زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۱۸۷۱
۱۳ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ق.ظ، توسط Faridfo.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۱ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  عزیز، وقتی من هنوز حرفم رو نزده شما من رو متهم به ضدشیعه بودن و الحاد می‌کنی و عین بچه‌ها زود اسم پلیس فتا! رو به وسط می‌کشی
.....
اعتراف میکنم با خیلی‌ها که از نظر سیاسی و فرهنگی ۱۸۰ درجه اختلاف داشتیم بدون مشکل بحث کردیم ولی طرز برخورد و نوع صحبت‌های شما من رو قویاً یاد اون مناظره‌ی معروف انداخت.
جواب دادن بشما خیلی اسان هست . من در مورد اول هم از شما محترمانه خواستم تشریف بیارید بحث کنیم . یادتون که هست . حتی آقای Mshariati تاپیکی زدند ولی شما فرمودین وقت ندارید و زبانتون سرخه و از اینجور مطالب.
شما وقت دارید که مطالب را با لحن تمسخرآمیز مطرح کنید و ساعتها در این تاپیکها بچرخید ولی وقتی شبهه ای در ذهن دهها مخاطب این سایت ایجاد میکنید وقت ندارید که بیایید و ازش دفاع کنید.
درسته که باید با حسن نیت به افراد نگاه کرد ولی دیگه نباید این حسن نیت توسط شما به ساده لوحی تفسیر بشه.
اینکه شما یه حرفی بفرمایید بعد اگه کسی درخواست کرد بیایید جوابتون را در فضای منطقی و در حضور سایرین بگیرید سرتون را زیر بندازید و برید و دوباره جای دیگه موضوع دیگری را به تمسخر مطرح کنید را نمیشه با حسن نیت تعبیر کرد.
من اصلا" موضوعات سیاسی را به موضوع بحث مون مرتبط نمیکنم. چون کلا" میدانم که اشکالات فراوانی وجود داره و من هیچوقت جزء هیچ نهادی یا سازمانی نبوده ام که بخوام گلی بسر مملکت بزنم.
یه آدم ساده هستم با عقاید مذهبی و البته با رعایت احترام نسبت به سایر ادیان و در حدیکه بتونم شبهاتی که خودم داشته ام را رفع کرده ام. پس باز سعی نکنید من را مرتبط با اداره امور مملکت یا افراد دیگر بکنید. چون اصلا" ربطی به موضوع نداره و من نه جزء شان هستم و نه دفاعی دارم. و میدانم که اسیب زیادی به زندگی مردم زده شده .
در خصوص ویرایش هم طبیعی است که امکان ویرایش واسه ویرایش هست نه کار دیگه . من دیشب فقط هر پستم را یکبار ویرایش کردم و یکبار هم مطلب بهش اضافه کردم. شما از کجا فهمیدین ده بار ویرایش شده هم باز از اون ادعاهای خاص شماست.
در هر صورت من هم علاقه ای به بحث یا هم کلام شدن با شما را ندارم ولی این مجوزی برای گفتن هر حرفی توسط شما نیست.
در آخر اینکه وقتی یه جایی خیلی بی قانون و بی در و پیکر میشه و بعضی در حد کاملا" آزاد هر کاری میخوان میکنن و حاضر به جوابگویی هم نیستند ومدیریت خاصی هم وجود نداره که آدم شکایت نزدش ببره و مدیران محلی هم بیشتر ظاهر محورند تا محتوا محور ،اول میره پیش مسئول آنجا(که من به آقای تنهایی مراجعه کردم ) و البته راهکار آخر مراجعه به پلیس هست. و همانطور که می بینید بعنوان آخرین راهکار میتونه موثر باشه.
دوست گرامی بعنوان آخرین کلامی که بشما میگم اینه که بدونید من و امثال من معتقد به فرهنگی هستیم که هزار و چهارصد سال پیش برای اعتقادات جان خود و عزیزترین کسانشان را میذارند. اونهم نه در مقابله با افرادی که ادعای کفر داشته باشند بلکه در مقابله با افکار افرادی که ظاهرا" مسلمان بوده اند. در سایر ادیان همچین موردی تا جایی که من میدونم وجود نداره.
پس بدانید که شبهات برای ما خیلی باید مهم باشه.
اگه شما فک میکنید واقعا" من توهینی یا افترایی زده ام بدانید که قصدم این نبوده و هر چی گفتم چیزی بوده که از ظواهر امر بر میومده. سری قبل عرض کردم که حاضرم حضوری هم بیام خدمت شما ولی الآن دیگه حاضر نیستم. ببخشید و حلال کنید و لطفا" اگه نمیخواهید همکلام بشیم و بحثی کنیم از این امور فاصله بگیرید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۱۸۷۲
۱۳ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۰ ق.ظ
باز دعوا......

