زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در مورد مهندسی نرم افزار پیشرفته کتاب پرسمن فصل های۲۳ به بعد کسی voic داره؟می میخرم

ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط SARA.2009.20.)
در مورد مهندسی نرم افزار پیشرفته کتاب پرسمن فصل های۲۳ به بعد کسی voic داره؟می میخرم

samane.zamani23@yahoo.com
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۴۰ ب.ظ
ندارید؟
۰
۰
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ ق.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ)SARA.2009.20 نوشته شده توسط:  در مورد مهندسی نرم افزار پیشرفته کتاب پرسمن فصل های۲۳ به بعد کسی voic داره؟می میخرم

فکر کنم دوستان ما در این انجمن سخاوتمند تر از این حرفا باشند که بخوان در ازای یه سری فایل از کسی که دنبال یادگیریست پول قبول کنند..من ندارم متاسفانه اما یه راهنمایی می تونم بهت بکنم اونم اینه که دنبالش نباش..کلاس های دکتر سلاجقه رو من شرکت کردم..اونقدرا که فکر میکنی حرفای مهمی زده نمیشه..همون کتاب رو بخونی یقین داشته باش که نه تنها واسه کنکور کافیه بلکه خیلی چیزای اضافی هم یاد میگیری..به سوالات چند سال پیش نگاه کن..من امسال ۵ تا تست مهندسی نرم افزار رو درست جواب دادم..فقط یکو نزدم که اونم واقعا مربوط به این درس نبود و بیشتر به اقتصاد مهندسی می خورد..اگه دیده باشی سولارو متوجه منظورم میشی..موفق باشی

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , SARA.2009.20
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ ق.ظ
نرم افزار
(۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ق.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ)SARA.2009.20 نوشته شده توسط:  در مورد مهندسی نرم افزار پیشرفته کتاب پرسمن فصل های۲۳ به بعد کسی voic داره؟می میخرم

فکر کنم دوستان ما در این انجمن سخاوتمند تر از این حرفا باشند که بخوان در ازای یه سری فایل از کسی که دنبال یادگیریست پول قبول کنند..من ندارم متاسفانه اما یه راهنمایی می تونم بهت بکنم اونم اینه که دنبالش نباش..کلاس های دکتر سلاجقه رو من شرکت کردم..اونقدرا که فکر میکنی حرفای مهمی زده نمیشه..همون کتاب رو بخونی یقین داشته باش که نه تنها واسه کنکور کافیه بلکه خیلی چیزای اضافی هم یاد میگیری..به سوالات چند سال پیش نگاه کن..من امسال ۵ تا تست مهندسی نرم افزار رو درست جواب دادم..فقط یکو نزدم که اونم واقعا مربوط به این درس نبود و بیشتر به اقتصاد مهندسی می خورد..اگه دیده باشی سولارو متوجه منظورم میشی..موفق باشی

این مباحٍث واسه کنکور نیست

تا فصل ۲۲ واسه کنکوره
این مباحٍث مهندسی نرم افزار پیشرفته که فکر کنم بچه ها تو مقطع ارشد داشته باشند
۰
۰
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۳ ب.ظ
دوستان دانشجوی ارشد اگه کسی این ویسها را داره،همکاری کنید با ایشان.
اگه در تهران هم کسی داره بمن بگه تا بفرستم کپی ازتون بگیرن. البته من گفتم مانشتیها در کمک رسانی دریغ نمیکنن ولی خواستند من هم ازتون بخواهم.ممنونم از همکاریتون.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱
۰
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ب.ظ
جواب
فکر کنم دوستان درست متوجه شدم ؟؟؟؟؟ ایشون مهندسی نرم افزار رو برای کنکور ارشد می خوان یا دکترا ؟؟؟؟؟چون گفتن درس مهندسی نرم افزار پیشرفته !!!! اگه دروس دانشگاهی مقطع ارشد منظوره من شاید تونستم یه صدای این استاد رو پیدا کنم براتون

چه دوستی پاکی دارند کفشها...
هر کدام که گم شوند....
آن یکی را آواره خودش میکند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SARA.2009.20
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ، توسط SARA.2009.20.)
واسه کنکور نمیخوام
واسه امتحان میخوام درس اختیاری دوره ارشده
فکر کنم توی ارشد هم درس داده بشه
به شرطی از کتاب ÷رسمن باشه

از فصل ۲۳ تا ۳۲ کتاب پرسمن
۰
۰
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ ب.ظ
لینک دانلود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banou
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۰ ب.ظ
چرا کسی کمکم نمیکنه

هر چی هزینش باشه بهتون میدم
۰
۱
ارسال: #۱۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۴۷ ب.ظ
نمیدونم چرا شما فکر میکنید اینجا بازار ناصرو خسرو هست و مدام میگید هزینه!!!
من واقعا" متاسفم که تصور شما اینجوری است!

مطمئنا" من بشما قول میدم اگه کسی داشت بهتون میداد. اگه از مانشت و بچه های مانشت میخواید ویس را تهیه کنید من توصیه میکنم گزینه دیگری غیر از گوش دادن به ویس را انتخاب کنید. اگه داشتند تا حالا بهتون میدادند.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avicenna , Aurora , M.H.P , Bache Mosbat , ahmadi_development , Parva
ارسال: #۱۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ ب.ظ
لطفا در قسمت مناسب تاپیک ایجاد کنید.
منتقل شد به دانلود منابع

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۱
۰
ارسال: #۱۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۱۱ ب.ظ
کمکم کنیدد خواهش میکنم
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۶ ب.ظ
کمکم کنید خواهش میکنم
۰
۲
ارسال: #۱۴
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۹ ب.ظ
بچه ها ندارید؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۲ ب.ظ
بچه ها من امتحان دارم میافتم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۶۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۹۴ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۸۶ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۹۰۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۶۶۹ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۷۰ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۸۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۸۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۷۲ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close