تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: [دانلود] جزوه نظریه زبان و ماشین دکتر میبدی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
به خودم قول دادم که وقتی رفتم امیرکبیر جزوه هاشو بگیرم و آپلود کنم
اینم لینک جزو جزوه نظریه زبان و ماشین دکتر میبدی ، حجم فایل 71 مگابایت و 112 مگابایت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از دوستانی که امکانش رو دارند خواهش می کنم بک آپش رو بگیرن.
پس چرا نیستش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من میخوام
بچه ا اگه کسی جزوشو داره لطفا برام بفرسته
mania9629@yahoo.com
(04 آبان 1391 10:39 ب.ظ)‌mania9629 نوشته شده توسط: [ -> ]پس چرا نیستش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من میخوام
mania9629@yahoo.com

روی Download بالا صفحه سمت راست با رنگ سبز را کلیک کنید.
(04 آبان 1391 10:39 ب.ظ)‌mania9629 نوشته شده توسط: [ -> ]پس چرا نیستش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من میخوام
mania9629@yahoo.com

اگه view رو از لینکها حذف کنید مستقیم میرید به صفحه دانلود (گرچه زیاد فرقی نمیکنه)

ایول عالی بود ♥
یکم حجمش رو کم می کردی خب !
dastet dard nakkone dadash
(23 شهریور 1391 11:52 ق.ظ)ali نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
به خودم قول دادم که وقتی رفتم امیرکبیر جزوه هاشو بگیرم و آپلود کنم
اینم لینک جزو جزوه نظریه زبان و ماشین دکتر میبدی ، حجم فایل ۷۱ مگابایت و ۱۱۲ مگابایت

از دوستانی که امکانش رو دارند خواهش می کنم بک آپش رو بگیرن.

میتونم بپرسم چرا دوتا لینک میذاری؟
سلام
من تازه باوبسایت شما اشنا شدم ،امیدوارم کمکم کنید
من دانشجوی علوم کامپیوتد هستم ولی تحصیلات قبلیم برق بوده ، هیج چیزی از این درس نمی فهمم. میتوتید کتابی یا جزوه ای ، معرفی کنیین که سریع بتونه من و راه بندازه؟
واقعا شرایطم بحرانی
جالب بود مرسی
سلام چون حجم فایلش زیاد بود با نت داغون من دانلود نشد خواهشا اگه کسی دانلودشون کرد واسم بفرسته mbeheshti95@yahoo.com
(11 تير 1394 08:23 ق.ظ)سماا نوشته شده توسط: [ -> ]سلام چون حجم فایلش زیاد بود با نت داغون من دانلود نشد خواهشا اگه کسی دانلودشون کرد واسم بفرسته mbeheshti95@yahoo.com

============
از ایمیل هم که باید دانلود کنین البته اگر حجمش کم بود.... راهی نیست جز خودتون دانلود کنین
لینک مرجع