زمان کنونی: ۱۸ خرداد ۱۴۰۳, ۰۲:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۸۶۶
۲۳ اسفند ۱۳۹۸, ۰۱:۲۰ ب.ظ
یه خبر خوب تر!
من شنیدم که اسرائیل تونسته واکسن رو تولید کنه، آیت اله مکارم هم گفته که مانعی نداره اگه از اسرائیل واکسن بگیریم
این خبر تا چه حد درسته؟ کسی خبری داره در این مورد؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۳۸۶۷
۲۳ اسفند ۱۳۹۸, ۰۷:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۴ ب.ظ، توسط Amir V.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  یه خبر خوب تر!
من شنیدم که اسرائیل تونسته واکسن رو تولید کنه، آیت اله مکارم هم گفته که مانعی نداره اگه از اسرائیل واکسن بگیریم
این خبر تا چه حد درسته؟ کسی خبری داره در این مورد؟
خودشون میگن در بهترین حالت چندین ماه طول میکشه تا واکسن در دسترس عموم قرار بگیره. یه جا خوندم در خوشبینانه ترین و سریع ترین حالت نیمه سال ۲۰۲۱ واکسن برای عموم میاد.

من فکر میکنم تا چند ماه دیگه اوضاع همینطور باقی میمونه... امروز به ما هم گفتن دیگه دانشگاه نیاید و از خونه کار کنید. مغازه ها همه شلوغ و ملت دارن میخرن و میبرن.
واقعا انگار دارم فیلم آخرالزمانی میبینم!

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , Saman
ارسال: #۵۳۸۶۸
۲۳ اسفند ۱۳۹۸, ۰۷:۴۱ ب.ظ
فی‌مابین این قرنطینه بودن و وضعیت ناجور کرونایی، یک ویدوئی چند روز اخیر از ضرب و شتم یک خانوم توسط یک نفر (عمدا نوشتم یک نفر چون کسی دقیق نمیدونه کی هست، ولی شواهد و قرائن میگن که یک ارزشی) منتشر شد و خیلی هم سر و صدا کرد. گویا ویدئو دوربین مدار بسته بوده چون من ندیدم صدایی باشه روی اون ویدئو. ولی خب خیلی صحنه‌های جالبی نداشت، و گویا دلیل اون دعوا هم بابت حجاب بود چیزی که توی تصویر مشخصه هم اینه که به حجاب طرف گیر داده. (ولی در کل معلوم نیست دقیقا واسه چی هست)
با فرض اینکه مسئله حجاب بوده باشه، سوالی که ایجاد میشه اینه چطور یه نفر میتونه اینقدر بی‌ناموس باشه و این کارو بکنه؟ یعنی چی اصن این کار؟ چرا بقیه مردم فقط نگاه میکردن و کسی کاری نمیکرد و جلو نرفتن کسی که چیزی بگن؟
و نکته‌ی جالب قضیه واکنش ق.ق بود که گفته "فردی را که این ویدئو را علنی کرد تحت تعقیب قضایی هست" (که البته بعدشم تکذیب کرد و گفت در تعقیب نیست Smile ) و در ادامه مدعی شده که فرد ضارب رو هم دستگیر کرده. در کل انگار مشکلش بیشتر با کسی بود که اون ویدئو رو منتشر کرد. و چیز دیگه ای هم که خوندم اینه که گفتن این ویدئو قدیمی بوده (واسه آذر ماه امسال)
مسیح علینژاد هم یه چیزایی توی پیج اینستاش گفته که صحت و سقمش برای من معلوم نیست حقیقتش. از صحبت کردن خودش با اون زن گفته و باقی مسائل.

بهرحال ازین ویروس عبور میکنیم، ولی اینجور ویدئوها (که اتفاقا کم هم نیستن)، این آدما (فرد ضارب)، این افکار (گیر دادن به مسئله حجاب) چیزاییه که میتونه بعدا واسه اطرافیان خودمون اتفاق بیفته. میتونه مثل خوره بیفته به جون آدما. نباید از کنار اینجور چیزا راحت گذشت.

و سوالی که ازتون دارم اینه که اگر شما توی اون صحنه بودید، واکنش شما چی بود؟ چه کار میکردید؟ چه برخوردی میکردید؟ اگر جواب تون رو ننوشتید حداقل پیش خودتون به چنین مسئله ای فکر کنید.

