زمان کنونی: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳, ۰۲:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۰۸۸۱
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ ب.ظ، توسط RASPINA.)
یه وقتی آدم میبینه گم شده
بیکاره ، الافه
وعده هایی به خودش داده، قول هایی داده ولی عمل نشده
جاهایی تلاش کرده ولی بیهوده بوده
چیزیی هست که دست خودش نیست و منتظر گذشت زمان باید باشه
یه سری کارها دست خودش نیست و بقیه باید کاری بکنن
من فکر می کنم الان ماهرکدوم باید سری تو سرا داشته باشیم کاری ، تخصصی ، حرفه ای شرکتی و حتی درآمدی.......
نمی دونم شاید از بیکاریه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , diligent , Bahar_HS , hatame
ارسال: #۲۰۸۸۲
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
با توجه به درک خودتون از شرایط سعی کنید بهترین تصمیم رو بگیرید. مشورت فراموش نشه (بسیار مهم) و البته اداب مشورت رو هم در نظر بگیرید (مثل پیش زمینه های فرد مشورت دهنده). چیزایی که میتونید عوض کنید رو عوض کنید. چیزایی که نمیتونید رو قبول کنید و براش برنامه ریزی کنید. در نهایت بعد از تصمیم گیری، هدف گذاری و برنامه ریزی شروع کنید و دودلی و شک رو بذارید کنار. این دودلی فقط باعث اتلاف زمان و بی انگیزگی میشه. اگه در آینده فهمیدید راه رو اشتباه رفتید اهمیتی نداره چون با توجه به دانسته هاتون بهترین تصمیم رو گرفتید، چیزی که مهمه همینه. یادتون باشه هیچکسی آینده رو ندیده و همه با توجه به درکشون از حال و پیش بینیشون از آینده مسیرشون رو انتخاب می کنن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , kora , Aurora , RASPINA , hatame , Bahar_HS , so@ , d_felfelak
ارسال: #۲۰۸۸۳
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  خسته میشم یه نفر بهم میگه چه خبر؟
خوب چه خبر؟
اصلا به کسی چه مربوطه که چه خبره؟
همش چه خبر؟ چه خبر؟
هیچ خبر نیست بخدا
این سوال چه خبر ما ایرانیا ماشین هوشمند رو سوخت چه برسه به آدماSmile
یه مسابقه بین یه نفر ایرانی و ژاپنی برگزار میکنن و بهشون میگن هر کسی تونست سوالی بپرسه که این ماشین نتونه جواب بده ، برنده ست
اول ژاپنی شروع میکنه و هر سوالی سختی که بلده میپرسه ولی ماشین همه شونو جواب میده
بعد نوبت ایرانی میرسه، فقط با دو تا سوال ماشینو بیچاره میکنهSmile
سوال اولش
چه خبر؟
خب ماشین بیچاره هر چی خبر داشته داده بیرون
سوال دومش
خب دیگه چه خبر؟SmileBig Grin
شنیده شده سازندگان اون ماشین بعد از این سوال به دیار باقی شتافتنSmile

