زمان کنونی: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چرا موضوعی که ایجاد کردم پاک شده؟

ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۱۱ ب.ظ
Question چرا موضوعی که ایجاد کردم پاک شده؟
من چند روز پیش ی موضوعی با عنوان منو برای ارشد راهنمایی کنید ایجاد کردم و تا امروزم این موضوع بود و دنبال راهنمایی های دوستان بودم اما الان این موضوع پاک شده یکی به من بگه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۳۶ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ ب.ظ، توسط n.mehr.)
RE: چرا موضوعی که ایجاد کردم پاک شده؟
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی ممنون
وا چرا بردنش اونجا؟
جالبه موضوع خودمو جا به جا کردن اما اصلا ی اطلاعیه ندادن که جا به جا شده

لطفا این موضوع منو برگردونید همین جا اخه چه کارش به grid?????
۰
۰
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۰۰ ب.ظ
به نظر منم بهتره وقتی موضوعی را جابجا میکنید به نویسنده هم اطلاع بدین تا خودش بدونه موضوع کجاست چون برا خودم هم این اتفاق افتاده بود و من هنوز دنبال اون سوالم هستم و نمی دونم کجاست !!!!!!!!!!!

"وقتی تنها می شوی بدان خدا همه را بیرون کرده تا با تو تنها باشد"
۰
۰
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ ب.ظ، توسط luna.)
من نمی خوام وارد یک بحث پیچیده بشم. فقط این رو بدونین که همین امروز کلی پست در جاهای نامناسب زده شدن یا عناوین مبهم و تکراری دارن یا ... .
من در مورد این ۲ تا پستی که شما میگید نمی دونم چیه ولی اکثر افرادی که اینجا میان فقط می خوان جواب سوالشون رو بگیرن و برن و اصلا توجهی به بقیه قسمت ها نمی کنن. هیچ کس از خودش انتظار نداره که پست درست بزنه ولی همه از مدیر انتظار دارن که پاسخگویی همه کارای اشتباه دیگران باشه و کافیه که مدیر یک اشتباهی کنه تا سیل پیام های خصوصی و پست ها زده بشه.
مثلا دعوت نامه یادمان چه ربطی به بحث عملی کامپیوتر داره
عنوان لطفا کمکم کنید که وقتی واردش میشید می بینید که در مورد زبان هست و در بخش سوالات ارشد زده شده
سوالات پی در پی در مورد اینکه این پست کجاست! مگه مدیر مسئول سرچ پست های اینجاست! اونم پستی که پیدا کردنش اصلا کاری نداره
پست های کاملا تکراری که باید با هم ادغام شوند.
و ...
اینا فقط قسمت هایی از مسایلی بود که همین امروز در این تالار رخ داده شده.

مثلا خود شما می تونستید خیلی راحت برید و در قسمت پست های ارسال شده خودتون بگردید و ببینید پستتون به کجا منتقل شده یا با چه پستی ادغام شده. اینکه انتظار داشته باشین مدیر بیاد پایین همه پست ها توضیح بده که چی کار کرده که نمیشه. اونوقت نصف پست های این تالار باید ادغام شد و منتقل شد و بسته شد باشه.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , Fardad-A , M.H.P , homa , sepid , - rasool - , Mansoureh , انرژی مثبت , admin , aatwo
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۱۶ ب.ظ
خوب راستش شما درس میگین ولی یه اطلاع دادن فک نکنم خیلی کار سختی باشهHuh ،پست خودم فک کنم کلا حذف شده بود
تازه تو مانشت ماشا... اینقدر پست هس که خودم دنبال یه پست رو قبلا دیده بودم ولی بعدا که خواستم دوباره برم گمش کردم خدا شکر الان پیدا کردمSmile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ، توسط n.mehr.)
RE: چرا موضوعی که ایجاد کردم پاک شده؟
من عذرخواهی میکنم
منظورم این نبود که شما یا مسولین دیگه بیان توضیح بدید
در فرومهای دیگه به صورت خودکار اگه پستی انتقال داده بشه پیغام میدن
تازه من زمانی که سعی کردم به موضوعم درسترسی پیدا کنم مدام پیغام خطا میداد واسه همین فکر کردم پاک شده
من به نظر خودم موضوعمو در جای درستی ایجاد کردم چرا که من راهنمایی خواستم واسه ارشد و در قسمت مشاوره واسه ارشد هم موضوعمو ایجاد کردم
به هر حال امیدوارم کسی که مسول این کار هست به این موضوع رسیدگی بکنه چون من کلی سوال دارم و هنوز به جوابهایم نرسیدم
ممنون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.H.P , luna , 70raouf , انرژی مثبت
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ ب.ظ
دوستان تقریبا" در اکثر موضوعات در مانشت مطلب هست. بیش از نیمی از تاپیکهای جدید تکراری هستند. از طرفی اگه هر کس هر جا دوست داشت پست بزنه دیگه پیدا کردن مطالب سخت میشه. مدیران تاپیکهای مشابه را ادغام ،موضوعات نامرتبط را منتقل و اگه موضوع خیلی تکراری باشه حذف میکنند. روزانهتعداد پستها و تاپیکها خیلی زیاده و در اکثر مواقع اطلاع بافراد وقت زیادی میگیره. من از این بابت عذر خواهی میکنم و انتظار دارم برای اینکه مانشت برای همه قابل استفاده باشه و پستهاتون دیده بشه،قبل از ایجاد تاپیک سرچ کنید و در صورت لزوم در تالار مناسب و مرتبط تاپیک بزنید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.H.P , fatima1537 , luna , انرژی مثبت , admin , aatwo
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ ب.ظ

