زمان کنونی: ۱۵ خرداد ۱۴۰۳, ۰۱:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۱۴۴۶
۱۵ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۵۲ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۸ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(14 آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۵ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(14 آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(14 آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۹ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  آرزوش که پول نمیخواد Big Grin
پس آرزو می کنم با بوگاتیم از کنار ۲۰۶ت رد بشم. TongueBig Grin

منم سوار بر مک لارنم براتون دست تکون میدم.Tongue
منم سوار بر هواپیمای شخصیم و با لبخنی ملیح بالای سر هر سه تون رد میشم و از بالا واستون ستاره میچینم.. Big Grin
و سپس از خواب میپرم و همچنان که به افق خیره شدم، فکر میکنم که قسطهای این ماهمو چجوری پرداخت کنم ×_×
اجازه میدین منم با فضا پیمام از بالا براتون دست تکون بدمSmile

سفری به طول هزارفرسنگ با یک گام آغاز می شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , crevice , khayyam , RASPINA , alma1988
ارسال: #۴۱۴۴۷
۱۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۳:۱۲ ق.ظ
تولدی متفاوت

#عطیه_پژوهی

روزهایی هم بود که مریض‌ها از زور سرما و سرماخوردگی، اصرار می‌کردند به خوردن آنتی‌بیوتیک و زدن آمپول؛ در حالی که احتیاجی بهش نداشتند. اگر من برایشان نسخه نمی‌کردم، می‌رفتند درمانگاه بغلی و از دکتر آنجا هر چه دل تنگشان می‌خواست می‌گرفتند و خلاص! گاهی دلم می‌خواست بروم بایستم وسط میدان شهر، جار بزنم: "آی مردم، آنتی‌بیوتیک الکی که می‌خورین، باعث میشه باکتری‌ها نسبت بهشون مقاوم بشن و اون روزی که راستی‌راستی آنتی‌بیوتیک لازم شدین، هیچکدوم دردتون رو دوا نمی‌کنه!"

خیلی حس بدی بود این حس که بخواهی یک حرف درست را به آدم‌هایی بزنی که انگارخودشان کمتر از تو، دلشان برای خودشان می‌سوزد. من که ته‌اش وا می‌دادم و می‌گفتم: "خب من چی کار کنم؟! گوش نمیدن دیگه!" و قصه‌ام را ناتمام رها می‌کردم به امان خدا؛ اما ظاهراً پیامبر مثل من نبوده!

لَعَلَّکَ بَاخِعٌ نَّفْسَکَ أَلَّا یَکُونُوا مُؤْمِنِینَ (سوره‌ی شعرا، آیه‌ی۳)
‏انگار می‌خواهی از غم و اندوه این که آنان ایمان نمی‌آورند، خویشتن را نابود کنی؟!

اینکه کسی باشد در این دنیا که رنج‌های تو برایش گران باشد، شاعرانه نیست؟ آدم دلش وسط سرمای زمستان قرص و گرم می‌شود انگار!

لَقَدْ جاءَکُمْ رَسُولٌ مِنْ أَنْفُسِکُمْ عَزِیزٌ عَلَیْهِ ما عَنِتُّمْ حَرِیصٌ عَلَیْکُمْ بِالْمُؤْمِنِینَ رَؤُفٌ رَحِیمٌ (سوره‌ی توبه، آیه‌ی۱۲۸)
به یقین، رسولى از خود شما بسویتان آمد که رنج‌هاى شما بر او سخت است و اصرار بر هدایت شما دارد و نسبت به مؤمنان، رئوف و مهربان است.

به کویر بودن و بیابان‌های اقلیمش نگاه نکنید، تک‌درختی بود، تنها ایستاده میان سرمای زمستان‌زده‌ی جهالت آدم‌ها. سجده‌اش را کِش می‌داد که مبادا کودکانه‌های بچه‌هایی که روی شانه‌اش سوار بودند، آزرده شود. راستی اگر اسلام محمد این است، ما به کدام دین نیامده از سوی خدا پایبندیم؟! فکر می‌کنم او، هنوز هم همان تک‌درخت تنهاست، ایستاده میان سرمای زمستان‌زده‌ی جهالت مدرن آدم‌ها...