عاقا یا دعوا نکنید یا پست های کوتاه بذارید که ما بتونیم بخونیمشون
آخه من همه پستهای این تاپیک را باید بخونم

بعد این جوری عذاب وجدان می گیرم Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , salam5 , blx , **sara** , نارین , IT.girll , emahii
ارسال: #۲۱۸۷۳
۱۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۲ ب.ظ
آقایوووووووووووون خب چرا اینجا بحث میکنین!!! اینجا جای مناسبی نیست...به سمت پیام خصوصی تشریف ببرین..Smile
اینجا که محل دعوا نیست...هرچه دل تنگت هست...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Bahar_HS , Aurora , salam5 , **sara** , tabassomesayna , IT.girll , termeh93
ارسال: #۲۱۸۷۴
۱۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۸ ب.ظ، توسط alim93.)
چقد اینجا ساکته.....تق تق کسی نیست....چند روزی به این تاپیک سر نزدم،چه خبر شده؟؟
دوباره قهر....دوباره دعوا...پلیس فتا....چی شده عاقا؟؟؟

تو رو خدا بیخیال شینBig GrinBig Grin
چیزای خوف خوف بگین بابا....

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , Bahar_HS , termeh93
ارسال: #۲۱۸۷۵
۱۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۲۵ ب.ظ
گاهی وقتا فراموش کن کجایی، به کجا رسیدی و به کجا نرسیدی...
گاهی وقتا فقط زندگی کن…
یاد قولهایی که به خودت دادی نباش..
یه وقتایی شرمنده خودت نباش..
تقصیر تو نیست....
تو تلاشتو کردی اما نشد…
یه وقتایی جواب خودتو نده...
هر کی پرسید: چرا اینجای زندگی گیر کردی لبخند بزن و بگو کم نذاشتم اما… نشد..
یه وقتایی فقط از زنده بودنت لذت ببر…
از بودن کنار کسانی که دوستشان داری و دوستت دارن…
از طلوع خورشید از صدای آواز قمری ها…از باد…باران از همه لذت ببر....

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , blx , salam5 , diligent , **sara** , IT.girll , RASPINA , so@ , انرژی مثبت , vesta , kora , Bahar_HS , Aurora , shayesteNEY , alim93 , termeh93
ارسال: #۲۱۸۷۶
۱۳ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ ب.ظ، توسط RASPINA.)
خواهشا کسی خداحافظی نکنه
کسی هم قهر نکنه کسی هم استعفا نده...

امروز رفتم دکتر یکی از چشمام .۷۵ . یکی ۱/۷۵ ضعیفه در صورتی که من هر ماه میرفتم چشم پزشکی و می گفت یکی از چشمام اونم فقط نیم درجه ضعیفه و نیاز به عینک نیست

امروز فقط اون کلینیک قبلی نرفتم
دکترش گفت اونجای قبلی که یه جای دولتیه دستگاهش دقیق نیست یا به عبارتی خرابه

فک کن من وظیفه ام را انجام میدادم و این چندماه فکر می کردم فقط یکی از چشمام نیم درجه ضعیفه
حالا کی پاسخگو هست؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , tabassomesayna , **sara** , so@ , barabox , Menrva , kora , Bahar_HS , نارین , setare1993
ارسال: #۲۱۸۷۷
۱۳ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ب.ظ
حواسم به چشام باشه :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Ms. Saba , termeh93
ارسال: #۲۱۸۷۸
۱۴ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
گفتم خدمت مانشتی های گل، سلامی عرض کنم Smile
سلااااااااااام.
ان شالله خوب و خوش باشید و سرحال و قبراق. اگر هم اوضاع خیلی بر وفق مراد نبود، سعی کنید بر وفق خودتون کنید حالا مراد خودش یه کاری برای خودش می کنه Big Grin Tongue
طاعاتتون قبول باشه.
همشه شاد و سلامت و خوش باشید.

