زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ریحان
(داره مانشتی ها رو بالا می بره)
داره مانشتی ها رو بالا می بره

پاسخ درست: ۲ سوال
تاریخ ثبت نام: ۰۴ مرداد ۱۳۸۹
تاریخ تولد: ۱۵ شهریور -۶۱۷ (۲۰۲۰ ساله)
زمان محلی: ۱۸ April 2024 , 08:25 AM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۱۴۷/۴+
۳۲۳
۶۲

اطلاعات انجمن ریحان
آخرین بازدید: ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۸ ق.ظ
کل ارسال‌ها: ۶۶۷ (۰/۱۳ ارسال در روز | ۰/۱۸ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۱ هفته, ۹ ساعت, ۲۳ دقیقه, ۱۹ ثانیه
اعتبار: ۵ [جزییات]

اطلاعات تماسِ ریحان
وب‌ سایت:
ایمیل: ارسال یک ایمیل به ریحان.
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به ریحان.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی ریحان
مکان زندگی شما:
رتبه کنکور ارشد؟: با امید به خدا وتلاش خودم...خوب
دانشگاه کارشناسی:
وضعیت: پشت کنکوری ارشد
دانشگاه کارشناسی ارشد:
دانشگاه دکتری:
گرایش: مهندسی نرم‌افزار
لینک مصاحبه با مانشت:

امضای ریحان
تنبلی دزد آرزوهاست...

نظرهای کاربران
 diligent (08 بهمن ۱۳۹۳ در ۱۲:۰۵ ق.ظ)
سلام ریحان جان. ممنونم بابت همدردی.فکر میکنم خدا صبر داده هم به ما هم شما..هر چند قبول اتفاقات اینچنینی برای آدم خیلی سخته و زمان میبره تا آدم با شرایط جدید خودشو وفق بده ولی اگه بپذیریم که خدا به بنده اش "بد" نمیده اونوقت راحتتر کنار میایم و کمتر بهش گله میکنیم.
 Eagle777 (24 مهر ۱۳۹۳ در ۰۹:۴۲ ب.ظ)
سلام ریحان خانم . با پستی که گذاشتید متوجه شدم یاد و خاطره دخترتون براتون زنده شده البته مطمئنا هرگز از خاطرتون نرفته بوده که زنده بشه میدونم که تک تک لحظاتت با پرنده ی اوج گرفته تون سپری میشه امیدوارم تسلیت مرا هم پذیرا باشید و با تلاش و پشتکار خودتون موجبات آرامش روحی پرنده ی پرواز کردتون باشید
یاعلی
 good-wishes (13 مهر ۱۳۹۳ در ۰۴:۰۵ ق.ظ)
سلام
بعد مدتها اومدم مانشت
دیدم هنوز فعالیت دارید
گفتم یه خداقوت کنکوری بهتون بگم : )
خدا روح دخترتون رو شاد کنه . انشاا... که پرتلاش و پرانرژی ادامه میدید به سوی هدفهای بزرگ

نتیجه همیشه اونی نیست که ما فکر میکنیم
اما هیچ یک از کارهای خدا بی حمکت نیست

می دونم گوشتون از این حرفا پره اما شنیدن برخی چیزها تازه بعد بار صدم اثر خودش رو میذاره
براتون آرزوی موفقیت و شادکامی دارم
 yaser.b (15 مرداد ۱۳۹۳ در ۰۲:۰۰ ب.ظ)
مانشتی عزیز سلام

در صورت احتیاج به مشاوره معرفی منابع و سوال تخصصی در مورد کنکو ر ارشد میتونید مستقیم مطرح

کنید

خوشحال میشم بتونم کمک کنم.

