تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: میخواهم پس از مرگم زندگی بخش دیگران باشم ...
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سلام دوستان نمیدونم از کجا شروع کنم ....
انشاالله که همتون 120 سال با سربلندی زندگی کنید ولی خوب مرگ از رگ گردن به آدم نزدیک تره من این لینک رو میگذارم که اگه دوستانی که مثل خودم شعارشون اینه که‌: اگه قراره بمیرم پس چه بهتر که پس از مرگم به دیگران زندگی ببخشم‌، که اگر من در کنار خانواده‌ام نبودم در عوض بتونم شادی رو به خانواده های دیگری هدیه کنم و خانواده خودم هم باور کنند که من زنده هستم .
اگر دوست داشتید در سایت اهدای عضو عضو بشین و بعد از 6 ماه کارت اون میاد در خونتون.

امیدوارم که دوستان به دل نگیرن نمیخواستم دم کنکور روحیه تون رو خراب کنم ولی به نظر من داشتن کارت اهدا عضو خودش به انسان روحیه و امید میده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه سری داستان هم توی سایت هست که نمیدونم کی نوشته ولی اگر فرصت کردین بخونید اینم یه نمونه اش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اتفاقا کار خیلی خوبیه من که عضو میشم
اهدای خون هم میتونه جان خیلی‌ها را نجات بده و یا حتی مرگ خیلی‌ها را عقب‌تر بندازه‌، اگر مشکل کم خونی و بیماری هایی مثل دیابت یا زردی و فشار خون ندارید بهتره این عمل خیر را هم تجربه کنید .
خوب خیلی خوبه آدم وقتی میمیره اگه بشه به یکی دیگه زندگی بده واقعا عالیه . خوب من چند ساله که عضو هستم امیدوارم شمام عضو بشید
سلام
ممنون از تاپیک زیباتون آفاق جان
من که 6 ماه عضو هستم و کارت عضویت هم دارم
اولش خانواده ناراحت شدن که چرا بی اجازه این کارو کردم ولی بعدا خودشون هم تشویق به این کار شدن

اینم بگم که آبان ماه بود یکی از اساتید گلمون تصادف کردن و به دنبالش مرگ مغزی و نهایتا اعضاشون رو اهدا کردن

چه خوبه که این رسم قشنگ جاودانه بشه و همه ماها یه کارت عضویت داشته باشیم
قربون دل مهربونتون Heart
من هم از وقتی که فیلم ملکوت پخش شد و آدرس این سایت رو زیر نویس کردن عضو شدم ....
منم چند سالی هست که عضو شدم و به خیلی‌ها کارت عضویتم رو نشون دادم و موجبات ثبت نام اونها رو هم فراهم کردم

1 بار 1 جایی یک خبری شنیدم که برام جالب بود
نوشته بود اعضای یک تیم همگی برای اهدای خون به پایگاه انتقال خون رفتن برای اهدای خون

1 جوری بشه این موضوع رو هماهنگ کرد بین اعضا و یک زمانی مشخص بشه که اعضایی که تمایل دارن بیان و در یک ساعت و روز مشخص مانشتی‌ها برن سازمان انتقال خون و خون اهدا کنن
جشنواره نفس همراه با مسابقات مختلف

دوستان اگه کسی نمیخواد توی مسابقه نفس شرکت کنه ولی ایده ای به ذهنش میرسه و دوست داشت بگه مثلا یه طرحی به ذهنش میرسه بگه که کسی که میتونه نقاشی کنه یا کسی میخواد شرکت کنه و ایده ای نداره بگه در چه زمینه ای تا بقیه ایده بدن.
(16 بهمن 1389 11:02 ب.ظ)ali_it_2008 نوشته شده توسط: [ -> ]1 بار 1 جایی یک خبری شنیدم که برام جالب بود
نوشته بود اعضای یک تیم همگی برای اهدای خون به پایگاه انتقال خون رفتن برای اهدای خون

1 جوری بشه این موضوع رو هماهنگ کرد بین اعضا و یک زمانی مشخص بشه که اعضایی که تمایل دارن بیان و در یک ساعت و روز مشخص مانشتی‌ها برن سازمان انتقال خون و خون اهدا کنن

توی دانشگاه ما هر ترم این کار توسط کانون هلال احمر انجام می شد.....
یه اتوبوس سیار داشتند که می اومد.
و صد البته داوطلب با غیرت هم کم نبود..Shy
در جامعه ای زندگی می کنیم که هزاران بیمار محتاج عضو پیوندی با رنج بسیار در انتظار دریافت عضو پیوندی، روزهای عمر خود را سپری می کنند
بعلت کمبود اعضای اهدایی‌، متاسفانه درصد زیادی از این بیماران در لیستهای انتظار فوت می کنند.
این در حالی است که همه روزه با مواردی از مرگ مغزی در بیمارستانهای سراسر کشور مواجه می شویم که یک مرگ غیرقابل برگشت می باشد، در حالیکه اعضای بدن این بیماران می تواند باعث نجات جان بیماران زیادی گردد.

همه ما روزی خواهیم مُرد، سوال اینجاست که وقتی مرگ ما همراه با لطف خاص خدا باشه که بتونیم به کس دیگه ای زندگی ببخشیم، چرا نباید اینکار رو کرد؟؟

خانواده‌ها در این مواقع دچار شک ناگهانی مشن و تصمیم گرفتن خیلی مشکل است

چقد خوبه اگر همه‌ی ما کارت عضویت اهدای عضو بگیریم، در این حوادث، مطمئن باشیم که توانسته ایم جان چندین انسان رو نجات بدیم.

قبلا در ایران دسترسی به " کارت اهداء عضو " از طریق اینترنت امکان پذیر نبوده است. اما امروز شما می تونید با صرف زمان کمی، به جمع ما بپیوندید.

از طریق سایت:

امید دارم خانواده ای از مانشتی های اهدا کننده اعضا تشکیل بدیم.
زیباست که هر کس عضو شد، اینجا اعلام کنه تا مروج این کار انسانی باشه.
من عضو شدم!
گشنگی نکشیدی تا اهداء عضو یادت بره ..... به شخصه نیازی نمی بینم توی یه همچین فضای علمی در این باره‌ها بحث بشه (نظر شخصی من)
(28 خرداد 1390 05:13 ب.ظ)mystack نوشته شده توسط: [ -> ]گشنگی نکشیدی تا اهداء عضو یادت بره ..... به شخصه نیازی نمی بینم توی یه همچین فضای علمی در این باره‌ها بحث بشه (نظر شخصی من)

ه ربطی به گشنگی داشت؟اگر یه لحظه به اونایی که توی بیمارستان دارن می دون تا یه عضو واسه عزیزشون پیدا کنن فکر کنین می بینین که کار خیلی خوبیه!
در ضمن اینجا فقط یه سایت علمی نیست!تو مانشت همیشه مسائل جانبی هم بوده!
در ضمن کسی که علم یاد بگیره و معرفتش زیاد نشه فقط عمرشو و وقتشو تلف کرده!
خودخداگفته که هرکی جون یکی ازبنده هامونجات بده انگاری همه آدمارونجات داده این ممکنه واسه هرنفری پیش بیادکه محتاج یه عضوباشه قدر سلامتیمونوبدونیم خیلی هاروتخت بیمارستان افتادن شایدیکی ازمابتونه کمک کنه مرگ وزندگی دست خداست ازآینده هم که خبرنداریم نظرشماچیه؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع