زمان کنونی: ۰۲ خرداد ۱۴۰۳, ۱۰:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن همزمان برای دو گرایش یا دو رشته؟؟

ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۳۸ ق.ظ
کنکور نرم افزار و IT با هم .آیا ؟
با سلام خدمت دوستان . دیکه کم کم داره زمان ثبت نام کنکور ارشد فرا می رسه . من دو دل هستم که آیا در هر دو کنکور مهندسی کامپیوتر و IT شرکت کنم یا فقط مهندسی کامپیوتر ؟
راستش پارسال که کنکور تو یه روز بود چون کنکور IT صبح بود‌، بعد از ظهر دیگه خسته بودم و کنکور خوبی ندادم . اگه امسال هم بخواد مثل پارسال تو یه روز باشه‌، منو می ترسونه . آخه می دونید من واسه نرم افزار سرمایه گزاری کردم( یعنی دارم میخونم )اگه کنکور کامپیوتر صبح بود می گفتم اشکال نداره فوقش بعد ازظهری رو خراب می کنم . اما متاسفانه برعکسه . این شد که گفتم با شما دوستان مانشتی مشورت کنم ببینم چطوریاست ؟ به نظرتون هر دو رو شرکت کنم یا نه ؟
آخه از یه طرفی هم کنکور مهندسی کامپیوتر جوریه که اصلا نمی شه روش حساب باز کرد .ممکنه بعد بگی کاش IT شرکت کرده بودم شاید نتیجه بهتری می گرفتم .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , sina_n , Maryam-X , Sinax
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۲۰ ق.ظ
خوب هر دوشو ثبت نام کن اگه تو یه روز بود امتحان نده! مثلا من سال پیش فکر می کردم مثل سالای قبل تو دو روزه ولی وقتی دیدم تو یه روزه IT رو شرکت نکردم. من که فکر می کنم قبول شدن تو کامپیوتر راحت تره چون تعداد قبولیا بیشتره و وقتی تمرکزت روش باشه دیگه به نظرت یه جوری نمیاد! 

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۸۹, ۰۶:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۸۹ ۰۶:۱۷ ق.ظ، توسط ف.ش.)
خوبی هر دو رو امتحان دادن اینه که استرس آدم کم میشه میشه اگه یکی رو احیانا خراب کردم امیدی به دومی هست ولی اگه توی یک روز باشه واقعا بده منم پارسال خیلی خسته شدم مخصوصا که نرم افزار خودش هم توی دو روز برگزار میشه و تازه محل آزمون اول و دوم خیلی از هم دور بود.
امیدوارم امسال دیگه اینجوری نباشه!
به نظر من هم ثبت نام کن فوقش نمیری امتحان بدی.(۱۰۵۰۰ به نفع سنجش!!!)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , Sinax
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۸۹, ۰۷:۰۶ ق.ظ
من هر دو رو ثبت نام میکنم البته من برای IT خوندم و نرم افزار رو هم شرکت میکنم البته همین جوری !!!!

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۲۸ ب.ظ، توسط parsaNA.)
RE: کنکور نرم افزار و IT با هم .آیا ؟
ممنون ازluna ,yasemi,afagh
(۰۶ آبان ۱۳۸۹ ۰۲:۲۰ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  خوب هر دوشو ثبت نام کن اگه تو یه روز بود امتحان نده! مثلا من سال پیش فکر می کردم مثل سالای قبل تو دو روزه ولی وقتی دیدم تو یه روزه IT رو شرکت نکردم. من که فکر می کنم قبول شدن تو کامپیوتر راحت تره چون تعداد قبولیا بیشتره و وقتی تمرکزت روش باشه دیگه به نظرت یه جوری نمیاد!

همین دیگه لونا جان . منم تو همین موندم . آخه به احتمال ۹۰ درصد تو یه روزه . پس به نظر شما ثبت نامش باید کار بی فایده ای باشه . درسته ؟ در مورد تمرکز باهاتون موافقم . اما در مورد قبولی در نرم افزار یه بحث گسترده اس که نمی شه تعیین کرد که قبولی تو IT راحت تره یا نرم افزار . اما به نظر من قبولی تو نرم افزار سخت ترینه .