۰۹۱۲۸۴۵۴۰۹۶
yaser.barjesteh@gmail.com
 Pakniat (16 خرداد ۱۳۹۳ در ۰۹:۳۰ ب.ظ)
حتما ؛ سعی کنید تمام فصل های گسسته رو بخونید مهم ترین فصل ها : گراف-شمارش -منطق- روابط و تابع - تابع مولد و نظریه ترتیب و فصل های تکمیلی ؛ اینها رو با توجه به اهمیت هست . سعی کنید محاسبات رو کنار بگذارید و اگر فرصت کردید روی ریاضی مهندسی یا آمار سرمایه گذاری کنید یا هر دو
موفق باشید
 hiva60 (06 خرداد ۱۳۹۳ در ۰۱:۳۹ ق.ظ)
سلام ریحان خانم
ببخشید من هفت هشت ماهی میشه که به مانشت سر نزدم هرچند دیر شده ولی وقتی که فهمیدم نوگلتون به رحمت خدا رفته واقعاً ناراحت شدم
من تا حالا پیش نیومده با خوندن یه متن گریه کنم ولی متن شما اینقدر تأثیرگذار بود که ناخواسته اشکام سرازیر شد
از خدا میخوام صبر بهتون عطا کنه
ما رو در غم خودتون شریک بدونید
 jparisa (31 فروردین ۱۳۹۳ در ۰۶:۱۸ ب.ظ)
تسلیت میگم ریحان عزیز
امیدوارم خدا بهت صبر بده و بهت پیشنهاد میکنم فکرو ذکرتو درس قرار بده
مطمئنم موفق میشی
امیدتو از دست نده ایشالله هرچی خیرته پیش بیاد و میدونم خداخیلی دوستت داره تو حق مادر بودن رو ادا کردی خودتم فرشته هستی عزیزم
 زهرا سادات (۱۷ فروردین ۱۳۹۳ در ۱۰:۳۳ ب.ظ)
امضاتون رو دوست دارم
 S - Is (17 فروردین ۱۳۹۳ در ۰۵:۱۷ ب.ظ)
.....
 Morris (17 فروردین ۱۳۹۳ در ۱۲:۳۱ ب.ظ)
سلام خانم ریحان.
من همین الان با خوندن تاپیک مربوط به اعتراض به مدیر متوجه این موضوع بسیار اندوهگین شدم. وقتی ارسال شما را خواندم بسیار متاثر و ناراحت شدم. خدمتتون تسلیت عرض می کنم و امیدوارم خداوند به شما و خانواده محترمتون صبر دهد. امیدوارم امسال برای شما سال پایان سختی ها باشه و در کنکور ۹۳ به شرایط مطلوبتون برسید.
 azad_ahmadi (01 اسفند ۱۳۹۲ در ۱۲:۴۲ ب.ظ)
خداوند بهتون صبر عطا کنه تا این داغ دلسوز رو صبورانه تحمل کنید.
ان الله مع الصابرین.
 sahar121 (01 اسفند ۱۳۹۲ در ۱۲:۴۰ ب.ظ)
سلام مادر فرشته آسمونی..
ببین خدا ازت راضیه.. تا اخرین نفس باهاش بودی... همدردش بودی.. تنهاش نزاشتی... رفته به جمع بهشتی ها... دلت میخواست زجر بکشه تو این دنیا فقط واس اینکه تو دلت میخواست پیشت باشه؟؟ دلت میخواست نه ببینه نه بشنوه نه لذت ببره از زندگی.... اما تا اخر پیشت باشه؟؟ الان رفته بهترین جا.. جای خوب.. اون الان آرومه... تو هم آروم باش.. خدا به حق این طفل و به حق مادر بودنت الهی شادی زندگیتو بیشتر کنه.. ایمان داشته باش امثال من و بقیه به فداکاریت به ایمانت و ... غبطه میخوریم..
 crevice (01 اسفند ۱۳۹۲ در ۰۲:۱۹ ق.ظ)
واقعا نمی دونم چی بگم. فقط اینرو میتونم بگم که کامنت هاتونو از چند ماه پیش تا حالا میخوندم و حس شما رو هر چند تجربه نکردم؛ ولی حتی این متن بی جان هم به اندازه کافی قدرت انتقال حس رو داشت. کامنت آخرتون من رو متحیر کرد...
واقعا به شما تسلیت و تبریک میگم... مطمئن باشید فرشته کوچولوی شما در بهترین جای بهشت به آغوش بانوی دو عالم سپرده شده و ان شاء ا... ۱۲۰ سال دیگه میزبان شماست. خوشا به حال شما با این همت و انسانیت و فداکاری.
 Breeze (01 اسفند ۱۳۹۲ در ۱۲:۴۵ ق.ظ)
ریحان عزیزم از صمیم قلبم بهتون تسلیت میگم ..
خدا بهتون صبر بده .. امیدوارم دیگه هیچ وقت تو زندگیتون غم نبینید ..
 ۰X00412E49H (30 بهمن ۱۳۹۲ در ۱۰:۳۸ ب.ظ)
وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ * الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیْهِ رَاجِعونَ

