زمان کنونی: ۱۵ خرداد ۱۴۰۳, ۰۴:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از کنکور برگشته ها خسته نباشید (داغ داغ)

ارسال: #۲۵۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۲ ق.ظ، توسط pos.)
منم تا شما دست و صورتت را بشوری یک کیک میارم با چایی بخوریم. فقط موظب باشین انگشتاتون را نخورین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern , موج , fatemeh85 , shobair87 , silver
ارسال: #۲۵۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۲۵ ق.ظ، توسط Lantern.)
حالا که دوباره موج عزیز ما رو به اون عمارت راه داد اینم یه پذیرایی مختصر با لبوی ایرانی تو آخرین فصل سرد سال برای کنکوری های خسته!:

[تصویر:  69776_1_1379095141.jpg]

[تصویر:  69776_2_1379095141.jpg]

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , pos , admin , fatemeh85 , shobair87 , silver , mozhak
ارسال: #۲۵۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۲۷ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ ق.ظ)Eternal8620 نوشته شده توسط:  حالا که دوباره موج عزیز ما رو به اون عمارت راه داد اینم یه پذیرایی مختصر با لبوی ایرانی تو آخرین فصل سر سال:

با این بیشتر حال کردم
باید توی اون خونه از این چیزا خورد
کیکش سبک فرنگی بود با این حال سپاس
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern , pos
ارسال: #۲۵۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۴۸ ب.ظ
دوستان دقت کردین بحث به کجا کشیده شد از کنکور و نارضایتیهاش شروع شد هرکسی حرف دل خودشو زد ( راجب کنکورSmile) حالا هم به کیک و تنقلات کشیده شده نه به تلخی صفحات قبل این تاپیک و نه به شیرینی و خوشمزگی این صفحه اخر Smile
کلا بخاطر همین تفاوتهاست که عاشق مانشتم دوسسسسسسسسسسسسسسسسست دارم مانشت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos , موج , Lantern , admin
ارسال: #۲۶۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۵۷ ب.ظ
RE: از کنکور برگشته ها خسته نباشید (داغ داغ)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۰۶ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  البته در مرام ما ایرانی ها سنت مهمان بیرون کردن نیست
عکس زیر رو میذارم خواهشا خودتون بگیرد منظور روSmile

منظورت رو از عکس گرفتم ، یعنی در برای ورود عموم باز است، پس من دوستام رو دعوت میکنم بیان چون دور هم بیشتر خوش میگذرهBig Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , pos , موج
ارسال: #۲۶۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۲۹ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
این عکس کجاست؟ واقعا باصفاست. جوون میده دور هم بریم بشینیم توی حیاط . اقای موج قربون دستتون چایی رو هم بیارید توی حیاط بخوریم خیلی می چسبه Smile Rolleyes
البته تو سرما بستنی هم خوبه Big Grin دیگه اساسی یخ میزنیم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , Lantern
ارسال: #۲۶۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۵۱ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۵۶ ب.ظ)fatemeh-r نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان خسته نباشین.
من از جمعه تاحالا توی شوک هستم دارم دیوانه میشم دلم به حال خودم و امثال خودم میسوزه و پشیمانم که چرا دنبال کار نرفتم و سمت ارشد اومدم.

اصلا نگران این نباشید که چرا دنبال کار نرفتین، مطمئن باشین که بهترین کار همینی بود که انجام دادینو تلاش کردین واسه کنکور
نه اینکه مثل من ، هم سرکار باشین و هم درس بخونین با اضطراب و دلهره فراوون ناشی از اینکه نکنه وقت کم بیارین یا فلان درسو حذف کنم و یا مرخصی بهم میدن یا نکنه بدون حقوق بشه روی بیمم تاثیر بذاره یا نکنه اخراجم کنن یا از کارم کم بذارم و هزار تا چیز دیگه که حدس نمیزنین
به نظرم بعد از فارغ التحصیلی باید حاکثر دو سال فول تایم واسه کنکور کامپیوتر تلاش کرد و در صورت نتیجه نگرفتن دیگه خیالت راحته که تلاشتو کردیو همه درسارو خوندی حالا اوضاع اینه
اما وقتی کار کنی هیچ وقت نمیونی به این دیدگاه برسی .و نمیتونی حتی نه به آزاد فکر کنی نه پیام نور، حتی به شبانه!!!!!!!!!!
پس خوشحال باش که وقتتو فول واسه درست گذاشتی.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ , silver , maedeh
ارسال: #۲۶۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۲۴ ب.ظ
حالا که همه عکس در باز و انار تو حوض و کیک و از این جور چیزا می ذارن منم این و تقدیم می کنم به همه ی کنکوری هایی که طرفدلر لواشکن!AngelAngel

فایل‌(های) پیوست شده

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , pos , موج , reyhaneh64 , Sunshine Off , انرژی مثبت , Lantern , najme60 , admin
ارسال: #۲۶۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۱۲ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۲۴ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  حالا که همه عکس در باز و انار تو حوض و کیک و از این جور چیزا می ذارن منم این و تقدیم می کنم به همه ی کنکوری هایی که طرفدلر لواشکن!AngelAngel

به به، شبیه دشت ارژن میمونه Smile
آلوچه هم خوبه ها !