زهر هلاهل و دیگه چه خبر
درد بی درمون و دیگه چه خبر
خب آدم مریض من هر خبری داشتم تو همون سوال اول گفت بهت
باید یه ماشین هوشمندتر بسازیم که بلد باشه این جوابارو بدهSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Aurora , dr.a_AI , diligent , RASPINA , Bahar_HS , so@ , tabassomesayna , d_felfelak
ارسال: #۲۰۸۸۴
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۸ ب.ظ
دوستان
اینجا کسی هست که تجربه کار انیمیشن داشته باشه؟
انیمیشن های تبلیغاتی و یا انمیشن چهت شرکت در جشنواره ها.
ارسال: #۲۰۸۸۵
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مشورت فراموش نشه (بسیار مهم) و البته اداب مشورت رو هم در نظر بگیرید (مثل پیش زمینه های فرد مشورت دهنده).
انتخاب یا بهتره بگم پیدا کردن فرد مشورت دهنده خیلی سخته! تقریباً سخت ترین و مهم ترین قسمت کار!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Bahar_HS
ارسال: #۲۰۸۸۶
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۷ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۴ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مشورت فراموش نشه (بسیار مهم) و البته اداب مشورت رو هم در نظر بگیرید (مثل پیش زمینه های فرد مشورت دهنده).
انتخاب یا بهتره بگم پیدا کردن فرد مشورت دهنده خیلی سخته! تقریباً سخت ترین و مهم ترین قسمت کار!
قرار نیست شما بهترین تصمیم رو بگیرید، قراره با توجه به دانسته هاتون بهترین تصمیم رو بگیرید. قرار نیست برید از وارن بافت مشورت بگیرید بلکه در حد وسعتون مشورت بگیرید کافیه. هیچ کسی حتی خدا بیشتر از وسع آدما ازشوت انتظار نداره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Bahar_HS , d_felfelak
ارسال: #۲۰۸۸۷
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
شما میخواید تو دنیایی که ذاتش عدم بهینه بودنه تصمیم بهینه بگیرید. برای همین به خودتون فشار الکی وارد می کنید. حتی اگه اون فردم پیدا کنید چقدر مطمین هستید پیش زمینه هایش، اهدافش، تواناییاش و امکاناتش با شما یکیه؟ اصلا میتونید به این مواردی که گفتم دست پیدا کنید که با خودتون مقایسه کنید؟!
طرف همینکه تو شهرشون (که یه شهر کوچیکه) بهش افتخار کنن کافیه. برای همین میاد دکترای داخل میخونه به شما هم توصیه می کنه همینو. اما شما هدفتون جهانیه. حالا شما دکترای داخل میخونید بعدش سرخورده میشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , d_felfelak
ارسال: #۲۰۸۸۸
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۰ ب.ظ
به نظرم شما هنوز تصمیم نگرفتید هدفتون چیه. همه اهدافو با هم میخواید. هم میخواید دکترا بخونید. هم اپلای کنید. هم شرکت بزنید. هم پول خوبی در بیارید هم ...
اول اولیت بذارید و هدف اصلیتون رو مشخص کنید بعد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , RASPINA , d_felfelak
ارسال: #۲۰۸۸۹
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۴ ب.ظ
نمی دونم چرا اما وقتی مجبور میشم یه کاری رو انجام بدم، نمی تونم. اما اگه مجبور نباشم بیشتر و بهترشو انجام می دم.
مثلاََ الآن که موقع امتحاناست نمی تونم درست حسابی تمرکز کنم و درس بخونم، اما روزایی که امتحان نیست این طوری نیستم، البته این راجع به ددلاین (که چقدرم توو اون خرابشده این واژه به کار میره، اینو من از کجا یاد گرفتم، هوم؟ /: ) تحویل تمرین صدق نمی کنه ها.
نمی دونم باید چی کار کرد؟! الآن مثلاََ بیشتر دوست دارم امتحانی که الآن ندارمش رو بخونم، شاید یه کمی از استرسه.
فک کردم این جا بنویسم شاید یه کسی یه راه حلی داشته باشه.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , d_felfelak
ارسال: #۲۰۸۹۰
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ ب.ظ
مشکل منم هست. وقتی استرس و نگرانیم زیاد باشه سمت اون کاری که باید انجام بدم نمیرم Sad

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , RASPINA
ارسال: #۲۰۸۹۱
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  خیلی سخته پیدا کردن این فرد. من الان دقیقا تو همچنین شرایطی هستم مثل خیلی هایی دیگه.
دو دل هستم اصلا نمی تونم درست تصمیم بگیریم. شب و روز دارم فکر می کنم. اصلا تو خیابون دارم راه میرم همش با خودم حرف میزنم. حتی شده حواسم نباشه یه چی بلند بگم تو خیابون.
ولی نمی دونم با کی مشورت کنم. چطوری پیداش کنم.
منم همین طورم تو خونه که اصلا هواس ندارم.
یه چیزایی یادم میره از بس ذهنم درگیره
دیگه چه قدر با بقیه حرف بزنم
همه درگیری های خودشون را دارند
من حتی شده ۲ساعت تو خیابون پیاده روی کردم و فکر کردم

ولی فکر می کنم باید بلند بشم .باید بلند بشم و یه کار اساسی بکنم یه جور انقلاب

(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  با توجه به درک خودتون از شرایط سعی کنید بهترین تصمیم رو بگیرید. مشورت فراموش نشه (بسیار مهم) و البته اداب مشورت رو هم در نظر بگیرید (مثل پیش زمینه های فرد مشورت دهنده). چیزایی که میتونید عوض کنید رو عوض کنید. چیزایی که نمیتونید رو قبول کنید و براش برنامه ریزی کنید. در نهایت بعد از تصمیم گیری، هدف گذاری و برنامه ریزی شروع کنید و دودلی و شک رو بذارید کنار. این دودلی فقط باعث اتلاف زمان و بی انگیزگی میشه. اگه در آینده فهمیدید راه رو اشتباه رفتید اهمیتی نداره چون با توجه به دانسته هاتون بهترین تصمیم رو گرفتید، چیزی که مهمه همینه. یادتون باشه هیچکسی آینده رو ندیده و همه با توجه به درکشون از حال و پیش بینیشون از آینده مسیرشون رو انتخاب می کنن.
ممنون واقعا درست میگید مخصوصا اینکه"این دودلی فقط باعث اتلاف زمان و بی انگیزگی میشه" همین طوره من دقبقا ۱ هفته ام را با شک و دودلی گذروندم بدون این که چیزی یادبگیرم یا تصمیمی بگیرم
یه وقتایی آدم بیهوده درانتظار معجزه است

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Pure Liveliness
ارسال: #۲۰۸۹۲
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  راست میگید همین طوریم هست.
اصلا هنوز نتونستم برای خودم هدف اصلی مشخص کنم. اصلا نمی تونم که مشخص کنم.
پیش خودم میگم همه ی هدف ها رو با هم پیش ببرم ولی باز می بینم نمیشه همه با هم. بعد اخرش از همه چی نامید میشم.
میتونید به روشی حدفی عمل کنید.
یه روش دیگه هم هست که تو معیارهای اساسی ازدواج میگن: ببینید اگه به هدف الف برسید ولی به هدف ب نرسید بیشتر خوشحال میشید یا برعکسش.
در هر صورت در نظر داشته باشید فرصت جوانیتون محدوده. قرار نیست تا ابد تو برزخ بمونید. یه موقعی میرسه که میبینید دیگه به هیچ کدوم از هدفاتون نمیتونید برسید.

