زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۱۰۵۶
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۲ ب.ظ
دنیایی که تو تووش کنارم نباشی .. نباشی میخوام دنیا نباشه
تقدیم به :
.
.
.
.
.
.
.
ایرانسل و همراه اول به خاطر همه ی روزهای سختی که با پیامک ها و فرصت های استثنایی شون در کنارم بودن Big Grin

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , shamim_s , neda_Network , **sara** , SaMiRa.e , پاریس
ارسال: #۱۱۰۵۷
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۵۴ ب.ظ، توسط kati.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ ب.ظ)mar_zieh نوشته شده توسط:  خدایا من به عنوان بنده حاجتم را گفتم

امیدوارم اگر قرار به برآورده نشدنش هست

از حکمت تو باشد تا بی لیاقتی من . . .

بعضی وقتا همه کار میکنی تا چیزی که میخوایی واست اتفاق بیفته اما نمیشه .....اون موقع همه میگن حکمت خدا این بوده که نشه ....
اما ای کاش این حکمتی که میگن یه جوری خودشو نشون بده تا آدم دیگه اینقدر بیقراری نکنه Sad فکر نکنه بی لیاقتی و ناتوانی خود من بوده که نشده Sad یا حداقل خدا توان این رو بده که آدم دیگه بهش فکر نکنه!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , انرژی مثبت , Breeze , neda_Network , maneshty , **sara** , Somayeh_Y , virtual girl , SaMiRa.e , elham_sh219 , M*Gh , vesta
ارسال: #۱۱۰۵۸
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ ب.ظ
من ارگ بم و خشت به خشتم متلاشی

تو نقش جهان هر وجبت ترمه و کاشی

در هر نفس این است دعایم همه ماه

در زیرو بم زندگی آزرده نباشی.

جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی تواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مرادهای دلش، جدایی بیفکند.

((فلورانس اسکاول شین))
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , neda_Network , **sara** , SaMiRa.e , vesta
ارسال: #۱۱۰۵۹
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۶ ب.ظ
سلام داداشی...سلام داداش امین...
سخته باور کنم یه سالی از رفتنت میگذره..مامان هنوز قبول نکرده لباساتو جمع کنه.....
اما دیروز با مرگ دوستت..........همه چی یه باره عوض شد... مامان داغون تر از قبل شد......
عزیزم مادر دوستت خیلی داغونه ...........اما باورت میشه مامانی داره بهش دلداری میده.....
عزیزتر ازجانم بهار در خاک بودنت مبارک..........
 سپاس‌گزاری شده توسط: ec_a_j , Breeze , IT.setareh91 , diligent , azarakhsh1986 , neda_Network , **sara** , patrick , virtual girl , SaMiRa.e , elham_sh219 , پاریس , kati , puneh , M4$0UD , vesta
ارسال: #۱۱۰۶۰
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ)shj نوشته شده توسط:  سلام داداشی...سلام داداش امین...
سخته باور کنم یه سالی از رفتنت میگذره..مامان هنوز قبول نکرده لباساتو جمع کنه.....
اما دیروز با مرگ دوستت..........همه چی یه باره عوض شد... مامان داغون تر از قبل شد......
عزیزم مادر دوستت خیلی داغونه ...........اما باورت میشه مامانی داره بهش دلداری میده.....
خدا برادرتون رو رحمت کنه و خدا به شما و مادرتون و خانواداه تون و همچنین خانواده دوستشون صبر و اجر عنایت کنه. الهی امین.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , mohaddeseh70 , azarakhsh1986 , neda_Network , **sara** , patrick , virtual girl , SaMiRa.e , پاریس , kati , puneh , vesta
ارسال: #۱۱۰۶۱
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۲۵ ب.ظ
شیرین بهانه بود!

فرهاد تیشه میزد تا نشنود صدای

مردمانی را که در گوشش زمزمه می کردند

دوستت ندارد....

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: پاریس , kati , **sara** , Riemann
ارسال: #۱۱۰۶۲
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۳۵ ب.ظ
گاهی وقتا بایدبرای بدست اوردن اون چیزی که آرزوشونو داریم ،قیدشون یزنیم و راضی به رضای خدا باشیم....
خدایا ، دوباره نگام کن.....
(یکی از صحنه های فیلم حضرت یوسف بود که جبرئیل به یعقوب گفت تا از یوسف دل بکنه تا خدا اونو بهش برسونه..)

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , elham_sh219 , **sara** , diligent , vesta
ارسال: #۱۱۰۶۳
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴ ب.ظ، توسط kati.)
متاسفم که خیلی رک میگم اما.... Undecided
یه جا شنیده بودم که :
وقتی کسی میمیره خودش که چیزی نمی فهمه.به اطرافیان سخت می گذره.این قضیه دقیقا صادقه وقتی کسی احمقه !! خودش که حالیش نیست...فقط به دیگران سخت می گذره ...!حالا من فک کنم راسته !!

