زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] جزوه طراحی الگوریتم

ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۸۹ ۰۲:۳۰ ق.ظ، توسط bijibuji.)
دوستان خوب سلام

در این تاپیک جزوات طراحی الگوریتم رو می ذارم براتون
برید حالشو ببرید

به دلیل نیاز به وجود مکانی متمرکز برای هر یک از دروس برای دوستان، تصمیم دارم منابع هر درس رو بصورت متمرکز قرار بدم.
با این کار بحث‌ها به تاپیک های دیگه منتقل می شه و تاپیک با عبارت

[دانلود] جزوه ******

منحصرا حاوی لینک دانلود جزوات و کتب هستش.
لطفا در صورتیکه منبعی بجز منابع موجود در تاپیک سراغ دارید، از طریق پیغام خصوصی بفرستید تا در این تاپیک‌ها اضافه بشه.

[تصویر:  7287_45974231156284502066.png]

تعداد صفحات: ۴۵
مولف: استاد خرسند
Algorithm Design - Khorsand.pdf
اندازه فایل: ۵۵۷/۷ KB

[تصویر:  7287_80332796407865689115.png]

تعداد صفحات: ۵۱
مولف: نامعلوم (احتمال می دم پیام نوری باشه)
Algorithm Design Methods.pdf
اندازه فایل: ۷۴۳/۲ KB

[تصویر:  7287_15457911756767290729.png]

تعداد صفحات‌: ۹۳
مولف: علی نوراله
Introduction to Algorithm Analysis & Design - Noorolah.pdf
اندازه فایل: ۸۰۷/۸۳ KB

با فاصله، قدرتمندترین ماژول نرم افزاری برای افزایش سرعت وبسایت‌های وردپرسی در مراحل نهایی توسعه و آزمون هست و در سال ۱۴۰۳ به شکل رایگان عرضه خواهد شد

نتیجه قریب به ۷ سال تلاش و تجربه بر روی بهبود شاخص‌های تجربه کاربری نظیر LCP و CLS و FCP و INP
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , alavinejad , SarahArshad , ramzi , بهارک_۱ , yegane , aatwo , abasza , M.H.P , unique_as14 , m_sardaari , Payam92 , moha , suncity , Rasoul-Azadeh , mo68yesu , elham_a7 , kavoshgar21974 , saeedssn
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۸۹, ۰۴:۰۹ ب.ظ
[دانلود] جزوه طراحی الگوریتم - کمال میرزایی
[تصویر:  7319_46888517185978222446.png]

تعداد صفحات: ۳۶
مولف: کمال میرزایی

فایل‌(های) پیوست شده
Algorithm Design - Kamal Mirzaei - part I.zip
اندازه فایل: ۸۶۱/۴۹ KB
Algorithm Design - Kamal Mirzaei - part II.zip
اندازه فایل: ۹۸۶/۹۷ KB

با فاصله، قدرتمندترین ماژول نرم افزاری برای افزایش سرعت وبسایت‌های وردپرسی در مراحل نهایی توسعه و آزمون هست و در سال ۱۴۰۳ به شکل رایگان عرضه خواهد شد

نتیجه قریب به ۷ سال تلاش و تجربه بر روی بهبود شاخص‌های تجربه کاربری نظیر LCP و CLS و FCP و INP
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , abasza , Sami65 , Payam92 , suncity , fatemesoleimani , Rasoul-Azadeh , sybarite , kavoshgar21974
ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۸۹, ۰۶:۴۲ ق.ظ
[دانلود] جزوه طراحی الگوریتم - ۲۵ درصد اول پارسه
[تصویر:  b72d0b1800444c1bae92.jpg]

عنوان: جزوه طراحی الگوریتم - ۲۵ درصد اول
ناشر: پارسه
تعداد صفحه: ۲۱

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: mina1 , f.b , Payam92 , reyhaneh64 , Rasoul-Azadeh , nazanin2013
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ق.ظ
RE: [دانلود] جزوه طراحی الگوریتم - ۲۵ درصد اول پارسه
(۰۸ آذر ۱۳۸۹ ۰۶:۴۲ ق.ظ)bijibuji نوشته شده توسط:  [تصویر:  b72d0b1800444c1bae92.jpg]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

جزو پارسه نمونه سوال و تست نداره ؟
اگه داره میشه اونا رو هم اینجا قرار بدید؟؟؟
خیلی ممنون
 سپاس‌گزاری شده توسط: sanaz_sr
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ ب.ظ
کدوم جزوه بهتره ؟ : )
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ ب.ظ
RE: [دانلود] جزوه طراحی الگوریتم
(۰۸ آذر ۱۳۸۹ ۰۶:۴۲ ق.ظ)bijibuji نوشته شده توسط:  [تصویر:  b72d0b1800444c1bae92.jpg]

دانلود نمیشهSad
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۱ ق.ظ
آموزش ابتدایی روابط بازگشتی
درود٬
دوستان خواهش میکنم اگر کسی در توان اش است لطفا یک یا چند نمونه از معادلات توابع بازگشتی را قدم به قدم حل نموده و توضیح آن را شرح بدهد! من دوشنبه امتحان طراحی الگوریتم دارم و این مبحث رو غیبت داشتم و احتیاج دارم شدیدا که یک نفر یک بار برام موضوع را توضیح بدهد. کتابهای مختلف را زیر و رو کردم از کتاب مهندس نقیبی گرفته تا دکتر قلی زاده و جزوه ی استاد خودم و استاد ترم قبلم و اینترنت و هرجایی که فکرش را بکنید ولی تا یک نفر موضوع را برایم شرح ندهد آن را بخوبی نمیفهمم.
سپاس بی کران.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh69
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۶ ق.ظ
(۲۴ آبان ۱۳۸۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ)bijibuji نوشته شده توسط:  [تصویر:  283393_46888517185978222446.png]

تعداد صفحات: ۳۶
مولف: کمال میرزایی
حذف شده

The page cannot be found
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۳۷ ب.ظ
سلام دوستان.شما برای الگوریتم چی موخونید . من واقعا گیج شدم. من کتابای پوران مقسمی پارسه قدسی جوادی clrs نیپولیتان و... دارم .نمیدونم کدوم بخونم ؟؟؟

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
ارسال: #۱۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۳۰ ب.ظ
salam mazerat mikham az ostad moghsemi ya ostad naghib zade ham jozve va ketab bezarin.....lotfan kheili lazemeeeeeeee
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۶,۴۴۹ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۸ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۸۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۸۶ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۴۸ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۴ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۲,۹۵۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close