البته من منظور بدی نداشتم امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه فقط یه پیشنهاد دادمUndecidedUndecidedUndecidedUndecided

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , fatima1537 , aatwo
ارسال: #۱۰
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
من از این دوستمون عذر می خوام چون به اشتباه ادغام کرده بودم و با گزارش دوستان جداش کردم.
از اون جایی که تاپیک های مشابه زیاده معمولا هر چند وقت یه بار باید وقت زیادی رو برای ادغام یا انتقال پستها بذاریم. چندین بار هم به صورتهای مختلف تذکر دادیم که دوستان لطف کنند حداقل اگر یه تاپیک جدید ایجاد می کنند قبلش یه نگاه بندازند ببینند واقعا تاپیکی با موضوع مشابه وجود نداره که بجای ایجاد یه تاپیک جدید یه ارسال رو در اون بخش داشته باشن بعلاوه حداقل کاری که انتظار میره انجام بشه اینه که عنوان تاپیک رو متناسب با محتوای اون انتخاب کنند و تاپیک رو در بخش مرتبط با خود ایجاد کنند حالا ممکنه یکی ندونه دقیقا تاپیک در کدوم یکی از دو بخش ایجاد کنه اون زیاد مهم نیست ولی به قول دوستان گاها می بینیم که تاپیک در یه بخش کاملا نامرتبط ایجاد شده که نه تنها یه مدیر بلکه یه کاربر تازه وارد هم متوجه این مطلب می شه.

مساله اینه که بسیاری از کاربران فکر می کنند اگه یه تاپیک جدید باز کنند یا عنوان رو مهم و فوری بذارن بقیه سریعتر جواب میدند ولی به نظرم این طور نیست چون کاربر برای باز کردن یه تاپیک بیشتر به عنوانش دقت می کنه تا ببینه به موضوعی مرتبط می شه که بتونه کمکی کنه یا نه و وقتی این همه تاپیک با عنوان کمک و فوری و ... داریم دیگه این عناوین اون حساسیت رو در کاربر برای پاسخگویی ایجاد نمی کنه.
در مورد ادغام هم معمولا اطلاع میدیم ولی "ارسالهای من" در بالای تالار که برای راحتی کاربران در اینجا اورده شده می تونه کاربر رو براحتی به ارسالهاش راهنمایی کنه و در صورت ادغام متوجه بشه مثلا ممکنه یه روز ۱۰-۲۰ تا تاپیک رو ادغام کنیم حالا اگه بخوایم واسه همه اینا اطلاع رسانی کنیم وقت می گیره(در نظر نگیرید که فقط یه تاپیک ادغام می شه و اطلاع دادن به یه نفر زیاد سخت نیست. البته در این مورد به اشتباه این کار ور انجام داده بودم و متوجه نشدم)

