زمان کنونی: ۰۸ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ردیابی گوشی گمشده از طریق مخابرات!

ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ ق.ظ، توسط ف.ش.)
ردیابی گوشی گمشده از طریق مخابرات!

قبل از گم شدن گوشی موبایل :


بهتر است برای سیم کارت خود پین کد بگذارید.تا در صورت گم شدن گوشی پس از خاموش و روشن کردن گوشی امکان استفاده از گوشی با سیم کارت شما وجود نداشته باشد.

اگر گوشی شما این امکان را دارد نرم افزارهای ضد سرقت را روی آن نصب کنید تا پس از گم شدن گوشیتان بتوانید گوشی را قفل کنید و یا پس از تعویض سیم کارت توسط یابنده شماره آن برای شما ارسال شود و امکانات دیگر ...

بهتر است از قرار دادن فایلهای شخصی و محرمانه در گوشی خودداری کنید.

برای فایلهای خود رمز بگذارید.(هر چند با فلش کردن رمز بی فایده می شود ....)

پوکه سیم کارت و جعبه گوشی را دور نیندازید !!


پس از گم شدن گوشی موبایل :به محض آنکه مطلع شدید گوشی شما گم شده است با ۱۱۰ تماس بگیرید و به آنها اطلاع دهید و راهنمایی بگیرید.

با مرکز خدمات سیم کارت خود نیز تماس گرفته و از آنها تقاضا کنید که خط شما را یکطرفه کنند که یابنده نتواند از خط شما استفاده کند ولی در عین حال بتوانید با او تماس بگیرید و درخواست کنید گوشی را به شما تحویل دهد.

اگر یابنده پاسخ نداد یا مایل به تحویل گوشی نبود و یا گوشی خاموش بود باید جهت ردیابی گوشی خود اقدام کنید.

ابتدا باید سیم کارت خود را بسوزانید تا شخص یابنده مجبور شود سیم کارت خود را بر روی گوشی قرار دهد و شرکتهای ارتباطی بتوانند خط او را ردیابی کنند.

اگر پوکه سیم کارت خود را ندارید با مرکز خدماتی سیم کارت خود تماس بگیرید و راهنمایی بگیرید.

برای سیم کارتهای شرکت ایرانسل به این صورت است که باید صاحب خط با به همراه داشتن کارت ملی خود به یک دفتر حقوقی (محضر) مراجعه کند و آنها امضا ، مشخصات و شماره سیم کارت آن شخص را در یک برگه قید و تایید کنند.پس از آن به مرکز خدمات ایرانسل مراجعه کند و با پرداخت مبلغ ۲۰۰۰ تومان سیم کارت جدید با همان شماره قبلی دریافت کند که بلافاصله فعال می شود .

اگر پوکه سیم کارت خود را دارید با همراه داشتن کارت ملی و مراجعه به دفتر خدماتی یا نمایندگانی که بسته بازگشت دارند و پرداخت مبلغ مربوطه سیم کارت جدید بگیرید.


در هر شهری که هستید ابتدا از مراحل ردیابی مطمئن شوید (زیرا ممکن است مراحل ردیابی گوشی مفقود شده با گوشی سرقت شده متفاوت باشد) و اگر گوشی خود را گم کرده اید در شکوائیه به جای سرقت قید کنید مفقود شدن زیرا مراحل این دو با یکدیگر متفاوت است.


دقت کنید که مخابرات گوشی شما را فقط در صورتی میتواند ردیابی کند که شخصی سیم کارتی را بر روی گوشی شما قرار دهد و پس از آن با توجه به آدرس ثبت شده برای دارنده آن سیم کارت نیروی انتظامی جهت به بازخواست آن شخص اقدام کند.


همچنین در طول مراحل پیگیری حتما کارت ملی همراه داشته باشید.


در شهر تهران مراحل ردیابی گوشی مفقود شده (ممکن است برای گوشی سرقت شده نیز به همین صورت باشد ) حدودا ۱۳ مرحله و به صورت زیر است :

۱- ابتدا باید در یکی از روزهای شنبه تا ۴ شنبه (و شاید فقط روزهای فرد) از ساعت ۳-۵ بعدازظهر (به علت ازدحام جمعیت ۳-۴ بهتر است) به شورای حل اختلاف واقع در دربند مراجعه میکنید دقت کنید که باید جعبه گوشی و کارت ملی و شماره سریال گوشی (همان IMEI مندرج بر روی جعبه گوشی یا کارت ضمانت) را همراه داشته باشید.