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۲۶۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۲۰ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۱۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۲۴ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  حالا که همه عکس در باز و انار تو حوض و کیک و از این جور چیزا می ذارن منم این و تقدیم می کنم به همه ی کنکوری هایی که طرفدلر لواشکن!AngelAngel

به به، شبیه دشت ارژن میمونه Smile
آلوچه هم خوبه ها !

نمی دونم کجاست اما هر جا هست خیلی جای خوبیه!کاش یه پول قلمبه داشتم می رفتم همه شو می خریدم!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۲۶۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ب.ظ، توسط silver.)
حالا این هندونه ها رو میندازیم توحوض....!
تادسته جمعی بزنیم تو رگ..TongueBig Grin

[تصویر:  70026_1_1379095081.bmp]
[تصویر:  70026_2_1379095081.bmp]
[تصویر:  70026_3_1379095081.bmp]

تنها تعمق در کارهاست که می تواند ما را به جلو ببرد نه جمع کردن حقایق!
آلبرت انیشتین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Sunshine Off , pos , fatemeh85 , Lantern , Helmaa , reyhaneh64 , admin , مازیار صفایی
ارسال: #۲۶۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط Lantern.)
موضوع تاپیک کلاً عوض شد!حالا یه مهمان بیاد تو سایت و جو اینجا رو ندونه و بچه ها رو نشناسه فکر میکنه ما کنکوری ها تو این چند ماه روزه بودیم و هیچ چیز نخوردیم که حالا بعد کنکور یاد انواع و اقسام کیک و لبو و بستنی و لواشک و هندوانه و .... افتادیم و حمله کردیم واسه خوردن!!!Big Grin

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , silver , انرژی مثبت , Helmaa
ارسال: #۲۶۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۳۴ ق.ظ
خب یه جورایی روزه بودیم دیگه همه جور تفریح دورمون بود اما بخاطر کنکور ازش استفاده نکردیم حالا میخوایم استفاده کنیم دقیقا موقع افطار که چطور با ولع تمام سراغ اب و شربت و غذا میریمSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۲۶۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۵۲ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۵۷ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  منظورت رو از عکس گرفتم ، یعنی در برای ورود عموم باز است، پس من دوستام رو دعوت میکنم بیان چون دور هم بیشتر خوش میگذرهBig Grin

هر بار خواست چای بریزد نمانده ای
رفتی و باز هم به سکوتش نشانده ای
...
بدبخت من ، فلک زده من ، بد بیار من...
امروز عصر چای ندارم ... تو مانده ای
Smile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos , Lantern , blackhalo1989 , Masoud05 , Sunshine Off , انرژی مثبت , maryami , Manix , maedeh , reyhaneh64
ارسال: #۲۷۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۱۸ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۵۷ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  منظورت رو از عکس گرفتم ، یعنی در برای ورود عموم باز است، پس من دوستام رو دعوت میکنم بیان چون دور هم بیشتر خوش میگذرهBig Grin

هر بار خواست چای بریزد نمانده ای
رفتی و باز هم به سکوتش نشانده ای
...
بدبخت من ، فلک زده من ، بد بیار من...
امروز عصر چای ندارم ... تو مانده ای
Smile

ای وای ما دور رسیدیم !
چایی تموم شده ؟

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۵۲۴ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۸۰ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  خسته تر از خسته ام brave96 ۳ ۱۲۸ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۴۴۸ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  موضوع داغ برای پایان نامه ارشد شبکه raakhshan ۳ ۴,۳۰۳ ۰۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  زمان و دروس کنکور و شرایط کنکور دکترا friendchp ۱۱ ۸,۱۶۵ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: yaser.b
  خسته شدم ، من میخوام عوض بشم! dokhtare kh00b ۱۶ ۱۱,۴۹۹ ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mehrline
  کنکور ارشد بدون کنکور ازمایشی!!!!! vahid_sh@hotmail.com ۳ ۳,۹۶۳ ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kazhal@
  داغون شدم ۵۰۲ شبکه ،چجوری از سهمیه رتبه اولی دانشگاه استفاده کنم؟ sunsmile ۴ ۲,۴۴۶ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: neda.h
  تو رو خدا کمک کنید دیگه خسته شدم vahid_sh@hotmail.com ۵ ۲,۳۲۸ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close