[تصویر:  1353162426_5260.jpeg]
 eris229 (30 بهمن ۱۳۹۲ در ۱۰:۱۶ ب.ظ)
دوست عزیزم سلام
اول از همه بهتون تسلیت میگم. انشاا... خدا به شما و همسرتون صبر بده. شما از امتحان سختی سربلند بیرون اومدی. دیگه شما بارتون را برای جنت خدا بستید. دختر نازنینت هم اونجا با سلامتی و بدون هیچ دردی زندگی خواهد کرد و منتظر شما خواهد بود (بعد از ۱۲۰ سال انشاا...)
اتفاقا همین هفته گذشته بود که بخاطر مشکلات فراوان زندگی داشتم به زمین و زمان بد میگفتم که مادرم یک مورد شبیه شما رو به من یادآوری کرد که من یاد داستان شما که قبلا در این تاپیک خونده بودم، افتادم. الان که اومدم و این پست جدید شما رو دیدم خیلی ناراحت شدم. باور کن الان دارم اشک میریزم.من مطمئن هستم خدا نظر ویژه ای به شما دارد. لطفا برای من و امثال من که انقدر نسبت به نعمت های بیشمار خدا ناشکر هستیم دعا کنید.
هیچ چیزی نمیتون بگم چون لحظاتی که داشتید برای هیچ کس قابل درک نیست فقط برای شما و همسرتون از خدا صبر می خوام و امیدوارم روزهایی بهتر در آینده در انتظارشما باشه تا تحمل این درد براتون (حتی به مقدار کم) ساده تر بشه
 The BesT (18 شهریور ۱۳۹۲ در ۰۲:۴۳ ق.ظ)
سلام دوست عزیزم
به وجودت افتخار میکنم که اینچنین از طرف خدا خواستنی هستی که مورد آزمایش خودش قرار گرفتی
چی بهتر از اینکه اشرف مخلوقات مورد آزمایش آفریدگارش قرار بگیرد؟
ببین کجای زندگی ات چه کردی که اینچنین خدا دوستت دارد که نمیخواهد لحظه ای از یادش دور شوی
چقدر خدا تو و همسرت را دوست دارد...
 ali123321 (14 شهریور ۱۳۹۲ در ۰۲:۲۶ ق.ظ)
سلام ریحان خانم.
من یک پدرم و می فهمم اگه یک خار به دست بچه بره پدر و مادر چقدر عذاب می کشند. باور کن از وقتی وضعیت شما رو خوندم حالم خراب شده. هر وقت چشمم به پسرم می افته یاد نرگس خانم شما می افتم. چقدر از این که کاری از دستم بر نمی آد احساس بدی دارم. چقدر ما انسان ها با این همه ادعای دانش و قدرت هنوز موجودات ضعیف و ناچیزی هستیم. خواهر گلم فقط ازت خواهش می کنم تو زندگی حتی برای یک لحظه احساس نا امیدی نکنی. من حتم دارم خدا پاداش این سختی هایی رو که می کشی تو همین دنیا بهت میده. من ایمان دارم خدا به تو و دخترت خیلی نزدیکتره تا به من. خدا به هیچ کس ظرفی نمیده که نتونی پرش کنی. هیچ وقت خودتو برای چیزی سرزنش نکن و به خودت این اجازه رو بده که شاد زندگی کنی. می بینم روزایی رو که اطرافیانت به این همه پاداش هایی که خدا بهت میده قبطه بخورند. می بینم روزایی که این قدر شادی که همه از شاد بودنت غصه هاشونو فراموش کنند. اون روزا دیر نیست.....
 hiva60 (13 شهریور ۱۳۹۲ در ۰۴:۱۹ ب.ظ)
سلام خواهر عزیزم
داستانت خیلی تلخه ولی ممنون از اینکه گفتیش، هم خودتو یه کم تسکین میده و هم اینکه برای خیلی از دوستان مانشتی تذکری میشه که قدر زندگیشونو بدونند (مخصوصا برای اونایی که تو کنکور موفق نشدند)

