تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و تخفیف شهریه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان، یه سوال داشتم اینکه:
دانشگاه آزاد برای دانشجوهای ممتازی که معدلشون بالاست،آئین نامه ی تخفیف شهریه داره؟ ممکنه بعضی واحدای آزاد تخفیف بدن ولی بعضیاشون نه؟
فکر میکنم برای این مورد تخفیف بدن
یکی از موارد دیگه تخفیف اینه که دو نفر از یک خانواده باهم در دانشگاه ازاد دانشجو باشن و مورد دیگه هم اینه که والدین یا همسر عضو هیات علمی دانشگاه ازاد باشه
میتونید آیین نامه دانشگاه آزاد رو هم مطالعه کنید. یه سرچی بزنید.
(24 شهریور 1391 11:04 ب.ظ)nafiseh1366 نوشته شده توسط: [ -> ]میتونید آیین نامه دانشگاه آزاد رو هم مطالعه کنید. یه سرچی بزنید.

من رفتم سایت سازمان مرکزی ولی چیزی دستگیرم نشد،تو آئین نامه های توی سایت که چیزی نبود. برام مهمه که بدونم چقد تخفیف میدن.چون شهریش واقعا زیاده
(24 شهریور 1391 11:36 ب.ظ)rainy نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 شهریور 1391 11:04 ب.ظ)nafiseh1366 نوشته شده توسط: [ -> ]میتونید آیین نامه دانشگاه آزاد رو هم مطالعه کنید. یه سرچی بزنید.

من رفتم سایت سازمان مرکزی ولی چیزی دستگیرم نشد،تو آئین نامه های توی سایت که چیزی نبود. برام مهمه که بدونم چقد تخفیف میدن.چون شهریش واقعا زیاده

نهایتا 10 یا 15 درصد
من تو تمام ترمها بیشتر از این نتونستم تخفیف بگیرم
بعضی ترمها هم 5درصد
لطفا هر کی اطلاع داره اعلام کنه؟
برای ورودی های 89 که 880 تومن شهریه ثابت 57 تومن شهریه واحد های نظری و حدود 90 تومن واحد های عملی بود تا جایی که یادمه.
با ارشد شبانه سراسری تقریبا یک قیمت هست. شبانه کمی گرونتر.
به عکس های خبر زیر نگاه کنید همه چیزش معلومه میتونید محاسبه کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(25 شهریور 1391 09:07 ق.ظ)happyfeat نوشته شده توسط: [ -> ]به عکس های خبر زیر نگاه کنید همه چیزش معلومه میتونید محاسبه کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ما که جدولی ندیدیم!!
(25 شهریور 1391 09:22 ق.ظ)ali1391 نوشته شده توسط: [ -> ]
(25 شهریور 1391 09:07 ق.ظ)happyfeat نوشته شده توسط: [ -> ]به عکس های خبر زیر نگاه کنید همه چیزش معلومه میتونید محاسبه کنید

ما که جدولی ندیدیم!!

تو لینک زیر یه عکس قرار داره که شماره خورده . توی عکس های شماره 1 به بعد جدول شهریه ها قرار داره
(25 شهریور 1391 10:00 ق.ظ)happyfeat نوشته شده توسط: [ -> ]
(25 شهریور 1391 09:22 ق.ظ)ali1391 نوشته شده توسط: [ -> ]

ما که جدولی ندیدیم!!

تو لینک زیر یه عکس قرار داره که شماره خورده . توی عکس های شماره ۱ به بعد جدول شهریه ها قرار داره

ممنون ولی چیزی از شهریه ثابت ننوشته بود.

آیا شهریه ثابت نسبت به سال پیش افزایش داشته؟؟؟؟؟؟؟
(24 شهریور 1391 11:40 ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط: [ -> ]نهایتا ۱۰ یا ۱۵ درصد
من تو تمام ترمها بیشتر از این نتونستم تخفیف بگیرم
بعضی ترمها هم ۵درصد
پس با این وضع تقریبا هیچی تخفیف نمی دن، 5درصد 2میلیون خیلی کم میشهSad
ولی من فکر میکردم کمه کمش 30 درصدو بدن، یادمه یه خبر تو اینترنت دیده بودم شایدم مال لیسانس بوده
یه سوال به این سادگی و این همه منفی !
شهریه ثابت سال 90 یک میلیون بیست هزار تمن

سال 91 شهریه ثابت یک میلیون و هفتادو دو هزار تمن فقط 52 هزار تمن گرون شده
چقدر وام میدن؟؟ شهریه آزاد خیلی سنگینه
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع