زمان کنونی: ۰۸ خرداد ۱۴۰۳, ۱۰:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انرژی مثبت

ارسال: #۱۵۱
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۹ ق.ظ، توسط aatwo.)
RE: انرژی مثبت
من به شدت نیاز به انرژی مثبت دارم واسم حیاتیه

drink 8 glasses of water a day

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵۲
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۳۸ ق.ظ
می دانی
یک وقت هایی باید
روی یک تکه کاغذ بنویسی
تـعطیــل است
و بچسبانی پشت شیشه ی افـکارت
باید به خودت استراحت بدهی
دراز بکشی
دست هایت را زیر سرت بگذاری
به آسمان خیره شوی
و بی خیال ســوت بزنی
در دلـت بخنــدی به تمام افـکاری که
پشت شیشه ی ذهنت صف کشیده اند
آن وقت با خودت بگویـی
بگذار منتـظـر بمانند !!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Aurora , maryami , انرژی مثبت , zzsnowdrop , aminamini , Lantern , fatima1537 , mosaferkuchulu , diligent
ارسال: #۱۵۳
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۰۸ ق.ظ
انرژی مثبت
حاصل سبزترین باورمن،برگ سبزیست که از لای ورقهای دلم میریزد،مانده ام سخت غریب....دیگرازسبزترین حادثه ها میترسم
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۱۵۴
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ ب.ظ
انرژی مثبت
موقع خسته شدن به دو چیز فکر کن

۱- آنهایی که منتظر شکست تو هستند تا “به تو” بخندند
۲- آنهایی که منتظر پیروزی تو هستند تا “با تو” بخندند . . .

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , **sara** , maryami , انرژی مثبت , R.SH , diligent , banou , farahnaz
ارسال: #۱۵۵
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۸ ب.ظ
انرژی مثبت
هر روز از آمدن خود شاد باش، فقط به روز تولد خود بسنده نکن، شب تولد تو همه ی شبهاست و آغاز هر روز، شروع دوباره برای آموختن است. آغازی برای تکاندن غبار از دل و نشاندن غنچه های محبت و عشق. آغاز هر روز نو به تو می گوید: شایسته ی آنی که لبخند بزنی و آغاز هر روز نو تو را به این باور می رساند که می توانی دل دیگری را شاد کنی و تنها راه خوشبختی این است که به دیگران عشق بورزی، اگر عشق نورزی، زندگی به سرعت می گذرد، با آدمها خوب باش، حیرت کن، امید داشته باش، زیرا این تویی که خوبی و زیبایی!!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Aurora , diligent , farahnaz , Parva , uniquegirl , M*Gh
ارسال: #۱۵۶
۱۶ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ ب.ظ
سخنرانی ونه گات در مراسم فارغ التحصیلی دانشگاه MIT :
لطفا کرم ضد آفتاب بمالید!

اگر میخواستم برای آینده ی شما فقط یک نصیحت بکنم، مالیدن کرم ضد آفتاب را توصیه میکردم. آثار مفید و دراز مدت کرم ضد آفتاب توسط دانشمندان ثابت شده است، در حالی که سایر نصایح من هیچ پایه و اساس قابل اعتمادی جز تجربه های پر پیچ و خم شخص بنده ندارند. ... اینک این نصایح را خدمتتان عرض میکنم:

قدر نیرو و زیبایی جوانیتان را بدانید، ولی اگر هم ندانستید، مهم نیست! روزی قدر نیرو و زیبایی جوانی تان را خواهید دانست که طراوت آن رو به افول گذارد. اما باور کنید تا بیست سال دیگر، به عکسهای جوانی خودتان نگاه خواهید کرد و به یاد می آورید چه امکاناتی در اختیارتان بوده و چقدر فوق العاده بوده اید. آن طور که تصور می کردید چاق نبودید. همه چیز در بهترین شرایطش بوده تا شما احساس خوب داشته باشید. نگران آینده نباشید. اگر هم دلتان میخواهد نگران باشید، فقط این را بدانید که نگرانی همان اندازه مؤثر است که جویدن آدامس بادکنکی در حل یک مساله ی جبر. مشکلات اساسی زندگی شما بی تردید چیزهایی خواهند بود که هرگز به مخیله ی نگرانتان هم خطور نکرده اند، از همان نوعی که یک روز سه شنبه ی عاطل و باطل ناگهان احساس بد پیدا می کنید و نسبت به همه چیز بدبین میشوید!با دل دیگران بی رحم نباشید .

