زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۱۸۱
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط jameshenas.)
سلام بچه ها چطورید خوبید؟
امروز خوندید؟
من دیشب احیا بودم تا ظهر خوابیدمBig Grin ولی بعد ظهر جبران مافات ۲ساعت سیستم عامل+۱/۵ طراحی+۱/۵داده خوندم...
بچه ها سیستم عامل موسوی(پوران ) عالیه من میخونم سیر نمیشم .....خدایش خوب توضیح داده حتما در کنار پارسه داشته باشینش...طراحی الگوریتم پورانم بد نیس تا اینجا که ازش راضیم...Shy

I definitely will win
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , zeinab , ماه بانو , maryam.raz
ارسال: #۱۸۲
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ق.ظ
من اولین روزی بود که نتونستم بخونم.ولی جبران میکنم.تا باشه مشکل فقط همین باشه.

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , jameshenas
ارسال: #۱۸۳
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ق.ظ، توسط esisonic.)
یه نکته...
تو تقویمتون بعضی روز ها رو حتما ً جهت استراحت در نظر بگیرید
تو روز های استراحت اصلا ً درس نخونید یا اگرم میخونید خیلی سبک بخونید!!
مغز نیاز به استراحت هم داره...

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna
ارسال: #۱۸۴
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ ق.ظ، توسط zarei1991.)
(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۱ ب.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  بچه ها بنظرتون ساختمان داده پوران به تنهایی کفایت میکنه یا باید کتابای دیگه هم خوند؟؟؟من رفتم انقلاب و اکثر کتابامو گرفتم...اکثرا هم پوران گرفتم بجز نظریه لینز و سیستم عامل و آمار که پارسه از دوستم میگیرم...انشالا منم از شهریور شروع می کنم...درسته من از مهر دانشگاه هم باید برم ولی هیچوقت تو زندگی این رو فراموش نمیکنم که خدا هیچ تلاشی رو بی نتیجه نمیزاره...

بدنبود یکی جواب مارو می داد!!!
۰
۰
ارسال: #۱۸۵
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ ق.ظ، توسط SarahRad.)
RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی)
(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  جدی؟خیلی جای خوبیه
من سالهای قبل واسه امتحانای پایان ترم میرفتم ولی اون موقع خیلی شلوغ بود!
واسه کنکور هم بعد ماه رمضون میام بعضی روزها
میبینمتSmile

آره خیلی خوبه. بیا من روز های فرد هستم. تنها هم هستم خیلی خوشحال می شم ببینمت

(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ ب.ظ)ttiiko نوشته شده توسط:  کتابخونه ملی یکم سخته !
نمیزارن توی سالن تخصصی کتاب ببری! به جزوه تایپ شده هم گیر میدن.
اون پیرمرد گیره منو یه بار با یه جزوه تایپ شده تو سالن دستگیر کرد به عنوان تنبیه مجبور شدم نیم ساعت به نصیحت ۱۰ تا پیرمرد دیگه گوش بدم.
سالن عمومیش هم خیلی کوچیکه ، مخصوصا قسمت پسرها !
برای دسترسی به آب یا سرویس بهداشتی هم باید کلی راه بری!
تازه نصف کتابای جدید رو یا ندارن یا دارن و فهرست نویسی نشده یا اصلا یکی بیشتر نیست و اونم امانت نمیدنش! مثل ترجمه کتاب شبکه راس یا کتاب شبکه حقیقت پارسه۹۰!

من شیراز هستم. واسه همین این پیرمرد گیره که میگید رو ندیدم Big Grin اینجا که خیلی خوب و بزرگه همه سالن هاش. الان هم خلوته
تو سالن های مطالعه هم میشه کتاب برد.

(۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ ق.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  [quote='zarei1991' pid='118093' dateline='1344781897']
بچه ها بنظرتون ساختمان داده پوران به تنهایی کفایت میکنه یا باید کتابای دیگه هم خوند؟؟؟

من مقسمی می خونم می گن بهتره کلا به نظر من اگر پایه خوبی داشته باشید کفایت می کنه اما اگه نه کنارش یه مر جع باشه بهتره. یه بار که تست بزنید دستتون میاد.

