زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی

ارسال: #۱۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ ب.ظ
خیلی ساده لوحانه است اگر بخوایم بپزیریم که کارهای خیر خواهانه و .... تو کت من نمیره
یادتون نره آمریکا برنجاشو ریخت تو دریا تا قیمت جهانی برنج نیاد پایین ، الان میاد کمک میکنه به آفریقا ؟؟؟
آفریقایی که خئدش همه چی داره و بدبختیش از استعمار همین کشوراست ....!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۵۸ ب.ظ
چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است

شمالم تا جنوبم عشق چه خاک و گندمی دارم

صدام یاری کنه باید بگم چه مردمی دارم
Heart
.
.
.
.
Heart
بگم
این حقه هیج کس نیست که با ثروت فقیر باشه
کسی که فرش میبافه نباید رو حصیر باشه
ارسال: #۱۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ب.ظ
یادگیری زبان انگلیسی همونقدر که برای خود ما مفیده ، برای طرف مخالفم مفیده ، راحت تر میتونه افکارشو به منو شما تزریق کنه
ارسال: #۱۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط Mansoureh.)
RE: برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی
به نظر من عنوان این پست باید عوض بشه! چون این جریان برنج رایگان فقط در ازای آموزش زبان انگلیسی نیست! اون بالا change category رو بزنید و موضوع رو عوض کنید.
مثلا ریاضی، جغرافی، شیمی و حتی زبان های دیگه مثل فرانسه، اسپانیایی، آلمانی و ایتالیایی!
برای همین اینقدر تند نرید... من پدرم با سازمان تغذیه یه جورایی در ارتباطه و میدونم که واقعا در این زمینه فعالند! به هر حال اگر احتمال ۰.۰۱٪ هم میدید ممکنه این کارتون موثر واقع بشه، دریغ نکنید... مگه چیزی ازتون کم میشه؟!

اینجا مراجعه کنید:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Change Your FATE
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern , Aurora , aatwo , maryami , Avicenna , hamed_k2
ارسال: #۲۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ق.ظ
خدا کنه برنجش مرغوب باشهTongueHeart
جدا از شوخی
کاش هیچکی تو دنیا گرسنه نمونه متاسفانه تو کشورمون هم اینقدر گرسنه هست که شب رو به صبح میرسونن

drink 8 glasses of water a day

سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh , a i , sepid , Aurora , maryami
ارسال: #۲۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ ق.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  به نظر من عنوان این پست باید عوض بشه! چون این جریان برنج رایگان فقط در ازای آموزش زبان انگلیسی نیست! اون بالا change category رو بزنید و موضوع رو عوض کنید.
مثلا ریاضی، جغرافی، شیمی و حتی زبان های دیگه مثل فرانسه، اسپانیایی، آلمانی و ایتالیایی!
برای همین اینقدر تند نرید... من پدرم با سازمان تغذیه یه جورایی در ارتباطه و میدونم که واقعا در این زمینه فعالند! به هر حال اگر احتمال ۰.۰۱٪ هم میدید ممکنه این کارتون موثر واقع بشه، دریغ نکنید... مگه چیزی ازتون کم میشه؟!

اینجا مراجعه کنید:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

منصوره خانم عزیز کاش میتونسم مثل شما راحت بیندیشم
اما از نظر من واقعا اینجوری نیست ، حساب دو دوتا چارتاست ؛ مگه میشه این همه فساد و جنگ و خونریزی و ... تو دنیا باشه و کاملا هم مشخصه که بانیش کیه ، بعد برن همینا به آفریقایی ها کمک کنن ؟ کم افریقا و امثالهم رو غارت کردند ؟ بعد بپزیرم که اینا صرفا اهداف خیر خواهانه دارند ؟؟؟ کاش اینجور بود و ای کاش ..
ضمنا کسی که بخواد کمک کنه شرط نمیزاره که اله کن بله کنین من کمک میکنم ، اون مسئله ارتباط پدرتون با سازمان تغذیه هم من نمیدونم چجوریه ، اما امیدوارم اونجوری باشه که خیر باشه
ارسال: #۲۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ق.ظ، توسط a i.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ق.ظ)agha_reza نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  به نظر من عنوان این پست باید عوض بشه! چون این جریان برنج رایگان فقط در ازای آموزش زبان انگلیسی نیست! اون بالا change category رو بزنید و موضوع رو عوض کنید.

