زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فوری: خریدار کتاب شبکه دکتر حقیقت

ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ ب.ظ
سلام

خریدار کتاب دکتر حقیقت هستم. آخه من شهرستان هستم اینجا گیر نمیآد
اگه کسی بتونه برام تهیه کنه از خجالتش درمیآم
مرسی

email :ajavooon.com
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۵ ب.ظ
به نظرم کمی صبر کنین
من این کتاب رو دارم (مال سال ۹۰)
ولی ظاهرا دکتر حقیقت گفتن که برای امسال کتاب شبکه ویراست جدید رو منتشر می کنن
اون موقع اقدام کنین برای خریدنش خیلی بهتر میشه چون تجربه نشون داده وقتی دکتر حقیقت ویراست جدیدی برای کتابی میدن تو بازار واقعا نسبت به ویراست قبلی خیلی بهتر شده
فکر میکنم نهایتا تا شهریور این کتاب جدیدشون بیاد. شایدم زودتر
تا اون موقع سعی کنین از کتاب گارسیا استفاده کنین که خیلی برای کنکور به درد میخوره
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ ب.ظ
RE: فوری: خریدار کتاب شبکه دکتر حقیقت
حرف دوستمون رو تایید می کنم انگار منبع شبکه عوض شده به خاط همین دکتر انگار قراره تغییراتی در کتابش انجام بده

یک روز نسیم خوش خبر می آید
بس مژده به هر کوی و گذر می آید
عطر گل عشق در فضا می پیچد
می آیی و انتظار سر می آید
۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۵ ب.ظ
کتاب جدید دکتر براساس کتاب اقای راس خواهد
در پلی تکنیک مدتی هست این کتاب تدریس میشه!
۹۱ هم از این منبع سوالات اومده بود.
۱
۱
ارسال:
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ق.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  به نظرم کمی صبر کنین
من این کتاب رو دارم (مال سال ۹۰)
ولی ظاهرا دکتر حقیقت گفتن که برای امسال کتاب شبکه ویراست جدید رو منتشر می کنن
اون موقع اقدام کنین برای خریدنش خیلی بهتر میشه چون تجربه نشون داده وقتی دکتر حقیقت ویراست جدیدی برای کتابی میدن تو بازار واقعا نسبت به ویراست قبلی خیلی بهتر شده
فکر میکنم نهایتا تا شهریور این کتاب جدیدشون بیاد. شایدم زودتر
تا اون موقع سعی کنین از کتاب گارسیا استفاده کنین که خیلی برای کنکور به درد میخوره

منم شهرستانیم و کتاب شبکه نیاز دارم Sad اینجا تکی نمیدنو دارن اذیت می کنن Sad

چرااا.... چرا....
۰
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۲۵ ق.ظ
سلام دوستان.
نمایندگی های پارسه بچه های شهرستان رو خیلی آزار می دن. تک هم نمی فروشن دیگه (مثل اینکه از مرکز دستور رسیده تک فروشی نداشته باشند) و با اینکه بنده پک هوش مصنوعی رو قبلا خریدم و دیدم انصفا جز کتاب (سیستم عامل) دکتر حقیقت بقیه تعریف چندانی ندارند واقعا تویه کتم نمی ره که به خاطر نیاز به کتاب شبکه جدید دکتر حقیقت ۶ تا ۷ تا کتاب دیگه رو بصورت پک بخرم‌(اون هم از پارسه).
کسی دسترسی به خرید این کتاب داره بصورت تکی؟ می دونم مثل من خیلیا هستن منتظر این کتاب. آخه این دیگه نامردیه کتاب رو به زور پک خریدن.
گفتم یه امتحانی بکنم درخواست بدم اینجا Smile
تشکر.
۰
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ق.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  ولی ظاهرا دکتر حقیقت گفتن که برای امسال کتاب شبکه ویراست جدید رو منتشر می کنن
متاسفم برای این پستم
کتاب در حد چند تا تست تغییر کرده...
۱
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۸ ب.ظ
ظاهرا فقط نمایندگی تهران کتاب ها رو تکی میفروشن . من دادم واسم از تهران خریدن .

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  ولی ظاهرا دکتر حقیقت گفتن که برای امسال کتاب شبکه ویراست جدید رو منتشر می کنن
متاسفم برای این پستم
پس ویراست جدیدچندان تغییراتی نداشته؟؟؟؟اخه کتاب دکترحقیقت اصن جوابگوی سوالات شبکه ی کنکور۹۱ نیست.پس بایدچکارکرد؟؟؟Sad
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۵۴ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ)goldoonehkhanoom نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  ولی ظاهرا دکتر حقیقت گفتن که برای امسال کتاب شبکه ویراست جدید رو منتشر می کنن
متاسفم برای این پستم
پس ویراست جدیدچندان تغییراتی نداشته؟؟؟؟اخه کتاب دکترحقیقت اصن جوابگوی سوالات شبکه ی کنکور۹۱ نیست.پس بایدچکارکرد؟؟؟Sad

واقعا تغییر زیادی نداشته و متاسفانه ارزش خریدن رو نداره. انتظار خیلی بیشتری داشتیم که محقق نشد!
البته دیگه واقعا در مورد سوالات ۹۱ داره کمی بزرگنمایی کاذب میشه! درسته که سوالات ۹۱ کمی متفاوت بودن ولی تو همین مانشت تو یکی از مصاحبه ها خوندم که یه نفر با خوندن همین کتاب شبکه دکتر حقیقت تونسته ۴ تا از ۶ تا رو درست بزنه
تیپ سوالات عوض شده بود، ولی از بس همه عادت کرده بودن به تیپ قدیمی، همین عوض شدن تیپ و نوع سوالات باعث سردرگمی و شوک شده بود. وگرنه همه سوالات امسال هم از داخل سرفصل وزارت علوم بوده.
خود من با اینکه تقریبا فقط نصف کتاب شبکه حقیقت رو خونده بودم و حتی مرور هم نکرده بودم تونستم ۲ تا رو بزنم. (اگر مطالب رو مرور کرده بودم شاید ۴ یا حتی ۵ تا رو هم میتونستم درست بزنم)

اگر همین کتاب رو (به قول گاج) چندین بار بخونین و همه تست هاشو رو حل کنین و اشکالاتتون رو رفع کنین، مطمئن باشین از پس سوالات بر میایید.

یه نکته دیگه. تو این درس حل سوال خیلی مهمه. سعی کنین سوالات مختلف کتاب های مختلف رو حل کنین. باور کنین تو خیلی از مطالب مربوط به لایه پیوند داده و کنترل دسترسی به رسانه من فقط با حل زیاد سوالات مسلط شدم و با صرفا خوندن یه کتاب نمیشه خیلی انتظار زیادی داشت.

البته بازم میگم که منم انتظار داشتم که کتاب جدید اونقدری تغییرات داشته باشه که بشه بهش گفت ویراست جدید که متاسفانه این طور نبوده.
یه نکته هم بگم: اگر پارسال تیپ سوالات عوض شده بوده، ممکنه امسال دوبار عوض بشه و به روال سالهای قبلی برگرده. ممکن هم هست دوباره عوض بشه و یه چیز متفاوت با پارسال بشه. ولی هر جور که بشه فقط باید در نظر داشت که چیزی خارج از سرفصل نمیاد و باید رو مطالب مصوب زیاد کار کرد.
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۶۲ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۴۶ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۰۲ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۶۵ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۲۷ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۹۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  درخواست جزوه زبان تخصصی دکتر مظفری commasoud ۲۵ ۲۰,۹۷۷ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: miss meri
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۲۸ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۰۴ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close