عمرتان را با حسادت تلف نکنید.

گاهی شما جلو هستید و گاهی عقب.
مسابقه طولانی است و سر انجام، خودتان هستید که با خودتان مسابقه میدهید.

ناسزا ها را فراموش کنید.
اگر موفق به انجام این کار شدید راهش را به من هم نشان بدهید.

نامه های عاشقانه ی قدیمی را حفظ کنید.

صورت حسابهای بانکی و قبضها و ... را دور بیاندازید.

اگر نمی دانید می خواهید با زندگیتان چه بکنید، احساس گناه نکنید.
جالبترین افرادی را که در زندگی ام شناخته ام در ۲۲ سالگی نمی دانستند می خواهند با زندگیشان چه کنند.
برخی از جالبترین چهل ساله هایی هم که می شناسم هنوز نمیدانند.

تا میتوانید کلسیم بخورید.
با زانوهایتان مهربان باشید.
وقتی قدرت زانوهای خود را از دست دادید کمبودشان را به شدت حس خواهید کرد.

ممکن است ازدواج کنید، ممکن است نکنید.
ممکن است صاحب فرزند شوید، ممکن است نشوید.
ممکن است در چهل سالگی طلاق بگیرید، احتمال هم دارد که در هشتاد و پنجمین سالگرد ازدواجتان رقصکی هم بکنید.
هرچه می کنید، نه زیاد به خودتان بگیرید، نه زیاد خودتان را سرزنش کنید.
انتخابهای شما بر پایه ی ۵۰ درصد بوده، همانطور که مال همه بوده.

دستورالعملهایی که به دستتان میرسد را تا ته بخوانید، حتا اگر از آنها پیروی نمی کنید.

از خواندن مجلات زیبایی پرهیز کنید.
تنها خاصیت آنها این است که بشما بقبولانند که زشتید.

با خواهران و برادران خود مهربان باشید.
آنها بهترین رابط شما با گذشته هستند و به گمان قوی تنها کسانی هستند که بیش از هر کس دیگر در آینده به شما خواهند رسید.

به یاد داشته باشید که دوستان می آیند و می روند، ولی آن تک و توک دوستان جان جانی که با شما می مانند را حفظ کنید.

برای پل زدن میان اختلافهای جغرافیایی و روشهای زندگی سخت بکوشید، زیرا هرچه بیشتر از عمر شما بگذرد، بیشتر پی می برید که به افرادی که در جوانی می شناختید محتاجید.

سفر کنید

برخی حقایق لاینفک را بپذیرید:
قیمتها صعود می کنند، سیاستمداران کلک میزنند، شما هم پیر میشوید.
و آنگاه که شدید، در تخیلتان به یاد می آورید که وقتی جوان بودید قیمتها مناسب بودند، سیاستمداران شریف بودند، و بچه ها به بزرگترهایشان احترام میگذاشتند.

به بزرگترها احترام بگذارید.

توقع نداشته باشید که کس دیگری نان آور شما باشد.

ممکن است حساب پس اندازی داشته باشید.
شاید هم همسر متمولی نصیبتان شده باشد.
ولی هیچگاه نمی توانید پیش بینی کنید که کدام خالی میشود یا بشما جاخالی می دهد.

خیلی با موهایتان ور نروید وگرنه وقتی چهل سالتان بشود، شبیه موهای هشتاد ساله ها میشود.Big Grin

نخ دندان به کار ببرید .

در شناخت پدر و مادرتان بکوشید ،هیچ کس نمی داند که آنان را کی برای همیشه از دست خواهید داد.

دقت کنید که نصایح چه کسی را می پذیرید، اما با کسانی که آنها را صادر می کنند بردبار و صبور باشید.

نصیحت ، گونه ی دیگر غم غربت است.
ارائه ی آن روشی برای بازیافت گذشته از میان تل زباله ها، گردگیری آن و ماله کشیدن بر روی زشتی ها و کاستی هایشان و مصرف دوباره ی آن به قیمتی بالاتر از آنچه ارزش دارد، است.

اما اگر به این مسایل بی توجه هستید لااقل حرفم درمورد کرم ضد آفتاب بپذیرید.
--
آموخته‌ام که هیچ‌گاه نجابت و تواضع دیگران را به حساب حماقت‌شان نگذارم

گل ها امضای خدا در زمین هستند ، بدون شک تو زیباترین امضای خدایی .
آرزویم این است که در این قلمروی ممکن پا در بیرون آن نهم تا توانم مرزهای ممکن را بیابم .
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , baran , **sara** , Aurora , diligent , Parva
ارسال: #۱۵۷
۱۷ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۵۶ ق.ظ
Shyشاید این حرفا حرف دل تنگ باشه و شاید حرفای مادربزرگانه! Big Grinدر این صورت از این که جای نامناسبی برای گفتنش انتخاب کردم عذر خواهی می کنم.

گاهی وقتا فکر می کنم چرا افراد فکر می کنند من پرانرژی ام یا روحیه خوبی دارم در صورتی که شاید چند وقت اخیر پستی نذاشته باشم که این خاصیت رو داشته باشه یا حرف دل گرم کننده و روحیه بخشی نزده باشم؟! Huh معمولا در جواب به این سوال به این نتیجه می رسم که اسمم این اثر رو القا می کنه. قبلا هم گفته شده و همه می دونیم که کلمات جدای از این که کنار هم قرار می گیرند تا جمله ای رو بسازندو ممکنه خودشون بدون قرار گیری تو جمله معنای خاصی نداشته باشند اثری روی مغز دارند یه اثر انکارناپذیر و همینه که میگن بگید خداقوت و ... هر چند که همه می دونیم منظور ما از گفتن دو جمله خدا قوت و خسته نباشید یکیه ولی ناخوداگاه مغز تک تک کلمات رو هم جدا می کنه و حس می کنم این اثر در مورد اسم کاربری من هست و زیاد ربطی به ارسال و ... نداره. منظورم بیشتر از این حرف این بود که بیشتر مراقب کلمات یا جملات یا اسامی که انتخاب می کنیم باشیم (الان فکر کنم دچار خودتحویل گیری شدم بخشید از این بابت). البته یه مطلب دیگه که به نظرم میاد اینه که من مشکلاتی رو که خیلی از دوستان گلم دارند یا باهاش روبرو بودند رو خدا رو شکر تجربه نکردم و پیش نیومده که بخوام از نو شروع کنم و ...

حرفای زیر رو همه شنیدیم و می دونیم و این دیگه ربطی به مطلب بالا نداره. فقط شاید خوندن تکراریش خالی از لطف نباشه.

چند رو ز قبل تو یه برنامه یه تعبیر جالبی بکار برد و این که سعی کنیم تو زندگی خودمون رو در مقابل همه بدهکار بدونیم این جوری ارامش خیلی بیشتری خواهیم داشت. در این حالت اگه کسی کوچکترین کمک یا لطفی به ما بکنه به چشممون زیاد میاد و سعی در جبران اون و تشکرش خواهیم بود. مطمئنا تشکر هر چند کوچیک و مختصر باعث می شه بهتر بیاد داشته باشیم که طرف مقابل بهمون لطف کرده و شخص مثابل نیز از این لخاظ خوشحال مش ه و این شادی حتی اگه تو محیط مجازی باشه به ما منتقل می شه.

هر زمان که احساس کردیم کاری که انجام دادیم یا حرفی که زدیم اشتباه بوده راحت از طرف مقابلمون عذر خواهی کنیم حتی اگر زمانی مطمئن بودیم که طرف مقابل اشتباه می کنه و حق با ماست ولی ما نظرمون رو خوب بیان نکردیم و ناراحت شده بخاطر نحوه بیانمون عذر خواهی کنیم ولی باید مشخص بشه که به چه جهت عذر خواهی می کنیم و بدونه که باز هم اشتباه کرده ولی گفتنش واسه اینه که دوست داریم این عیب رو برطرف کنه.

تو برنامه ریزی هامون یه وقتایی رو واسه انجام کارهایی که دسوت داریم و همیشه می خواستیم انجام بدیم ولی تا حالا نشده در نظر بگیریم. این کار می تونه به کوچیکی تماس با یه دوست باشه و ... شاید زمانی که به ارزوها و اهداف بلند بالامون رسیدیم دیگه نتونیم این کارها رو انجام بدیم(البته به شرط این که بقیه کارهامون سرجاش باشه و به وظیفه شناسی یا مسئولیت هامون خدشه ای وارد نکنه.)