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال: #۱۸۶
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ ب.ظ
سلام بچه ها

من امروز پایگاه داده دکتر حق جو رو شروع کردم ، میدونین یه چند روزی بود حس درس نداشتم ، مشکل کارم رو پیدا کردم ، مشکل اینجابود که من فقط ۲ تا درس رو داشتم با هم میخوندم یه کم خسته شده بودم ، الان که این پایگاه رو اضافه کردم خیلی شیرین تر و جالب تر شد ، الان تو یک ساعت فصل اولش رو خوندم ، دوستان اگه نظری راجع به این کتاب یا این درس دارن بگن تا همه استفاده کنیم ...........

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۰
۰
ارسال: #۱۸۷
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ق.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  جدی؟خیلی جای خوبیه
میبینمتSmile

اون پیرمرد گیره منو یه بار با یه جزوه تایپ شده تو سالن دستگیر کرد به عنوان تنبیه مجبور شدم نیم ساعت به نصیحت ۱۰ تا پیرمرد دیگه گوش بدم.
تازه نصف کتابای جدید رو یا ندارن یا دارن و فهرست نویسی نشده یا اصلا یکی بیشتر نیست و اونم امانت نمیدنش! مثل ترجمه کتاب شبکه راس یا کتاب شبکه حقیقت پارسه۹۰!

من شیراز هستم. واسه همین این پیرمرد گیره که میگید رو ندیدم Big Grin اینجا که خیلی خوب و بزرگه همه سالن هاش. الان هم خلوته
تو سالن های مطالعه هم میشه کتاب برد.

(۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ ق.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  [quote='zarei1991' pid='118093' dateline='1344781897']
بچه ها بنظرتون ساختمان داده پوران به تنهایی کفایت میکنه یا باید کتابای دیگه هم خوند؟؟؟

من مقسمی می خونم می گن بهتره کلا به نظر من اگر پایه خوبی داشته باشید کفایت می کنه اما اگه نه کنارش یه مر جع باشه بهتره. یه بار که تست بزنید دستتون میاد.
فرق کتاب ساختمان داده پوران با مقسمی چیه؟
من پوران فقط دارم لازمه کتاب دیگه ی هم بگیرم البته مرجع منظورم نیست کتاب تست دیگه ی؟

بچه ها برا طراحی الگوریتم چه کتاب تستی مناسبه؟

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
ارسال: #۱۸۸
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
منظور من وسارا جان کتابخونه ملی شیراز هست
فکرکنم شما راجع به تهران نوشتین
البته سالن تخصصی شیراز هم نوشته که فقط باید جزوه همراه تون باشه ولی کاری ندارن ما کتاب هم می بریم.

(۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ق.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  [quote='maryam.raz' pid='118041' dateline='1344767291']

جدی؟خیلی جای خوبیه
میبینمتSmile

منم خوشحال میشم ببینمت
روزهایی که خواستم ریاضی بخونم میام کتابخونه! اونجا بهتر میشه همچین درسهایی رو خوند
اومدم بهت خبر میدم

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
ارسال: #۱۸۹
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  [quote='SarahRad' pid='118207' dateline='1344833295']
[quote='maryam.raz' pid='118041' dateline='1344767291']

من پوران فقط دارم لازمه کتاب دیگه ی هم بگیرم البته مرجع منظورم نیست کتاب تست دیگه ی؟

من ساختمان رو از مقسمی میخونم بد نیس کتابش...الگوریتم هم پوران دارم ازش راضیم اگه مشکلی پیش بیاد مرجع دارم میرم نیگاه میکنم...ولی از بچه هایی که رتبه اوردن ساختمان مقسمی رو بعلاوه پوران تایید کردن...

