زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

من اومدم دوباره!!!!!

ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۸۹, ۰۷:۰۹ ب.ظ
من اومدم دوباره!!!!!
سلام دوستان من بعد از یک وقفه حند روزه (۸-۹ روزه )دوباره برگشتم !!! کلی برام درد سر پیش اومد این چند وقت آخریش بخیه خوردن دستم بود اما خیلی خیلی حوشجالم که دوباره پیش شما دوستان هستم .
به همتون سلام می کنم دلم برای مانشت بیشتر از همه چیز تنگ شده بود !!!

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , faraaz_mb , mehrdad8512 , saba_1984
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۸۹, ۰۷:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۱۲ ب.ظ، توسط parsaNA.)
من اومدم دوباره!!!!!
سلام سارا خانوم . در نبود شما این تالار رونق نداره . Smile باور کن ......

خدا بد نده ؟ چی شده ؟

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۸۹, ۰۷:۲۱ ب.ظ
RE: من اومدم دوباره!!!!!
(۱۱ آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۱۱ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  سلام سارا خانوم . در نبود شما این تالار رونق نداره . Smile باور کن ......

خدا بد نده ؟ چی شده ؟
سلام دوست من ممنون از شما چرا این حرف رو می زنید مگه چطوری شده تالارمون از حرفتون دلم گرفت .!! چه خبر من نبودم

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۸۹, ۰۷:۲۸ ب.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۲۱ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
(11 آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۱۱ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  سلام سارا خانوم . در نبود شما این تالار رونق نداره . Smile باور کن ......

خدا بد نده ؟ چی شده ؟
سلام دوست من ممنون از شما چرا این حرف رو می زنید مگه چطوری شده تالارمون از حرفتون دلم گرفت .!! چه خبر من نبودم

هیچی کلا روزی چند تا پست بیشتر زده نمی شه . فعالیت بچه‌ها به حداقل خودش رسیده . هر کی می یاد یه نگاهی می ندازه می بینه خبری نیست سریع می ره .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۰۹ ب.ظ
من اومدم دوباره!!!!!
خوش اومدین........

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۰۳ ب.ظ، توسط roz1.)
هیچی کلا روزی چند تا پست بیشتر زده نمی شه . فعالیت بچه‌ها به حداقل خودش رسیده . هر کی می یاد یه نگاهی می ندازه می بینه خبری نیست سریع می ره .
[/quote]

میدونی چرا اینطوری شده؟
چون دیگه از اون حس رقابت(البته از نوع سالم و دور از حسد ورزی) بین اعضا و داوطلبین شرکت کننده در ازمونهای ازمایشی موسسات رنگا رنگ خبری نیست.جو بیشتر پستها به سمت خبرها و شایعات منحرف شده و هنوز بیشتر اعضا دنبال کتاب و منبع مناسب برای مطالعه اند و کمتر کسی نکته ای مهم از مبحث مطالعاتی اش یا نکته ای کنکوری رو مطرح میکنه تا به کار همه بیاد Exclamation

*آنچه سرنوشت مان را تعیین می کند ، شرایط زندگی نیست بلکه تصمیم های ماست.*
۰
۰
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۱۰ ب.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۵۷ ب.ظ)roz1 نوشته شده توسط:  هیچی کلا روزی چند تا پست بیشتر زده نمی شه . فعالیت بچه‌ها به حداقل خودش رسیده . هر کی می یاد یه نگاهی می ندازه می بینه خبری نیست سریع می ره .

میدونی چرا اینطوری شده؟
چون دیگه از اون حس رقابت(البته از نوع سالم و دور از حسد ورزی) بین اعضا و داوطلبین شرکت کننده در ازمونهای ازمایشی موسسات رنگا رنگ خبری نیست.جو بیشتر پستها به سمت خبرها و شایعات منحرف شده و هنوز بیشتر اعضا دنبال کتاب و منبع مناسب برای مطالعه اند و کمتر کسی نکته ای مهم از مبحث مطالعاتی اش یا نکته ای کنکوری رو مطرح میکنه تا به کار همه بیاد Exclamation
[/quote]
حالا بنده خدا یه چند روزی گرفتار بوده چقدر میترسونیدش!!Tongue
بنظر من خانم رز اینقدر هم بدبین نباشید.Big Grin
بنظر من بیشتر بچه‌ها دنبال مطالعه اند. من هم سر کارم که روزها چند بار میام اینجا. راستش حوصله‌ام سر میره.Shy

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۲۷ ب.ظ
حالا بنده خدا یه چند روزی گرفتار بوده چقدر میترسونیدش!!Tongue
بنظر من خانم رز اینقدر هم بدبین نباشید.Big Grin
بنظر من بیشتر بچه‌ها دنبال مطالعه اند. من هم سر کارم که روزها چند بار میام اینجا. راستش حوصله‌ام سر میره.Shy
[/quote]

راستش من بدبین نیستم و میدونم سطح علمی بچه های اینجا بالاست ولی هدفم از بیان این حرفها این بود که باعث تلنگوری بشه(حس مخالفت شون با حرفهام فوران کنه) و بیشتربه سمت مباحث درسی متمایل بشه.Big GrinTongue
به امید موفقیت همه تو کنکور ارشد.

