زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پوونه
(Banned)
Banned

تاریخ ثبت نام: ۱۳ خرداد ۱۳۹۱
تاریخ تولد: تعیین نشده
زمان محلی: ۲۹ March 2024 , 12:22 PM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۱۵۵/۶+
۴۱۲
۳۵

اطلاعات انجمن پوونه
آخرین بازدید: ۰۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۶:۵۰ ب.ظ
کل ارسال‌ها: ۷۸۳ (۰/۱۸ ارسال در روز | ۰/۲۱ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۲ هفته, ۵ روز, ۱۵ ساعت, ۱۰ دقیقه, ۳۴ ثانیه

اطلاعات تماسِ پوونه
وب‌ سایت:
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به پوونه.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی پوونه
مکان زندگی شما:
رتبه کنکور ارشد؟:
دانشگاه کارشناسی:
وضعیت: تعیین نشده
دانشگاه کارشناسی ارشد:
دانشگاه دکتری:
گرایش: تعیین نشده
لینک مصاحبه با مانشت:

امضای پوونه
[تصویر:  fav10.gif] [تصویر:  fav9.gif]

نظرهای کاربران
 Aurora (27 مهر ۱۳۹۴ در ۰۷:۳۷ ب.ظ)
چشم
انشالله که موفق باشی.
راستی سال بعد بیا بگو شریفی شدی Smile
 پوونه (۲۷ مهر ۱۳۹۴ در ۰۷:۰۷ ب.ظ)
(۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۰۷ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  به درخواست و خواهش خودمان بن میشویم تا انقدر معتاد مانشت نباشیمBig Grin این همه بی خیالیم در قبال این اعتیاد مجازی، واقعا آزاردهنده ست. Big Grin
والا هر وقت میخوام استراحت کنم میام اینجا.. چشام داره داغون میشه دیگه Big Grin
اگه کسی رو خواسته یا ناخواسته رنجوندم، یک معذرت خواهی هم ضمیمه این پست کنه.
همین ها
دوست و آشناها .... خداحافظ Smile
: )
 Menrva (26 مهر ۱۳۹۴ در ۰۳:۲۴ ب.ظ)
قربوووونت پونه جونم توهم عزیزدلی دل انگیزBig Grin
 **sara** (25 مهر ۱۳۹۴ در ۱۰:۱۷ ب.ظ)
پوونه, فداااای تو پووونه جووونم :-*
خدا رو شکر خوشت اومد Big Grin
منم ممنونم برای پیشنهادت Big Grin
 **sara** (25 مهر ۱۳۹۴ در ۰۳:۳۵ ب.ظ)
فقط به خاطر تو Big Grin
:-* :-* :-*
یه عالمه انرژی مثبت تقدیم به پووونه جووونم Big Grin
 fo-eng (25 مهر ۱۳۹۴ در ۱۰:۱۹ ق.ظ)
بله کاملا درسته. بی نهایت سپاسگذارت هستم عزیزم از اطلاعات درست و کاملی که در اختیارم گذاشتیو
مچکرم و باز هم تشکر دارم. :*
 fo-eng (25 مهر ۱۳۹۴ در ۰۱:۳۷ ق.ظ)
صد البته پونه عزیز .. خیلی گویا و واضح می گید عزیزم و بسیار مچکرم.
باشه حالا بازم بررسی می کنم ولی توی موضوعات سال گذشته قشنگ از داده کاوی نام برده ولی امسال از شاخه هوش اومده چیزای دیگه خواسته!
آره دقیقا باید امید داشت ولی خب تمام تلاشم رو هم واسه همین کنفرانس می کنم ببینم خدا چی می خاد! همچنین خدا رو شکر آدم های خوبی همچون شما سر راهم قرار گرفتند که اطلاعات مفید و خوبی رو بهم دادن.
فقط یک سوال دیگه! پونه جان اگر نریم ارائه بدیم اتفاق خاصی می افته؟ یعنی ارائه آخرش مهم هست؟ و همچنین اینکه اگر من فرضا امسال یک موضوع کار کردم و در یک کنفرانسی اون رو ارائه دادم و رفت توی سیویلیکا و در کل این مقاله من شد واسه اون کنفرانس، این امکان وجود داره همون مقاله رو هم در یک ژورنال معتبر خارجی ارائه بدم؟ چون تا جایی که می دونم هر مقاله فقط واسه یک کنفرانسه!
سپاسگذارم از لطف بی حد و نهایت و خواهرانه ای که نسبت به من روا داشتی و از وقت و کارت گذشتی و خیلی کامل من رو راهنمایی کردی! قطعا تمام صحبت ها و نصحیت ها و تجربه های گرانبهات رو آرشیو می کنم که همیشه برام بمونه دوست خوبم!
 fo-eng (25 مهر ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۱ ق.ظ)
پونه جان یعنی واقعا اگر روش جدیدی هم ارائه ندیم و کارمون رو با همون داده های جدید انجام بدیم، میشه فرضا امید داشت که مقاله من هم جزو قبول شدگان این کنفرانس های معتبر این چنینی باشه!؟
خب با این اوصاف اگر من نخوام کپی کنم (منظورم کپی نیست، استنباط خودم از موضوع مد نظرم هست) پس باید از کجا جمله سازی کنم، خب یک جورایی جمله سازی میشه مثل همین کپی ها دیگه : )
عزیزم در خصوص این کنفرانس مهمه که ۲۱ سالشه که می فرمایید در رابطه با چه موضوعاتی میشه مقاله بفرستیم؟ میشه لینک دقیق این کنفرانس رو بهم بدید!؟ درباره هوش هم داره، من می خوام روی داده کاوی کار کنم! اگه این لینکه باشه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
که داده کاوی نمی بینم! چقدر بده اگر نباشه : (
عالی بود عزیزم، کلی انرژی مثبت بهم دادی که منو خیلی امیدوار کرد ولی اینطور که مشخصه این کنفرانس موضوعات عادی رو پذیرش نیمی کنه ، و خداییش بعید می دونم بتونم توی دو ماه واسه همچین جایی مقاله خوب و در خور بهشون بدم ولی می تونم واسه سال بعد امیدوار باشم که بتونم حداقل پایان نامه رو به شکل یک مقاله بکر بیرون بیارم و بتونم حداقل اون رو در یک جای معتبر چاپ کنم و اینجا بشه همون چیزی که مدت هاست دنبالشم!
 fo-eng (24 مهر ۱۳۹۴ در ۰۳:۴۰ ب.ظ)
مچکرم پونه جونم.
شما خودتون تا حالا مقاله نوشتید؟
و اینکه این سوال رو هنوز به طور قطع جواب نگرفتم: اینکه من از کجا بدونم موضوع و روشی که من انتخاب کردم تکراری نیست! یعنی فرد دیگری اون رو قبلا کار نکرده؟ من سرچ خودمو کردم ولی در کل من که نمی تونم کل وب رو سرچ کنم تا بفهمم کسی نوشته یا نه! شاید جاییش از دستم در رفته باشه !
و یک سوال دیگه، الات من می خوام بدونم چه کنفرانس هایی پیش رو داریم و در چه شهرهایی! باید این رو از کجاه متوجه شم! بعد چطور می تونم بفهمم کدوم یک از این کنفرانس ها بهتره که مقالم رو بهش ارائه بدم!؟
 fo-eng (22 مهر ۱۳۹۴ در ۱۰:۲۵ ب.ظ)
با سلام.
اگر امکان داره در انتخاب روش ها و الگوریتم های داده کاوی به من کمک کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 iCanDoIt (15 مهر ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۵ ق.ظ)