البته این مطالب رو صرفا برای این دوستمون که تاپیک ایجاد کردند نمیگم بلکه کلی گفتم ضمن این که تاپیکی که ایجاد شده در بخش نامرتبطیه و مثلا خود من چون زیاد در مباحث مربوط به این بخش تسلطی ندارم کمتر سر می زنم و الان این تاپیک رو دیدم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.hooshmand , admin , Bache Mosbat , aatwo , 70raouf
ارسال: #۱۱
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ولی "ارسالهای من" در بالای تالار که برای راحتی کاربران در اینجا اورده شده می تونه کاربر رو براحتی به ارسالهاش راهنمایی کنه
در مورد لینک "ارسالهای من" این لینک یه مشکلی داره و اون هم اینه که هرموضوعی که ما تابحال در اون ارسالی داشته ایم(فرقی نمیکنه چه تاریخی باشه،حتی خیلی قدیمی) و جدیدا به روز شده باشه را براساس آخرین ارسال به ترتیب نزولی ، مرتب میکنه.ولی به نظرم زیاد مورد استفاده نخواهد بود ، اگر کاربرا بتونندآخرین ارسالهای خودشون رو ببینند مفید تره ، که البته لینکش در پروفایلشون هست ولی خب یکم راهش طولانیه بهتره لینکش بیاد بالای صفحه و به جای"ارسالهای من"قرار بگیره
یا اینکه "ارسالهای من" فقط شامل تاپیکهای پرسش و پاسخ درسی بشه.چون همیشه تاپیکهایی مثل مشاعره و هرچه میخواهد... در این لیست هستند
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  در مورد لینک "ارسالهای من" این لینک یه مشکلی داره و اون هم اینه که هرموضوعی که ما تابحال در اون ارسالی داشته ایم(فرقی نمیکنه چه تاریخی باشه،حتی خیلی قدیمی) و جدیدا به روز شده باشه را براساس آخرین ارسال به ترتیب نزولی ، مرتب میکنه.ولی به نظرم زیاد مورد استفاده نخواهد بود ، اگر کاربرا بتونندآخرین ارسالهای خودشون رو ببینند مفید تره ، که البته لینکش در پروفایلشون هست ولی خب یکم راهش طولانیه بهتره لینکش بیاد بالای صفحه و به جای"ارسالهای من"قرار بگیره
یا اینکه "ارسالهای من" فقط شامل تاپیکهای پرسش و پاسخ درسی بشه.چون همیشه تاپیکهایی مثل مشاعره و هرچه میخواهد... در این لیست هستند
فلسفه ارسالهای من پیگیری پاسخهای دیگران به سوالات و ارسالهای شماست. ولی به هر حال تاپیکهایی که ایجاد کردین هم براتون نمایش میده. کاربرد شما خیلی کاربرد محدودی هست.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
نقل قول: در مورد لینک "ارسالهای من" این لینک یه مشکلی داره و اون هم اینه که هرموضوعی که ما تابحال در اون ارسالی داشته ایم(فرقی نمیکنه چه تاریخی باشه،حتی خیلی قدیمی) و جدیدا به روز شده باشه را براساس آخرین ارسال به ترتیب نزولی ، مرتب میکنه.ولی به نظرم زیاد مورد استفاده نخواهد بود ، اگر کاربرا بتونندآخرین ارسالهای خودشون رو ببینند مفید تره ، که البته لینکش در پروفایلشون هست ولی خب یکم راهش طولانیه بهتره لینکش بیاد بالای صفحه و به جای"ارسالهای من"قرار بگیره
فلسفه ارسالهای من پیگیری پاسخهای دیگران به سوالات و ارسالهای شماست. ولی به هر حال تاپیکهایی که ایجاد کردین هم براتون نمایش میده. کاربرد شما خیلی کاربرد محدودی هست.
فلسفه اش رو همون موقع که ایجاد شد میدونستم چون پیگیر تغییرات سایت بودم.
نه کاربرد من هم محدود نبوده و در همین زمینه که گفتید بوده.
البته الان که استفاده نمیکنم چون کاری با درس ندارم! ولی اون موقع(دی و بهمن) هم که میخواستم استفاده کنم چند بار امتحان کردم و زیاد کاربردی نبود.من هم همش میرفتم تو پروفایلم و کلیک میکردم روی لینک ارسالهام.اینی که گفتم تجربه خودم بود
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۳۰۳ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۸,۲۷۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بلخره پیداش کردم nillshid ۰ ۹۹۸ ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۹۹۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  مرتبه ایجاد درخت rad.bahar ۱ ۳,۱۱۷ ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rad.bahar
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۹۱ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۳۱۵ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۵,۰۵۰ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۹۲ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close