گاهی وقتا خاطرات تلخ و شیرین گذشته رو مرور کنیم بدنیست. تا بدونیم زندگی با همه پستی و بلندی و تلخی و شیرینیش می گذره و نباید از مشکلاتش ترسید یا به خوشی هاش زیاد دل خوش کرد.

گاهی خوبه کاری رو انجام بدیم که باعث شادی بقیه بشه و مطمئنا این شادی به ما هم منتقل خواهد شد. به یه دوست قدیمی زنگ بزنیم و احوالش رو بگیریم، به همسایمون کمک کنیم ، به عیادت یه مریض بریم، به دیدار یه دوست بریم، واسه نزدیکان و کسایی که دوستشون داریم یه کادم کوچولو بخریم و ...

بعضی وقتا داشته هامون رو مرور کنیم. خدایی داریم که دوستمون داره و هر زمان که بخوایم می تونیم باهاش حرف بزنیم، دعاهامون رو می شنوه، همیشه و همیشه خیرمون رو می خواد و نه چیز دیگه. یه خانواده خوب داریم که دوستمون دارند و ما هم دوستشون داریم.بدنمون سالمه و مریض نیستیم. دوستان خوبی داریم.هوش و استعداد واسه درس خوندن داریم. زمان داریم که می تونیم خیلی کارا انجام بدیم. از لحاظ مالی مشکلی نداریم.شاغلیم. ارزوهای دور و دراز داریم که باید بهشون برسیم و ...

گاهی وقتا حرفا و فکرهایی رو که ازارمون میده روی یه کاغذ بنویسیم.

اگه از دوستی دلخور شدیم همون لطظه نخوایم جوابش رو بدیم. یه کم صبر کنیم. حرفامون رو بنویسیم و مرورش کنیم. چند بار ویرایشش کنیم تا حرفای ما هم مثل خودش ناراحت کننده نباشه.

واسه غصه خوردن در مورد یه چیز به اهمیتش تو زندگیمون هم دقت کنیم و ایا اثرش اونقدر بوده که با غصه خوردن و خراب کردن اعصابمون به برخی مسائل با اهمیت تر توجه کمتری کنیم.

ببخشید طولانی شد.

سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , diligent , **sara** , farahnaz , M*Gh
ارسال: #۱۵۸
۱۸ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ق.ظ
انرژی مثبت
وقتی تخم مرغ به وسیله یک نیرو از خارج می شکند ، یک زندگی به پایان می رسد.
وقتی تخم مرغ به وسیله نیروئی از داخل می شکند ، یک زندگی آغاز می شود.
تغییرات بزرگ همیشه از داخل انسان آغاز می شود

گل ها امضای خدا در زمین هستند ، بدون شک تو زیباترین امضای خدایی .
آرزویم این است که در این قلمروی ممکن پا در بیرون آن نهم تا توانم مرزهای ممکن را بیابم .
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , انرژی مثبت , Parva
ارسال: #۱۵۹
۱۸ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ب.ظ
درعلم و ادب تکرارملال اوراست و بیهوده،
عقل تکراررانمی پسندد امااحساس تکراررادوس دارد،
احساس باتکرارجان میگیرد(دکترشریعتی)
 سپاس‌گزاری شده توسط: farahnaz , hiva_msh , zzsnowdrop
ارسال: #۱۶۰
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
خـــــــــــدا را برایتان آرزو دارم...
خــــدا تنها روزنه امیدی است که هیچگاه بسته نمیشود،
تنها کسی است که با دهان بسته هم میتوان صدایش کرد،
با پای شکسته هم میتوان سراغش رفت،
تنها خریداریست که اجناس شکسته را بهتر برمیدارد،
تنهاکسی است که وقتی همه رفتند میماند،
وقتی همه پشت کردند آغوش میگشاید،
وقتی همه تنهایت گذاشتند محرمت میشود و
تنها سلطانی است که دلش با بخشیدن آرام میگیرد نه با تنبیه کردن.

خـــــــــــدا را برایتان آرزو دارم...

