زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست مقاله

ارسال: #۴۶۰۶
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۵۳ ق.ظ
RE: درخواست مقاله
سلام
بچه ها کسی میدونه برای کنفرانس های بین المللی برای اینکه مقالمون تایید بشه حتما باید اسم استاد(که دکتر) ذکر بشه تو مقاله یا نیازی نیس؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۶۰۷
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۵:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۴۳ ب.ظ، توسط saharafsharie.)
درخواست مقاله Expert Systems: Principles and Programming
سلام خسته نباشید بچه ها من حل مسایل کتابExpert Systems:
by Joseph C. Giarratano (Author), G. Rile Principles and Programmingنویسنده برای دانلود بزارید

(۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۲۴ ب.ظ)saharafsharie نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید بچه ها من حل مسایل کتابExpert Systems:
by Joseph C. Giarratano (Author), G. Rile Principles and Programmingنویسنده برای دانلود بزارید

(۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۲۴ ب.ظ)saharafsharie نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید بچه ها من حل مسایل کتابExpert Systems:

خیلی مهمه لازم اگه دارین بفرستین مرسی
۰
۰
ارسال: #۴۶۰۸
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۵:۵۰ ب.ظ
درخواست مقاله

سلام
عزیز من به خود کتاب نیاز دارم امکان داره یک جا اپلود کنید بزارید
۰
۰
ارسال: #۴۶۰۹
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۶:۵۵ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۲۴ ب.ظ)saharafsharie نوشته شده توسط:  
(28 فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۲۴ ب.ظ)saharafsharie نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید بچه ها من حل مسایل کتابExpert Systems:
[/quote]

زیاد نگشتم ولی فک نکنم جایی گذاشته باشن.

شاید تو سایت های دانشگاهی بشه تک و توک پیدا کرد(مثل
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)

(۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۵۰ ب.ظ)irpersian20 نوشته شده توسط:  سلام

ورژن سه اش ؟

سه پخش شده و تو
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
قرار دادن

ورژن چهارش اگه لازمه بگو آپلود کنم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: irpersian20
ارسال: #۴۶۱۰
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۱۱ ب.ظ
درخواست مقاله
(۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۵۵ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(28 فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۲۴ ب.ظ)saharafsharie نوشته شده توسط:  
(28 فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۲۴ ب.ظ)saharafsharie نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید بچه ها من حل مسایل کتابExpert Systems:

زیاد نگشتم ولی فک نکنم جایی گذاشته باشن.

شاید تو سایت های دانشگاهی بشه تک و توک پیدا کرد(مثل
)

(۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۵۰ ب.ظ)irpersian20 نوشته شده توسط:  سلام

ورژن سه اش ؟

سه پخش شده و تو
قرار دادن

ورژن چهارش اگه لازمه بگو آپلود کنم.
[/quote]

اگر لطف کنید ۴
ممنون میشم
۰
۰
ارسال: #۴۶۱۱
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۳۲ ب.ظ، توسط jazana.)
(۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۱۱ ب.ظ)irpersian20 نوشته شده توسط:  اگر لطف کنید ۴
ممنون میشم

۱
۰
ارسال: #۴۶۱۲
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۲۶ ق.ظ
درخواست مقاله
با درود
دواستان بنده به شدت نیازمند این هستم

دعا گو هستتیم
۰
۰
ارسال: #۴۶۱۳
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ب.ظ، توسط jazana.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ق.ظ)irpersian20 نوشته شده توسط:  با درود

دعا گو هستتیم

علی الظاهر نسخه آنلاین نداره.

اگر واجبه باید پول خرج کنی یا به یک نفر تو خارج بگی از کتابخونه بگیره اسکن کنه.(یا تو سایت های خاصی عضو باشی که به اون افراد بگی برات اسکن کنن)

به هر حال به نظرم بهترین راه این باشه:

۱. کتاب رو بخر(دست دومش از سایت هایی مثل barnesandnoble یا betterworldbooks یا اصلش از amazon و ...)

۲. موقع خرید کتاب آدرس خونه رو آدرس سایت ۱dollarscan وارد می کنی(تو سایت شان آدرسه هست) اونا برات اسکن و فایل رو ارسال می کنند.

یعنی می تونی نسخه دست دوم کتاب رو بخری و pdf اش رو بگیری که قیمتش حدود ۲۰تومان + ۱۰-۱۲تومان هزینه اسکن + ۴-۵ تومان هزینه صرافی میشه .(مگه اینکه خودت یا آشناهات کردیت کارت/پی پال داشته باشه)

در کل با ۳۵-۴۰ تومان به pdf می رسی.

