زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

صدای کلاس پارسه هوش مصنوعی سال ۸۹

ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
صدای کلاس پارسه هوش مصنوعی سال ۸۹
دوستان من چون حدود ۴ سال پیش این درس رو پاس کردم احساس می کنم که در این درس نیاز به کلاس دارم هوش امسال زهنمون (پارسه )تا جلسه ۳ را دارم به نظرم خوب میگه من رو راه انداخته
واقعا به بقیه اش نیازدارم اما مال امسال اگه کسی داره ممنون میشم که به من بفروشه ؟ مبلغ هم توافقی هرچی خودتون گفتید مهم نیس .
در ضمن من به یه کتاب از انتشارات شرح نیازدارم که فکر می کنم تو انقلاب پیدا بشه اما خودم نمی تونم
برم تهران فعلا .از دوستان تهرانی اگه کسی برنامه رفتن به انقلاب رو داره اگه میشه برای من هم این کتابم رو تهیه کنه با هاش حساب می کنم ممنون اگه کسی بهم کمک کنه .کتاب
حل مسائل هوش
رامین رهنمون
انتشارات شرح
اگه کسی میتونه بهم کمک کنه بهم پیام بده ممنون .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ آذر ۱۳۸۹, ۰۵:۳۴ ب.ظ
صدای کلاس پارسه هوش مصنوعی امسال
این صدای پارسه رو کسی داره واسه هوش مصنوعی، لینک بده ؟

با فاصله، قدرتمندترین ماژول نرم افزاری برای افزایش سرعت وبسایت‌های وردپرسی در مراحل نهایی توسعه و آزمون هست و در سال ۱۴۰۳ به شکل رایگان عرضه خواهد شد

نتیجه قریب به ۷ سال تلاش و تجربه بر روی بهبود شاخص‌های تجربه کاربری نظیر LCP و CLS و FCP و INP
ارسال:
۰۸ دى ۱۳۸۹, ۰۵:۲۱ ق.ظ
صدای هوش مصنوعی
رامین رهنمون - پارسه ۱۳۸۹

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید

با فاصله، قدرتمندترین ماژول نرم افزاری برای افزایش سرعت وبسایت‌های وردپرسی در مراحل نهایی توسعه و آزمون هست و در سال ۱۴۰۳ به شکل رایگان عرضه خواهد شد

نتیجه قریب به ۷ سال تلاش و تجربه بر روی بهبود شاخص‌های تجربه کاربری نظیر LCP و CLS و FCP و INP
 سپاس‌گزاری شده توسط: fattaneh66
ارسال:
۲۴ دى ۱۳۸۹, ۰۴:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۸۹ ۰۴:۵۴ ق.ظ، توسط mona90.)

سلام بچه های صدای استاد رهنمون از این سایت دانلود کنید
البته اول عضو بشید ولی اکثر voice‌ها در سایت
هست
لطفا اگه کسی واسه دروس مدارالکتریکی، آمار و احتمالات، محاسبات عددی و ریاضیات مهندسی سایت می شناسه لینک بده
ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ ب.ظ
RE: صدای کلاس پارسه هوش مصنوعی سال ۸۹
مدیران گرامی این پست برای درس هوش توو قسمت کامپایلرهBig Grin
Morris، در تاریخ ۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۱۶ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سپاس!.

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۵۱ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۱۷ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۸۴۳ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  هوش مصنوعی یا بیوانفورماتیک fateme_TMR ۶ ۵,۷۲۴ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_TMR
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۳۳ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۲۲۸ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close