اینجا مراجعه کنید:

اما از نظر من واقعا اینجوری نیست ، حساب دو دوتا چارتاست ؛ مگه میشه این همه فساد و جنگ و خونریزی و ... تو دنیا باشه و کاملا هم مشخصه که بانیش کیه ، بعد برن همینا به آفریقایی ها کمک کنن ؟ کم افریقا و امثالهم رو غارت کردند ؟ بعد بپزیرم که اینا صرفا اهداف خیر خواهانه دارند ؟؟؟ کاش اینجور بود و ای کاش ..
ضمنا کسی که بخواد کمک کنه شرط نمیزاره که اله کن بله کنین من کمک میکنم ، اون مسئله ارتباط پدرتون با سازمان تغذیه هم من نمیدونم چجوریه ، اما امیدوارم اونجوری باشه که خیر باشه

البته آقا رضا مسلما سیاستهای کلان کشوری مثل آمریکا در نهایت جنگ طلبانه هست اما سیاست های کلان !
ارسال: #۲۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ ق.ظ، توسط Mansoureh.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ق.ظ)agha_reza نوشته شده توسط:  منصوره خانم عزیز کاش میتونسم مثل شما راحت بیندیشم
ضمنا کسی که بخواد کمک کنه شرط نمیزاره که اله کن بله کنین من کمک میکنم

ببینید هیچ وقت نمیشه گفت که اگر پدر و مادری خوب باشن، حتما بچه اشون خوبه و بالعکس... حالا همینو بسط بده: اگر سیاست جامعه ای بد باشه دلیل نمیشه همه ی آدم هاش بد باشن... من نمیگم صد در صد کارهای اینا درسته، اصلا... ولی قبول ندارم که همه ی کارهاشون با نیت کاملا بدی صورت گرفته.
حرف من اینه که خوشبینانه عمل و فکر کنیم...

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ق.ظ)agha_reza نوشته شده توسط:  اون مسئله ارتباط پدرتون با سازمان تغذیه هم من نمیدونم چجوریه ، اما امیدوارم اونجوری باشه که خیر باشه

خیلی بهم بر خورد! امیدوارم با قصد بد این حرف رو نزده باشید Undecided

Change Your FATE
ارسال: #۲۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۵۰ ق.ظ
آقا رضا همینجایی که میگید همه آفریقا رو بدبخت کرده به همین زلزله زده های بم ۲ میلیارد دلار کمک کرد که معلوم نیست تو جیب کی رفته. کمکی که از جامعه جهانی به بم شد، میشد باهاش یه ابر شهر ساخت که متاسفانه هنوز هموطنانمون درگیر مسکن و امکانات هستند. زیاد تحت تاثیر خبرهای دروغ قرار نگیریم و به دور و بر خودمون هم نگاه بیاندازیم.
ارسال: #۲۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ق.ظ، توسط mamani.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  به نظر من عنوان این پست باید عوض بشه! چون این جریان برنج رایگان فقط در ازای آموزش زبان انگلیسی نیست! اون بالا change category رو بزنید و موضوع رو عوض کنید.

اینجا مراجعه کنید:

من از بس ذوق زده شده بودم به ایناش دقت نکردم
خوب شد گفتین
حالا من همش تو این سایتم.یکی بیاد منو از پای این سایت جمع کنهBig Grin

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ق.ظ)agha_reza نوشته شده توسط:  منصوره خانم عزیز کاش میتونسم مثل شما راحت بیندیشم

ببینید هیچ وقت نمیشه گفت که اگر پدر و مادری خوب باشن، حتما بچه اشون خوبه و بالعکس... حالا همینو بسط بده: اگر سیاست جامعه ای بد باشه دلیل نمیشه همه ی آدم هاش بد باشن... من نمیگم صد در صد کارهای اینا درسته، اصلا... ولی قبول ندارم که همه ی کارهاشون با نیت کاملا بدی صورت گرفته.

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ق.ظ)agha_reza نوشته شده توسط:  اون مسئله ارتباط پدرتون با سازمان تغذیه هم من نمیدونم چجوریه ، اما امیدوارم اونجوری باشه که خیر باشه

فکرکنم خیلی دارین سخت میگیرین
شما با نیت خودتون این کارو میکنین .بهتره خوش بین باشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: -Ali-
ارسال: #۲۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ق.ظ
ببینید به احتمال زیاد این سایت واقیعه چون تو سایت برنامه جهانی غذا هم در مورد این سایت توضیح داده .

