زمان کنونی: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشتقات جزیی(فصل ۵ ریاضی مهندسی)

ارسال:

ati314 پرسیده:

از دوستانی که این فصل رو از روی پارسه مطالعه کردن یه سوال داشتم ..تو کتاب اومده جواب معادله گرما لاپلاس لاپلاس دو بعدی...و غیره تو حالتای مختلف شرایط مرزی و اولیه گفته...همون جدول سبزای بزرگ Sad...حالا باید اونا رو حفظ کنم؟؟؟Huh...حتی تو متن درسم فقط فرمول گفتهConfused
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

zarei1991 پاسخ داده:

بنظر من نیازی به حفظ کردن اونها نیس...من که برای امتحان ریاضی مهندسی از استادمون پرسیدم گفت نیازی نیس...

۰
ارسال:

mrmashal پاسخ داده:

RE: مشتقات جزیی(فصل ۵ ریاضی مهندسی)

سلام. یک روش آسون برای حل سوالات مربوط به معادلات با مشتقات جزیی. این pdf را فبل از کنکور برای دوستم نوشته بودم که حالا با مقداری تغییر اینجا آپلود میکنم.
موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده
PartialDiffEq_New.pdf
نوع فایل: .pdf
اندازه فایل: ۴۷۸/۰۹ KB

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه و رفع اشکال گروهی درس ریاضی مهندسی (ارشد ۹۴) mahdi200hell ۰ ۲۰۵ ۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi200hell
  اعداد مختلط در ریاضی مهندســـــــــــــــــــــــــــی روفی ۵ ۱,۷۳۵ ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: b3hfam
  ریاضی مهندسی معادله لاپلاس سال۸۵ و ۸۹ alagh ۳ ۲۶۷ ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: azarakhsh1986
  فصل نگاشت tarane.68 ۰ ۱۲۴ ۰۲ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: tarane.68
Question ریاضی مهندسی پارسه(معتقدی) یا نصیر(کریمی)؟ pooyaa ۱۲ ۲,۳۵۴ ۰۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bestgirl
  خواندن انتخابی سرفصلهای ریاضی مهندسی firouziam ۰ ۴۳۵ ۱۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: firouziam
  چگونگی محاسبه معادله دیفرانسیل بر حسب مشتقات hadisanji ۰ ۲۷۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hadisanji
  [درخواست اپلود]ویس کامل ریاضی مهندسی کریمی sniazvand ۲۴ ۵,۹۱۳ ۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: **sara**
  اگه ریاضی مهندسیتون خوبه لطفاً راهنمایی کنید تا ما هم ریاضی مهندسیمون خوب بشه sarehkar ۱۴ ۱,۳۹۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: sarehkar
  آمار،ریاضی مهندسی ،محاسبات یا ساختمان گسسته؟ elahearshad ۹ ۱,۷۲۸ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azad_ahmadi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close