تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تغییر رشته داخل دانشگاه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان من تجارت شبانه آموزش محور خواجه نصیر قبول شدم، از طرفی روزانه هوش خواجه نصیر هم قبول شدم. به نظرتون ارزش داره تغییر بدم؟ اصلا امکان تغییر رشته وجود داره(با توجه به اینکه تغییر رشته من داخل دانشگاهه)؟
در مورد امکان تغییر رشته در یه دانشگاه اطلاع دقیقی ندارم ولی خب اگه امکانش باشه در صورتی که به هوش علاقه مند باشید از اونجایی که روزانه است و هزینه نباید بدید و این که پژوهش محور هست خب بهتره به نظر من البته.
(15 مهر 1391 06:05 ب.ظ)nabisobhi نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من تجارت شبانه آموزش محور خواجه نصیر قبول شدم، از طرفی روزانه هوش خواجه نصیر هم قبول شدم. به نظرتون ارزش داره تغییر بدم؟ اصلا امکان تغییر رشته وجود داره(با توجه به اینکه تغییر رشته من داخل دانشگاهه)؟

سلام دوست عزیز . راستش من نمیدونم که امکان تغییر رشته وجود داره یا نه اما چون رشته شما تجارت است میشه خواهشا یه توضیحی بدید که این رشته کلا تو چه مایه هایی است ؟ با توجه به اینکه شما الان نزدیک 2 ماه در این رشته تحصیل کردید.
اگه امکان داره یه مقداری در باره این رشته توضیحی بدید .
با تشکر
دوستان از آموزش دانشکده پرسیدم، اولش اصرار کردن نمیشه ولی بعدش گفتن که باید درخواست بدم بره کمیته موارد خاص
با یه کم اصرار و پیگیری فکر کنم بشه ولی هنوز مطمئن نیستم درخواست بدم یا نه
شما اطلاع دارین مدرک این دو گرایش چقدر با هم فرق دارن؟

(16 مهر 1391 03:08 ب.ظ)majid67110 نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 مهر 1391 06:05 ب.ظ)nabisobhi نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من تجارت شبانه آموزش محور خواجه نصیر قبول شدم، از طرفی روزانه هوش خواجه نصیر هم قبول شدم. به نظرتون ارزش داره تغییر بدم؟ اصلا امکان تغییر رشته وجود داره(با توجه به اینکه تغییر رشته من داخل دانشگاهه)؟

سلام دوست عزیز . راستش من نمیدونم که امکان تغییر رشته وجود داره یا نه اما چون رشته شما تجارت است میشه خواهشا یه توضیحی بدید که این رشته کلا تو چه مایه هایی است ؟ با توجه به اینکه شما الان نزدیک ۲ ماه در این رشته تحصیل کردید.
اگه امکان داره یه مقداری در باره این رشته توضیحی بدید .
با تشکر

والا این رشته تو خواجه نصیر کاملا مدیریتی تدریس میشه، درساشم گذاشتم ببینید.
ولی کلا خواجه نصیر دانشگاه داغونیه Undecided
امکانش هست اگه دانشگاه قبول کنه.راستی مگه با 114 روزانه تهران نیاوردی؟ چه برسه شبانه آموزش محور؟؟حتی شبانه پژوش محورم نیاوردی؟
(23 مهر 1391 11:58 ق.ظ)master of net نوشته شده توسط: [ -> ]امکانش هست اگه دانشگاه قبول کنه.راستی مگه با ۱۱۴ روزانه تهران نیاوردی؟ چه برسه شبانه آموزش محور؟؟حتی شبانه پژوش محورم نیاوردی؟
رتبه شبکه ۱۱۴ شد که تهران هیچی قبول نشدم، اصفهان روزانه قبول شدم.
رتبه مدیریت ۱۶۶ شد که این قبول شدم
رتبه نرم افزار ۲۰۰ شد اونم هیچی قبول نشدم تهران
هوشم ۱۹۲ شد که اولین جا روزانه خواجه نصیر قبول شدم
لینک مرجع