(۰۶ آبان ۱۳۸۹ ۰۶:۱۵ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  خوبی هر دو رو امتحان دادن اینه که استرس آدم کم میشه میشه اگه یکی رو احیانا خراب کردم امیدی به دومی هست ولی اگه توی یک روز باشه واقعا بده منم پارسال خیلی خسته شدم مخصوصا که نرم افزار خودش هم توی دو روز برگزار میشه و تازه محل آزمون اول و دوم خیلی از هم دور بود.
امیدوارم امسال دیگه اینجوری نباشه!
به نظر من هم ثبت نام کن فوقش نمیری امتحان بدی.(۱۰۵۰۰ به نفع سنجش!!!)

ممنون از پاسختون .حق با شماست بهترین کار همینه نهایتش ۱۰۵۰۰ بی زبون رو ریختیم تو جیب سنجش . Big Grin
در مورد کاهش استرس هم موافقم . هفته آخر تصمیم می گیریم که چه کنیم . یا هر دو یا یکی . Huh

(۰۶ آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۰۶ ق.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  من هر دو رو ثبت نام میکنم البته من برای IT خوندم و نرم افزار رو هم شرکت میکنم البته همین جوری !!!!

به نظرم شرایط شما و همه IT‌ها خیلی ایده آله . چون همه انرژی تون رو تو کنکور IT تخلیه می کنید بعد نهایتش کنکور مهندسی کامپیوتر که هدف اصلی تونم نیست‌، خراب می کنین . خوش بحالتون . اگه منم واسه IT خونده بودم مشکلی نبود .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۴۵ ب.ظ
من پارسال هر دو رو شرکت کردم آی تی رو خیلی بهتر از کامپیوتر دادم چون آی تی صبح بود وکامپیوتر بعد از ظهر کلی انرژی‌ام گرفته شد .امسال رو هنوز نمی دونم چه کنم به نظرم لونا جان راست میگه ولی در کل کنکور در ۲روز خیلی خسته کنندست
۰
۰
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۳۰ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۴۵ ب.ظ)ROZA نوشته شده توسط:  من پارسال هر دو رو شرکت کردم آی تی رو خیلی بهتر از کامپیوتر دادم چون آی تی صبح بود وکامپیوتر بعد از ظهر کلی انرژی‌ام گرفته شد .امسال رو هنوز نمی دونم چه کنم به نظرم لونا جان راست میگه ولی در کل کنکور در ۲روز خیلی خسته کنندست

ممنون . نظرتون در مورد نظر آفاق خانم چیه ؟ Smile

۰
۰
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۴۷ ب.ظ
البته شما که برای IT نخوندید نباید خیلی امیدوار باشید و اینم باید در نظر بگیرید که اگه مثل پارسال باشه حسابی خسته کننده میشه

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۸۹, ۰۷:۱۸ ب.ظ
به نظر من ببینید واقعا دارید برای کدوم گرایش تلاش می کنید .البته افرادی هم این وسط هستن مثل خود من که باز وسوسه می شن هر دو رو امتحان بدن .با نظر آفاق موافقم .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۱۰
۰۶ آبان ۱۳۸۹, ۰۹:۳۰ ب.ظ
خوب واقعا یه نظر من منطقی نیست اگه واسه کامپیوتر می خونین صبحش IT شرکت کنید! چون یه کنکورشم آدمو خسته می کنه چه برسه به دو تا! تازه کنکور کامپیوتر ۲ روزه باید واسه روز دوم هم یکم انرژی نگه دارین. ولی حالا هیچی صد در صد نیست که شاید امسال IT یه روز دیگه باشه. بهتره بچه هایی که سال پیش کنکور دادن بیان نظر بدن ببینین ۲ تا رو دادن یا یکی و اونایی که دو تا رو دادن سر کنکور دومی می تونستن فکر کنن یا نه! به نظر من که دو تا کنکور تو یه روز کار خیلی سخت و اشتباهیه!

۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۷ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۳۸ ق.ظ، توسط parsaNA.)
(۰۶ آبان ۱۳۸۹ ۰۹:۳۰ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  خوب واقعا یه نظر من منطقی نیست اگه واسه کامپیوتر می خونین صبحش IT شرکت کنید! چون یه کنکورشم آدمو خسته می کنه چه برسه به دو تا! تازه کنکور کامپیوتر ۲ روزه باید واسه روز دوم هم یکم انرژی نگه دارین. ولی حالا هیچی صد در صد نیست که شاید امسال IT یه روز دیگه باشه. بهتره بچه هایی که سال پیش کنکور دادن بیان نظر بدن ببینین ۲ تا رو دادن یا یکی و اونایی که دو تا رو دادن سر کنکور دومی می تونستن فکر کنن یا نه! به نظر من که دو تا کنکور تو یه روز کار خیلی سخت و اشتباهیه!

آخه می دونین از یه طرف هم وقتی به کارنامه های سال های گذشته نگاه می کنیم می بینیم بیشتر کسایی که تو مهندسی کامپیوتر رتبه خوب آوردن IT هم شرکت کرده بودند و حتی رتبه بهتری هم تو IT آوردن . ولی نمی دونم اون سال‌ها هم ۲ تا کنکور تو ۱ روز بوده یا نه ؟ شما می دونین ؟ کلا درمورد این موضوع نظرتون چیه ؟

از دوستانی هم که سال های گذشته بودند و الان تو سایت عضو هستند مثل mahdieh-z و اعضای دیگه که رتبه های خوب هستند هم درخواست می کنیم راهنمایی کنند .

۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۷ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۲۵ ق.ظ، توسط leilast.)
(۰۶ آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۰۶ ق.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  من هر دو رو ثبت نام میکنم البته من برای IT خوندم و نرم افزار رو هم شرکت میکنم البته همین جوری !!!!
نقل قول: به نظرم شرایط شما و همه IT‌ها خیلی ایده آله . چون همه انرژی تون رو تو کنکور IT تخلیه می کنید بعد نهایتش کنکور مهندسی کامپیوتر که هدف اصلی تونم نیست‌، خراب می کنین . خوش بحالتون . اگه منم واسه IT خونده بودم مشکلی نبود .

چرا شرایط IT ‌ها ایده آله ,مگه چه فرقی میکنه؟
ما هم اگه بخوایم دو تا کنکور تو یه روز بدیم خسته میشیم
پارسال کنکورIT صبح بود ولی یادمه سال قبلش کامپیوتر صبح بود
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۷ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۵۹ ق.ظ، توسط sina_n.)
Big Grin RE: کنکور نرم افزار و IT با هم .آیا ؟
منم نمی‌دونم چی کار کنم . دستت درد نکنه که این سوال رو پرسیدی

من برای IT خوندم. این سازمان سنجش چرا از همین الان مشخص نمی‌کنه زمانبندی کنکورهارو

خیلی سخته ده هزار تومان رو بدیمو شرکت نکنیم . نه؟ Tongue

حالا اگه یه سال در میان عوض بشه کدوم صبح باشه چی کار کنیم Confused

یه سوالی هم دارم . کنکور مهندسی کامپیوتر کدام درساش روز اول و کدام درساش روز دوم برگزار می‌شه؟
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۷ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۰۳ ق.ظ، توسط luna.)
(۰۷ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۳۳ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۸۹ ۰۹:۳۰ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  خوب واقعا یه نظر من منطقی نیست اگه واسه کامپیوتر می خونین صبحش IT شرکت کنید! چون یه کنکورشم آدمو خسته می کنه چه برسه به دو تا! تازه کنکور کامپیوتر ۲ روزه باید واسه روز دوم هم یکم انرژی نگه دارین. ولی حالا هیچی صد در صد نیست که شاید امسال IT یه روز دیگه باشه. بهتره بچه هایی که سال پیش کنکور دادن بیان نظر بدن ببینین ۲ تا رو دادن یا یکی و اونایی که دو تا رو دادن سر کنکور دومی می تونستن فکر کنن یا نه! به نظر من که دو تا کنکور تو یه روز کار خیلی سخت و اشتباهیه!