بر فرض که این سایت اصلا این قضیه برنج رو هم نداره مگر چیزی از ما کم میشه که یک دقیقه وقتمون رو بگذاریم به سوالاتش جواب بدیم. نه وقتمون هدر میره نه اعتقاداتمون عوض میشه. اجباری هم که در کار نیست هر کسی خواست میتونه این کارو انجام بده هر کسی هم نخواست که دیگه خودش نخواسته. اگه این سایت واقعی نباشه ما چیزی رو از دست ندادیم خوبیش اینه که برای یک لحظه کوتاه هم که شده ما رو به یاد انسانهای دیگه که مثل ما حق زندگی دارند انداخته. این چیز خوبیه که حداقل میشه بهش اکتفا کرد. وگرنه سایتش واقعی هم نباشه چیزی به ما تحمیل نمیشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh , Lantern , -Ali- , aatwo , Avicenna , hardware23 , byb , sepid
ارسال: #۲۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ ق.ظ)mamani نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  خیلی بهم بر خورد! امیدوارم با قصد بد این حرف رو نزده باشید Undecided

فکرکنم خیلی دارین سخت میگیرین
شما با نیت خودتون این کارو میکنین .بهتره خوش بین باشیم

ببینید من اتفاقا خیلی آدم خوش بینی هستم ولی پست های ایشون (agha_reza) رو از اول بخونید متوجه میشید هیچ چیزی رو درست نگفتند! منظورم اینه که لحنشون خیلی بد بوده و خیلی تند برخورد کردند... من نمیتونم تحمل کنم کسی به پدرم بی احترامی کنه...

من هم گفتم که امیدوارم قصدشون بد نبوده باشه!

Change Your FATE
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۲۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ب.ظ، توسط agha_reza.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ق.ظ)agha_reza نوشته شده توسط:  منصوره خانم عزیز کاش میتونسم مثل شما راحت بیندیشم

من نمیفهمم واقعا دوست عزیز چرا ناراحت شدید ؟ حرف بدی نزدم ، عرض کردم ارتباط پدر بزرگوارتان با سازمان تغذیه نمیدونم چجوری ! خوب این چیش بده ؟ توهینه ، دروغه ؟ چیه ؟ عرض کردم نمیدونم چیه ، به نظر شما من میدونم ؟ تیکه دومشم عرض کردم این رابطه خیر باشه ، چیش غلطه ؟ دوست دارید بگم شر باشه ؟؟؟
به هر حال اگر ناراحت شدید عذر بنده رو بپزیرید .

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ ق.ظ)a i نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ق.ظ)agha_reza نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  به نظر من عنوان این پست باید عوض بشه! چون این جریان برنج رایگان فقط در ازای آموزش زبان انگلیسی نیست! اون بالا change category رو بزنید و موضوع رو عوض کنید.

اینجا مراجعه کنید:

البته آقا رضا مسلما سیاستهای کلان کشوری مثل آمریکا در نهایت جنگ طلبانه هست اما سیاست های کلان !

ai جان دوست عزیزم ، مرسی از پاسخت
ولی من میدونم سیاست های غیر کلان کشوری مثل آمریکا ، زمانی که منو شما مربوط بشه اونم جنگ طلبانه میشه !
صرفا جنگ نظامی منظورم نیست ، !

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ ق.ظ)a i نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ق.ظ)agha_reza نوشته شده توسط:  

اینجا مراجعه کنید:

ai جان دوست عزیزم ، مرسی از پاسخت
ولی من میدونم سیاست های غیر کلان کشوری مثل آمریکا ، زمانی که منو شما مربوط بشه اونم جنگ طلبانه میشه !
صرفا جنگ نظامی منظورم نیست ، !

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  آقا رضا همینجایی که میگید همه آفریقا رو بدبخت کرده به همین زلزله زده های بم ۲ میلیارد دلار کمک کرد که معلوم نیست تو جیب کی رفته. کمکی که از جامعه جهانی به بم شد، میشد باهاش یه ابر شهر ساخت که متاسفانه هنوز هموطنانمون درگیر مسکن و امکانات هستند. زیاد تحت تاثیر خبرهای دروغ قرار نگیریم و به دور و بر خودمون هم نگاه بیاندازیم.

ربطش به موضوع چیه ؟، مگه من از سیاست های مسئولین کشور دفاع کردم ، من درباره سیاست کشورهای غربی صحبت کردم ، کجای این مسئله دفاع از وضعیت کشور خودمونه ؟
شما فکر کن آفریقا و امثالهم خودشون بدبخت شدن . کمک کردن که کردن بنده خدا این یک هزارم حق خود شما بود که طی سالیان از همین کشور از همین مردم چپاول شد ، حالا از همون پول که مال خود شماست میدن به خودتون و متاسفانه محبوبیت کسب میکنن ، افرادی هم مثل شما فک میکنن آمریکا پدر دنیاست !
من نمیدونم چرا همه شما گارد گرفتین !

[[/quote]

ببینید من اتفاقا خیلی آدم خوش بینی هستم ولی پست های ایشون (agha_reza) رو از اول بخونید متوجه میشید هیچ چیزی رو درست نگفتند! منظورم اینه که لحنشون خیلی بد بوده و خیلی تند برخورد کردند... من نمیتونم تحمل کنم کسی به پدرم بی احترامی کنه...

