زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نمیدونم گم شد یا اصلا پیداش نکردم

ارسال:
۲۵ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ب.ظ
اون موقع که دانشجو بودم اهدافم مشخص بود و هیچ وقت زیر سوال نمیرفت
اما حالا که پشت کنکوریه ارشد شدم گاهی از خودم میپرسم اصلا هدفم چی بود؟ قرار بود چیکار کنم؟
خیلی حس بدی داره ،این یعنی اینکه من همیشه اهدافم کلیشه ای بودن و وقتی که می خواستم بهشون فک کنم هیچی نبودن!
اینجا آدم های موفق زیاد داره ,یه سوال دارم هدفتون از زندگی چیه واقعا؟ حالا نمیخواد حتما ایده آل ترین باشه حتی اهداف کوتاه مدت شما؟
یه جایی میخوندم که اگه این سوال را از خودتون پرسیدین و تا ساعتی نتونستین چیزی بگین حتما یه فکری برای خودتون بکنینAngel
انرژی مثبت، در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

از اونجایی که خاطره نیست به بخش مباحث عمومی منتقل می شه.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۳۸ ب.ظ
یه استادی دارم که همیشه میگه برای اینکه اهدافت کاملا مشخص باشن فرض کن ۲۰ سال آینده تو چه جایگاهی هستی و می خوای چه کاره بشی به نظر ایشون آدم موفق باید کاملا و با تمام جزییاتش بدونه دوست داره چند سال آینده تو چه وضعیتی هست. دراینصورت میتونی اهدافتو بشناسی و برای رسیدن بهشون برنامه ریزی کنی ..
بنظرم راه حل مناسبیه..
دلم خیلی برای این استاد خوبم تنگ شده امیدوارم هرجایی که هست درکنار خانوادش سالم و خوشبخت باشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: makhoola

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بلخره پیداش کردم nillshid ۰ ۹۸۷ ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  منابع یوسفی تو ارشد اصلا جالب نیستن tesla66 ۱۳ ۷,۸۴۵ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کمک برای حل درختی که نمیدونم اسمش چیه ramin13 ۰ ۱,۷۴۱ ۰۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: ramin13
  کسی راجع به تئوری بازی ها میتونه کمکم کنه؟؟نمیدونم تو چه شاخه ای از تئوری بازی کار کن نجمه ۳ ۲,۱۷۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: نجمه
  مجازی امیرکبیر ثبت نام نکردم حالا چیکارا میشه کرد myimmortal ۹ ۶,۶۶۷ ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Samy
Brick نمیدونم چه کار کنم؟ master entry ۳ ۱,۷۹۸ ۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: elham joon
  محاسبات عددی پاس نکردم , چطور بخونم ؟ ezra ۱ ۲,۰۴۵ ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: jasin
  با رتبه ۴۴۵ هوش مصنوعی بهترین جایی که می شه قبول شد کجاست ؟ اصلا امیدی هست؟ pasargad7788 ۵ ۳,۳۲۲ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mojtaba.akbari90
  کدام جزوه درس سیستم عامل رو خوب و واضح بیان کرده من که پیدا نکردم کمکم کنید mrz_kamali ۱ ۳,۳۶۳ ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mosi70

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close