پس از آن برای شما پرونده ای تشکیل می شود و کپی جعبه گوشی و کپی کارت ملی بعد از مهر کپی با اصل برابر است خوردن ضمیمه می شود. (هزینه تشکیل پرونده و کپی حدود ۵۰۰۰-۴۰۰۰ تومان می شود.)

۲و۳و۴ - پس از تشکیل پرونده و امضا شدن آن توسط قاضی پرونده ، به شما ۳ نامه داده می شود که در ساعات اداری باید به دفاتر حقوقی ۳ شرکت ایرانسل،همراه اول و تالیا تحویل دهید.آدرس شرکتها به شما داده می شود ولی جهت اطلاع ایرانسل در محدوده خ آفریقا ، همراه اول در محدوده خ ونک و تالیا در محدوده خ مطهری،کوی نور می باشند .

۵ - پس از گذشت ۴۵ روز از تحویل برگه ها طبق زمانبندی که هنگام تشکیل پرونده به شما گفته شده باید با همراه داشتن کارت ملی مجددا به شورای حل اختلاف مراجعه کنید (شماره پرونده را نیز باید همراه یا به یاد داشته باشید)

در صورت مثبت بودن نتیجه ردیابی :


پس از مراجعه در صورتی که نتیجه ردیابی توسط یکی از ۳ شرکت مثبت باشد به شما می گویند به فلان دادسرا مراجعه کنید(در محدوده ی محل گم شدن گوشی) و آنجا درخواستی تنظیم میکنید تا آنها از شرکت مربوطه بخواهند اطلاعات شخصی که از گوشی شما استفاده کرده است را در اختیار آنها قرار دهد تا بتوانند جهت بازخواست او اقدام کنند.

۶- در دادسرا باید شکوائه با عنوان تحصیل مال نامشروع تنظیم کنید و بنویسید که با توجه به مثبت بودن نتیجه ردیابی خواستار پیگیری هستید(می توانید با پرداخت ۲۰۰۰ تومان بخواهید خودشان شکوائیه تنظیم کنند.)کپی کارت ملی خود و نامه مثبت بودن نتیجه ردیابی را ضمیمه کنید و با پرداخت ۵۰۰۰ تومان تمبر باطل کنید. سپس به شعبه مربوطه در همان دادسرا مراجعه کنید و آنها شما را به شعبه دیگری ارجاع می دهند و آن شعبه نیز شما را به کلانتری محل گم شدن گوشی ارجاع می دهد.

۷- بعد از مراجعه به کلانتری از شما می خواهند که یک کپی از شکواییه و متعلقات آن تهیه کنید و یک پوشه مقوایی نیز برای تشکیل پرونده همراه داشته باشید پس از آن با یک نامه شما را به شرکتی که نتیجه ردیابی را مثبت اعلام کرده ارجاع می دهند (ایرانسل،همراه اول یا تالیا)

۸- در شرکت خدمات ارتباطی مربوطه با نشان دادن نامه کلانتری و نامه مثبت بودن نتیجه برگه مشخصات استفاده کننده از گوشی همراه با ادرس وی را درون یک پاکت مهروموم شده به شما تحویل می دهند.

۹- مجددا باید به کلانتری مذکور مراجعه کنید و آنها احضاریه و نامه ارجاع به کلانتری در محدوده آدرس آن شخص را به شما می دهند.

۱۰و۱۱- پس از مراجعه به کلانتری در آن محدوده (می توانید با دادن آدرس به ۱۱۰ آدرس کلانتری در آن محدوده را جویا شوید) باید همراه با مامور کلانتری (با ماشین شخصیتان یا آژانس به هزینه خودتان) به آدرس شخص مراجعه کنید تا مامور برگه احضاریه را به او یا خانواده اش تحویل دهد.(در صورت درست بودن آدر و حضور آنها در منزل)

۱۲- سپس به کلانتری برگشته و نامه تحویل شدن احضاریه را به شما می دهند و شما باید نامه را به کلانتری (محل تشکیل پرونده) تحویل دهید.

۱۳-همچنین باید در روز احضار آن شخص شما نیز در کلانتری حضور داشته باشید،مگر آنکه قبل از حضور وی در کلانتری با او توافق کنید و شکایت خود را پس بگیرید(که در اینصورت برای او سوء سابقه ای لحاظ نمی شود!! ) ولی مجددا نمیتوانید از وی شکایت کنید پس دقت کنید!

۱۴- .....


