زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تغییر ضرایب علوم کامپیوتر.......نظر شما؟

ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط sahar_S_222.)
ضرایب علوم کامپیوتر تغییر کرد , گسسته و ساختمان داده و الگوریتم ادغام شد , همینطور سیستم های کامپیوتری هم با نظریه زبان ادغام شد به نظرتون بهتر شد یا بدتر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی قبلا که از هرکدوم ۱۵ سوال میومد امسال کمتر میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سطح سوالا به نظرتون بالا میره؟؟؟Huh
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , j87 , sd_javadi
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ب.ظ
والا این جوری که ما دیدیم یک درسم اضافه کردن شاید این ۲ تادرس باهم ۱۵ سوال بیاد معلوم نیست چجوری امسال ولی خدا بداد برسهUndecided

الهی افریدی مارا رایگان; وروزی دادی ما را رایگان; بیامرز مارا رایگان که تو خدایی نه بازارگان (خواجه عبداله انصاری)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_S_222 , mohammadali1990
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط sahar_S_222.)
اون درسی که شما گفتین تحقیق در عملیات ۱ هست که ضریبش واسه علوم کامپیوتر ۰ هست و مربوط به گرایش نظریه تصمیم و مهندسی دانش هست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ب.ظ، توسط sahar_S_222.)
RE: تغییر ضرایب علوم کامپیوتر.......نظر شما؟
اینکه ضریب ریاضی و امار کم شد واسه من که بهتر شد Big GrinCoolSmile
ولی ادغام کردن درسا فکر میکنم که از تعداد سوال ها کم میشه یعنی اگه سه چهار تا نرنی یا اشتباه بزنی الفاتحهههههههSadSad
کسی نیست نظر بده؟؟؟؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۱۶ ب.ظ
خوب حداقل فکر کنم امسال علوم بیشتر بگیره چون پارسال همچین رشته ای نبود ولی در هر صورت باید تحقیق در عملیات ۱ هم بخونیم مگه نع؟؟؟ در هر صورت باید ببینیم امسال چطوری سوالات میاد

الهی افریدی مارا رایگان; وروزی دادی ما را رایگان; بیامرز مارا رایگان که تو خدایی نه بازارگان (خواجه عبداله انصاری)
۱
۰
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۰۵ ب.ظ
RE: تغییر ضرایب علوم کامپیوتر.......نظر شما؟
(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ)gholamreza jalili نوشته شده توسط:  خوب حداقل فکر کنم امسال علوم بیشتر بگیره چون پارسال همچین رشته ای نبود ولی در هر صورت باید تحقیق در عملیات ۱ هم بخونیم مگه نع؟؟؟ در هر صورت باید ببینیم امسال چطوری سوالات میاد

الان علوم کامپیوتر ۲ گرایش داره یکی علوم و دیگری نظریه تصمیم و مهندسی دانش هست اگه بخوای گرایش علوم کامپیوتر شرکت کنی سر جلسه نمیخواد سوال های تحقیق در عملیات ۱ رو جواب بدی یعنی نخون ولی اگه نظریه تصمیم و مهندسی دانش که زیر مچموعه علوم کامپیوتر هست رو بخوای امتحان بدی باید بخونی
۰
۰
ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۵۰ ق.ظ
نمی دونم چرا هر سالی که من میخام کنکور شرکت کنم این همه تغییر ایجاد میشه! از نظر اینکه اهمیت ریاضی اومده پایین خوشحالم ولی از این نظر ک معلوم نیست چند تا سوال باشه و سطح شون چ تغییری کنه نگرانم!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۳۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۱,۲۵۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۴۹۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۲۹۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۴۸ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question تجربیات شما از مصاحبه دکتری ۹۸ aliali256 ۲۷ ۱۷,۵۲۱ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nima178
  شمارنده Sanazzz ۰ ۱,۳۷۶ ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  منابع پیشنهادی شما برای پایگاه داده و سیستم عامل پیشرفته آزمون دکتری نرم افزار damash ۵ ۶,۱۱۰ ۲۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: moh1374

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close