زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۳۷۶
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ق.ظ، توسط IT.girll.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
جدیدا متوجه شدم چقد عکاس حرفه ای بودن هیجان انگیزه. همیشه با خودم میگفتم یه عکاس چه کار خاصی میکنه؟فقط یه دکمه رو میزنه٬ ولی از وقتی بخاطر کنکور برنامه insta رو حذف کردم و بجاش pics art رو نصب کردم٬ با خودم میگم مگه میشه یه انسان تو همچین فضای قشنگی بوده باشه؟ واقعا به بعضیاشون غبطه میخورم. تازه میفهمم یکی از لذت های بزرگ زندگی دیدن منظره های قشنگ زمین و بودن تو اون فضا هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , **sara** , Menrva , jazana , tabassomesayna , sara9009
ارسال: #۲۷۳۷۷
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۴۲ ق.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  امروزم رفت
و دیگه برنمیگرده ...||||||||
تازه سرشب هست که
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۳۷۸
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۰۸ ق.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  این جور نگید ،هیچ کشوری بهتر از مردم خود نمی‌شود.برعکسش هم صادقه .شما هم جزاین سیستم هستید
شاعر میفرماید در بیابان‌ها اگر صد سال سرگردان شوی بهتر است تا در وطن محتاج نامردان شوی...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Riemann , crevice , codin , Parisa-SH
ارسال: #۲۷۳۷۹
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۲۹ ق.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۴۲ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  امروزم رفت
و دیگه برنمیگرده ...||||||||
تازه سرشب هست که

رفتین مگه؟؟
به رخ میـــــکشیـــــــنDodgy

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
ارسال: #۲۷۳۸۰
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۵۰ ق.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  لان نه ولی خو چند ماه دیگه درسم تمومه باید برم دنبالش دیگه....
شما ازدواج کنی درست میشی
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , jazana
ارسال: #۲۷۳۸۱
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۱۰ ق.ظ
بچه هایی که دفاع کردین خیلی حواستون باشه!
من همین الان متوجه شدم پایان نامه م که شامل یه مقاله ی چاپ نشده هست رو دو سایت فروش پایان نامه حدود ۱ ما و نیم هست که چوب حراجشو گذاشتن :| :|
من زنگ زدم و کلی ترسوندمشون و در جا پاک کردن پایان نامه رو اما اعصابم ریخته بهم...
نمیدونم راه پیگرد قانونیش چیه که بخام اقدام کنم اما هر کاری هم بکنم اگه کسی بخاد سوء استفاده کنه دگ هیچ کاری از دستم ساخته نیست..
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , afrooz-OMD , Aurora , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۷۳۸۲
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۴۴ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بچه هایی که دفاع کردین خیلی حواستون باشه!

چطوری بهش دسترسی پیدا کردن؟؟
شما خودتون برای کسی ارسال نکردین؟ یا جایی آپ نکردین؟!

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۲۷۳۸۳
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۴۴ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بچه هایی که دفاع کردین خیلی حواستون باشه!

چطوری بهش دسترسی پیدا کردن؟؟
شما خودتون برای کسی ارسال نکردین؟ یا جایی آپ نکردین؟!
والا من خودمم هنوز هنگم! Huh
دوتتا سایت گذاشته بود که دومی از اولی خریده بود. اولی هم یک ایمیل به من دادند که اون خریدن. منم به اون ایمیل زدم( اگه سر کاری و الکی نباشه که فکر میکنم هست).
تا جایی که یادمه فقط توی ایران داک باید اپلود میکردیم. اما نمیدونم شایدم کسی از طریق استاد راهنمام و یا حتی دانشگاه بهش دسترسی پیدا کرد و اینا... :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۲۷۳۸۴
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  والا من خودمم هنوز هنگم! Huh

یه خدا قوت به همه دست اندر کارانی که انقدر تلاش میکنن واقعا که نتیجه زحمت ادم یهو انقد راحت و مفت در اختیار بقیه قرار بگیره
اگه استاد راهنما جز این دسته ادما باشه که واقعا باید افتخار کرد!

به نظرم پیگیری کنین

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۳۸۵
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۰۷ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  والا من خودمم هنوز هنگم! Huh
دوتتا سایت گذاشته بود که دومی از اولی خریده بود. اولی هم یک ایمیل به من دادند که اون خریدن. منم به اون ایمیل زدم( اگه سر کاری و الکی نباشه که فکر میکنم هست).
تا جایی که یادمه فقط توی ایران داک باید اپلود میکردیم. اما نمیدونم شایدم کسی از طریق استاد راهنمام و یا حتی دانشگاه بهش دسترسی پیدا کرد و اینا... :|

تاجایی که می دونم اکثر دانشگاه های بزرگ ایران پایگاه داده پایان نامه هاشون تو دست خیلیا هست و احتمالا اینطوری کش رفته (مگه اینکه سایت فروشنده کوچیک باشه که یعنی دستی کپی کردن)

اگه حس و حالش باشه باید فایل رو خرید دید توی metadata اش چیزی هست یا نه.