(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  یه وقتایی آدم بیهوده درانتظار معجزه است
معجزه ای در کار نیست. موفقیت حاصل یه رونده نه یه اتفاق.

یه استادی داشتم که از لحاظ علمی آدم خفنی بود. یه مدتی (فکر می کنم سی سال) تو انگلیس تدریس کرده بود. میگفت اگه رو یه فیلدی کار می کنید فکر کنید اون فیلد مهمترین مساله بشره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Aurora , NP-Cσмρℓєтє , hatame , shayesteNEY , so@ , d_felfelak
ارسال: #۲۰۸۹۳
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۳۳ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  درسته
ولی می دونید مثلا من الان مطمئن نیستم یک هدفی رو اولویت اصلیم قرار میدم بهش میرسم یا نه.
منظورم اینه که به فرض من می خوام اپلای کنم تمام فرصتم رو بزار رو زبان و مقاله و کارهای مربوطه اش ولی بر فرض که یک اتفاقی افتاد نشد یا اصلا کلا نشد این روند پیش بره

به هر حال می دونم هرچی هست تقصیر خودمه که نمیتونم تصمیم بگیرم برای آینده و به قول شما تو برزخ موندم.
خوب نشد هم نشد. مگه کسی هست که از آینده خبر داشته باشه. همونطور که قبلا گفتم همه ما بر اساس اطلاعات ناقص خودمون تصمیم میگیریم. مهم اینه که تصمیمی که میگیرید بر اساس اطلاعاتی که دارید منطقی باشه. شاید بعدا بفهمید تصمیمتون اشتباه بوده اما اهمیتی نداره چون اطلاعاتی که اون موقع دارید موقع تصمیم گیری نداشتید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , tabassomesayna
ارسال: #۲۰۸۹۴
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۱ ب.ظ
این جا که کسی آدمو نمیشناسه، خب البته به جز یه چند نفر Tongue پس راحت می نویسم. Big Grin
خب این جا ننویسم کجا بنویسم من؟ Tongue تازه اسم تاپیکم همینه دیگه، هر چی دل تنگمان میخواهد، می گوییم. Tongue
عاقا اصلاََ قرار نیست که همه چی آسون باشه که!
اصلاََ :
It's a challenge, I wanna fight
هدف گذاری: میخوام توو این روزای باقی مونده از امتحانا، رکورد ساعت مطالعه م توو روزای غیر از امتحان رو بشکنم، حالا هر طوری که بشه.
Yesssssssss!

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , shayesteNEY , Bahar_HS
ارسال: #۲۰۸۹۵
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۱۹ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  درسته
ولی می دونید مثلا من الان مطمئن نیستم یک هدفی رو اولویت اصلیم قرار میدم بهش میرسم یا نه.
منظورم اینه که به فرض من می خوام اپلای کنم تمام فرصتم رو بزار رو زبان و مقاله و کارهای مربوطه اش ولی بر فرض که یک اتفاقی افتاد نشد یا اصلا کلا نشد این روند پیش بره
به هر حال می دونم هرچی هست تقصیر خودمه که نمیتونم تصمیم بگیرم برای آینده و به قول شما تو برزخ موندم.
به نظرم این همه دو دلی به این خاطر هست که شاید کار مناسبتون رو پیدا نکردید.اگرم نگران این هستید که تلاشتون برای اپلای نتیجه نده به این دلیل هست که نگرانید فرصتتون برای کار کردن از دست بره.کار و درآمد مناسب داشتن حال آدم رو خیلی خوب میکنه، اگر اینها باشه برای رسیدن به هدف های دیگه نیاز به این همه نگرانی نیست.میشه سر فرصت اونها رو هم دنبال کرد.بیشتر دغدغه اکثر ماها داشتن استقلال مالی هست حالا تا زمانی که برای رسیدن به هدف های دیگه این یه هدف رو کنار بزاریم همیشه استرس داریم.
بعضی از ماها هم هستیم (مثل خودم) با وجود علاقه زیادی که به کار کردن داریم از اینکه دنبال کار بگردیم واهمه داریم. شاید بخاطر رشتمون هست و اینکه نگرانیم در سطحی که از ما انتظار دارن ظاهر نشیم و تحقیر بشیم. به همین خاطر مرتب از زیرش در میریم و با فکر کردن به هدفهای دیگه سعی می کنیم ازش فرار کنیم و وجدان خودمون رو هم راحت کنیم.

امام حسن عسکری (ع) : جدال مکن تا احترامت برود و شوخی مکن تا بر تو گستاخ شوند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۰,۷۱۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۵۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۰,۶۶۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۷۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۷۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۷۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۸۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close