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال: #۱۹۰
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ ب.ظ
بچه ها من هنوز شروع نکردم،خیلی‌ دیره؟
۰
۰
ارسال: #۱۹۱
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
من امروز از ۸ عصر دیگه درس و تعطیل کردم
دیدم خسته شدم کتاب و گذاشتم کنار و زنگ تفریح و زدیم!
فردا دوباره مطالعه با انرژی بیشتر ادامه پیدا میکنه!

(۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ب.ظ)parisa68 نوشته شده توسط:  بچه ها من هنوز شروع نکردم،خیلی‌ دیره؟

نمیشه گفت دیره چون هنوز خیلی ها شروع نکردن
ولی دیگه تا اول شهریور همه استارت میزنن
پس شما هم اگه تصمیم جدی داری سریع تر شروع کن

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parisa68
ارسال: #۱۹۲
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ، توسط samaneh@90.)
ن که یه دو هفته اس دارم به خودم استراحت میدم فقط تفننی زبان می خونم استرسم خیلی کمتر شده .مغزمم ریلکس واماده یادگیری .استراحتم تا اول شهریور ادامه داره .در ضمن من بلافاصله بعد تموم شدن کارشناسی شروع به خوندن کرده بودم.

(۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ب.ظ)parisa68 نوشته شده توسط:  بچه ها من هنوز شروع نکردم،خیلی‌ دیره؟

به قول نفر اول علم کامپیوتر نه خیلی زود شروع کن نه خیلی دیر زمان مناسب اوایل شهریوره هر چی هم الان بخونی فقط مغزتو خسته می کنی و همش هم یادت میره .

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: parisa68
ارسال: #۱۹۳
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ ق.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  [quote='SarahRad' pid='118207' dateline='1344833295']
[quote='maryam.raz' pid='118041' dateline='1344767291']

من ساختمان رو از مقسمی میخونم بد نیس کتابش...الگوریتم هم پوران دارم ازش راضیم اگه مشکلی پیش بیاد مرجع دارم میرم نیگاه میکنم...ولی از بچه هایی که رتبه اوردن ساختمان مقسمی رو بعلاوه پوران تایید کردن...
برا طراحی الگوریتم مرجعتون چیه؟

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
ارسال: #۱۹۴
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ ب.ظ
اگر واسه طراحی الگوریتم و ساختمان داده CLRS از کتاب حل تمرین اون استفاده کنیم کافی هست!؟
منظورم اینه مطالب اصلی رو خونده باشیم از روی پوران یا مقسمی بعد برای تمرین بیشتر حل تمرین انتشارات معارف دینی بخونیم!

من شدیدا واسه طراحی الگوریتم و ساختمانه داده استرس گرفتم Sad

فعلا گسسته رو به جاهای خوبی رسوندم فقط فصل شمارش مونده که درسشو نخوندم
مدار منطقی هم نیمه اون هستم!

میخوام امروز یا فردا نظریه لینز شروع کنم.

واسه آمار یه سوال جزوه طورانی کافیه با تست های سال های اخیر! واقعا با این قیمت های چاپ جدید پارسه سر در گمم! خیلییییی گرون شدن با با لا رفتن قیمت کاغذ بچه های مانشت هم که پکیجی کارمی کنند Sad

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۹۵
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  اگر واسه طراحی الگوریتم و ساختمان داده CLRS از کتاب حل تمرین اون استفاده کنیم کافی هست!؟
منظورم اینه مطالب اصلی رو خونده باشیم از روی پوران یا مقسمی بعد برای تمرین بیشتر حل تمرین انتشارات معارف دینی بخونیم!
....
اگه خیلی استرس داری که کلا ً برای هر دو خود مرجع CLRS بخون...تمیرانش هم حل کن...!!!
اما اگه نه همون مقسمی کفایت میکنه
..
برای آمار هم پارسه و دیگر هیچ...!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۲۸ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۸۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۰۱۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۱ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۱۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۹۰ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۳۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۸۰۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۰۹ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close