این مراحل صرفا جهت آشنایی اجمالی شما با مراحل ردیابی گوشی گم شده بود و بهتر است بسته به گم شدن یا سرقت گوشی مراحل کار را از افراد مطلع جویا شوید تا مجبور به صرف وقت بیشتری نشوید.


اگر مطالب بالا را مطالعه کرده باشید متوجه می شوید که پیگیری گوشی گم شده وقت و هزینه زیادی نیاز دارد پس بهتر است مراقب گوشی خود باشید.


منتظر نظرات و تجربیات شما هستم.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , Fardad-A , انرژی مثبت , Lantern , Donna , maryami , uniquegirl , HRZ , mostafa_a , emran6630 , Parva , kaviresabz , mohammadali1990 , Lonely Palm
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
ردیابی گوشی گمشده از طریق مخابرات!
من تا حالا دو تا گوشیم به سرقت رفته یکبار از جیبم نمیدونم کجا ویکبار در تاکسی توسط مسافر بغل دستی.
هر دو بار بلافاصله با تلفن کارتی یا ثابت با شماره ام تماس گرفتم و متوجه شدم که خاموش است و با اینکه بارها زنگ زدم خاموش بود.
مراحلش را توضیح دادن ولی من یه توضیحات اضافی بدم.
همانطور که خانم افاق گفته اند ،دو حالت داره یا شما مدعی هستید گوشیتون را دزدیده اند یا مدعی هستید مفقود شده.

اگه مدعی هستید سرقت شده قضیه شکل کیفری داره و شما به کلانتری محدوده سرقت یا دادسرا مراجعه میکنید. مثلا" من گوشیم را آذر سال ۸۸حوالی هفت تیر سرقت کردن. پایین میدان در محدوده کلانتری فلسطین و بالاش در محدوده کلانتری سنایی بود. کلانتری خیلی از اینجور کارها خوشش نمیاد چون میدونه بی نتیجه است.بنابراین کلانتری اولی که سنایی بود گفت کجا از تاکسی پیاد شدین گفتم تو میدان. افسر تجسس گفت بنویس پایین میدان.نوشتم. بعد زیرش یک امضاء کرد گفت پایین میدان مربوط به کلانتری فلسطین میشه!!!!!
بعد کلانتری نامه مینویسه به دادسرا. بعد دادسرا نامه میده به آگاهی منطقه. بعد آگاهی نامه میده به ایرانسل و همراه اول و هر اپراتوری که هست. شما هم نامه ها را میبرید میدید.
حالا رفتن به اپراتور و سوزاندن سیم کارت هم که جداست.

با وجودیکه گوشی من تقریبا" یکماه بود که به بازار عرضه شده بود و جدید بود هرگز یافت نشد.بعد از شش ماه هم نامه اومد از دادسرا که پرونده تون بسته میشه چون نه از سارق خبری بدست اومد نه از گوشی.

اما اگه مدعی هستید گوشی تون مفقود شده. اونوقت موضوع حقوقی است و دیگه دادسرا دنبال سارق نیست. میرید به شورای حل اختلاف بجای دادسرا . و مراحل را پیگیری میکنید.

بنظر من اگه سرقت کرده باشن دیگه گوشی پیدا نمیشه. سیستم ردگیری موجود برای یافتن سارق با این دقت در اختیار شرکت های اپراتوری نیست. و فقط بعضی مدلهای خاص گوشی قابل رد یابی است. سیستمهای دقیق ردیابی مصارف امنیتی داره و اپراتورها در اختیار ندارن.
در خصوص ارسال پیامک در صورت استفاده از سیمکارت دیگه من شنیده ام ولی نشنیده ام که کسی اینجوری سارقی رو گرفته باشه.

الآن همه جور نرم افزار در خیابان جمهوری هست و سارق حرفه ای میدونه باید چیکار کنه. چگونه قبل از قراردادن سیمکارت دیگه نرمافزارهای ضد سرقت را از کار بندازه.همینطور اکثر مدلها سریالشون را نر م افزاری میتونن تغییر بدن که دیگه ردیابی نمیشه. چون ردیابی با سریال گوشی میسره.
معمولا" هم در اکثر موارد گوشی سرقتی را فوری میفروشن. اگه به مغازه بفروشن که دیگه هیچ!!!!
مگر اینکه سارق تازه کار و کم تجربه باشه. که اونها هم با یک سیمکارت ایرانسل ۲۰۰۰ تومانی میتونن خیلی از مشکلات اینجوری را حل کنند.