و من الله توفیق

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , marvelous , khayyam
ارسال: #۵۳۸۶۹
۲۳ اسفند ۱۳۹۸, ۰۹:۵۵ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۱۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  اینجا دیگه دستمال توالت هم پیدا نمیشه بخری [تصویر:  sad.gif]
ماسک چی پیدا میشه؟
میخوای دستمال بفرستیم شما هم ماسک در برابرش بفرستید؟

دوست دوستم رفت استرالیا بهش قول داده بود براش کفش مارک بفرسته دیشب میگفت خوبه بهش بگم ماسک و وسایل ضدعفونی بفرسته

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۳۸۷۰
۲۳ اسفند ۱۳۹۸, ۰۹:۵۷ ب.ظ
رفتار مردم به شکلی هست که یاد این جمله از فیلم شوالیه تاریکی(جوکر) افتادم :

"وقتی اوضاع خراب میشه همین مردم متمدن حاضرن همدیگه رو بخورن."
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.
ارسال: #۵۳۸۷۱
۲۳ اسفند ۱۳۹۸, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط RASPINA.)
چ قدر اعصابم خورده هیچ کار نمیکنم دیوونه شدم مدام توی اینستاگرام و واتساپم دیگه یکی در میون پست های اینستا برام تکراری شدن
اولین وضعیت دوستام را فکر می کنم من میبینم

هیچ کار مفیدی نمی کنم برا پایان نامه ام فقط ۳ تا مقاله ترجمه کردم یک ماه و نیم اومدم خونه

دلم برا خودم میسوزه ی موجود بی هدف و بی انگیزه شدم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۳۸۷۲
۲۳ اسفند ۱۳۹۸, ۱۰:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ب.ظ، توسط Saman.)
یه فیلم گذاشتم دانلود با اینترنت خونه!!
حدود ۸۰۰ مگ! زده ۴ ساعت دیگه دانلودش تموم میشه!!! حالا این دلقک بازی افزایش و رایگان کردن اینترنت خیلی خنده داره.

نظرم اینه کلا زندگی وقتی توی شرایط فعلی میفته ارزش جنگیدن نداره دیگه!!

من اگر در بستر مریضی کرونا باشم و در حال مرگ که با این اوضاع احتمالشم کم نیست ، کلا نمیجنگم برای زنده بودن،یه چندتا کتاب دارم درخواستشون میکنم که مجدد بخونمشون و به دیار فانی با تاکید بر "فانی" بودنش میشتابم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , marvelous
ارسال: #۵۳۸۷۳
۲۴ اسفند ۱۳۹۸, ۱۲:۱۰ ق.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۴۱ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  و سوالی که ازتون دارم اینه که اگر شما توی اون صحنه بودید، واکنش شما چی بود؟ چه کار میکردید؟ چه برخوردی میکردید؟ اگر جواب تون رو ننوشتید حداقل پیش خودتون به چنین مسئله ای فکر کنید.

و من الله توفیق
من اون ویدیو رو دیدم متاسفانه یا خوشبختانه خیلی تو تلگرام هستم و همیشه انلاینم ولی کلا اینستاگرام ندارم چون می دونم معتاد اونم میشم فعلا همین تلگرام و یوتیوب اما من اگه تو اون صحنه بودم اگه اون دو نفر زن و شوهر بودن هیچی نمی گفتم اگه اون مرد غریبه بود و به یه خانمی که از تو خیابان عبور می کرد بی دلیل گیر می داد من برخورد می کردم و علاوه بر اینکنه با اون مرد درگیر میشدم به خانم هم می گفتم به پلیس زنگ بزنه تا برسن البته اگه زورم می رسید چند وقته باشگاه نمی رم Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۳۸۷۴
۲۴ اسفند ۱۳۹۸, ۰۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۱۰ ق.ظ، توسط WILL.)
(۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۰۳ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  یه فیلم گذاشتم دانلود با اینترنت خونه!!
حدود ۸۰۰ مگ! زده ۴ ساعت دیگه دانلودش تموم میشه!!! حالا این دلقک بازی افزایش و رایگان کردن اینترنت خیلی خنده داره.