نمیدونم دلداریتون بدم یا براتون دعا کنم یا ... به هرحال شرایط سختیه و درکش برای ماها سخت تر
فقط چون دیدم هنوز این قضیه خیلی ناراحتتون میکنه و منم مشکلات زیادی داشتم نکاتی به نظرم اومد خواستم بگم بلکه بهتون کمک کنه

کتابی هست به اسم (از حال بد به حال خوب) اثر "دیوید برنز" ترجمه "مهدی قراچه داغی"
اگه جای شما بودم حتماً این کتاب رو میخوندم. البته اینم بگم این کتاب با اکثر کتابهایی که در باره موفقیت و این جور چیزا نوشته شده اند فرق داره. من خودم قبلنا خیلی در این زمینه ها مطالعه میکردم از کتابهای مختلف موفقیت گرفته تا مجلات موفقیت و سخنرانیها و ...
ولی هیچکدومشون به درد مشکلات من نمیخورد. جملاتشون شیرین بود و قابل تحسین ولی مشکل سرجاش بود! میدونی چرا؟ چون این کتابها در آسمانها سیر میکنند و شرایط ایده ئال رو از دید خودشون به مخاطب القاء میکنند و یه لحظه نمیان رو زمین ببینن مشکل من چیه؟ دردم چیه؟
همش از خودم میپرسیدم من که این همه کتاب خوندم چرا باز نمیتونم با این مشکلم بسازم؟! تا اینکه این کتاب رو دیدم. این کتاب سعی میکنه با مشکلت به طور منطقی رفتار کنی و نمیگذاره بیش از این به زندگیت لطمه وارد بشه. قطعاً شرایط تو سخته و مشکلی الآن تو زندگیت هست که ممکنه بقیه جوانب زندگیتو به هم بریزه. این کتاب راهنمای درست زندگی کردن در شرایط سخته (چیزی که متأسفانه هیچوقت بهمون یاد ندادند نه تو خونواده نه تو مدرسه نه تو دانشگاه)
از خوب بودن کتاب مطمئن باش البته به شرطی که به تمریناتش عمل کنی (اینو من نمیگم بلکه روانپزشکها میگن که خیلی این کتابو قبولش دارند و در خیلی از مدارس معتبر دنیا از این متد به دانش آموزان یاد میدن)
یه توصیه برادرانه هم دارم: ایشالله اگه خواستی کتاب رو بخری سعی کن مثل یک کتاب درسی بخونیش. فرض کن بعدش ازت امتحان میگیرن. داستان وار نخونش. مهمتر از همه توی فصل اولش اون ۱۰ خطای شناختی رو ملکه ذهنت کن چون خیلی به درد میخوره.

یه توصیه دیگه هم دارم:
اگه جای شما بودم یه سری به این پرورشگاه ها و انجمن حمایت از بیماران خاص میزدم. آدم موجود عجیبیه. بعضی وقتا فکر میکنه دنیا فقط رو سر اون خراب شده. ولی خب هممون میدونیم که دردهای از این سخت تر هم هست و ما تنها نیستیم. قطعاً اگه همه پدر و مادرهای دنیا فرزندشون مثل دلبند شما به دنیا می اومد شما خیلی مثل الان ناراحت نبودید (و به قول خودتون پیر نمیشدید) و اون رو یه چیز طبیعی فرض میکردید. به خاطر این میگم یه سری بزنید بدک نیست، تا ببینید کسانی که شرایط شما رو دارند چندان کم نیست.

به هر حال از خدا میخوام هرچه زودتر حالتون خوب بشه و قویتر و محکمتر به زندگی که همیشه جریان داره ادامه بدید
 fa_karoon (13 شهریور ۱۳۹۲ در ۰۳:۰۴ ب.ظ)
عزیز دلم از خدا برای تو و همسرت صبر و توان طلب می کنم و برای گل قشنگت از خدا می خوام که هر چی خیره براش پیش بیاره، خودت می دونی که خداوند لحظه ای از بندگانش غافل نمی شه،
هیچ خرده ای به سوز دل شما نمی گیریم چون جای شما نیستیم، تنها کاری که از دستمون برمیاد دعاست و گوش سپردن به حرف های شما شاید تسکینی باشد
در پناه خدا موید و پیروز باشی، مادر نمونه

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close