بنابراین مراقب گوشیتون باشید.


تا در طلب گوهر کانی کانی
تا در هوس لقمهٔ نانی نانی
این نکتهٔ رمز اگر بدانی دانی
هر چیز که در جستن آنی آنی.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Lantern , Donna , ف.ش , uniquegirl , HRZ , mohammadali1990 , Lonely Palm
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ ق.ظ
ردیابی گوشی گمشده از طریق مخابرات!
تقریبا یک سال قبل گوشی دوستم که سامسونگ بود و دزدیده بودن. ما همین مراحل که آقا فرداد فرمودن و طی کردیم و تقریبا دو هفته بعد از کلانتری زنگ زدن که گوشی تون پیدا شده.رفتیم کلانتری.رد یابی کرده بودن و طرف و از در خونش گرفته بودن

Your education can change your life
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ ب.ظ
ردیابی گوشی گمشده از طریق مخابرات!
من یکبار گوشیم را دزدیدند که با وجود دادن شماره سریال و طی کردن مراحل دادسرا و کلانتری ... پیدا نشد.ولی مورد مشابه از آشنایانم بعد از ۱ سال پیدا شد.البته چند بار خودش از کلانتری پیگیری کرده بود.
کسی که گوشی میدزدد حرفه ای این کار است و اینقدر کم عقل نیست که بعدش روشن کند تاگیر بیفتد.تا بحال گوشی ربائیهای زیادی شنیدم که همگی میگفتند بعد از حادثه تماس گرفتند و خاموش بوده.
برای مخابرات میسر هست گوشی های مدل بالا را ردگیری کند ولی به شرطی که بالاخره یکبار حداقل روشن شوند
درضمن گوشی دزدیده شده ، اگر ثابت شود متعلق به شما بوده ، حتی اگر در مغازه باشد ، از دید قانون مال شماست و طرف مقابل باید یک فکری به حال خودش کند.بالاخره نمیبایست یک کالای بدون برگه خرید و ضمانت و مشکوک میخریده! این را به عینه دیدم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl , HRZ , mohammadali1990
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
RE: ردیابی گوشی گمشده از طریق مخابرات!
(۲۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
من یکبار گوشیم را دزدیدند که با وجود دادن شماره سریال و طی کردن مراحل دادسرا و کلانتری ... پیدا نشد.ولی مورد مشابه از آشنایانم بعد از ۱ سال پیدا شد.البته چند بار خودش از کلانتری پیگیری کرده بود.
کسی که گوشی میدزدد حرفه ای این کار است و اینقدر کم عقل نیست که بعدش روشن کند تاگیر بیفتد.تا بحال گوشی ربائیهای زیادی شنیدم که همگی میگفتند بعد از حادثه تماس گرفتند و خاموش بوده.
برای مخابرات میسر هست گوشی های مدل بالا را ردگیری کند ولی به شرطی که بالاخره یکبار حداقل روشن شوند
درضمن گوشی دزدیده شده ، اگر ثابت شود متعلق به شما بوده ، حتی اگر در مغازه باشد ، از دید قانون مال شماست و طرف مقابل باید یک فکری به حال خودش کند.بالاخره نمیبایست یک کالای بدون برگه خرید و ضمانت و مشکوک میخریده! این را به عینه دیدم
رد یابی اپراتورها از روی شماره سریال گوشی است. یعنی با توجه بشماره سریال گوشی در سیستم دنبال شماره سیم کارت روی گوشی میگردن.
حالا سارق حرفه ای که سیم کارت را در میاره و میره شماره سریال را عوض میکنه نمیشه ردیابیش کرد. گوشیهایی که ارزششون کمه میفروشن به تعمیرکارهای تلفن همراه اونها هم از قطعاتشون استفاده میکنن.
اونهایی هم که مغازه ها دارن میفروشن شماره سریالشون عوض شده.
اونهایی که دست فروشها میفروشن هم یا سریال رو عوض کردن یا یه لحظه با یه سیمکارت ۲۰۰۰ تومانی تست میکنن و میدن به مشتری بخت برگشته. بعد ردیابی میشه چند روز میان خریدار بی خبر از همه جا را میگیرن. حالا بیا ثابت کن من از دست فروش خریدمش.Big Grin

شرکت مخابرات اوایل فکر میکرد اگه شماره سریالهای گوشیهایی که قانونی وارد میشه را ثبت کنه. اونهایی که قاچاق وارد میشه را ردیابی میکنه و قطع میکنه. ولی غافل از اینکه قاچاقچیهای محترم براحتی آب خوردن یک گوشی که قانونی وارد میشد میخریدن و شماره سریالش رو به ده تا گوشی قاچاق میدادن. حالا مخابرات مونده بود کدامیک از این ۱۱ تا قانونیه!!!!Big Grin طرح را لغو کرد و تجارت قاچاق گوشی همراه کما کان در جریانه!!!


