زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۲۶۸۱
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۲۳ ب.ظ
به به, پس کلی انتظار جای خالی پر شد؛ "آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده" خوش آمدی!

+ تخفیف گروهی ۵۰% برای بچه های مانشت هم گزینه ای هست که میتونه برد-برد داشته باشه!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , soheila-zd
ارسال: #۲۲۶۸۲
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۱۳ ب.ظ، توسط kazhal@.)
یه بارم من تو زندگیم تصمیم گرفتم واسه کنکور بخونــماCool

اولش که بحث گرایشــا پیش اومد. . . بعدشم که تغییر زمان ارشد . . .

.
.
.
+سنجش جون یه ذره دیگه فک کن، شاید تونستی آزمونو منحل کنی و ما با خیالِ راحت بریم به زندگیمون برسیمAngelBig GrinBig Grin

+زمان جشنواره هم تمدید شدBig Grin خعلی خوب شداBig GrinBig GrinBig Grin

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba , soheila-zd , RASPINA , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۶۸۳
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۱۵ ب.ظ، توسط khordad.girl.)
خدا داره این روی سکه زندگی رو هم نشونم میده....چقد سال بدیه چقد روزای بدیه...فقط دلم میخواد زودتر بگذرن....

(۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۲ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  از مخالفت بی دلیل بابا و مامانم خیلی کلافه میشم چون بی دلیله
یه کلام فقط میگن نه...
وقتی میپرسم چرا؟؟؟ میگن دیگه ادامه نده گفتم نه
×_×

یه عمره فقط میگیم چشم....
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۶۸۴
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۳ ب.ظ، توسط vesta.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
روز جالبی بود، دو نفر رو دیدم تو بیمارستان یه آقا و خانم که حدودا برای اوایل دهه ۴۰ بودن شایدم پیرتر، آقا همسرشون بستری بود و خانم هم از کسانی بودن که به قول خودشون قرتی بودن و سبک زندگیشون تغییر کرده بود طی بیماری. هر چند ظاهرشون شاید برای افراد دینی موجه نبود اما حرفای خوبی داشت و دل پاک و حال خوش و ۱۴-۱۵ سال پیش معجزه شامل حالشون شده بود، سر بهبودش با دکترش کل انداخته بود و قرار بوده یک هفته فقط زنده بمونه و از اون ماجرا سالها گذشته و قبلا روزنامه نگار بودن ایشون

حرفای جالبی شنیدم که همش دارم فکر میکنم بهشون، دوست داشتم براتون بنویسم اما فکر کنم ننویسم بهتره چون ممکن هست سوء برداشت شه و کژ فهمیده شه. حتی برای خود من هم باورش کمی سخته و یه چیزایی رو تا تو موقعیتش نباشی درکش واقعا سخته

خوشحالم حرفاشون رو شنیدم هر چند من نخواستم صحبت کنند و اونها خودشون صحبت میکردن و من به اجبار شنونده بودم. خداروشکر که شنیدم

(۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  فقط امیدمون به نعلبندی مونده بود که اونهم خانمها وارد شده اند:
خیلیم عالی Smile
من فقط موندم چطوری زورش میرسه!!!! من یبار داشتم سوکت میزدم واسه کابل شبکه تو محل کارم فقط یدونه بخاطر اینکه یاد بگیرم و کنجکاو بودم، هر چی این قیچی سوکت زنی رو فشار میدادم مگه میشد همکارمم امد دوتایی تلاش میکردیم به زور یدونه زدیم گذاشته بودیم رو میز فشار میدادیمااااBig GrinBig GrinTongue
اونوقت همکارمون که آقا بود انگار نه انگار، اصلا نمیخواست تلاش بکنه فکر کنم به قیچی نگاه میکرد قیچی خودش سوکت میزدBlush

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , Aurora , Pure Liveliness , RASPINA , **sara** , ziba_090 , Bahar_HS , d_felfelak
ارسال: #۲۲۶۸۵
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۰۷ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  خدا داره این روی سکه زندگی رو هم نشونم میده....چقد سال بدیه چقد روزای بدیه...فقط دلم میخواد زودتر بگذرن....

(۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۲ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  از مخالفت بی دلیل بابا و مامانم خیلی کلافه میشم چون بی دلیله
یه کلام فقط میگن نه...
×_×

سلام خوبی دوست جان؟
راستی داداشت کنکورشو چیکار کرد؟

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
ارسال: #۲۲۶۸۶
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۱۳ ب.ظ
حالا ایمان دارم به این که "خدای من شنوای دعاست." و "ادعونی استجب لکم"
نه هر دعا، ولی اگه بخوای حالت خوب بشه، بدون شک خدا این کار رو میکنه، شاید دیر، شاید سخت، شاید چند سال طول بکشه، شاید این وسط هزار بار بیفتی و بمیری و بشکنی. ولی خدا مهربون تر از این صوبتاست.
یا رَفیقَ من لا رَفیقَ له.
رفیق روزای تنهایی، رفیق روزای غیر تنهایی (;