میزان نداشتن شعور دقیقا مساوی میزان آزار دادن بقیه هست ! اگه موقع حرف زدن آدم یه ذره فقط یه ذره فکر کنه راه دوری نمیره!!

یعنی امروز خیلی روز سنگین و عجیبی بود !! اتفاق های عجیب !
به خدا مغزم قفل کرده دیگه !!! Huh
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , maneshty , diligent , Breeze , M*Gh
ارسال: #۱۱۰۶۴
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۱۹ ق.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ)shj نوشته شده توسط:  سلام داداشی...سلام داداش امین...
خدا برادرتون رو رحمت کنه و خدا به شما و مادرتون و خانواداه تون و همچنین خانواده دوستشون صبر و اجر عنایت کنه. الهی امین.

سلام دوست عزیز
خیلی متاثر شدم روحشون قرین رحمت باشه و امیدوارم خدا به شما و خانواده دوست تون صبر بده.نزدیک کنکور کارشناسی یه عزیزی مریض شد خیلی بد بود خونه مون بوی غم میداد همه به شدت داغون شدیم(ما خانواده ای هستیم که از نظر عاطفی خیلی وابسته ایم) اون عزیز رو خدا به ما برگردوند اون روزها آرزوی من و ما بازگشتش بود... تاوانی که برا اون روزها من دادم کنکوری بود که خراب کردم و یک سال پشت کنکورنشستم اما اون برگشت.....

با دیدن نوشته هاتون اون روزها برام زنده شد .... خدا بهتون صبر بده

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۱۰۶۵
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۹ ق.ظ
این را می دانم کـه مـا خلق شده ایم کـه بـه دیگران کمک کنیــم ،
امّـــا دقیقاً نمـی دانـم دیگــران بـرای چـــه خلق شـده انـد.؟؟!!!
...

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , AI. , پاریس , **sara** , M*Gh
ارسال: #۱۱۰۶۶
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۴۵ ب.ظ
هی خوااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااهر.....
ارسال: #۱۱۰۶۷
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۵۵ ب.ظ
هههه چی فک میکردیم چی شد

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
ارسال: #۱۱۰۶۸
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۳۹ ب.ظ
خدایا شکر
ارسال: #۱۱۰۶۹
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۵۸ ق.ظ
خداجون من خیلی حالم بده داغون نیستم یه ذره از داغون بهترم پره بغضم پره بارون....پارسال خوش خوشون رفتم سر امتحان امسال نشستم خوندم ۶ماه یه خط در میون رفتم مهمونی و خونه مادر شوهر ،خونه نشین شدم آقای همسر کلی زحمتم کشید مادری خوبم هم تو این ۶ماه خیلی در حقم لطف کرد پدرم که جای خود داره قابل گفتن نیست خانواده همسرم هم همینطور.

الان من موندم و این نتیجه که دوسش ندارم.من ازدواج کردم امسال نامزد بودیم فرصت خوبی بود از دست دادمش.دوست داشتم دانشگاه های تهران بیفتم آخه آقای همسر دانشجوی تهرانه اما نشد . فرصت یک ساله دیگه خوندن رو هم ندارم.نمیگم عالی خوندم اما کمم نخوندم.امسال میریم سر زندگیمون.

من یاد گرفتم که زندگی چیزی رو آسون به من نمیده برا هر چیز داشتم جنگیدم اینم روش.بقول دوستم لابد حکمتی داشته اما من موندم چکارکنم برم غ.انتفاعی جای نزدیک که زندگیمم داشته باشم یا دلو بزنم به دریا و بشینم بخونم؟آره خدا چکار کنم؟؟؟؟

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , Engineer , neda_Network , nina69
ارسال: #۱۱۰۷۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۳۱ ب.ظ، توسط vesta.)
روز پدر رو به همه پدرهای مانشت و آقایون مانشتی تبریک میگم
----------------------------------------------------------------------
جسارت میخواهد!!!

نزدیک شدن
به افکار دختری

که روزها....

مردانه
با زندگی میجنگد...

اماشب ها...

بالشتش از هق هق های دخترانه اش خیس است!!

از بیرون همه چیز روبراه است

اما هرنفس درد است که میکشی!

معنی حسرت رو توی هیچ کاغذی نمیشه نوشت...

روی هیچ
صفحه ی سفیدی نمیشه تایپ کرد...

با هیچ
زبونی نمیشه توضیح داد....

حسرت خلاصه میشه تو همین فاصله ی من و تو

پدر....

خوابم نمی برد

بغض

روی ثانیه هایم راه می رود

دوباره تو را کم آورده ام

تو را

و عطر صبوری هایت را

کودکانه در آغوشم بگیر

به یادروزهای دوران طفولیت

که بهانه گریه ام گرسنگی بود

میخواهم به جایش برای دلتنگی ام گریه کنم

((از وبلاگ برای پدر برداشتمش))

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , SaMiRa.e , ec_a_j , elham_sh219 , maneshty , fulgent , diligent , **sara** , zahra_ce87

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۹۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۹,۹۰۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۲۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۸,۸۵۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۰۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۵۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۰۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close