هیچ ﻭﻗﺖ ﻧﻤﯿﺘﻮﺍﻧﯽ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﺍﺳﺖ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺑﺪﻫﯽ ﺭﺍ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭﯼ ..
ﺗﻮ ﻓﻘﻂ ﻗﺎﺩﺭ ﻫﺴﺘﯽ ﭼﯿﺰﯼ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯼ ..ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺁﻥ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺑﺮﻭﺩ ..
ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯽ "...
ﮐﯿﺖ ﺩﯼ ﮐﺎﻣﻠﻮ

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , **sara** , Menrva , NP-Cσмρℓєтє , diligent , so@ , Faridfo , fo-eng , Ms. Saba , vesta , IT.girll , Bahar_HS , RASPINA , alirezaei , salam5 , software94 , alim93 , d_felfelak , emahii , setare1993 , zobde , mNajarzadeh , kingmax , soheila-zd , The BesT , mhd3 , termeh93
ارسال: #۲۱۸۷۹
۱۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۱ ق.ظ
مانشت چقدر دلگیر شد یهو! انگار همه ساکت شدن!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Menrva , **sara** , Bahar_HS , RASPINA , so@ , Aurora , shayesteNEY
ارسال: #۲۱۸۸۰
۱۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۲ ق.ظ
عشق بزرگترین دروغ دنیاست

این دنیا لایق عشق نیست چه برسه به آدماش
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: bluebaran
ارسال: #۲۱۸۸۱
۱۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۳۳ ق.ظ، توسط Menrva.)
ارزش‌های زندگی
مرد جوانی در آرزوی ازدواج با دختر کشاورزی بود…
کشاورز به او گفت که برو در آن قطعه زمین بایست. من سه گاو نر را آزاد می‌کنم اگر توانستی دم یکی از این گاو نرها را بگیری من دخترم را به تو خواهم داد. و مرد قبول کرد…
درِ اولین طویله که بزرگترین هم بود باز شد. باور کردنی نبود بزرگترین و خشمگین‌ترین گاوی که در تمام عمرش دیده بود. گاو با سم به زمین می‌کوبید و به طرف مرد جوان حمله برد. جوان خود را کنار کشید و گاو از مرتع گذشت.
دومین در طویله که کوچکتر بود باز شد. گاو کوچکتر از قبلی بود اما با سرعت حرکت می‌کرد.
جوان پیش خودش گفت: “منطق می‌گوید این را هم ول کنم چون گاو بعدی کوچکتر است و این ارزش جنگیدن ندارد.”
سومین در طویله هم باز شد و همانطور که فکر می‌کرد ضعیف‌ترین و کوچک‌ترین گاوی بود که در تمام عمرش دیده بود.
پس لبخندی زد و در موقع مناسب روی گاو پرید و دستش را دراز کرد تا دم گاو را بگیرد…
اما گاو… دم نداشت...

زندگی پر از ارزش‌های دست یافتنی است اما اگر به آن‌ها اجازه رد شدن بدهیم ممکن است که دیگر هیچ وقت نصیبمان نشود. برای همین سعی کن که همیشه اولین شانس را دریابی

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Bahar_HS , RASPINA , barabox , alirezaei , so@ , انرژی مثبت , diligent , didar , نارین , kader , salam5 , software94 , samane .gh , IT.girll , d_felfelak , vesta , emahii , setare1993 , mNajarzadeh , kingmax , mym , Ms. Saba , termeh93 , alim93 , amineh89
ارسال: #۲۱۸۸۲
۱۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۰ ب.ظ
دعاهای زیر از کتاب سومین جشنواره بین‌المللی "دستهای کوچک دعا" است.
گویا این جشنواره سه سال است که در تبریز برگزار می‌شود و دعاهای بچه‌های دنیا را جمع ‌آوری می‌کند و برگزیدگان را به تبریز دعوت و به آنها جایزه می‌دهد. دعاهایی که می‌خوانید از بچه‌های ایران است.

