زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست مقاله

ارسال: #۴۰۳۶
۰۵ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۳۱ ب.ظ
RE: درخواست مقاله
سلام
فقط یکی از مقالاتی که خواسته بودید تونستم دانلود کنم

تشخیص نفوذ در شبکه مبتنی بر سیستم های خبره.pdf
اندازه فایل: ۳۱۶/۵۴ KB
(۰۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ ب.ظ)kiani نوشته شده توسط:  سلام ببخشید من این دو تا مقاله رو می خواستم ممنون
تشخیص نفوذ در شبکه مبتنی بر سیستم های خبره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تشخیص نفوذ در شبکه مبتنی بر منطق فازی ژنتیکی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kiani
ارسال: #۴۰۳۷
۰۵ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ ب.ظ
درخواست مقاله
ممنون لطف کردید
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۰۳۸
۰۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۰ ق.ظ، توسط ASedJavad.)
(۰۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ ب.ظ)kiani نوشته شده توسط:  سلام ببخشید من این دو تا مقاله رو می خواستم ممنون
تشخیص نفوذ در شبکه مبتنی بر سیستم های خبره

سلام
خدمت شما:

JCCEM01_004_2843350.pdf
اندازه فایل: ۳۷۰/۸ KB
۰
۰
ارسال: #۴۰۳۹
۰۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۲ ب.ظ
درخواست مقاله
با تشکر فراوان
۰
۰
ارسال: #۴۰۴۰
۰۷ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ ق.ظ
درخواست مقاله
سلام.دوستان ۱ کمکی میخواستم ازتون. موضوع مقاله یکی از درس های بنده راجع به OCR در دوربین های شهری هستش.اما متاسفانه مقالات انگلیسی پیدا نمیکنم که بتونم مطالعه کنم.یعنی منبعی نیست که بتونم تحقیقمو شروع کنم.شاید به خاطر این باشه که تازه کارم(ترم۱) و نمیدونم از کجا شروع کنم.اگه لطف کنید به من کمک کنید ممنون میشم.یا یه لینک،سایت،ebook،کتاب،و... معرفی کنید.
ممنون
۰
۰
ارسال: #۴۰۴۱
۰۷ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ق.ظ، توسط ali007.)
(۰۷ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ)alarm نوشته شده توسط:  سلام.دوستان ۱ کمکی میخواستم ازتون. موضوع مقاله یکی از درس های بنده راجع به OCR در دوربین های شهری هستش.اما متاسفانه مقالات انگلیسی پیدا نمیکنم که بتونم مطالعه کنم.یعنی منبعی نیست که بتونم تحقیقمو شروع کنم.شاید به خاطر این باشه که تازه کارم(ترم۱) و نمیدونم از کجا شروع کنم.اگه لطف کنید به من کمک کنید ممنون میشم.یا یه لینک،سایت،ebook،کتاب،و... معرفی کنید.
ممنون

سلام دوست عزیز
اول به سایتهای زیر برو و عنوان مقاله یا کلید واژه مقاله موردنظرتو جستجو کن :

بعد که مقاله مرتبط پیدار کردی لینکشو کپی کن و در سایت
کپی کن و در نهایت مقالتو رایگان دریافت کن...
۱
۰
ارسال: #۴۰۴۲
۰۷ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ ب.ظ
درخواست مقاله
باسلام
مقالات زیرلطفادانلودشود
پیشاپیش متشکرم

Torikai A. “ Wavelength sensitivity of photodegradation of polymers”; In: Hamid SH, editor. Hand book of polymer degradation. Basel, Switzerland: Marcel Dekker, Inc.; 2003. p. 573.

klan petr.; wirz, jakob.; photochemistry of organic compounds.1st ed. wiley,2009

شرح عشق گرمن بگویم بردوام صدقیامت بگذردآن ناتمام
زان که تاریخ قیامت راحداست! حدکجا...؟!!آنجاکه وصف ایزداست.
۰
۰
ارسال: #۴۰۴۳
۰۷ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۷ ب.ظ
درخواست مقاله
سلام ببخشید من مقالات زیر می خواستم
کاربرد شبکه‌های حس گر بی‌سیم در محیط‌های زیر آبی : ویژگی‌ها و چالش ها

