیگه دقیقه ۹۰ کنکور ۹۱ رسیده.منم که ذاتاً آدم دقیقه نودی هستم و همیشه به لطف خدا ازش نتیجه گرفتم. طوری که هم اتاقی هام تو دانشگاه ازم لجشون می گرفت که ۳ روز واسه امتحان می خونن و من فقط یه شب میخونم و بعد من ماکزیمم کلاس میشمBig Grin(البته کنکور شرایطش متفاوته و به قول آقای موج من و امثال من یکم خوش بین زیادی هستیم)
اما به حول و قوه‌ی الهی تلاشم رو با حداکثر توان به کار میگیرم و واسه موفقت خودم و همه دوستانی که زحمت میکشن از خدا طلب یاری میکنم.
ببخشید حرفام زیاد شد!آخه یه هفته نیومده بودم دل تنگم داشت می ترکید.Rolleyesوالسلام.

شییییرهBig Grin
نمی دونم دلم برات برات تنگ شده یا اصلا دیگه نمی خوام باهات حرف بزنم!
نمی دونم دلم می خواد چشمامو رو هم بذارمو هیچ وقت نبینمت یا دلم می خواد زود‌تر بیای!
همیشه می گفتم روزی که بیای...حالا حتی نمی دونم اگر اون روز برسه به استقبالت می یام یا نه؟
.
.
.
تنهایی آدم و خیلی عجیب می کنه!شاید هم غریب می کنه!اونقدر غریب که حتی خودت هم نمی فهمی می خوای چی کار کنی!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Lantern
ارسال: #۱۹۱۰
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ ب.ظ، توسط maryami.)
هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
من چرا این قدر کند پیش می رم؟ از صبح تا حالا دارم یه فصل از ساختمان داده می خونم(کتاب+جزوه) هنوز به تستاش نرسیدم. با فهم مطالب مشکلی ندارم. قبلا هم خوندمشون اما خیلی نگران وقتم هستم. اگه نرسم خوب بخونم بعدش قبول نشم چی؟ Sad
خدایا کمکککککککککککم کن

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: redrose
ارسال: #۱۹۱۱
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۸ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۶ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  من چرا این قدر کند پیش می رم؟ از صبح تا حالا دارم یه فصل از ساختمان داده می خونم هنوز به تستاش نرسیدم. با فهم مطالب مشکلی ندارم. قبلا هم خوندمشون اما خیلی نگران وقتم هستم. اگه نرسم خوب بخونم بعدش قبول نشم چی؟ Sad
خدایا کمکککککککککککم کن

مشکلی نداره!منم نمی تونم یه فصل و زود‌تر از این تموم کنم!نگران نباش!موتور جت که نیست!مغزه!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Lantern
ارسال: #۱۹۱۲
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۹ ب.ظ، توسط mat.)
وای‌! آرژانتین رو هم که بردیم تو والیبال! اگه قهرمان شدیم چی‌ پس؟ چه‌جوری جشن بگیریم؟ من چی‌ بپوشم؟ استرسِ قهرمانی گرفتم !

ارسال: #۱۹۱۳
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۸ ب.ظ
داستان خوش تیپا و سلامت گراها ست Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۱۹۱۴
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۱۰ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ ق.ظ)Eternal8620 نوشته شده توسط:  [align=justify]سلام خدمت همگی.
من بعد یه هفته برگشتم.قول داده بودم یه هفته نیام و به قولم عمل کردم و وارد اکانتم نشدم ولی یه چند باری دزدکی مهمان اومدم از ترس اینکه مبادا خانم Bache Mosbat که بهشون قول داده بودم نیام منو بن نکنه!!!!!

چقدر ترسناکم من خودم نمی دونستم Big Grin . خوش اومدین در هر حال . امیدوارم فقط جمعه‌ها ببینیمتون .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Lantern
ارسال: #۱۹۱۵
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۲۶ ب.ظ
اولین روز دبستان بازگرد

کودکیها شاد و خندان بازگرد

بازگرد ای خاطرات کودکی
بر سوار اسب های چوبکی

خاطرات کودکی زیبا ترند
یادگاران کهن مانا ترند

درسهای سال اول ساده بود
آب را بابا به سارا داده بود

درس پند آموز روباه و خروس
روبه مکار و دزد چاپلوس

کاکلی گنجشککی باهوش بود
فیل نادانی برایش موش بود

روز مهمانی کوکب خانم است
سفره پر از بوی نان گندم است

با وجود سوز و سرمای شدید
ریز علی پیراهن از تن می درید

تا درون نیمکت جا می شدیم
ما پر از تصمیم کبرا می شدیم

پاک کن هایی ز پاکی داشتیم
یک تراش سرخ لاکی داشتیم

کیفمان چفتی به رنگ زرد داشت
دوشمان از حلقه هایش درد داشت

گرمی دستانمان از آه بود
برگ دفترهامان به رنگ کاه بود

مانده در گوشم صدایی چون تگرگ
خش خش جاروی بابا روی برگ

همکلاسی های من یادم کنید
باز هم در کوچه فریادم کنید

همکلاسی های درس و رنج و کار
بچه های جامه های وصله دار

کاش هرگز زنگ تفریحی نبود
جمع بودن بود و تفریقی نبود

کاش می شد باز کوچک میشدیم
لااقل یک روز کودک میشدیم

یاد آن آموزگار ساده پوش
یاد آن گچها که بودش روی دوش

ای معلم نام و هم یادت به خیر
یاد درس آب و بابایت به خیر

ای دبستانی ترین احساس من
باز گرد این مشق‌ها را خط بزن

"محمد علی حریری جهرمی"