**sara** (12 مهر ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۲ ق.ظ)
پوونه, پووونه پاشو بیا یاهو فایلها رو بهت بدم Big Grin
 **sara** (11 مهر ۱۳۹۴ در ۱۱:۲۴ ب.ظ)
پوونه, البته ارتباط چند به چند هم می تونه باشه Big Grin
 so@ (11 مهر ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۱ ب.ظ)
خوبمSmile
 **sara** (11 مهر ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۸ ب.ظ)
پوونه, سلام عزییییزم

دیاگرام ادراکی مدل داده هستش
مربوط میشه به تحلیل و طراحی در مهندسی نرم افزار
ارتباط بین موجودیت ها رو نشون میده
قطعیت ارتباط ها می تونه اجباری یا اختیاری باشه
درجه ارتباط هم می تونه یک به یک یا یک به چند باشه
حالا توضیحات بیشتر با مثال رو بعد برات می فرستم عزیزمBig Grin
 Aurora (10 مهر ۱۳۹۴ در ۰۴:۳۹ ب.ظ)
خواهش الیرم Smile
اره من خیلی شیکم Big Grin اگه من شیکم پس شیک کیه؟ Big Grin
ممنون ازت Smile
 so@ (06 مهر ۱۳۹۴ در ۰۱:۱۷ ق.ظ)
اوهوم بیا حتما بیاااااااااااااSmileمرسی بابت اعتبار دخترجون:*
 so@ (06 مهر ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۲ ق.ظ)
باشه توبیا تهران من خودم برات هدیه میدرستم Smile)
 **sara** (06 مهر ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۱ ق.ظ)
پوونه, :-* :-* :-*
 so@ (05 مهر ۱۳۹۴ در ۰۸:۴۳ ب.ظ)
پوونه, عالیه ویسوجزوه اش حتما حتما بخونش

اره کاش یکی پیدا بشه بهم بگه کجا سفال دارهSad

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close