من هم گفتم که امیدوارم قصدشون بد نبوده باشه!
[/quote]

اینکه چیزی رو درست گفتم یا نه ، نظر شماست ، و هر کس از دید خودش مسائلو میبینه ، به نظر منم شما هیچ چیزی رو درست برداشت نکردید ، لحن بد منم (به فرض به فرض که بوده ) ربطش به شما بوده مگه ؟ مگه من با لحن بد درباره شما صحبت کردم ؟؟ شما مسائلو متاسفانه قاطی کردید ..
به هر حال بگذریم .
ارسال: #۲۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۲۷ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ ب.ظ)agha_reza نوشته شده توسط:  خیلی ساده لوحانه است اگر بخوایم بپزیریم که کارهای خیر خواهانه و .... تو کت من نمیره
یادتون نره آمریکا برنجاشو ریخت تو دریا تا قیمت جهانی برنج نیاد پایین ، الان میاد کمک میکنه به آفریقا ؟؟؟
آفریقایی که خئدش همه چی داره و بدبختیش از استعمار همین کشوراست ....!

تا حدودی قابل قبوله.
به هر حال وقتی میگی غرب و سیاست غریی تو ذهن من دو چیز متبادر میشه -حالا ممکنه بعضی جاها این طوری هم نباشه-: استعمار و استثمار ثروت ملتهای دیگه تا جایی که بشه با مدیا سر و ته قضیه رو هم آورد به هر طریق ممکن حتی راه اندازی جنگهایی که منجر به کشتارهای چند ده هزار و چند صد هزار نفری و بی خانمانی چند ملیون نفری میشه و از طرفی تبلیغات بسیار قدرتمند برای هدایت افکار عمومی و نشون دادن چیزی از خودشون که نیستن.
البته تکنیکهای رسانه ای رو به کار می برن که جای صحبتش اینجا نیست: مثلا ظاهرا هیچ چیزی سانسور نمیشه ولی جریان اصلی مسائلی رو که میخواد گنده میکنه و چیزایی که نمیخواد دیده بشن رو کم اهمیت تر از اونی که هست به تصویر میکشه.
چندصدهزار نفر تو جنگ عراق کشته شدن و چند ملیون نفر آواره. گندش هم دراومد ولی هیچکی نتونست بگه یا نگفت بالای چشمت ابروئه!
اگه بخوهیم تو این چارچوب نگاه کنیم هر طور عمل خیرخواهانه از طرف دولت ها و حکومتهای غربی رو تحت همین مساله باید ببینیم.

فارغ از اینها و اگر موضوع رو خیلی ساده ببینیم همون طوری که ساده هم هست و اصولا نباید همه غربیها رو هم یک کلیت متشکل یکپارچه دید، این یه ایده تبلیغاتی درآمدزای خیلی جذابه حتی اگر به آفریقایی ها کمک هم بشه!
ارسال: #۳۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۵:۰۹ ب.ظ
آقا رضا یعنی اینی که کشور ما الان اینجاست بخاطر استثمار غرب هست یا عدم کفایت مسئولین؟ پس جایگاه کشورها هم همش بخاطر استثمار دیگران نیست. کسی امریکا رو پدر دنیا نمیدونه. خیلی ضعفها داره و خیلی اشتباهات و ظلمها هم کرده. گرچه باید پذیرفت ابرقدرت هست. اما اینکه فکر کنیم هرکاری امریکا میکنه دسیسه هست و شیطان بزرگ این چرت و پرتهایی که یه عده فقط برای منظورهای خاص میگن و اندکی هم متاسفانه باور مبکنن. تو کشور آمریکا پر CHARITY های مختلف هست که کارهای بشردوستانه زیادی هم میکنن و خیلی کارها هم بخاطر مردمش آمریکا نمیتونه انجام بده. معلومه بفکر منافع خوش هست دلشم برای جای دیگه نمیسوزه . بایدم اینطور باشه. اما اینطور نیست که هرکاری دلشم بخواد بتونه بکنه. چرا آمریکا جنگ ویتنام رو باخت . بخاطر اینکه زور ویتنام زیاد بود؟ نخیر باطر فشار جهانی و فشار مردم و NGO های داخل کشورش بود که شکست رو پذیرفت. پس هر اقدام بشردوستانه که محدود به سایت هستش رو به آمریکای جهانخوار نسبت ندیم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۲۲ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۹۵۰ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۲۹۹ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۶۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۸۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۴۵ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۱,۱۳۷ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۲,۰۸۴ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۷۲۴ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
  اصطلاحات انگلیسی با رنگ‌ها آموزش زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۶۲ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close