آخه می دونین از یه طرف هم وقتی به کارنامه های سال های گذشته نگاه می کنیم می بینیم بیشتر کسایی که تو مهندسی کامپیوتر رتبه خوب آوردن IT هم شرکت کرده بودند و حتی رتبه بهتری هم تو IT آوردن . ولی نمی دونم اون سال‌ها هم ۲ تا کنکور تو ۱ روز بوده یا نه ؟ شما می دونین ؟ کلا درمورد این موضوع نظرتون چیه ؟

از دوستانی هم که سال های گذشته بودند و الان تو سایت عضو هستند مثل mahdieh-z و اعضای دیگه که رتبه های خوب هستند هم درخواست می کنیم راهنمایی کنند .

سالای قبل از سال پیش این مدلی بود
۵شنبه عصر: IT
جمعه عصر‌: کامپیوتر روز اول (زبان - ریاضی - مشترک)
شنبه صبح: کامپیوتر روز دوم(تخصصی ها)

احتمالا چون می خواستن شنبه هیچ آزمونی نباشه این کارو کردن که ۵شنبه صبح IT باشه و ۵شنبه عصر و جمعه صبح کامپیوتر
اکثر کسایی که من میشناسم کنکور IT رو شرکت نکردن. من امسال خیلی کسی رو سراغ ندارم که دو تا کنکور رو خوب داده باشه! ممکنه استثنائا چند نفر باشن ولی فکر نمی کنم در مورد اکثریت صدق کنه! حالا بازم بچه خودشون باید بیان بگن. اون کارنامه هایی که شما دیدین اگه همونایی باشه که منم دیدم مال سال پیش نیست مال سالای قبل تره!
یه موضوع دیگم هست که من تجربشو ندارم ولی خوبه بهش فکر کنین: اگه اول ازمون IT رو دادین و سوالا رو اون طور که می خواستین نتونستین جواب بدین فکر نمی کنین تو کنکور دومتون استرس و نگرانی بیشتری پیدا می کنین (البته عکس این موضوع هم صادقه)

(۰۷ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۲۵ ق.ظ)leilast نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۰۶ ق.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  من هر دو رو ثبت نام میکنم البته من برای IT خوندم و نرم افزار رو هم شرکت میکنم البته همین جوری !!!!
نقل قول: به نظرم شرایط شما و همه IT‌ها خیلی ایده آله . چون همه انرژی تون رو تو کنکور IT تخلیه می کنید بعد نهایتش کنکور مهندسی کامپیوتر که هدف اصلی تونم نیست‌، خراب می کنین . خوش بحالتون . اگه منم واسه IT خونده بودم مشکلی نبود .

نه همیشه IT قبل کامپیوتر بوده تا اونجایی که من یادمه!
خوب وقتی کنکور خودتو داده باشی دیگه نگرانی نداری با خیال راحت می ری سر جلسه کنکور بعدی واسه همین شرایط واستون خیلی بهتر از بچه های کامپیوتره!

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , leilast
ارسال: #۱۵
۰۷ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۲۸ ب.ظ
(۰۷ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۲۵ ق.ظ)leilast نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۰۶ ق.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  من هر دو رو ثبت نام میکنم البته من برای IT خوندم و نرم افزار رو هم شرکت میکنم البته همین جوری !!!!

لونا جان منظور من رو خوب متوجه شدن و پاسخ شما رو دادند.

(۰۷ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۴۳ ق.ظ)sina_n نوشته شده توسط:  منم نمی‌دونم چی کار کنم . دستت درد نکنه که این سوال رو پرسیدی

من برای IT خوندم. این سازمان سنجش چرا از همین الان مشخص نمی‌کنه زمانبندی کنکورهارو

خیلی سخته ده هزار تومان رو بدیمو شرکت نکنیم . نه؟ Tongue

حالا اگه یه سال در میان عوض بشه کدوم صبح باشه چی کار کنیم Confused

یه سوالی هم دارم . کنکور مهندسی کامپیوتر کدام درساش روز اول و کدام درساش روز دوم برگزار می‌شه؟

خواهش میکنم.
کامپیوتر روز اول‌ Sadزبان - ریاضی - مشترک)
کامپیوتر روز دوم‌ Sadتخصصی ها)

من بازهم پیگیر این موضوع هستم و با چند تا از دوستام مشورت می کنم نتیجه رو همین جا میگم .

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , sina_n

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۶۰۵ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۶,۰۲۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۸۲۷ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۰۷۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۱۱۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۵۳ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۶۵ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۹۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۲۱۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۴۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close