تا در طلب گوهر کانی کانی
تا در هوس لقمهٔ نانی نانی
این نکتهٔ رمز اگر بدانی دانی
هر چیز که در جستن آنی آنی.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern , uniquegirl , HRZ , mohammadali1990
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ب.ظ
ردیابی گوشی گمشده از طریق مخابرات!
عجیبه مگر میشه شماره سریال را عوض کرد!؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۲۸ ب.ظ
ردیابی گوشی گمشده از طریق مخابرات!
بله. چند سال پیش، یه زمانی قیمت گوشی رفت بالا به خاطر ممنوع کردن واردات گوشی قاچاق. حتی همون موقع سریال گوشی های قاچاق رو عوض میکردن.


مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , mohammadali1990
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ب.ظ
ردیابی گوشی گمشده از طریق مخابرات!
من یه سوال دارم
بابای من گوشیش رو توی یه داروخونه جا گذاشته و همون موقع احتمالا دزدیدن. اما متوجه نشده و وقتی اومده خونه، فهمیده گوشیش جا مونده.
حالا به نظر شما اگه بگه سرقت شده، بهتره یا بگه گم شده؟ کدومو بهتر رسیدگی میکنن؟
(آخه دیشب، ۵شنبه شب، گم کرده. ما که ۱۱ شب زنگ زدیم، روشن بود و بوق آزاد زد. اما امروز، جمعه، صبح زنگ زدیم و دیدیم خاموشه! احتمالا دزدیدن دیگه. تا فردا هم نمیتونیم کاری کنیم. چون امروز تعطیله...)

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ب.ظ
RE: ردیابی گوشی گمشده از طریق مخابرات!
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
من یه سوال دارم
بابای من گوشیش رو توی یه داروخونه جا گذاشته و همون موقع احتمالا دزدیدن. اما متوجه نشده و وقتی اومده خونه، فهمیده گوشیش جا مونده.
حالا به نظر شما اگه بگه سرقت شده، بهتره یا بگه گم شده؟ کدومو بهتر رسیدگی میکنن؟
(آخه دیشب، ۵شنبه شب، گم کرده. ما که ۱۱ شب زنگ زدیم، روشن بود و بوق آزاد زد. اما امروز، جمعه، صبح زنگ زدیم و دیدیم خاموشه! احتمالا دزدیدن دیگه. تا فردا هم نمیتونیم کاری کنیم. چون امروز تعطیله...)
باید بگید گم شده سرقت وقتیه که ازشون دزدیده شده باشه (جیب بری،کیف قاپی)، حتما قید کنید که مفقود شده وگرنه فقط مراحل کار رو طولانی تر کردید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl , mohammadali1990
ارسال: #۱۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ ق.ظ، توسط sepid.)
RE: ردیابی گوشی گمشده از طریق مخابرات!
این هم یک روش جالب برای ردیابی گوشی گم شده توسط خود شخص نه مخابرات:
ماجرا از این قراره که خانمی به اسم Katy McCaffrey یک اپلیکیشن توی گوشی آیفون خودش داشته که عکسایی که با گوشیش میگرفته رو به اکانت فیس بوکش میفرستاده و گوشیش گم میشه.
دزد بیچاره هم پس از سرقت گوشی، داره همچنان با گوشی عکس میگیره، در حدی که عکس خودش هم به اکانت این خانم فرستاده میشه!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.


مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , p.parsaee , mohammadali1990
ارسال: #۱۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ ق.ظ
RE: ردیابی گوشی گمشده از طریق مخابرات!
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
من یه سوال دارم
بابای من گوشیش رو توی یه داروخونه جا گذاشته و همون موقع احتمالا دزدیدن. اما متوجه نشده و وقتی اومده خونه، فهمیده گوشیش جا مونده.
حالا به نظر شما اگه بگه سرقت شده، بهتره یا بگه گم شده؟ کدومو بهتر رسیدگی میکنن؟
(آخه دیشب، ۵شنبه شب، گم کرده. ما که ۱۱ شب زنگ زدیم، روشن بود و بوق آزاد زد. اما امروز، جمعه، صبح زنگ زدیم و دیدیم خاموشه! احتمالا دزدیدن دیگه. تا فردا هم نمیتونیم کاری کنیم. چون امروز تعطیله...)

