زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۱۶۷۱
۰۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
تسلیت می گم
امیدوارم خدا بهتون صبر بده
خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم
کلا وقتی به این قضیه ی مرگ فک می کنم گیج می شم
این موضوع مرگ واسم قابل هضم نیس اصن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer
ارسال: #۱۱۶۷۲
۰۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۸ ب.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۵۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  بچه ها می دونید قیمت تمیز کردن فن لپتاب چنده؟ اصلا این چیزا نرخ مشخصی داره؟

من پارسال ٦٠ دادم، بعدش خودم یاد گرفتم دیگه هم بیرون نمیدمشSmile

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۱۱۶۷۳
۰۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ب.ظ، توسط aamitis.)
چقدر زود میگذرد....
چقدر ما غافلیمSad

کمترین آرزویم این است: هرگز با چشمان مهربانت ، نامهربانی روزگار را نبینی بالاترین خواسته ام برایت اینست:حاجت دلت با حکمت خدا یکی باشد...زندگی ساختنی است نه گذراندنی،بمان برای ساختن،نسازبرای ماندن فاصله بین مشکل وحل ان یک زانو زدن است، امانه دربرابرمشکل ،بلکه دربرابرخدا.هیچ چیز تورا ناراحت نکند،فقط شادیها تورا احاطه کند،دوستانت عاشقت باشند،لطف خدا باتوباشد.
عید فطر مبارک

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , elham_sh219 , diligent , M*Gh , sahar salehi , نارین , SaMiRa.e , zahra_ce87 , vesta , olom tahghighat
ارسال: #۱۱۶۷۴
۰۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ب.ظ، توسط Sakura.)
احساس میکنم عمرم همش داره تلف میشه نه کار نه درس نه زندگی هیچی، موندم هدفم از ادامه زندگی چیه!
همش زندگی میکنیم؛ زندگی میکنیم و زندگی میکنیمSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , elham_sh219 , خانه سبز , خانه سبز , خانه سبز , نارین , **sara** , nlp@2015 , aamitis , f2000 , RASPINA , zahra_ce87 , arefeh.hp , _1368صبا , eng_majid , tabassomesayna , olom tahghighat
ارسال: #۱۱۶۷۵
۰۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط elham_sh219.)
هیچگاه از کسی که دوستتان دارد،
به شما اهمیت می دهد و
دلتنگتان می شود،
"غفلت نکنید".

شاید روزی از خواب بیدار شوید و
بفهمید هنگامی که به دنبال ستارگان بودید،
"ماه را از دست داده اید".

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , **sara** , SaMiRa.e , aamitis , RASPINA , sahar salehi , مهرانگیز , vesta
ارسال: #۱۱۶۷۶
۰۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۰ ق.ظ
سلام بچه ها چند روز پیش واسه یه کاری رفتم مصاحبه دادم تو رو خدا واسم دعا کنید این بار قبول شم خدایا خواهش میکنم کمکم کن شرمنده پدر و مادرم نشم اونا از همین حالا من رو قبول شده فرض کردن خیلی استرس دارم خیلی

غمگینی نـــــــوشتہ ھایم را ببخشید ... روزگـــــــارم این است...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , SaMiRa.e , diligent , Aurora , RASPINA , **sara** , sahar salehi , نارین , zahra_ce87 , vesta , elham_sh219 , Sakura , olom tahghighat
ارسال: #۱۱۶۷۷
۰۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ق.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  بع بع

این سخن به چه معناست
من این زبان و گویش را بلد نیستمHuh

دوست من

سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز
ارسال: #۱۱۶۷۸
۰۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۴۲ ب.ظ
مردی به زیارت می رفت.جوانمرد به او رسید و پرسید کجا می روی ؟
مرد گفت : به زیارت می روم ، به دیاری.
جوانمرد گفت : چه می خواهی و چه طلب می کنی از زیارت؟
مرد گفت : خدا را طلب می کنم .
جوانمرد گفت : خـــدای دیار خود را چه کرده ای که به دیار دیگر در طلبش می روی ؟
پیامبر ، ما را گفت : علم را به چین اگر باشد ، جستجو کنید اما نگفت برای جستجوی خدا نیز باید به جائی رفت .
*
جوانمرد می رفت و با خود می گفت : مردم ، خدا را در مسجد می جویند ،ما هر جا که هستیم مسجد است .
مردم ، مبــارکی را در رمضــان می یابند و ما ماههایمـان همه رمضــان است .
مردم ، عیــدشان آدینه است و ما هر روزمان عید و آدینه است ...
عرفان نظرآهاری
( از کتاب جوانمرد ، نام دیگر تو)

دوست من

سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , M*Gh , pezhman.m-AI , Engineer , olom tahghighat
ارسال: #۱۱۶۷۹
۰۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۰ ب.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ)Sakura نوشته شده توسط:  احساس میکنم عمرم همش داره تلف میشه نه کار نه درس نه زندگی هیچی، موندم هدفم از ادامه زندگی چیه!

