زمان کنونی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معافیت پزشکی

ارسال: #۱۶
امروز, ۰۱:۱۹ ق.ظ
RE: معافیت پزشکی
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ب.ظ)ahmadi_development نوشته شده توسط:  
(27 اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۰۵ ب.ظ)milad_iq نوشته شده توسط:  دوستان من بیماری دارم که مشکوک به دیسک کمر هست....
برای تایید اون باید MRI بدم...اگر من بیرون عکس بگیرم ببرم نظام وظیف قبول میکنن یا حتما باید جای خاصی عکس بگیرم؟
اگر کسی روی معافیت پزشکی رو میدونه اینجا بذاره، شاید به درده یکی دیگه هم خورد
سلام دوست عزیز من قبلا این مراحل رو طی کردم البته برای صافی کف پا اونم ۵ سال پیش که معاف نشدم ومعاف از رزم شدم ولی خوب رفتم دانشگاه اما اون موقع من دفترچه رو گرفتم فرمش رو پر کردم فرستادم توی دفترچه تقاضای معافیت پزشکی دادم بعدا نامه دادن که فلان موقع برو بیمارستانی توی بهارستان تا دکتر معاینه کنه بعد دکتر یه نامه نوشت برای نظام وظیفه بعدا گفتا فلان وقت برو کمیسیون پزشکی چند تا دکتر اونجا بود به من گفت کمی راه برو بعد اون یکی گفت بشین پاشو منم خیلی سریع نشستم وبلند شدمBig Grin بعدا فهمیدم همین سریع بلند شدنه مانع از معافیت پزشکی من شد ومعاف از رزم اعلام کردن منم رفتم دانشگاه سربازی نرفتم
از طرفی الان هم به واسطه همون صافی کف پا دچار دیسک کمر شدم ولی این طور که فهمیدم باید خیلی اوضات حاد باشه تا معاف کامل بشی می گن که می تونی که پشت کامپیوتر که بشینی این مسئله برای دوستم اتفاق افتاده
تازه اصلا چیزه بدرد بخوری نیست اگه می خوای جای دولتی استخدام بشی اصلا طرفش نرو حتی هیئت علمی ،من عدم استخدام کسایی توی جاهایی مثل ایران خودرو ،سازمان هوا فضاوپارس خودرو،دیدم
منم یه جورایی وضعم خرابه ولی ریسک نمی کنم شرایط درخواست ومراحل معافیت پزشکی رو می تونی توی سایتشون بری ببینی

سلام صافی کف پا البته از نوع شدید فقط تا قبل سال ۱۳۸۰ معافیت داشت! بعدش به دلیل کمبود سرباز و کاهش جمعیت جوان معافیت کف پا برداشته شد! و به معافیت از رزم و کار دفتری تنزل پیدا کرد! البته صافی کف پای شدید معافیت از رزم داره نه صافی کف پای متوسط و خفیف! تعیین میزان صافی کف پا توسط پزشک معتمد و با عکسبرداری رادیولوژی مشخص میشه اگه اطلاعات علمی در مورد صافی کف پا خواستید می توانید از سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
کسب اطلاع کنید این سایت مربوط به پودیاتری و مشکلات پا هستش.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۸,۳۰۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۹۲ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  اهدای کتاب های انفورماتیک پزشکی ya mohaymen ۱ ۲,۹۷۹ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۸۸ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۸۱۹ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۲۵ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۳۷۴ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
Big Grin کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ sajadg ۳ ۴,۱۴۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کتاب های ارشد فیزیک پزشکی mahsa76 ۰ ۲,۹۳۵ ۰۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa76
Lightbulb فروش کتابهای ارشد انفورماتیک پزشکی خیلی ارزان homiii ۲ ۵,۰۳۸ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close