حالا خوبه طرف گرخید و پاک کرد وگرنه ...

-------------------

من معتقدم آثار علمی رو بایستی به رایگان پخش و منتشر هست که همه استفاده کنند. اگه میشد پایان نامه ها و ... رو به رایگان منتشر کرد(با حفظ امتیاز نویسنده) جلوی سودجویی تجاری رو هم میشه گرفت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۲۷۳۸۶
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۴۱ ب.ظ، توسط clint.)
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۸ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  این جور نگید ،هیچ کشوری بهتر از مردم خود نمی‌شود.برعکسش هم صادقه .شما هم جزاین سیستم هستید
شاعر میفرماید در بیابان‌ها اگر صد سال سرگردان شوی بهتر است تا در وطن محتاج نامردان شوی...
"اگر وطنم مرا نمیخواهد من نیز آن را نمیخواهم جهان فراخ است "شکیل ترِ نه؟
اما منظور من ازجمله بالا برداشتی که شما کردید نبودید ،اینکه ما تصور میکنیم ایران کشوری برای زندگی کردن نیست، به این دلیل که ما خواستار زندگی در محیطی امن و آزاد برای پیشرفت های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی هستیم ودر ایران به هرآنچه می خواهیم نمیتوانیم برسیم ،خواسته ای کاملا منطقی است صحبتی که اینجا مطرح میشه این است که چرا موتور این کشور خاموش یا نیمه فعاله ؟انگشت اتهام به سمت کیه؟
یک ایرانی را می‌توانید پیدا کنید که یک بار برای میرزا یوسف خان مستشار الدوله اشک ریخته باشد؟ نه! چرا؟ چون ایرانی نمی‌داند او کیست. او کسی بود که با نوشتن «رسالۀ یوسفی» و «یک کلمه»، می‌خواست قانون را جایگزین سلطنت مطلقۀ ناصری کند و به همین جرم سال‌ها در سیاهچال قجری، کتک خورد. شکنجه‌گر او موظف بود که او را با کتابش کتک بزند. آنقدر کتاب «یک کلمه» را بر سر میرزا یوسف کوبید که کور شد و در همان حال در گوشۀ زندان، در نهایت غربت و مظلومیت درگذشت. از این روضه‌های جانسوز در تاریخ ما کم نیست
آقای بهنام ما نه تنها رنسانس فکری نداشتیم وهمچون اروپا انقلاب صنعتی نداشیم ونتوانستیم مثل غرب پروسه ای داشته باشیم به سمت مدرینیته ،بلکه هر آنچه که تا به امروز طی کردیم رو هم فراموش کردیم ،در جامعه ای که از سیکل تا دکتری یک مدرک آب میخورد،در هنر ازگمنامی تاشهرت اش به اندازه ی یک فیلم دو دقیقه یی در یوتیوب است، در کار ،ازفقر تا ثروتش یک اختلاس فاصله دارد ،در سیاست بین زنده باد ومرده بادش ،نصف روز کافی است نباید انتظار بی جا داشت اما همه ما تولید کننده یا حداقل مصرف کننده همچین فرهنگی هستیم." همه ما مقصر هستیم."

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Saman , explorer , tabassomesayna , MisTeR , afrooz-OMD , Riemann , Aurora , Bahar_HS , khayyam , azad_ahmadi , x86 , pezhman.m-AI , masoud371malek
ارسال: #۲۷۳۸۷
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۰۴ ب.ظ
خیلی تنهام همش هم خونه به خاطر کنکور .....
ارسال: #۲۷۳۸۸
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۰۹ ب.ظ
شب که خوابم میبره خواب میبینم سر جلسه کنکور هستم، ظهر که چرت میزنم خواب کنکور میبینم واقعا خسته شدم میترسم انقد خواب ببینم سر جلسه هستم هفته بعد از شدت خستگی نتونم برم سر جلسه Big Grin کاش همون بهمن برگزار میشد بهار کی فصل درس خوندنهAngry

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
ارسال: #۲۷۳۸۹
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۴۴ ب.ظ
Smile هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
سلام دوست عزیز
لحجه تون یه خورده سخته بعضی کلمه هاش ترجمه میکردین خیلی بهتر بودا
ولی قشنگه
همه لحجه های مختلف در سراسر ایران جذابیت خاص خودشونو دارن...
تمام ایران سرای من است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۲۷۳۹۰
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۲۰ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۳۹ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  یک ایرانی را می‌توانید پیدا کنید که یک بار برای میرزا یوسف خان مستشار الدوله اشک ریخته باشد؟
آره الان پیش خود یوسف خان مستشار الدوله هست ;-)

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۳۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  سربازی :||
نخبگان و این حرفا نیستی؟ یه مدت نخبه باش یه چایی هم توو یه شرکت دانش‌بنیان بخور فِر بده بره
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۰۳۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۶۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close