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Parva , narges_r , aatwo , goldoonehkhanoom , maryami , fo-eng , **sara** , Donna , uniquegirl , eris229 , zzsnowdrop , The BesT , Pakzad , M*Gh
ارسال: #۱۶۱
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ ب.ظ
انرژی مثبت
باران می باردبه حرمت کداممان نمیدانم
من همین قدرمیدانم باران صدای پای اجابت است
خدا باهمه جبروتش دارد ناز میخردنیاز کن

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: MONA_STAR , انرژی مثبت , diligent , Donna , uniquegirl , farahnaz , Parva , eris229 , The BesT , Pakzad
ارسال: #۱۶۲
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۰۲ ب.ظ
انرژی مثبت
خندم می گیرد از تقلایت ای دنیا که چگونه در پی آنی که زمینم بزنی.
ای دنیای پر از سراب این را بدان:
اگر تمام غم هایت را بر دلم فرو ریزی، هرگز در مقابلت کمر خم نخواهم کرد.
اگر تمام دردها و رنج هایت را بر سرم آوری، هرگز در مقابلت زانو نمی زنم.
اگر تمام سختی ها را زمینه راهم کنی، هرگز زندگی را در مقابلت نمی بازم.
اصلا
هر چه خواهی کن، هر چه خواهی باش...
ولی همیشه این را بدان
من خدارا دارم

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: hkarimi , **sara** , انرژی مثبت , Aurora , MONA_STAR , maryami , farahnaz , diligent , eris229 , The BesT , Pakzad
ارسال: #۱۶۳
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۴۵ ب.ظ
انرژی مثبت
تونل ها ثابت کردند که حتی در دل سنگ هم، راهی برای عبور هست …..

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , انرژی مثبت , barca , diligent , Parva , eris229 , Pakzad , saba_1984 , GoodStudent67
ارسال: #۱۶۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ب.ظ
انرژی مثبت
هیچ چیز واقعا خراب نیست ! حتی ساعتی که از کار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد .توماس ادیسون
انسان ها مانند خطوط انگشتان هیچ کدام به هم شبیه نیستند .توماس ادیسون
انسان هر چه بالاتر برود احتمال دیده شدن وصله ی شلوارش بیشتر می شود .توماس ادیسون
ایمان باور کردن چیزی است که می دانی حقیقت ندارد.توماس ادیسون
نبوغ یعنی یک درصد الهام گرفتن ونود ونه درصد عرق ریختن.توماس ادیسون
تمام پیشرفتهای عالمگیر خود را مدیون تفکر منظم و یادداشت برداری دقیق هستم .توماس ادیسون
من هفتصد بار اشتباه نکردم. من یک بار اشتباه نکردم من زمانی موفق شدم که هفتصد راهی را که موفقیت آمیز نبود اصلاح کردم. هر گاه راهی را که عمل نمی کرد حذف کردم راهی را پیدا کردم که کار می کرد.توماس ادیسون
هیچ چیز در دنیا به اندازه عصمت و عفت زن را بالا نمی برد .توماس ادیسون
اگر هر یک از ما کارهایی را که قابلیت انجام آن را داریم انجام می دادیم جدا شگفت زده می شدیم. توماس ادیسون
افکار افراد متفکر خودبخود می اندیشد. توماس ادیسون
امید همان قدر برای انسانها اهمیت دارد که بال برای پرندگان .توماس ادیسون
انسان در هر سنی که از کار بازماند بهتر است که بعد بی درنگ بمیرد.توماس ادیسون
بسیاری از ناکامی‌ها ناشی از این است که هنگام تسلیم شدن نمی‌دانید که تا چه حد به موفقیت نزدیکید .توماس ادیسون
اگر می خواهید در زندگی موفق باشید، استقامت و پشتکار را همراه صمیمی خود سازید.توماس ادیسون
حجب وحیا نهتنها آرایش است، بلکه نگهبان فضیلت است .توماس ادیسون
مهم این نیست که در کجای این جهان ایستاده ایم ، مهم این است که در چه راستایی گام بر می داریم .توماس ادیسون
لازمه موفقیت ،در توانائی تمرکز انرژی ذهنی و جسمی وبدون وقفه بروی یک مسئله است بی آنکه احساس خستگی کنید.توماس ادیسون
انسان هنوز خارق العاده ترین کامپیوتر است . توماس ادیسون
من در زندگیم حتی یک روز هم کار نکرده ام. آنچه انجام داده ام، تفریح بوده است.توماس ادیسون
آنان که در زندگی پیروز و کامیاب شده اند، نخست از نظر فکر و روح، پیروز و کامیاب بوده اند.توماس ادیسون
نیایش اگر به گونه ی تهاجمی و با پافشاری و پی در پی انجام گیرد، به اجابت می رسد.توماس ادیسون
همچون اسفنج که آب را در بر می گیرد، شما هم اندیشه های خوب را در بر گیرید و آن را در خدمت هدف خویش قرار دهید.توماس ادیسون
نام نیک پیراهنی است که هرگز کهنه نمی شود.توماس ادیسون
زنها اختراعهای بزرگی نکرده اند، اما مخترعان بزرگ را پرورش داده اند.توماس ادیسون
طعم بسیاری از شکست های زندگی را کسانی چشیده اند که در دو قدمی کامیابی از تلاش خود دست کشیده اند.توماس ادیسون
من شکست نخورده ام، تنها هزار راه حل پیدا کرده ام که به کار نمی آیند.توماس ادیسون
هر پیشرفت و موفقیتی از اندیشه سر چشمه میگیرد. توماس ادیسون
من کار را از همان جایی که دگران رهایش کرده اند،آغاز کرده و دنبال میکنم. توماس ادیسون