لطفاً آمین بگوئید:

آرزو دارم سر آمپول‌ها نرم باشد!

(تاده نظر‌بیگیان / ۵ ساله)

خدای مهربانم! من در سال جدید از شما می‌خواهم اگر در شهر ما سیل آمد فوراً من را به ماهی تبدیل کنی!

(نسیم حبیبی / ۷ ساله)

ای خدای مهربان! پدر من آرایشگاه دارد. من همیشه برای سلامت بودن او دعا می‌کنم. از تو می‌خواهم بازار آرایشگاه او و همه آرایشگاه‌ها را خوب کنی تا بتوانم پول عضویت کانون را از او بگیرم چون وقتی از او پول عضویت کانون را می‌خواهم می‌گوید بازار آرایشگاه خوب نیست!

(فرشته جبار نژاد ملکی / ۱۱ ساله)

خدای عزیزم! من تا حالا هیچ دعایی نکردم. میتونی لیستت رو نگاه کنی. خدایا ازت میخوام صدای گریه برادر کوچیکم رو کم کنی!

(سوسن خاطری / ۹ ساله)

خدای عزیزم! در سال جدید کمک کن تا مادربزرگم دوباره دندان دربیاورد آخر او دندان مصنوعی دارد!

(الناز جهانگیری / ۱۰ ساله)

آرزوی من این است که ای کاش مامان و بابام عیدی من را از من نگیرند. آنها هر سال عیدی‌هایی را که من جمع می‌کنم از من می‌گیرند و به بچه‌ آنهایی می‌دهند که به من عیدی می‌دهند!

(سحر آذریان / ۹ ساله)

بسم الله الرحمن الرحیم.

خدایا!

از تو می‌خواهم که برادرم به سربازی برود و آن را تمام کند. آخه او سرباز فراری است. مادرم هی غصه می‌خورد و می‌گوید کی کارت پایان خدمت می‌گیری؟

(حسن / ۸ ساله)

ای خدا! کاش همه مادرها مثل قدیم خودشان نان بپزند من مجبور نباشم در صف نان بایستم!

(شاهین روحی / ۱۱ ساله)

خدایا! کاری کن وقتی آدم‌ها می‌خوان دروغ بگن یادشون بره!

(پویا گلپر / ۱۰ ساله)

خدا جون! تو که اینقدر بزرگ هستی چطوری میای خونه ما؟ دعا می‌کنم در سال جدید به این سؤالم جواب بدی!

(پیمان زارعی / ۱۰ ساله)

خدایا! یک برادر تپل به من بده!!

(زهره صبورنژاد / ۷ ساله)

خدایا! در این لحظه زیبا و عزیز از تو می‌خواهم که به پدر و مادر همه بچه‌های تالاسمی پول عطا کنی تا همه ما بتوانیم داروی "اکس جید" را بخیریم و از درد و عذاب سوزن در شبها رها شویم و در خواب شبانه‌یمان مانند بچه‌های سالم پروانه بگیریم و از کابوس سوزن رها شویم...

(مهسا فرجی / ۱۱ ساله)

دلم می‌خواهد حتی اگر شوهر کنم خمیر دندان ژله‌ای بزنم!

(روشنک روزبهانی / ۸ ساله)

خدایا! شفای مریض‌ها را بده هم چنین شفای من را نیز بده تا مثل همه بازی کنم و هیچ‌کس نگران من نباشد و برای قبول شدن دعا ۶۰۰ عدد صلوات گفتم ان شاء الله خدا حوصله داشتهباشد و شفای همه ما را بدهد. الهی آمین.

(مهدی اصلانی / ۱۱ ساله)

خدایا! دست شما درد نکند ما شما را خیلی دوست۱ داریم!

(مینا امیری / ۸ ساله)

خدایا! تمام بچه‌های کلاسمان زن داداش دارند از تو می‌خواهم مرا زنداداش بدهی!