از این ارزون تر احتمالا یافتن کتاب تو کتابخونه های دانشگاه های ایران هست.
۱
۰
ارسال: #۴۶۱۴
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۴۹ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ق.ظ)irpersian20 نوشته شده توسط:  با درود

دعا گو هستتیم

علی الظاهر نسخه آنلاین نداره.

اگر واجبه باید پول خرج کنی یا به یک نفر تو خارج بگی از کتابخونه بگیره اسکن کنه.(یا تو سایت های خاصی عضو باشی که به اون افراد بگی برات اسکن کنن)

به هر حال به نظرم بهترین راه این باشه:

۱. کتاب رو بخر(دست دومش از سایت هایی مثل barnesandnoble یا betterworldbooks یا اصلش از amazon و ...)

۲. موقع خرید کتاب آدرس خونه رو آدرس سایت ۱dollarscan وارد می کنی(تو سایت شان آدرسه هست) اونا برات اسکن و فایل رو ارسال می کنند.

یعنی می تونی نسخه دست دوم کتاب رو بخری و pdf اش رو بگیری که قیمتش حدود ۲۰تومان + ۱۰-۱۲تومان هزینه اسکن + ۴-۵ تومان هزینه صرافی میشه .(مگه اینکه خودت یا آشناهات کردیت کارت/پی پال داشته باشه)

در کل با ۳۵-۴۰ تومان به pdf می رسی.

از این ارزون تر احتمالا یافتن کتاب تو کتابخونه های دانشگاه های ایران هست.

ممنون ببخشید وقتی پی دی اف ش رو بخرم. دیگه چرا اسکن کنمش؟
۰
۰
ارسال: #۴۶۱۵
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ق.ظ، توسط jazana.)
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ق.ظ)irpersian20 نوشته شده توسط:  ممنون ببخشید وقتی پی دی اف ش رو بخرم. دیگه چرا اسکن کنمش؟

چون چند هفته ارسالش به ایران طول می کشه و واسط هایی که از آمازون و ... کتاب(یا هرچیز دیگه) می خرند هزینه بالایی واسه پست کردنشان و دلالی میگیرن.(ایشالا با رفع تحریم ها توفیقی حاصل بشه که فعلا خبری نیست)

پ.ن: آها pdf اش رو؟

pdf اش رو کجا می فروشند؟!

من که ندیدم(به جز google book و hathitrust که اکسس نمیده)
۰
۰
ارسال: #۴۶۱۶
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۴۹ ق.ظ
درخواست مقاله
سلام

دوستان من یک مقاله مروری به زبان فارسی میخوام که بر اساس سه مقاله محوری جدید و معتبر مرتبط با شبکه های کامپیوتری باشه.میخوام در یک کنفرانس ارایه بدم.

اگر کسی میتونه کمک کنه بهم ایمیل بده. baby27784@yahoo.com

ممنون
۰
۰
ارسال: #۴۶۱۷
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۳۸ ب.ظ
درخواست مقاله
سلام
ممنون میشم یکی مقاله زیر را برام بگیره

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۰
ارسال: #۴۶۱۸
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۳۰ ب.ظ
درخواست مقاله
ممنون از لطفتون خریدم باهاتونم قهرم

۰
۰
ارسال: #۴۶۱۹
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۰۴ ق.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۳۰ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  ممنون از لطفتون خریدم باهاتونم قهرم

حالا که گذشت، اما به عنوان پیشنهاد خدمتتون عرض کنم که سعی کنید مقالات جدید بخونید و ترجیحا ژورنال و کنفرانس های معتبر. این پیپری که مشخص کردید مربوط به ۹ سال پیش هست و کمی قدیمی محسوب میشه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۴۶۲۰
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۲۸ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۴ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۳۰ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  ممنون از لطفتون خریدم باهاتونم قهرم

حالا که گذشت، اما به عنوان پیشنهاد خدمتتون عرض کنم که سعی کنید مقالات جدید بخونید و ترجیحا ژورنال و کنفرانس های معتبر. این پیپری که مشخص کردید مربوط به ۹ سال پیش هست و کمی قدیمی محسوب میشه.

چشم Blush

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۳۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۷۳ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  داوری مقاله reyhaneh ۰ ۲,۸۰۳ ۲۴ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: reyhaneh
  معادل انگلیسی تولید نسل در ژنتیک برای مقاله fa_karoon ۲ ۲,۹۷۰ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: abozar72
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۱۴۳ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  مقاله مروری فارسی uka ۰ ۱,۸۴۵ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uka
  موضوع مقاله naghmeh70 ۱ ۲,۳۶۹ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تفاوت مقاله جورنالی و مقاله کنفرانسی در چیست؟ Br2012 ۴۴ ۷۶,۵۷۷ ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: TexteRasmi.info
  درخواست مقاله ss311 ۰ ۱,۸۳۰ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close