رسم این تولد با بقیه‌ی تولدها متفاوت است: ما شمع فوت می‌کنیم و صاحب تولد کادو می‌دهد! دستانتان لبریز از هدیه‌هایی که رحمت‌‌للعالمین با دست‌های خودش برایتان کادوپیچ کردهShy

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , RASPINA , diligent , hanie_M , Skyrim , salam5 , alma1988
ارسال: #۴۱۴۴۸
۱۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۳:۲۴ ق.ظ
هیچ باید دید و رد شد ....
ارسال: #۴۱۴۴۹
۱۵ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۴۹ ق.ظ
[تصویر:  447821_1071561503511083233024224419468235199217148.jpg]

آنقدر خوش یمن هستی تا شوی مطلع زیبایی رخدادها یا محمد(ص)
عیدتون مبارک ،شادی هاتون همیشگی

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , NP-Cσмρℓєтє , blackhalo1989 , diligent , SepidehP
ارسال: #۴۱۴۵۰
۱۵ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۰ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۹ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  چقدر کامپوننت‌های grid بی مصرف هستن !

jqgrid کچلم کرده Dodgy

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۴۱۴۵۱
۱۵ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۰ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۰ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  jqgrid کچلم کرده Dodgy
یاد ایامی که با گرید فغانی داشتم
در میان js و css آشیانی داشتم

پ.ن: اصلش اینه:
یاد ایامی که در گلشن فغانی داشتم
در میان لاله و گل آشیانی داشتم

از رهی معیری
پ.ن ۲: ما تو مشاعره ازش استفاده می کردیم چون با ی شروع میشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , Riemann
ارسال: #۴۱۴۵۲
۱۵ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۴۸ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۲ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  تولدی متفاوت

#عطیه_پژوهی
چقد قشنگ بود..

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۱۴۵۳
۱۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۸ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۰ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  jqgrid کچلم کرده [تصویر:  dodgy.gif]
من تصمیم گرفتم که خودم دستی بنویسم هرچی که لازم دارم، حداقل میدونم که باید چیکار کنم تا به نتیجه مورد نظر برسم Smile

یه نگاهی به slick grid انداختم و دیدم که خیلی دردسر داره کار باهاش تازه rtl هم پشتیبانی نمیکنه ...

(۱۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یاد ایامی که با گرید فغانی داشتم
در میان js و css آشیانی داشتم
چقد قشنگ بود ...

(۱۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ق.ظ)so@ نوشته شده توسط:  چند وقت پیش دوتا فیلم دیدم که پیشنهاد میکنم ببینید kingsman و the circle
صحنه های ناجور که ندارند احیانا؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۱۴۵۴
۱۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۲:۲۹ ب.ظ
کل ایران رفته روو ویبره . . .

واقعا گناه داریم . . .
امید که به خیر بگذره، همین . . .
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۴۱۴۵۵
۱۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ق.ظ)so@ نوشته شده توسط:  چند وقت پیش دوتا فیلم دیدم که پیشنهاد میکنم ببینید kingsman و the circle
صحنه های ناجور که ندارند احیانا؟
این تا حدی جواب میده:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۴۱۴۵۶
۱۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۲:۴۹ ب.ظ
وقتی یه کاری به دلایل خیلی مسخره و پیش پا افتاده نمیشه، ینی نمیخاد که بشه چون شاید قسمت و از این داستاناس..
دگ اگ نشد اونم بخاطر این مسائل پیش پا افتاده، بیخیال میشویم و رول بک میکنیم (:
ارسال: #۴۱۴۵۷
۱۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۸ ق.ظ، توسط elect.)
.......

ارسال: #۴۱۴۵۸
۱۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۳:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۸ ق.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۴۱۴۵۹
۱۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۳:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ق.ظ، توسط elect.)
......

ارسال: #۴۱۴۶۰
۱۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۳:۴۰ ب.ظ
رقابت جالبی بین شرکت ها برای دادن گیگ بیشتر افتاده.
های وب چه تغییر خفنی تو تعرفه اش داد. یعنی این همه داشت میخورد اولش؟!

سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۳,۷۳۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۳۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۱,۶۰۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۳۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۸۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۸۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۳۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۵۶۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۶۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close