من اگر در بستر مریضی کرونا باشم و در حال مرگ که با این اوضاع احتمالشم کم نیست ، کلا نمیجنگم برای زنده بودن،یه چندتا کتاب دارم درخواستشون میکنم که مجدد بخونمشون و به دیار فانی با تاکید بر "فانی" بودنش میشتابم

تاکیدت تاثیرگذار بودBig Grin

(۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۵۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چ قدر اعصابم خورده هیچ کار نمیکنم دیوونه شدم مدام توی اینستاگرام و واتساپم دیگه یکی در میون پست های اینستا برام تکراری شدن
اولین وضعیت دوستام را فکر می کنم من میبینم

هیچ کار مفیدی نمی کنم برا پایان نامه ام فقط ۳ تا مقاله ترجمه کردم یک ماه و نیم اومدم خونه

دلم برا خودم میسوزه ی موجود بی هدف و بی انگیزه شدم

اینجا من هم همینطوری ‌شدم
ما کشور هدفیم
بمبارون شدیم
دم همه اونایی گرم که محکم و استوار ایستادن
با فکر روشن و زیبا
به امید روشنی با مسئولیت پذیری

دم بچه ها گرم که بی خبر انگار و پر امیدن

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , RASPINA
ارسال: #۵۳۸۷۵
۲۴ اسفند ۱۳۹۸, ۰۳:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۵ ق.ظ، توسط Riemann.)
maybe I am just too angry!
ارسال: #۵۳۸۷۶
۲۴ اسفند ۱۳۹۸, ۰۳:۳۴ ق.ظ
یعنی بمیریم بعدش چی میشه !
ارسال: #۵۳۸۷۷
۲۴ اسفند ۱۳۹۸, ۰۳:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۰۱ ق.ظ، توسط Riemann.)
...............
ارسال: #۵۳۸۷۸
۲۴ اسفند ۱۳۹۸, ۱۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط Javad Street.)
......................................
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , khayyam
ارسال: #۵۳۸۷۹
۲۴ اسفند ۱۳۹۸, ۱۲:۰۷ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۰۳ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  یه فیلم گذاشتم دانلود با اینترنت خونه!!

چه رمانتیک!!!
خوشم اومد از برخوردت عالی بود

خدمت دوستانی که ناراحتن و میخوان بدونن اگه بمیرن بعدش چی میشه باید عرض کنم که هیچی، آفتاب از مشرق طلوع میکنه و از مغرب غروب، روزها بازم میان و میرن و کسی به هیچیش نیست که ما هستیم یا نه.
اصلا اگر بود چرا وضع اینطوری شد؟ چرا گذاشتن به اینجاها بکشه؟ من که اصلا آرامش ندارم. ولی این مدت که شوهرم قرنطینه بوده فرصت شده به خیلی چیزا فکر کنم. به نظرم کلا هر چی شرایط سخت تر بشه آدم میتونه روشن تر فکر کنه. الان دارم فقط به این فکر میکنم که فرار رو بر قرار ترجیح بدم. حیفه به خدا آدم زندگیشو بزاره واسه چهار تا تنبون پاره که دست راست و چپشونو هم از هم تشخیص نمیدن، بعد آدم بزاره براش تصمیم هم بگیرن!!!!
من دیگه نیستم واقعا!

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۳۸۸۰
۲۴ اسفند ۱۳۹۸, ۰۵:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۶:۰۱ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یعنی بمیریم بعدش چی میشه !
اول که ان شالله کسی بیمار نشه و نمیره ولی اگه این طور بشه:
خواب آسوده دیگه
خودت می مونی و اعمالت
ولی روحت میتونه به همه جا سر بزنه به خونه اتون سرکارت و هر جایی که آدرسش را بلد باشیSmile از دیوار رد میشی و حتی جاهای آلوده هم بری کرونا نمی گیری چون فقط روح هستی و جسم و جون نداری چون مردی.... [شکلک خنده خبیثانه]

آهان یادم رفت دیگه نمیخواد اینقدر دستات رو بشویی و ماسک و دستکش هم احتیاج نداری Smile Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , marvelous , majidnourirad10

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۹۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۶,۳۵۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۳۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۳,۲۴۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۳۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۸۲ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۹۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۴۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۵۶۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۶۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close