۰
۰
ارسال: #۴۰۴۴
۰۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۲ ب.ظ
درخواست مقاله
(۰۷ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ب.ظ)dordane نوشته شده توسط:  باسلام
مقالات زیرلطفادانلودشود
پیشاپیش متشکرم

Torikai A. “ Wavelength sensitivity of photodegradation of polymers”; In: Hamid SH, editor. Hand book of polymer degradation. Basel, Switzerland: Marcel Dekker, Inc.; 2003. p. 573.

klan petr.; wirz, jakob.; photochemistry of organic compounds.1st ed. wiley,2009

سلام
مقاله اولی و آخری رو که راحت میتونی لینکشو تو
سرچ کنی و دانلود کنی یا DOIش رو تو سایت
سرچ کنی و دانلود کنی.
کتاب سوم رو هم از آدرس
بگیر
برا دریافت مقاله دوم هم شاید بهتر باشه، دنبال کتاب "Handbook of Polymer Degradation" , Second Edition بگردی که اون مقاله، بخشی از این کتابه.
شاید تو فرومای متعلق به بجه های پلیمر (یا رشته های مرتبط) بگردی راحت تر به نتیجه برسی!
۱
۰
ارسال: #۴۰۴۵
۰۸ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ب.ظ
درخواست مقاله
بچه هاکسی مقاله ترجمه میکنه؟
equilibrium، در تاریخ ۰۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۲ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

لطفا در تاپیک زیر مطرح کنید:

به نام عشق به نام خدا خالق انسان، به نام انسان خالق غم ها، به نام غم ها بوجد آورنده ی اشکها، به نام اشک تسکین دهنده ی قلبها، به نام قلبها ایجادگر عشق و به نام عشق زیباترین خطای انسانTongue
۰
۰
ارسال: #۴۰۴۶
۰۹ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ق.ظ
درخواست مقاله
سلام عزیزان. این دو تا رو اگه کسی تونست، ممنون میشم زحمتشو بکشه.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۰
۰
ارسال: #۴۰۴۷
۰۹ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۷ ب.ظ
سلام
بفرمایید
(۰۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  سلام عزیزان. این دو تا رو اگه کسی تونست، ممنون میشم زحمتشو بکشه.

فایل‌(های) پیوست شده
یک روش سریع برای خوشه بندی نتایج جستجوی وب.pdf
اندازه فایل: ۱۷۹/۴۲ KB
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۴۰۴۸
۰۹ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۰ ب.ظ
سلام دوستان خسته نباشید.
من میخام برای مهندسی نرم افزار پیشرفته روی موضوع constructive quality assurance in testing کار کنم و چند تا مقاله (حداقل ۶ یا ۷ تا)
پیدا کنم و خلاصه ای از اونها را برای استاد بدم.
سایت های
elernica
freepapers
google scholar
...
و چند تا از سایت هایی که از دوستان در اینجا معرفی کرده بودند جستجو کردم ولی چیز مفیدی پیدا نکردم .اگه کسی از دوستان وقت داشت
لطفا در مورد این موضوع برای من مقاله دانلود کنه پیشاپیش ممنون هستم .مرسی
۰
۰
ارسال: #۴۰۴۹
۰۹ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۳۲ ب.ظ
درخواست مقاله
این مقاله رو کسی میتونه بگیره؟

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07
ارسال: #۴۰۵۰
۰۹ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ ب.ظ
من سهمیه ام تموم شده Sad محدثه جون بیا مقاله دوستمو دانلود کن اگه از سهمیه ات چیزی مونده
(۰۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۲ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  این مقاله رو کسی میتونه بگیره؟

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۵۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۹۳ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  داوری مقاله reyhaneh ۰ ۲,۸۲۸ ۲۴ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: reyhaneh
  معادل انگلیسی تولید نسل در ژنتیک برای مقاله fa_karoon ۲ ۲,۹۹۴ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: abozar72
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۲۶۱ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۷۸۴ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  مقاله مروری فارسی uka ۰ ۱,۸۶۱ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uka
  موضوع مقاله naghmeh70 ۱ ۲,۳۸۹ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تفاوت مقاله جورنالی و مقاله کنفرانسی در چیست؟ Br2012 ۴۴ ۷۶,۸۰۳ ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: TexteRasmi.info
  درخواست مقاله ss311 ۰ ۱,۸۴۰ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close