زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی سوالات و مشکلات مطالعاتی جهت آماده سازی کنکور ۹۲

ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۵ ب.ظ، توسط دانیال شیرافکن.)
Question بررسی سوالات و مشکلات مطالعاتی جهت آماده سازی کنکور ۹۲
این عنوان مربوط به کسانیه که دارند برای کنکور ارشد ۹۲ مهندسی نرم افزار خودشونو آماده میکنن و عنوانش هست :
همه دوستان میتونن مباحثی رو که بلد نیستن یا اینکه سوال و مسئله ای دارن که براشون مبهمه رو اینجا مطرح کنن و شاید از این راه بتونن به تسلط مبحثی اون موضوع از طریق دوستان دیگه مانشتی دست پیدا کنن .
از همه دوستان عزیز خواهش می کنم که همکاری کنن .
با تشکر از همه
دانیال شیرافکن

فقط دروس مطالعاتی زیر :
گسسته
محاسبات عددی
آمار
ساختمان داده
نظریه زبان
مدار منطقی
سیستم عامل
معماری
الگوریتم
پایگاه داده

به سکوت سرد زمان ، به خزان زرد زمان
نه زمان را درد کسی ، نه کسی را درد زمان
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ ب.ظ، توسط دانیال شیرافکن.)
RE: بررسی سوالات و مشکلات مطالعاتی جهت آماده سازی کنکور ۹۲
سوال درس معماری
فصل اول کتاب پوران - سوال ۶۱
یکی اینو با فرمول حل کنه ، من متوجه نشدم چطوری حل میشه ، اگه توضیح هم بدید که دیگه خیلی باحال تر میشه .

فرض کنید تاخیر گیت های پایه برابر ۱ واحد باشد و از تاخیر not صرف نظر کنیم . اگر برای پیاده سازی یک ضرب کننده آرایه ای ۵ بیتی از بلوک های CLA چهار بیتی استفاده کنیم ، تاخیر این ضرب کننده چقدر است ؟
جواب میشه ۳۰

۰
۰
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ ب.ظ
گسسته
فصل دوم کتاب پوران
سوال ۳۶
یکی بگه که چرا توی کتاب طبق فرمول جلو نرفته و بجایی که ترکیب ۱۲ شی از ۳ شی را جواب اعلام کنه ، جواب رو ترکیب ۱۱ شی از ۳ شی اعلام کرده . یا من نتونستم بفممش یا اینکه اشتباه حل کرده .

سوال : چند عدد چهار رقمی وجود دارد به طوری که مجموع ارقام آن برابر ۹ شود ؟

جواب :ترکیب ۱۱ شی از ۳ شی

۰
۰
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ ب.ظ
سلام بچه ها.حمید هستم
کسی هست از الان شروع کرده باشه برا ارشد it
۰
۰
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۳ ب.ظ، توسط دانیال شیرافکن.)
(۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ)khorshidasemoon نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.حمید هستم
کسی هست از الان شروع کرده باشه برا ارشد it

سلام دوست عزیز ، من شروع کردم برای مهندسی کامپیوتر
روز ۱۲ ام که میخونم
روزی متوسط ۷ ساعت
درس های گسسته - سیستم عامل - ساختمان داده - مدار منطقی - معماری - الگوریتم - آمار - زبان رو شروع کردم هر کدوم هم ۲ یا ۳ تا منبع دارم که هر کدوم رو ۲ فصل تا حالا خوندم .

تست ها رو هر کی میتونه حل کنه تا یه کمکی هم به ما بشه

بچه ها :
میدونستید که اگه یک مثلت متساوی الاضلاع با ضلع ۲ داشته باشیم میتونیم اون مثلث رو به ۴ تا مثلث متساوی الاضلاع با ضلع ۱ تبدیل کنیم ؟
نکته ای از گسسته

۰
۰
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ، توسط n56.)
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ب.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  سوال درس معماری
فصل اول کتاب پوران - سوال ۶۱
یکی اینو با فرمول حل کنه ، من متوجه نشدم چطوری حل میشه ، اگه توضیح هم بدید که دیگه خیلی باحال تر میشه .

فرض کنید تاخیر گیت های پایه برابر ۱ واحد باشد و از تاخیر not صرف نظر کنیم . اگر برای پیاده سازی یک ضرب کننده آرایه ای ۵ بیتی از بلوک های CLA چهار بیتی استفاده کنیم ، تاخیر این ضرب کننده چقدر است ؟
جواب میشه ۳۰

همونطور که می دونید پوران برای این سوال جوابی نداده، من از جوابی که منبع دیگه ای نوشنه بود عکس گرفتم، امیدوارم مفید باشه.

[تصویر:  mem88IT]

(۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ب.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  گسسته
فصل دوم کتاب پوران
سوال ۳۶

می دونیم که جواب معادله ی a1+a2+a3+a4=9 وقتی که ai>=0 باشه، ترکیب (۱-۴) از (۱-۴+۹) یعنی ترکیب ۳ از ۱۲ هست (جواب مورد نظر شما) ولی a1 به عنوان رقم سمت چپ نمیتونه صفر باشه یعنی a1>0

پس معادله بالا به صورت b1+b2+b3+b4=8 که b1=a1+1 و bi>=0، بازنویسی میشه که جوابش میشه ترکیب ۳ از ۱۱
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh_aftab , دانیال شیرافکن
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۶ ب.ظ
تاپیک خوبیه
اما به این شکل با این حجم دروس به نظرم، بازدهی مناسبی نداشته باشه یا به علت تعدد مباحث ، آشفتگی پیش بیاد

بخش پرسش و پاسخ درسی تو تاپیک زیر تمامی مباحثو منظم پوشش میده
و حتی ممکنه قبلا اشکالات بررسی و پاسخ کامل داده شده باشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , دانیال شیرافکن , **sara** , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۹۵ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۸۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۹ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
Lightbulb نکات کاربردی جهت پایان نامه/مقاله نویسی αɾια ۱۳ ۸,۱۱۶ ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
Question راهنمایی جهت موضوع پایان نامه h_kh ۸ ۶,۵۴۳ ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: atee
  جهت تدریس در دانشگاه، نیاز به گذراندن دوره ی خاصی هست؟ arshad_95 ۴ ۴,۷۰۷ ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
Brick مشاوره جهت تست نفوذ ( Black Box ) Moslehi Arman ۱ ۲,۳۲۳ ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  منبع مناسب و مفید برای structure and written expersion جهت شرکت در MSRT لهمشد ۱ ۲,۹۴۷ ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zoshan3
  لیست کنفرانس های معتبر جهت ارسال مقاله alilash ۰ ۱,۷۶۷ ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close