شاید شارژش تموم شده وخاموش شده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
ردیابی گوشی گمشده از طریق مخابرات!
می دونم اینجا جای این ارسال نیست ولی جایی واسش پیدا نکردم! البته نمی دونم تاچه حد این اطلاعات صحت داره .

تشخیص گوشی اصل از تقلبی

اگر شما دوست دارید که بفهمید گوشی تلفن همراه شما مال چه کشوری است و بدانید فروشنده سر شما را کلاه گذاشته یا نه و بدانید کارائی گوشی تلفن همراهتان خوب است یا نه حتما این مطلب را مطالعه کنید.

ابتدا کد #۰۶#* (به ترتیب = ستاره مربع صفر شش مربع ) را وارد کنید

بعد از نوشتن کد ، شما عددی ۱۵ رقمی (مانند زیر )خواهید دید.

۴۳ ۴ ۵ ۶ ۶ ۱ ۰ ۶ ۷ ۸ ۹ ۴ ۳ ۵

- اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۲ یا ۲۰ باشد، گوشی شما مونتاژ امارات متحده عربی است.
- اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۸ یا ۸۰ باشد، گوشی شما در آلمان تولید شده است و کارکرد آن بدک نیست.
- اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۱ یا ۱۰ باشد، گوشی شما تولید فنلاند است و کارکرد آن خوب است.
- اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۰ باشد، گوشی شما ساخت کارخانه اصلی و دارنده نشان (مارک) خود گوشی است و دارای بهترین کیفیت است.
- اگر شماره های هفتم و هشتم ۱۳ باشد، گوشی شما مونتاژ کشور آذربایجان و کیفیت آن کمی پایین می باشد.

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر.
فراموش نکن "مقصد"، همیشه جایى در "انتهاى مسیر" نیست!
"مقصد" لذت بردن از قدمهاییست، که برمى داریم!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ ق.ظ
ردیابی گوشی گمشده از طریق مخابرات!
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
- اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۲ یا ۲۰ باشد، گوشی شما مونتاژ امارات متحده عربی است.
- اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۸ یا ۸۰ باشد، گوشی شما در آلمان تولید شده است و کارکرد آن بدک نیست.
- اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۱ یا ۱۰ باشد، گوشی شما تولید فنلاند است و کارکرد آن خوب است.
- اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۰ باشد، گوشی شما ساخت کارخانه اصلی و دارنده نشان (مارک) خود گوشی است و دارای بهترین کیفیت است.
- اگر شماره های هفتم و هشتم ۱۳ باشد، گوشی شما مونتاژ کشور آذربایجان و کیفیت آن کمی پایین می باشد
خانمی اگه هیچ کدوم از اینا نباشه چی؟ برا من ۴۲

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی


(حضرت مولانا)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Amir V
ارسال: #۱۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۱ ق.ظ
RE: ردیابی گوشی گمشده از طریق مخابرات!
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ق.ظ)parva نوشته شده توسط:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خانمی اگه هیچ کدوم از اینا نباشه چی؟ برا من ۴۲
از شمت چپ شمردید؟ با شروع از ۱ (اخه همش تو درسا از ۰ شروع می شه Big Grin)
اگه درست نشد نمی دونم اونوقت ؟! Tongue

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر.
فراموش نکن "مقصد"، همیشه جایى در "انتهاى مسیر" نیست!
"مقصد" لذت بردن از قدمهاییست، که برمى داریم!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , mohammadali1990 , Amir V
ارسال: #۱۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۳ ق.ظ
RE: ردیابی گوشی گمشده از طریق مخابرات!
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بعد از نوشتن کد ، شما عددی ۱۵ رقمی (مانند زیر )خواهید دید.
۴۳ ۴ ۵ ۶ ۶ ۱ ۰ ۶ ۷ ۸ ۹ ۴ ۳ ۵
خوب اینکه از سمت راست شمرده عدد هفتم و هشتم پس فنلانده
اگه از راست باشه برا من همون ۴۲ و اگه از چپ بشمرم ۰۴ و تو اینترنت یه جستجویی کردم گویا هرچی غیر اینایی که تو گفتی ساخت چین هستن.Tongue

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی


(حضرت مولانا)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , ف.ش , Amir V


پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?


نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?


نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close