دقیقا مثل من Sad کاملا کلافه، بی هدف، بی انگیره Sad فقط نفس میکشم. همیشه پر شور و انرژی بودم و الان تو این حال حالم از خودم به هم میخوره Angry
من زندگی هم نمیکنم ! زندگی یعنی شور و شادی و فعالیت و استرس و .....
من راکد راکد ....
حتی یه کم انگیزه نمیاد سراغم که درس بخونم Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , نارین , arefeh.hp , elham_sh219 , **sara** , Sakura
ارسال: #۱۱۶۸۰
۰۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ ب.ظ، توسط sahar salehi.)
فرداشب برنامه رادیو۷ که ساعت ۱۱ از شبکه آموزش پخش میشه یه برنامه ی جالب راجع به دوقلوها داره خواستین ببینینBlush
ارسال: #۱۱۶۸۱
۰۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۱۵ ب.ظ
اخبار رو که نگاه می کنم چیزی جز جنگ در دنیا نیست عجب دنیایی شده

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , zahra_ce87 , M*Gh
ارسال: #۱۱۶۸۲
۰۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۴ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ)Sakura نوشته شده توسط:  احساس میکنم عمرم همش داره تلف میشه نه کار نه درس نه زندگی هیچی، موندم هدفم از ادامه زندگی چیه!

دقیقا مثل من Sad کاملا کلافه، بی هدف، بی انگیره Sad فقط نفس میکشم. همیشه پر شور و انرژی بودم و الان تو این حال حالم از خودم به هم میخوره Angry
من زندگی هم نمیکنم ! زندگی یعنی شور و شادی و فعالیت و استرس و .....
من راکد راکد ....
حتی یه کم انگیزه نمیاد سراغم که درس بخونم Sad
منم مث شما.
خیلی زمونه بدی شده ما دهه شصتی ها کنکور دانشگاه برامون یه گذرگاه امن بود برای کار، پیشرفت و زندگی ...
اما بعد لیسانس دیدیم هیچ کدوم از اینا نبود رتبه ۲۰۰ مهندسی نفت علم وصنعت خونده الآن به نظرتون کجاست؟
یه مغازه اجاره کرده داره خیاطی می کنه!(داخل پرانتز بگم درنوع خودش دانشجوی خوب به بالا سرکلاس بوده ها تنبل نبوده)
دلم برا خودمون می سوزه با این همه سختی کنکور دادیم دنیایه استرس رو به جون خریدیم الان هیچی هستیم
از بس از بابام پول گرفتم خودم خجالت می کشم(بابام خیلی ماهه ها دنیایه وسیله ازش بخوای نه نمیاره! هیچ وقتم سوال نمیکنه پولی که دادم چکار کردی) ولی خب بزرگ شدیم دوس داریم مستقل باشیم سرکار بریم ...حس بیخود بودن بهم دست داده
از بس فکر وخیال میکنم ریزش مو گرفتم

احساس میکنم در زمان نامناسب و در مکان نا مناسبی هستم
حالم بده.............................................................................​.....................................................................Sad

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , نارین , arefeh.hp , diligent , elham_sh219 , **sara** , tabassomesayna , behnam.m , Sakura
ارسال: #۱۱۶۸۳
۰۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ ب.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ)Sakura نوشته شده توسط:  احساس میکنم عمرم همش داره تلف میشه نه کار نه درس نه زندگی هیچی، موندم هدفم از ادامه زندگی چیه!

منم ی مدت همین حس تو رو داشتم. ولی خیلی فکر کردم به این نتیجه رسیدم کار و درس و پول هدف زندگی نیست. اینا فقط وسیله ان (که حتی ضروری هم نیستن) برای رسیدن به یک هدف بزرگتریعنی خودشناسی و بعدشم خداشناسی...شاید فکر کنی اینا همش شعاره چون منم همین فکرو میکردم اما نه این عین واقعیته.. فکر کن شاید چند ثانیه دیگه با یک اتفاق کوچیک چشماتو از دست بدی.. دستاتو از دست بدی.. شنواییتو از دست بدی.. یا حتی جونتو از دست بدی( ببخشید رک میگم) ولی احتمالش هست و زیاد هم هست. و وقتی اون اتفاق برات بیفته زندگیت میشه پر از حسرت.. میگی "من این همه امکانات داشتم سالم بودم میتونستم ببینم بشنوم فکر کنم اما ازشون استفاده نکردم. نا امید شدم.. فکر میکردم زندگی یعنی کار و پول " اما زندگی فرصتیه برای شناخت هستی و آفرینش و نفس خودمون. پول از بین میره.. خونه و ویلا و ماشین از بین میره.. بعد ۴۰ سال کارمون هم از بین میره... اون چیزی که از بین نمیره روح ماست. هرچقدر بیشتر اونو پرورش بدیم بیشتر معنای زندگی رو درک میکنیم و بیشتر قدرشو میدونیم.
زندگی فقط یک بار اتفاق می افته.. پس قدرشو بدونیم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , aamitis , elham_sh219 , S - Is , mah5 , اینجینیر , **sara** , NTZ , Engineer
ارسال: #۱۱۶۸۴
۰۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ ب.ظ

چطوری Trex2008 تونسته سه تا سپاس پای این پست بزنه؟ برام سوال شده

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi
ارسال: #۱۱۶۸۵
۰۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۶ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  میو میو عوض میشه
برادر من کجایی تو؟ چرا این پیامای ما رو جواب نمیدیHuh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۵۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۱۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close