*آنچه سرنوشت مان را تعیین می کند ، شرایط زندگی نیست بلکه تصمیم های ماست.*
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۸۹, ۱۰:۵۰ ب.ظ
من اومدم دوباره!!!!!
سارا خانم سلام خوشحالیم که به جمع ما برگشتین!!!
یه زمانی شروع خوندن بود خوب همه میومدند و صحبت و این حرفا اما الان طبیعیه دیگه خلوت باشه من خودم الان فقط روزی ۱۰ دقیقه میام مانشت وقت نمیشه آخه اما بعد از کنکور مطمئن باشید بیشتر میشه باز بعد انتخاب رشته و بعد هم نتایج نهایی
البته سایت رفته سمت ارشد و ترافیک و شلوغی سایت بستگی به ارشدی‌ها داره و الان هم ارشدی‌ها سخت مشغول خوندن هستند!

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soheil
ارسال: #۱۰
۱۳ آبان ۱۳۸۹, ۱۰:۲۹ ق.ظ
من اومدم دوباره!!!!!
نظر آقا جواد شدیدا تایید میشه .

.... Loading
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۴ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۳۴ ق.ظ، توسط r_azad.)
من اومدم دوباره!!!!!
تازه بازم من تعجب می کنم ،شماها که چند ماه دیگه کنکور دارین چه جوری وقت می کنین اینقدر به مانشت سر بزنید و پست جدید بزنید!
بشینید درستونو بخونید
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۵ آبان ۱۳۸۹, ۱۰:۵۲ ق.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۸۹ ۱۰:۵۰ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  سارا خانم سلام خوشحالیم که به جمع ما برگشتین!!!
یه زمانی شروع خوندن بود خوب همه میومدند و صحبت و این حرفا اما الان طبیعیه دیگه خلوت باشه من خودم الان فقط روزی ۱۰ دقیقه میام مانشت وقت نمیشه آخه اما بعد از کنکور مطمئن باشید بیشتر میشه باز بعد انتخاب رشته و بعد هم نتایج نهایی
البته سایت رفته سمت ارشد و ترافیک و شلوغی سایت بستگی به ارشدی‌ها داره و الان هم ارشدی‌ها سخت مشغول خوندن هستند!
این رو هم اضافه کنید که تا اینجا بچه‌ها زحمت کشیدن و تقریبا جواب همه سوالات و ابهامات مرسوم در مورد کنکور رو تو سایت گذاشتن، همین باعث شده معمولا کسانی که میان مانشت بدون سوال و ارسال پست به جواب خودشون میرسن
سارا خانم خوش برگشتید!!! راستی من هم ۳ ۴ روز نبودما!!!!Tongue

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۵ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۳۷ ب.ظ
سلام آقای سهیل اتفاقا دیشب به فکرتون بودم و یه نگاه به پروفایلتون کردم دیدم که آخرین بازدید شما ۱۰ آبان بودش !!!
بچه‌ها دقت کردید چقدر بهم عادت کردیم شدیم مثل همکلاسی های دانشگاهی !!!
ان شا الله هر کسی از دوستان هر جایی که هست پیروز وموفق باشه!!
آقای سهیل چه خبر از دانشگاه ورشته هوش ؟
راستی مصاحبه با خودتون چی شد پس؟!!!
هنوز منتظریمBig GrinBig GrinBlush

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soheil
ارسال: #۱۴
۱۵ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۴۹ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  سلام آقای سهیل اتفاقا دیشب به فکرتون بودم و یه نگاه به پروفایلتون کردم دیدم که آخرین بازدید شما ۱۰ آبان بودش !!!
بچه‌ها دقت کردید چقدر بهم عادت کردیم شدیم مثل همکلاسی های دانشگاهی !!!
ان شا الله هر کسی از دوستان هر جایی که هست پیروز وموفق باشه!!
آقای سهیل چه خبر از دانشگاه ورشته هوش ؟
راستی مصاحبه با خودتون چی شد پس؟!!!
هنوز منتظریمBig GrinBig GrinBlush
سلام
راستش یه ۳ ۴ روزی سرما خورده بودم رفتم خونه فقط خوابیدم و دیگر هیچ!
در مورد اوضاع درسی هم اگه بگم دلم خونه باورتون نمیشه، حس میکنم دارم تو تمرین و تحقیق و پروژه غرق میشم! کلا هیچ رحم و مروتی در کار نیست! همه اینا به کنار، پیدا کردن استاد راهنما هم به بقیه مصائب اضافه کنید!
بابت مصاحبه هم چشم، سعی میکنم زودتر آماده اش کنم.
قبل از اینکه برم نبودتون احساس میشد ولی فکر کردم که گرم درس خوندن شدید و وقت ندارید مانشت بیاید.

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۹۱۰ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۷۲۶ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Question آیا دانشگاه را دوباره انتخاب کنم؟ (درخواست راهنمایی) deuxshiri ۴ ۵۷ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  بعد از ثبت نام ارشد در دانشگاه، میشه دوباره آزمون ارشد دولتی داد؟ Amir_94 ۲ ۳,۲۳۸ ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Amir_94
Question ارشد دوباره XP13 ۰ ۲,۰۴۵ ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: XP13
  کنکور دوباره یا سربازی the ۱۰ ۷,۱۵۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: the
  کنکور ارشد دوباره nazila_asl ۱۰ ۴,۳۸۴ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazila_asl
  میشه درسی که ۱۴ شدم رو دوباره بردارم؟ skytower_19 ۴ ۵,۴۷۱ ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  دوباره کاری در مقاله مروری irpersian20 ۲ ۱,۸۹۳ ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: irpersian20
  کنکور دوباره تجربی؟ آری یا نه! morteza ۱۷۷ ۸۲,۸۳۱ ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close