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

سپاس‌گزاری شده توسط: mat , firouzi.s , mamat , انرژی مثبت , Bache Mosbat , mosaferkuchulu , sam67 , Parva , Fardad-A , Lantern , Maryam-X , Aurora
ارسال: #۱۹۱۶
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۴۰ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  انشاءا... که سال دیگه سیستم کنکور آزمایشی مانشت راه می افته ،این مشکلات هم حل میشه. ولی خب سعی کنید همین امسال قبول شید.

اگه این کارو انجام بدین که خیلی عالی میشه. چون اکثر بچه‌ها بخاطر اینکه آماره شرکت کنندش بالاست. حاضر میشن کلی پول به این موسسه واقعا مفت خور بدن. که تو هیچ زمینه ایش خوب عمل نمیکن الا چاپیدن.
حالا که اینطور شد من امسال کنکور قبول نمیشم تا ساله بعد اولین نفری باشم که تو کنکوره آزمایشی شما شرکت میکنه Big Grin.
فقط یه نکته آزموناتون مفتیه دیگه نه Big Grin.

پــرواز را به خاطـر بسپـار پـرنده مردنـی اسـت.
ارسال: #۱۹۱۷
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۵:۳۴ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۰ ب.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  انشاءا... که سال دیگه سیستم کنکور آزمایشی مانشت راه می افته ،این مشکلات هم حل میشه. ولی خب سعی کنید همین امسال قبول شید.

اگه این کارو انجام بدین که خیلی عالی میشه. چون اکثر بچه‌ها بخاطر اینکه آماره شرکت کنندش بالاست. حاضر میشن کلی پول به این موسسه واقعا مفت خور بدن. که تو هیچ زمینه ایش خوب عمل نمیکن الا چاپیدن.
حالا که اینطور شد من امسال کنکور قبول نمیشم تا ساله بعد اولین نفری باشم که تو کنکوره آزمایشی شما شرکت میکنه Big Grin.
فقط یه نکته آزموناتون مفتیه دیگه نه Big Grin.

من می‌ام وای میستم مراقب جلسه آقا فرداد!
نه آقا ساسان!چی مفتیه که آزمون مانشت مفتی باشه؟
شما هم بشین درستو بخون سال دیگه این حوالی نبینیم شما رو (چون قراره من این حوالی دیده شم!می ترسم تعدادمون زیاد شه مانشت کلاسش بیاد پایین بگن پشت کنکوری زیاد دارهBig Grin)
بچه‌ها من همین الان یه تصمیم متهورانه (املاش درسته؟Big Grin) گرفتم!دیگه تا چهار شنبه نمی‌ام مانشت تووووپ می شینم می خونم!(حالا همچین می گم مثل اینکه همه چیز ذرسته فقط اومدن به مانشت نمی ذاره من درس بخونمBig Grin)
برام آرزوی موفقیت کنین(زوریهBig Grin)

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , sasanlive
ارسال: #۱۹۱۸
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۶:۲۰ ب.ظ
عصریک جمعه‌ی دلگیردلم گفت بگویم بنویسم که چرا
عشق به انسان نرسیدست و ...
چرا آب به گلدان نرسیدست و...
هنوزم که هنوز است غم عشق به پایان نرسیدست
بگوحافظ دل خسته زشیراز بیاید بنویسد..
که هنوزم که هنوز است چرایوسف کنعان به گلستان نرسیدست.
عصراین جمعه‌ی دلگیر وجود تو کنار دل هر بیدل آشفته شودحس...
توکجایی گل نرگس....

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهشاد , انرژی مثبت , Bache Mosbat , fatima1537 , mamat , mosaferkuchulu , Lantern
ارسال: #۱۹۱۹
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۶:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۶:۲۰ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  عصریک جمعه‌ی دلگیردلم گفت بگویم بنویسم که چرا
عشق به انسان نرسیدست و ...
چرا آب به گلدان نرسیدست و...
هنوزم که هنوز است غم عشق به پایان نرسیدست
بگوحافظ دل خسته زشیراز بیاید بنویسد..
که هنوزم که هنوز است چرایوسف کنعان به گلستان نرسیدست.
عصراین جمعه‌ی دلگیر وجود تو کنار دل هر بیدل آشفته شودحس...
توکجایی گل نرگس....
خیلی زیبا بودHeart

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva
ارسال: #۱۹۲۰
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۷:۵۳ ب.ظ
دلم گرفته...Sad
از دنیا و همه ادماش که نسبت به حرفا و کاراشون بی مسئولیتن و از کنار اعتماد دیگران خیلی راحت عبور میکنن
SadSadSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , Lantern

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۹۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۹,۷۵۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۲۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۸,۲۶۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۰۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۵۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۰۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close