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , ziba_090 , Bahar_HS , Parisa-SH , termeh93
ارسال: #۲۲۶۸۷
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط kazhal@.)
(۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  این هم کار این چندروز منهTongue البته هنوز کامل نیست و اسپری نخوردهRolleyes
[تصویر:  375522_1.JPG]

[تصویر:  375522_2.JPG]

آفرین چه خـــــــــــــوب شدهHeart

+پیشنهاد میکنم از خمیرای دور گیری هم برای کشیدن نقوش استفاده کنی، هم کارت برجسته میشه هم قشنگترShyمن هفت سین امسالو با همین خمیرا طرح زدم، بسیار شیـــــــــــــک شدBig GrinBig Grin

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , vesta , soheila-zd , Bahar_HS , alim93
ارسال: #۲۲۶۸۸
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۸ ب.ظ، توسط kazhal@.)
(۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۴ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(11 مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  آفرین چه خـــــــــــــوب شدهHeart

+پیشنهاد میکنم از خمیرای دور گیری هم برای کشیدن نقوش استفاده کنی، هم کارت برجسته میشه هم قشنگترShy

منظورت پودر مِل هستش؟من تاحالا تستش نکردم یعنی تاحالا نمونه کار اینجوری ندیدم .
نه. . . دقیقا اسمش خمیر دورگیریه . . . واسه نقاشی رو شیشه س . . .من روی سفال هم کار کردم خیلی خوب میشه. . . قابل شستشو هم هست. . . همه رنگیش هم تو بازار هست. . . قیمتش هم از سه تومن شروع میشه تا بیست سی تومن . . .
فقط باید لرزش دستاتو کنترل کنی . . . وگرنه کار باهاش راحته . . .

........
ارسال: #۲۲۶۸۹
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۰ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۱ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  یه بارم من تو زندگیم تصمیم گرفتم واسه کنکور بخونــماCool

.
.
.
+سنجش جون یه ذره دیگه فک کن، شاید تونستی آزمونو منحل کنی و ما با خیالِ راحت بریم به زندگیمون برسیمAngelBig GrinBig Grin

یه هفته میشه با یه درس شروع کردم تازه می خواستم از فردا جدی تر بخونم خوبه دیگه نخونم تا سازمان سنجش تکلیفش با خودش مشخص بشه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۲۶۹۰
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۹ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(11 مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۱ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  یه بارم من تو زندگیم تصمیم گرفتم واسه کنکور بخونــماCool

.
.
.

یه هفته میشه با یه درس شروع کردم تازه می خواستم از فردا جدی تر بخونم خوبه دیگه نخونم تا سازمان سنجش تکلیفش با خودش مشخص بشه
من که همش درگیر جشنواره نقاشی بودم، روزی چند صفحه هم درس میخوندمBig Grin
زمان دوتاش هم تغییر کردCool
بعدا میگن چرا برنامه ندارید؟! اصن مگه میـــــــــــــشه برنامه داشت؟!Tongue

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۲۶۹۱
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ ب.ظ، توسط khordad.girl.)
(۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  این هم کار این چندروز منهTongue البته هنوز کامل نیست و اسپری نخوردهRolleyes
چه خوبن آفاق Smile دیدی بهت میگم کار مفید میکنی :دی Big Grin

(۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۷ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  
(11 مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  خدا داره این روی سکه زندگی رو هم نشونم میده....چقد سال بدیه چقد روزای بدیه...فقط دلم میخواد زودتر بگذرن....

یه کلام فقط میگن نه...
×_×

سلام خوبی دوست جان؟
راستی داداشت کنکورشو چیکار کرد؟
سلام عزیزم بهت پی ام میدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۲۲۶۹۲
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۵۱ ب.ظ
از وقتی فهمیدم کنکور افتاده اردیبهشت حالم خوش نیست ، احساس می کنم اگه زمان ما هم اردیبهشت بود یکسال از عمرم هدر نمی رفت.

زندگی عقیده است و جهاد
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , gogooli , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۶۹۳
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۵۷ ب.ظ
من که خداروشکر میکنم واسه ما بهمن بود
اصن کلا راجع به هرچی که برام مهمه و استرس دارم دوس دارم زودتر اتفاق بیوفته
اووووه...تا اردیبهشت واقعا خیلی خسته کننده میشه
به کنکوری ها توصیه میکنم حتما به تفریحشون برسن...کارایی که دوس دارن انجام بدن و فقط و فقط تمرکز رو درس نباشه
درسته که از اون طرف پروسه اعلام نتیجه و انتخاب و رشته و اینا زودتر انجام میشه ولی من با بهمن بودنش بیشتر موافقم

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۶۹۴
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۸ ب.ظ، توسط vesta.)
بفرمایید شامSmile تنهایی مزه نمیده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پ.ن: حیف شد، پیاز یادم رفت

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , software94 , soheila-zd , afrooz-OMD , Aurora , kazhal@ , RASPINA , **sara** , Fardad-A , sanaz777 , Bahar_HS , nlp@2015 , so@ , Menrva , termeh93 , zahra-da
ارسال: #۲۲۶۹۵
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۷ ب.ظ
بزن به بدن وستااااا
چه بو برنگی راه انداختی!

سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Bahar_HS , Menrva

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۱۶۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۶۸۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close