منبع:http://jomalatziba.ir/post-28.aspx

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , barca , maryami , eagle , sepid
ارسال: #۱۶۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ، توسط maryami.)
انرژی مثبت
یک تکه یخ را که تا دمای ۵۰ - درجه سانتی گراد سرد شده بردارید و به آن گرما بدهید ، ابتدا هیچ اتفاقی رخ نمی دهد . این همه انرژی گرمایی صرف می شود ولی هیچ نتیجه ی قابل رویتی مشاهده نمی شود . ناگهان ، در دمای صفر درجه ، یخ ذوب و به آب تبدیل می شود . کار را ادامه بدهید . باز هم انرژی فراوانی صرف می شود بدون آنکه تغییری مشاهده گردد . تا اینکه وقتی به حدود ۱۰۰ درجه سانتی گراد می رسیم ، حباب و بخار ایجاد می شود !

و نتیجه ؟

این احتمال وجود دارد که ما انرژی زیادی را صرف کاری کنیم ، مثلا صرف یک پروژه ، یک شغل و حتی یک قالب یخ و با این وجود به نظرمان برسد که هیچ نتیجه ای نگرفته ایم . اما در حقیقت انرژی ما دور از چشممان در حال ایجاد دگرگونی بوده است . کار خود را ادامه دهید و مطمئن باشید که دگرگونی از راه خواهد رسید .
این اصل را به خاطر بسپارید ، بی جهت دچار هراس نشوید و یاس را نیز به خود راه ندهید و بدانید که : هیچ تلاشی ، بی نتیجه نمی ماند.

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , Aurora , fatima1537 , Lantern , انرژی مثبت , **sara** , diligent , - rasool - , SaMiRa.e , Parva , arixooo , frg_2009 , eris229 , mosaferkuchulu , ماه بانو , Ali-B , Pakzad , saba_1984 , GoodStudent67

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کوچکترین عدد مثبت قابل نمایش rezajam ۱ ۲,۲۰۷ ۰۹ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: reza.bsh
  مثبت کردن وزن یالها و حل با دایجسکترا shayesteNEY ۳ ۱,۸۸۲ ۰۴ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Hamid_0311
  چگونه برای زندگی بهتر افکار مثبت داشته باشیم؟ پشتکار ۱۰ ۹,۸۹۹ ۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  انتخاب با ماست: افکار منفی یا مثبت، مخرب یا سازنده S_Mehrjoyan ۱۴ ۴,۹۵۱ ۰۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Riemann
  سوال ۳۵ آیتی ۹۰- تعداد مقسوم علیه های مثبت lotus ۳ ۳,۲۶۸ ۰۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Ada Lovelace
  کامپیوتر۸۷- جستجو در آرایه مرتب با اعضای مثبت و منفی tayebe68 ۶ ۳,۹۰۶ ۲۹ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ada Lovelace
  کوچکترین عدد مثبت tabassomesayna ۱ ۱,۸۳۲ ۲۴ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: izadan11
  فازهای مثبت برای کنکور tohidi4503 ۱۷ ۹,۲۳۱ ۰۱ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: explorer
  جادوی مثبت اندیشی... rahayi ۲ ۲,۱۱۶ ۱۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: *afsoon*
  قابلیت مشاهده رای‌های مثبت و منفی برای مدیران admin ۳۰ ۲۶۵ ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close