(شایان نوری / ۹ ساله)

خدایا ماهی مرا زنده نگه دار و اگر مرد پیش خودت نگه دار و ایشالله من بتوانم خدا را بوس کنم و معلم‌مان هم مرا بوس کند

(امیرحسام سلیمی / ۶ ساله)

خدیا! دعا می‌کنم که در دنیا یک جاروبرقی بزرگ اختراع شود تا دیگر رفتگران خسته نشوند!

(فاطمه یارمحمدی / ۱۱ ساله)

ای خدا! من بعضی وقت‌ها یادم می‌رود به یاد تو باشم ولی خدایا کاش تو همیشه به یاد من بیوفتی و یادت نرود!

(شقایق شوقی / ۹ ساله)

خدای عزیزم! سلام. من پارسال با دوستم در خونه‌ها را می‌زدیم و فرار می‌کردیم. خدایا منو ببخش و اگه مُردم بخاطر این کار منو به جهنم نبر چون من امسال دیگه این کار رو نمی‌کنم!

(هدیه مصدری / ۱۲ ساله)

خدایا مهدکودک از خانه ما آنقدر دور باشد که هر چه برویم، نرسیم. بعد برگردیم خانه با مامان و کیف چاشتم. پاهای من یک دعا دارند آنها کفش پاشنه بلند تلق تلوقی (!) می‌خوان دعامی‌کنند بزرگ شوند که قدشان دراز شود!

(باران خوارزمیان / ۴ ساله)

خدایا! برام یک عروسک بده. خدایا! برای داداشم یک ماشین پلیس بده!

(محمد حسین اوستادی / ۷ ساله)

خدایا! من دعا می‌کنم که گاو باشم! و شیر بدهم تا از شیر، کره، پنیر و ماست برای خوراک مردم بسازم!

(سالار یوسفی / ۱۱ ساله)

من دعا می‌کنم که خودمان نه، همه مردم جهان در روز قیامت به بهشت بروند.

(المیرا بدلی / ۱۱ ساله)

خدای قشنگ سلام! خدایا چرا حیوانات درس نمی‌خواننداما ما باید هر روز درس بخوانیم؟ در سال جدید دعا می‌کنم آنها درس بخوانند و ما مثل آنها استراحت کنیم!

(نیشتمان وازه / ۱۰ ساله)

اگر دل درد گرفتیم نسل دکترها که آمپول می‌زنند منقرض شود تا هیچ دکتری نتواند به من آمپول بزند! (عاطفه / ۱۱ ساله)
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , mostafa122 , ƊƦЄƛM , diligent , NP-Cσмρℓєтє , Menrva , shayesteNEY , sanaz777 , barabox , software94 , so@ , samane .gh , انرژی مثبت , d_felfelak , emahii , **sara** , setare1993 , Venus. , kingmax , captain , Bahar_HS , alim93 , Ms. Saba , termeh93
ارسال: #۲۱۸۸۳
۱۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۳۵ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۰ ب.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  دلم می‌خواهد حتی اگر شوهر کنم خمیر دندان ژله‌ای بزنم!
(روشنک روزبهانی / ۸ ساله)

اینو باید جزو شروط ضمن عقد بذاره Big Grin Big Grin Tongue

نقل قول: خدایا! تمام بچه‌های کلاسمان زن داداش دارند از تو می‌خواهم مرا زنداداش بدهی!
(شایان نوری / ۹ ساله)
خیلی خوبه, دوست میداریم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , IT.girll , diligent , Bahar_HS , Ms. Saba , termeh93 , alim93
ارسال: #۲۱۸۸۴
۱۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۵۵ ب.ظ
منم همیشه زنگهارو میزدم.بعدها که پیشرفته شد بیماریم دزدگیر ماشین هارو هم به صدا درمیاوردم.تو این روزا دعا کنید خدا منم جهنم نبره.Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Menrva , samane .gh , IT.girll , diligent , vesta , emahii , **sara** , Ms. Saba
ارسال: #۲۱۸۸۵
۱۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۰۵ ب.ظ
یوقتا یه چیزایی میبینم.. یه حرفایی میشنوم... که دلم خیلی میگیره...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , IT.girll , **sara** , Ms. Saba , termeh93

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۸۱۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۲۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۲۹۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۳۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close